עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

סמסונג ושזאם איחדו כוחות

21/08/2017 - 10:15 
 
 

חברת Samsung Electronics וחברת Shazam, מפתחת תוכנת התיוג מוסיקה הפופולארית Shazam, הודיעו על שיתוף פעולה.
שזאם היא אפליקציה המשתמשת במיקרופון של הסמארטפון בכדי לדגום קטעי מוזיקה ולזהות את מקורם וכעת היא תעשה כן גם בטלויזיות החכמות (
TV Smart) של סמסונג מדגמי 2017 והלאה.

"אנו נרגשים לספק למשתמשים שלנו טלוויזיה חכמה עם שירות מוסיקה אולטימטיבי באמצעות השותפות שלנו עם Shazam," אמר Hee-man Lee, סגן נשיא עסקי המסכים בחברת Samsung Electronics, "יכולות הטלוויזיה החכמה מתפתחות כל הזמן עם תוספת של אפליקציות חדשניות, ואנו מחויבים לספק טכנולוגיה מתקדמת באמצעות שותפויות עם חברות תוכנה מוכשרות כמו Shazam."

אפליקציית Shazam תאפשר לצופי הטלוויזיה החכמה של סמסונג את היכולת לזהות את השירים המושמעים בתוכניות הטלוויזיה או בסרטים בצורה קלה ובמהירות. בעת צפייה בתוכן ובלחיצה אחת, בדומה לסמארטפון, המשתמשים יכולים לגשת אל כותרות השירים, האמנים, המילים והאלבומים, בין אם זה מופיע בשידור טלוויזיה חי ובין אםזה מגיע מתוכן שמגיע דרך חיבור HDMI.

סמסונג ושזאם איחדו כוחות

כמו כן, המשתמשים יכולים גם לנצל את טכנולוגיית זיהוי הקול של השלט של סמסונגOne Remote בכדי לזהות שירים. ואם רוצים אפשר לבקש זיהוי באמצעות שאילתה אל השלט, "מה שם השיר הזה?", ויישום Shazam יספק מיידית מידע על השיר המתנגן.

בנוסף, מציעה Shazam לצופים את האפשרות להזרים את השירים שזוהו ואף יוצרת פלייליסטים שניתן לגשת אליהם בכל עת מבלי להפעיל אפליקציה חיצונית.

ה- Smart Hub של סמסונג יספק תוכן מוסיקה גם באמצעות שירות הזרמת מוסיקה של שותפים, וביניהם Spotify, Napster ו- Deezer, לכל מי שרשום לשירותים אלה.

זמינות
תחילה תהיה אפליקציית שזאם זמינה ב-
 Smart Hubשל סמסונג עבור טלויזיות חכמות בקוריאה, ארה"ב, בריטניה, צרפת וגרמניה.

מקור Samsung

 


לדיון בנושא: סמסונג ושזאם איחדו כוחות

עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht