עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

חטיבת הטלויזיות של טושיבה נרכשה על ידי הייסנס

15/11/2017 - 09:00 
 
 

הייסנס, התאגיד הגדול ביותר בסין למוצרי חשמל לבנים ואלקטרוניקה, הודיעה על רכישת חטיבת הטלוויזיות של Toshiba. החברה רכשה 95% ממניות חברתToshiba Visual Solutions Corporation (טושיבה תמשיך להחזיק ב- 5% הנותרים) ובמסגרת העסקה יקבלו את חטיבות הייצור, המחקר והפיתוח, והמכירות של החברה היפנית.תמורת חלקה בחברה היפנית תשלם החברה הסינית 12.9 מיליארד יין שהם כ- 113 מיליון דולר. הרכישה צפויה להסתיים  לקראת חודש פברואר 2018. העסקה תלויה באישור הרגולטור.

כחלק מהעסקה, תוכל חברת הייסנס להשתמש במותג טושיבה למשך 40 שנה. הסיבה למכירה הינה שחברת טושיבה סובלת מהפסדים מסיביים מעסקיה בתחום הגרעין.

חטיבת הטלויזיות של טושיבה נרכשה על ידי הייסנס

עבור הייסנס, תגדיל הרכישה את הנוכחות שלה במכירות טלוויזיות. לכן, עם רכישת חטיבת הטלויזיות של טושיבה תשפר הייסנס משמעותית את נוכחותה בענף, תוך שימוש בטכנולוגיות המסכים של החברה היפנית ותהנה גם מפוטנציאל המחקר והפיתוח שלהם.

חטיבת הטלויזיות של טושיבה נרכשה על ידי הייסנס

על פי חברת המחקר HIS, מכירת טלויזיות Toshiba בשוק, בשנת 2016, דורגה במקום השלישי בשוק היפני, מנתח שוק הטלוויזיה וחברת Hisense הינה בעלת היקף המכירות הגבוה ביותר ביפן, בין כל המותגים שאינם יפניים. עם האיחוד, מגיע נתח השוק המצטבר של שני המותגים ליותר מ- 20%, לאחר העסקה. בשנת 2016 עסקי הטלוויזיות של Hisense דורגו במקום השלישי בעולם (IHS) והיא מחזיקה  במקום הראשון  בשוק הסיני במשך 13 שנים רצופות.

 


לדיון בנושא: חטיבת הטלויזיות של טושיבה נרכשה על ידי הייסנס

עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht