עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

 בידיים שלנו! ה Mate X המתקפל של וואווי בהצצה מיוחדת!

26/02/2019 - 19:00 
 
 

המייט X המתקפל של וואווי הוצג על הבמה במסגרת תערוכת ברצלונה, אלא שגם לאחר מכן, לא ממש נתנו לנו לגעת שלא לומר לשחק במכשיר והעניין הפך לתמוה עד כדי כך שהרבה תהו האם המכשיר המעניין של וואווי אכן אמיתי או שהוא סתם פיקציה קונספטואלית.

מגע ראשון עם המייט X של וואווי

לכן, מאוד שמחנו כשהזמינו אותנו להצצה מיוחדת של המכשיר המתקפל ואפילו עם האפשרות לגעת בו. לא דבר מובן מאליו בהתייחס לכך שלא ממש נראה שהמייט X הוא מכשיר בשל, פיזית לפחות.

המייט X של וואווי הוא מכשיר בקטיגוריית המסכים המתקפלים. המסך שלו מתקפל כלפי חוץ וכך בניגוד ל FOLD של סמסונג למשל, וואווי משתמשת במסך אחד שפעם הוא בגודל גדול ומורחב כשהוא פתוח ופעם הוא שלושת רבעי הגודל כשהוא מקופל.

המסך הוא מסוג AMOLED וכשהוא מקופל, הוא בגודל של 6.6 אינצים ברזולוציה של 1148X2480 ביחס של 19.5:9 שהוא יחס מסך שאנחנו רואים במכשירים רבים היום ונחשב סטנדרטי לחלוטין. כשהוא פתוח, המסך מגיע ל 8 אינצים ברזולוציה של 2200X2480.

מנגנון המסך הוא החלק החשוב ביותר במייט X והוא החלק שהכי עניין אותנו. כמעט כמו במכשיר המתקפל של ROYOLE גם כאן המסך נראה קצת מקומט ולא ממש מתוח. כשהעברתי עליו את האצבע, זה גם הרגיש ככה עם בליטות לכל רוחבו של המסך.

במרכז המסך יש את פס הקיפול שניתן לבצע החלקות מצד לצד למרות שלא ממש ניסינו גרירה של אפליקציות ולא בטוח שזה עדיין עובד.

ה Mate x המתקפל אמיתי ושיחקנו בו

לצערי, לא ממש הרשו לי לקפל את המסך אלא רק לתפעל אותו בצורה הפתוחה. ישנו חשש גדול של המציגים לבריאות מנגנון הקיפול במכשיר שכנראה נמצא עדיין בעבודה עד השקתו של המכשיר ואין כל ספק שהוא מאוד עדין.

יש שלוש מצלמות מסביב למייט X, האחת בעלת רזולוציית 40 מגה פיקסלים, השנייה ברזולוציה של 16 מגה פיקסלים והשלישית, טלפוטו ברזולוציית 8 מגה פיקסלים.

מנגנון הקיפול של המייט X מאפשר להמשיך את העבודה בחלק המקופל או בחלק המורחב כשהתצוגה משתנה בהתאם. כך גם עם המצלמות שיבצעו מעבר אוטומטי ושינוי הממשק והתצוגה שלהן.

ה Mate x המתקפל אמיתי ושיחקנו בו

את המייט X יפעיל מעבד הקירין 980 שראינו בסמארטפונים של וואווי עם זיכרון פנימי של 8GB וזיכרון אחסון של 512GB ואת כל זה תחזיק סוללה כפולה בקיבולת של 4500 מילי אמפר

אז נכון שהמחיר לא ממש ריאלי כרגע ואינו מתאים לכל כיס כשהוא עומד על 2300 יורו ותאריך ההשקה שלו מעורפל עדיין כשמדובר על אמצע השנה. אבל המכשיר המתקפל של וואווי הוא אכן אמיתי ולמרות שמרגיש שהוא עדיין לא מוכן, הוא כרגע המכשיר המתקפל המעניין ביותר שראינו וגם אם היה מדובר במכשיר קונספט, חייבים להעריך את החדשנות והצבע שאנחנו מקבלים סופסוף בתחום שהפך לקצת משעמם בשנים האחרונות.

 

 

 

 


לדיון בנושא: בידיים שלנו! ה Mate X המתקפל של וואווי בהצצה מיוחדת!

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על אתרי הטכנולוגיה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום אתרי הטכנולוגיה:
Be – הנתב החדש של בזק
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht