מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

תמונות של מערכות ק"ב של חברי הפורום

עמוד 42 מתוך 156
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  41  |  42  |  43  | ... |  154  |  155  |  156  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 773
מספר הודעות: 6495

#616  נשלח: שבת 14/01/2012 20:59

HDMI כתב:
itay123 כתב:
lasik כתב:
itay123
הרסיבר זה דנון AVC-A1HDA ?

XVA

היי itay123,

אומנם ה - Denon AVC-A1XVA רסיבר מטורף לכל הדעות (40 ק"ג) אך אם איני טועה אינו תומך בפורמטים החדשים...האם אני צודק ?

תודה

טוב קצת עדכונים:

ה-DENON יודע לקבל lossless דרך HDMI רק כאשר הפורמטים הם built in (כגון סטרימרים/בלורייז כולל 7.1 יציאות החוצה לאופציה חיצונית).

The AVC-A1XVA also allows input of high bandwidth 7.1 channel PCM audio over HDMI -- very useful for listening to the lossless audio tracks from a Future player that includes internal decoding .

*ה-DENON יודע לקבל זאת באופן של PURE DIRECT MULTI CH 7.1 (ז"א באופן ישיר-ללא התערבות כלל)
*ה-DENON יודע לקבל את זה באופן של DIRECT MULTI CH 7.1 (ז"א באופן ישיר-אך עם אפשרות לשנות bass menegment, כיול delays + כיול אקוסטי/audyssey ,הגדרות עוצמות כניסה לסאב)
*ה-DENON יודע לקבל את זה באופן של MULTI CH 7.1+ DSP (ז"א בשילוב THX או כל מוד DSP אחר כולל שליטה על ה-BACKים, הוספת עוד רמקולי סראוונד, סראוונד פארמטרים ועוד ועוד...) בעצם כמו כל מכשיר תומך HD AUDIO

כמובן כולל EXT IN שנותן אפשרות לחבר עד 9.1 ערוצים (10 ערוצים)
וגם הוא יכול לעבוד או ANALOG או DSP
ז"א או באופן ישיר _קלאסי אנאלוגי עם 7.1 ערוצים מחוברים אנאלוגית-ללא שום "הלבשה" של הפרוססור ב-DENON)
או
בתוספת פרוססינג כהלבשה. + כיולים למינהם ועוד ועוד...פיטשר זה עדיין לא ניתקלתי בשום מקום!!
כל פרוססור "מיושן" מעניק כניסות MULTI CH אבל כאנאלוג לחלוטין ללא התייחסות לעיבוד הפרוססור, ז"א ללא כיולים למינהם, ניהול באס, הגדרות, ללא THX ללא אקוליזציה ללא פרמטרים.
ב-DENON זה אפשרי בהחלט!!!! מ-ד-ה-י-ם
אני עדיין מתקשה לבחור מה אני מעדיף אם זה בחיבור EXT IN או HDMI שני ה-MODEים נשמעים מדהים...

בקיצור בכל עניין ניגון AUDIO HD הוא מ-ו-ש-ל-ם

חסרונות:
משום מה אני לא מצליח להעביר OSD דרך ה-HDMI וניסיתי את כל הקינפוגים..אני אשאל את DENON...
חבל כי ה-OSD מאוד מפורט ומאוד מולטי-אפקטיבי כרגע אני יכול לראות זאת דרך כל מחבר אפשרי פרט ל-HDMI..מוזר לי

*מה עוד אהבתי בו:
1. אפשרות לשנות כל פרמטר on bord כאשר הסרט מתנגן עם ה-SETUP שלו, ז"א כל שינוי שמיע בזמן ניגון הסרט.
2. ישנה האפשרות ליצור 3 USERים כולל כל ההגדרות (כולל EXT IN או HDMI בנפרד), כולל כיול אודיסי/ידני/+, כולל הגדרות ווידאו למינהם בנפרד לאודיו...
3. הסאווווונד, חמים, מעודן, ניטראלי מאוד...ללא שום דיגטליות, כמו פרוססור הייאנד אמיתי (כפי שהוא)...
אפילו לא כיילתי אותו עדיין, פשוט נשמע מדהים אם זה ב-PURE או מצבי ה-DSP (סטנדרט או THX)...
אני אהבתי...

ניתן לראות בחיבור "רגיל" HDMI את ה-MODE של פענוח רב ערוצי (ללא title) + ה-DSP של ה-DENON.
כאשר הוא מודגם אנאלוגית, הוא מופיע כ-MULTI CH EXT-IN + DSP

נערך בפעם אחרונה על-ידי itay123 בתאריך א' 15/01/2012 8:22, נערך בסך הכל 2 פעמים
(2) הבעות תודה: ITmeni , kingikra
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
HDMI
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2006
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 508

#617  נשלח: שבת 14/01/2012 22:42

itay123 כתב:
HDMI כתב:
itay123 כתב:
lasik כתב:
itay123
הרסיבר זה דנון AVC-A1HDA ?

XVA

היי itay123,

אומנם ה - Denon AVC-A1XVA רסיבר מטורף לכל הדעות (40 ק"ג) אך אם איני טועה אינו תומך בפורמטים החדשים...האם אני צודק ?

תודה

טוב קצת עדכונים:

ה-DENON יודע לקבל lossless דרך HDMI רק כאשר הפורמטים הם built in (כגון סטרימרים/בלורייז כולל 7.1 יציאות החוצה לאופציה חיצונית).

The AVC-A1XVA also allows input of high bandwidth 7.1 channel PCM audio over HDMI -- very useful for listening to the lossless audio tracks from a Future player that includes internal decoding .

*ה-DENON יודע לקבל זאת באופן של PURE DIRECT MULTI CH 7.1 (ז"א באופן ישיר-ללא התערבות כלל)
*ה-DENON יודע לקבל את זה באופן של DIRECT MULTI CH 7.1 (ז"א באופן ישיר-אך עם אפשרות לשנות bass menegment, כיול delays + כיול אקוסטי/audyssey ,הגדרות עוצמות כניסה לסאב)
*ה-DENON יודע לקבל את זה באופן של MULTI CH 7.1+ DSP (ז"א בשילוב THX או כל מוד DSP אחר כולל שליטה על ה-BACKים, הוספת עוד רמקולי סראוונד, סראוונד פארמטרים ועוד ועוד...) בעצם כמו כל מכשיר תומך HD AUDIO

כמובן כולל EXT IN שנותן אפשרות לחבר עד 9.1 ערוצים (10 ערוצים)
וגם הוא יכול לעבוד או ANALOG או DSP
ז"א או באופן ישיר
או בתוספת פרוססינג כהלבשה. + כיולים למינהם ועוד ועוד...

בקיצור בכל עניין ניגון AUDIO HD הוא מ-ו-ש-ל-ם

חסרונות:
משום מה אני לא מצליח להעביר OSD דרך ה-HDMI וניסיתי את כל הקינפוגים..אני אשאל את DENON...
חבל כי ה-OSD מאוד מפורט ומאוד מולטי-אפקטיבי כרגע אני יכול לראות זאת דרך כל מחבר אפשרי פרט ל-HDMI..מוזר לי

*מה עוד אהבתי בו:
1. אפשרות לשנות כל פרמטר on bord כאשר הסרט מתנגן עם ה-SETUP שלו, ז"א כל שינוי שמיע בזמן ניגון הסרט.
2. ישנה האפשרות ליצור 3 USERים כולל כל ההגדרות (כולל EXT IN או HDMI בנפרד), כולל כיול אודיסי/ידני/+, כולל הגדרות ווידאו למינהם בנפרד לאודיו...
3. הסאווווונד, חמים, מעודן, ניטראלי מאוד...ללא שום דיגטליות, כמו פרוססור הייאנד אמיתי (כפי שהוא)...
אפילו לא כיילתי אותו עדיין, פשוט נשמע מדהים אם זה ב-PURE או מצבי ה-DSP (סטנדרט או THX)...
אני אהבתי...

תתחדש !!!

שמעתי אותו בזמנו ונשמע מדהים !!!!! נראה, אם כל הבהמות...!!!
כשתגמור לכייל את הרסיבר תעדכן...
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#618  נשלח: שבת 14/01/2012 23:42

אם כבר אז כבר

כמה מהתפריטים הבולטים יותר ב-DENON..
מתוך אין ספור תתי קטגוריות...באמת שכבר איבדתי עצמי שם...
מי אמר פרוססור מיושן...
בין הפרוססורים החייתים ביותר שניקלתי (הכי OVER OPTIONAL אחרי THETA)...
אצל THETA לאחר ששיקחתי עם הקזבלנקה ניתקלתי בכ"כ הרבה אפשרויות קנפוג...

ניתן לבחור עד 3 סאבים מחוברים
ולכייל כל אחד בנפרד...
איפה יש את זה באינטגרה או בכל פרוססור אחר, ..

ניתן לחבר מיקרופון חיצוני ולכייל את המגבר חיצונית עם כל תוכנה חיצונית...
EXTERNAL ROOM EQ SETUP...
איפה יש את זה באינטגרה או כל פרוססור אחר...

כיול בנפרד ל-MODE DIRECT 2CH ו-MODE DIRECT MULTI-CH 7.1 (עליו מולבש עוד 2 ערוצי סראוונד + 2 סאבים נוספים)...
איפה זה יש באינטגרה...

הוא חיה
ועד כה (אחרי THETA 3) הפרוססור הכי מתוחכם שניתקלתי בו...

בכל הקשור לאיכויות סאונד, פרוססינג מתוחכם וחכם במיוחד, אפשרויות כיול + כיולים חיצוניים (ז"א אני יכול להביא מיקרופון של ARC למשל של ANTHEM + התוכנה ולכייל את ה-DENON עם ARC)...כבר קראתי פוסטים ב-AVS על אנשים שעשו זאת והתוצאות כמובן מדהימות...
ולא רק זה גם לשמור אותו בזכרון כאחד משולשת ה-USERים כך שאוכל אף לבחור מה בא לי אם זה כיול חיצוני או כיול ידני+AUDYSSEY למשל או AUDYSSEY למשל או כיול אחר חיצוני - מה שמתחשק...
זה בהחלט בין הפרוססורים הטובים ביותר שניקלתי
אני לא ידעתי מה טמון בו כאשר רכשתי אותו, באמת שלא...אני לאט לאט מגלה עוד ועוד ועוד...זה בור בלי תחתית...כל קנפוג ניתן להפרידו ולכיילו בנפרד ולהגדירו בנפרד...
האפשרות לכיילו חיצונית, גמר אותי לחלוטין בהחלט איישם זאת
למכר טוב שלי יש ANTHEM D2V אקח ממנו את המיקרופון ואת התוכנה של ARC ואכייל את ה-DENON עם זה, ניראה מה התוצאה...

חיבור חיצוני לפורמטים החדשים דרך ה-MULTI חיצוני-אנאלוגי (הפנימי זה כבר אוטומטי ב-HDMI).

אפשרויות כיול, בהמשך אכייל עם ה-AUDYSSEY גם אציג את התפריטים שניתנים לשינוי כגון EQ לכל ערוץ בנפרד עד 10.3 ערוצים.

שימו לב, בחירת מיקרופון חיוני או הרגיל, ז"א ניתן לקחת מיקרופון אחר לא של החברה ולכייל דרכו..עם כל תוכנה.

נערך בפעם אחרונה על-ידי itay123 בתאריך א' 15/01/2012 1:57, נערך בסך הכל 4 פעמים
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#619  נשלח: שבת 14/01/2012 23:48

חיבור ל-3 סאבים
ואפשרות כיול כל אחד בנפרד
בתפריט זה ניתן להגדיר את כמות הערוצים שברצונך להשתמש
ניתן להגדיר את ZONE 2-4 כ-MONO או כ-2.1 ואת ZONE 2 כ-5.1 דיסקרטי או להגדיר כ-MAIN ZONE + ZONE 2 + ZONE 3/4 ואז להנות מחיבור כפול לכל רמקול
ז"א B AMP לכל ערוץ בנפרד.
+ 3 סאבים העובדים:
1. LFE (חיבור סאב אחד 1SP)
2. LFE + FRONT (מצב בו הסאב עובד יחדיו עם הקדמיים 1SPK+main)
3. LFE + SWfront (שני סאבים העובדים בצורה נפרדת אחד מטפל בתחום ה-LFE והשני כסאב קדמי המטפל בתחום תדרים נמוך מקדימה וכהשלמה נפרדת לקדמיים 2SPK/F)
4. LFE + SWfront + SWback (שלושה סאבים העובדים בצורה נפרדת אחד מטפל בתחום ה-LFE והשני כסאב קדמי המטפל בתחום תדרים נמוך מקדימה + סאב שלישי המטפל בתחום תדרים נמוך מאחור 3SP/F/B)

עדיין לא ניתקלתי בכזה פרוססור...

הכיול שלו זה בהחלט אתגר חדש שמצפה לי...CANT WAIT...

קצת BASS MENEGMENT
עם כמה וכמה אופציות...
כל רמקול ניתן לקבוע כמובן עם הוא SMALL או LARGE
(SMALL נחתך ב-80hz ו-LARGE הוא או full range או בחיתוך של 40hz-ניתן לשנות ידנית בתפריט ה-configuration)
בתפריט ה-SPEAKER CROSSOVER. אופציות הבחירה
1. כל הערוצים מכויילים ע"פ הגדרות THX (שזה 80hz) -ניתן להכנס ולשנות גם ידנית במידה ורוצים.
2. כל הערוצים באופן כללי ניתן לשלוט בין 40hz-250hz (חיתוך כללי לכל הערוצים זה טוב כאשר כל הרמקולים של אותו היצרן וכרמקולים קטנים ובינונים שצריכים חיתוך דומה).
3. כל זוג ערוצים עם שליטה נפרדת על הקרוס בין 40hz-250hz. האידיאלי ביותר

תפריט ה-VIDEO שלו
עשיר ביותר אם שלל אפשרויות, עיבוד וכיול...
פה אמנם בעיבוד הווידאו שלו רואים את גילו-מעבד הווידאו באינטגרה היה superior אין ספק...
עד לפני שנתיים-זה היה ה-BEST שאפשר, כיום לצערי ביכולות הווידאו שלו-הוא לא.

אבל עדיין סה"כ מספק...אולי זה הזמן לרכוש מקרן חדש
או להביא נגן OPPO 95 שיעשה את כל עבודת הווידאו ניראה לי שזה יהיה הכיוון עבורי...נמתין עם זה עוד.

נערך בפעם אחרונה על-ידי itay123 בתאריך א' 15/01/2012 7:55, נערך סך הכל פעם אחת
ronensud (רונן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 54
מספר הודעות: 630

#620  נשלח: א' 15/01/2012 1:00

בכנות לא מבין על מה ההתלהבות.
נראה לי מתיש ומייגע ברמות קשות.
מעדיף כיוון אוטומטי שעושה האודיסי פעם אחת ושלום על ישראל....
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#621  נשלח: א' 15/01/2012 1:39

ronensud כתב:
בכנות לא מבין על מה ההתלהבות.
נראה לי מתיש ומייגע ברמות קשות.
מעדיף כיוון אוטומטי שעושה האודיסי פעם אחת ושלום על ישראל....

כל אחד ומה שמספק אותו,
לי כיול אוטומטי נטו, עדיין השאיר אותי עם רצון להרבה יותר, אישית אותי זה לא סיפק...אותך כניראה שכן, זה בסדר גמור ידידי..

אבל אם כבר, זה כבר לא קשור לאיכות הכיול, אלא למוצר עצמו...
תקשיב אצל ידידנו המשותף, ללא כיול, איכות נטו בפרוססור האיכותי שלו ותבין שכיול אוטומטי הוא רק פתרון והשלמה (חיונית ככל הצורך), עדיין המוצר נטו הוא חשוב פי כמה וכמה יותר מכל תוכנת כיול בהשר היא, אם הבסיס לא איכותי מספיק, תאמין לי שגם הכיול האיכותי ככל אשר יהיה עדין לא יצליח לתקן משהו שבבסיסו לא מספק.
כנ"ל לכל דבר, אם זה רמקולים או מגברים למינהם...
הבסיס הוא החשוב עליו אפשר ליצור אין ספור מניפולציות והם יצליחו הרבה יותר מאשר המצב היה הפוך...

לא סתם התחלתי במסע שלי, כי רצתי יותר מהאינטגרה(לא בגלל שהוא לא טוב חלילה-היה לי בראש משהו אחר-מותר לא??), האינטגרה מוצר מדהים ונדיר מאוד למחירו אבל עדיין מוצר "פשרה" לפחות עבורי ובעיניי, נכון הוא נותן הכל מהכל והכי UP TO DATE, אבל חוץ מפצ'רים צריך גם איכות של פרוססור כשמו הוא, צריך להביא עיבוד איכותי ולמה שאני רגיל ופחות עיבוד סטנדרטי.
לא יודע מה עבר עלי - אבל חשבתי שהפיוניר 83 באיזו צורה יצליח להתעלות עליו והתבדיתי וראיתי כמה טעות עשיתי איתו לפחות לטעמי- לא שהוא לא טוב, פשוט לא לטעמי, כל אחד וטעמו שלו.
שום מוצר אחר בעלות דומה לאינטגרה גם כחדש, לא הצליח להתעלות עליו, ניסיתי YAMAHA 3010, ניסיתי PIONEER 85, ניסיתי ONKYO 3009 (ה-5009 היה יקר לי מידי). זה אומר ה-מ-ו-ן על האינטגרה
ועדיין הכל הזכיר אחד את השני, כמוצרים טובים אבל עדיין "זה לא זה"...
עם הדנון הזה (הספציפי הזה), יש לי רומן ארוך איתו, כמו האקסטרימות שלי גם הוא היה פנטזיה שלי כאשר לראשונה יצא, יש אותו לשני מכרים טובים שלי ששומרים עליו ולא מוכנים אף לא לשניה אחת "להפטר" ממנו, מסיבה פשוטה שהם לא יימצאו אחר במחיר שפוי...
כבר עברתי הכל ידידי..במיוחד בעולם הקולנוע הביתי...
החל מTHETA , CLASSE, LEXICON, SUNFIRE...אילו "מוצרים איכותיים באמת"...הם בבסיסם נשמעים טוב-לא זקוקים לאיזה RC בשביל להשמע במיטבם..כל אחד ורמתו כמובן..
ה-DENON הזה הלך בעקבותיהם ואף עקף אותם ביכולות העיבוד, עם דגש לאיכות הפרוססור, איכות הבנייה, איכות ההגברה, איכות העיבוד, הכל מהכל...עד היום DENON לא עשו מכשיר דומה, אם תקרא/ו ב-AVS על משתמשים שמשווים אותו לדגם שהחליף אותו ה-A1HD תיראו שהמודל המחליף נחות ממנו בכל הקשור לעיבוד סאונד, ישנם הרבה פרמטרים שהוציאו מהמודל החדש, למה אין לי מושג

זהו ידידיי הגעתי לנחלה שלי...

מעל ה-DENON, אך שאני רואה זאת - זה ה-THETA CAZA 3 עם HDMI...שהוא יגיע אלי באיזה שלב מקווה שגם במחיר שפוי-נמתין לא קרה כלום-בסופו של דבר הוא ינחת אצלי זה אני יודע...פנטזיה שלי

בינתיים אני בהחלט נהנה מהחבוב המרשים הזה..

נערך בפעם אחרונה על-ידי itay123 בתאריך א' 15/01/2012 8:05, נערך בסך הכל 2 פעמים
Sagims (משה שגיא)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2010

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 1313

#622  נשלח: א' 15/01/2012 8:04

איתי שמח בשבילך מקווה שבגעת אל המנוחה והנחלה
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1644
מספר הודעות: 14831

#623  נשלח: א' 15/01/2012 8:21

איתי123
ציטוט:
ניתן לבחור עד 3 סאבים מחוברים
ולכייל כל אחד בנפרד...

אשמח לקבל סימוכין לזה.

להלן תמונה של הפנל האחורי.

http://www.avland.co.uk/denon/avca1xva/rearlrg.jpg

אשמח לראות איפה יש לך 3 יציאות לחיבור 3 סאבים בו זמנית?

מה שאני רואה הוא
- יציאה אחת שנמצאת ב PRE OUT .
-יציאה נוספת שנמצאת תחת ה ZONE 2

לפי דבריך אני אמור לראות 3 יציאות של SUB PRE OUT ואני לא מצליח לזהות כאלו.
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#624  נשלח: א' 15/01/2012 8:28

היי יואב בוקר טוב

יש שני יציאות ל-SW מוגדרות ב-PRE OUT (של ה-MAIN ZONE) ושל ZONE 2
סאב שלישי עובד ב- PRE OUT ZONE 4 כאשר הוא מחולק ל-MONO (בחדר נוסף) ו-SW. או SW + הגברה נוספת ל-CENTER.
PRE OUT ZONE 3 יודע לקבל סטיראו/מונו בלבד או כתוספת לשני ערוצי ה-FRONT ב-B AMP
ניתן לקנפג בתפריט הבא...
אך שמתחשק

נערך בפעם אחרונה על-ידי itay123 בתאריך א' 15/01/2012 9:42, נערך סך הכל פעם אחת
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008

#625  נשלח: א' 15/01/2012 8:44

איתי123

אז אתה טוען שהרסיבר הזה הוא למעשה X.3(מספר ערוצים)?

שמע ה XT לא יודע להתעסק עם 2 ובטח לא 3 סאבים בו זמנית.

אין לי זמן וסבלנות לקרוא את המניואל שלו אבל לא נראה לי שהבנת את הרעיון שם אבל אולי אני טועה.

במידה והרסיבר הזה היה תומך ב 3 סאבים במקביל המפרט שלו היה X.3(מספר ערוצים) אבל לא זה המצב .
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#626  נשלח: א' 15/01/2012 8:49

ידידי
המגבר עדיין X.1
מסיבה פשוטה
שהסיגנל של הסאב הוא אותו סיגנל רק מטופל אחרת ב-X סאבים.
האינטגרה/32XT או כל מוצר אחר מודרני יודעי לקבל שני סיגנלים נפרדים לסאב, ויודע לעבד אותם כסיגנלים שונים, אך הוא עושה זאת לא ידוע לי...ומשם ה-X.2
יכול להיות שמדובר על אותו עקרון אני לא יודע...
אז כניראה לא הייתה חשיבות להגדיר זאת כמספר נפרד של סאבים אולי כמו היום...
באמת שאני לא יודע...

אני רחוק מלחבר עוד סאבים, כך שזה לא מדאיג או מתריד אותי כרגע...כאשר ארצה כן להגדיל את יכולות הבאס אצלי, אז כבר הדבר יהפוך רלוונטי, אמנם קשה לי להאמין שאצא מאוכזב באיזו צורה...

נערך בפעם אחרונה על-ידי itay123 בתאריך א' 15/01/2012 9:41, נערך סך הכל פעם אחת
Balance
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 80
מספר הודעות: 2230

#627  נשלח: א' 15/01/2012 8:50

איתי,

רואים שאתה שמח ומתלהב מהמוצר וזה אחלה, תהנה
מה שקובע בסופו של דבר זה הסאונד ועל זה מופקדת בעיקר ההגברה. לי עדיין לא יצא לשמוע רסיבר טוב ככל שיהיה שיתחרה בהגברה רצינית כמו שאני רגיל, את הדנון הזה לא שמעתי...

בנושא כל השכלולים שציינת, ישנה אפשרות לרכוש את קיט הפרו של אונקיו/אינטגרה ולקבל יכולות על.
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008

#628  נשלח: א' 15/01/2012 8:52

itay123 כתב:
istarmini כתב:
איתי123

אז אתה טוען שהרסיבר הזה הוא למעשה X.3(מספר ערוצים)?

שמע ה XT לא יודע להתעסק עם 2 ובטח לא 3 סאבים בו זמנית.

אין לי זמן וסבלנות לקרוא את המניואל שלו אבל לא נראה לי שהבנת את הרעיון שם אבל אולי אני טועה.

במידה והרסיבר הזה היה תומך ב 3 סאבים במקביל המפרט שלו היה X.3(מספר ערוצים) אבל לא זה המצב .

ידידי
המגבר עדיין X.1
מסיבה פשוטה
שהסיגנל של הסאב הוא אותו סיגנל רק מטופל אחרת ב-X סאבים.
האינטגרה/32XT או כל מוצר אחר מודרני יודעי לקבל שני סיגנלים נפרדים לסאב, ויודע לעבד אותם כסיגנלים שונים, אך הוא עושה זאת לא ידוע לי...ומשם ה-X.2
יכול להיות שמדובר על אותו עקרון אני לא יודע...
אז כניראה לא הייתה חשיבות להגדיר זאת כמספר נפרד של סאבים אולי כמו היום...
באמת שאני לא יודע...

אני רחוק מלחבר עוד סאבים, כך שזה לא מדאיג או מתריד אותי כרגע...כאשר ארצה כן להגדיל את יכולות הבאס אצלי, אז כבר הדבר יהפוך רלוונטי, אמנם קשה לי להאמין שאצא מאוכזב באיזו צורה...

טוב
מאחר ואני לא אוהב להתוכח ,כשאני לא סגור על הענין(אני ניזון רק מהתמונה האחורית שלו כרגע) אני אאלץ ללמוד את הסוגיה ואחזור אליך עם תובנות .

ציטוט:
האינטגרה/32XT או כל מוצר אחר מודרני יודעי לקבל שני סיגנלים נפרדים לסאב, ויודע לעבד אותם כסיגנלים שונים, אך הוא עושה זאת לא ידוע לי

מאיפה לקחת את זה?
הכוונה ב X.2 היא סיגנל אחד שיוצא משני סאבים.
ראית פעם כותר שמגיע כ X.2 ? אני עדין לא נתקלתי בכזה דבר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי istarmini בתאריך א' 15/01/2012 8:57, נערך סך הכל פעם אחת
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#629  נשלח: א' 15/01/2012 8:55

אחלה יואב, אני אשמח

לגבי ה-X.2 שוב זו הייתה השארה, אין לי מושג מה מתבצע אצל ה-DENON ולמה בחרו לקטלגו עדיין 9.1
(לפי דעתי התחשבו כ-MAIN ZONE בהגדרה שלו-שזה 9.1)...באמת שאין לי מושג...

נערך בפעם אחרונה על-ידי itay123 בתאריך א' 15/01/2012 9:41, נערך בסך הכל 2 פעמים
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#630  נשלח: א' 15/01/2012 8:58

Balance כתב:
איתי,

רואים שאתה שמח ומתלהב מהמוצר וזה אחלה, תהנה
מה שקובע בסופו של דבר זה הסאונד ועל זה מופקדת בעיקר ההגברה. לי עדיין לא יצא לשמוע רסיבר טוב ככל שיהיה שיתחרה בהגברה רצינית כמו שאני רגיל, את הדנון הזה לא שמעתי...

בנושא כל השכלולים שציינת, ישנה אפשרות לרכוש את קיט הפרו של אונקיו/אינטגרה ולקבל יכולות על.

היי בני

ציטוט:

כמה דברים:
1. ה-DENON הוא מגבר משולב (לא רסיבר)
2. תיראה בתמונות אך המפלץ מורכב ותראה שחלק ההגברה מופרד לחלוטין מחלק הפרוססינג.
3. בגדול אתה צודק לגבי אופי ואיכות ההגברה ה-DENON בהחלט מספק אותי

ציטוט:
[/quote]

צודק בהחלט
מי מזמין איתי את קיט ה-PRO...?
ניתן להזמינו כמה חברים שיש להם אונקיו/אינטגרה/דנון יחדיו ולהתחלק...לא רואה שום פסול בכך..

שבוע טוב חברים

כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  41  |  42  |  43  | ... |  154  |  155  |  156  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה