מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

תמונות של מערכות ק"ב של חברי הפורום

עמוד 64 מתוך 156
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  63  |  64  |  65  | ... |  154  |  155  |  156  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
ShlomiLevi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרפה בתאריך:
  Jul 16, 2013
מספר הודעות: 38

#946  נשלח: ה' 01/08/2013 12:04

יש לי אפשרות לשנות את התדרים והפאזה.
בנוסף עשיתי כיול דרך הרסיבר, ואני מאמין שלא אצטרך להתעסק עם שינוי תדרים וכ''ו..
תודה רבה רבה איתי, אני אעבוד על מה שאמרת ואדעכן בהקדם האפשרי.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1608
מספר הודעות: 14675

#947  נשלח: ה' 01/08/2013 12:53

itay123 כתב:
תתחדש ותהנה

כמה הערות:

*ה-וולדוס האילו אוהבים ספייס-באופן שהם מונחים כרגע, אני בספק שאתה מנצל את היכולות שלהם (בעיקר התחום התחתון), יחד עם זאת ניראה שאין לך יותר מידי בררות קונקרטיות שם לפי אך שהחדר מסודר.

*הסאב באופן הסידור אצלך לטעמי מיותר או לפחות אולי כדאי למצא לו מיקום חדש אולי מאחורי הספה - גם הסראוונדים שלך יישמעו "מלאים" יותר כך, כאשר הקרוס והפאזה של האחוריים והסאב יחפפו ויעבדו טוב יותר כך כאשר הסאב יהיה אחורי.

כל אקוסטיקאי רציני יגיד לך שמיקום האידיאלי של הסאב הוא במרכז בין שני הקידמיים (לא בצדדים/מאחור/ובפינות)

לקבוע שבגלל שהוא מיקם אותו במרכז בין שני הקידמיים יש מצב שהוא מיותר נשמע לי כטעות בסיסית.
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 743
מספר הודעות: 6406

#948  נשלח: ה' 01/08/2013 13:12

istarmini כתב:
itay123 כתב:
תתחדש ותהנה

כמה הערות:

*ה-וולדוס האילו אוהבים ספייס-באופן שהם מונחים כרגע, אני בספק שאתה מנצל את היכולות שלהם (בעיקר התחום התחתון), יחד עם זאת ניראה שאין לך יותר מידי בררות קונקרטיות שם לפי אך שהחדר מסודר.

*הסאב באופן הסידור אצלך לטעמי מיותר או לפחות אולי כדאי למצא לו מיקום חדש אולי מאחורי הספה - גם הסראוונדים שלך יישמעו "מלאים" יותר כך, כאשר הקרוס והפאזה של האחוריים והסאב יחפפו ויעבדו טוב יותר כך כאשר הסאב יהיה אחורי.

כל אקוסטיקאי רציני יגיד לך שמיקום האידיאלי של הסאב הוא במרכז בין שני הקידמיים (לא בצדדים/מאחור/ובפינות)

לקבוע שבגלל שהוא מיקם אותו במרכז בין שני הקידמיים יש מצב שהוא מיותר נשמע לי כטעות בסיסית.

יואב המיקום שהוא מיקם את הסאב ביחס לקדמיים הוא לא פרקטי, יש ערבוב שלם של באס שם, האם שמעת וואלדוס 500, האם ידוע לך כמה באס הדבר הזה משחרר(ולא בדיוק באס נקי וצלול ), במיקום בו שני הרמקולים כך קרובים ועוד להכניס סאב בינהם, ניראה שגוי בהחלט (כל אקוסטיקאי "רציני" יאמר לך זאת), מכייון שזו הכלה, הכי נכון היה למקם את הסאב במרכז מאחור, ולתת לו להיות BLEND IN , מכיוון שנשאלה שאלה על הצד, גם זה אפשרי אמנם פחות אידיאלי, אבל ז ה מ ה י ש
*תוספת: גם אם הוא יחתוך את הוואלדוס ב-80 עדיין המיד שלהם שמן וגדול ובגלל האקוסטיקה יש מצב שאפילו לא תרגיש שחתכת את הרמקול ב-80 אלא ב-40 במיוחד שמצטרף אליו יד ביד ליד סאב צמוד כפי שהוא ממוקם כיום.
קקפוניה של באס

אנחנו שוכחים שלא רק די בזה שחתכת רמקול (נניח גבוה כמו 80) סגרת עניין, הרמקול עדיין מושפע מהסביבה שלו שיכולה להחזיר שוב את אותו תדר שכביכול "העלמת או חתכת".
טיפול אקוסטי בקיר מאחור בהחלט היה תורם
אם היינו כולנו חיים בחדרים ייעודים אידיאליים (כשלך) הכל היה טוב ויפה יותר
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008

#949  נשלח: ה' 01/08/2013 13:27

itay123 כתב:
istarmini כתב:
itay123 כתב:
תתחדש ותהנה

כמה הערות:

יואב המיקום שהוא מיקם את הסאב ביחס לקדמיים הוא לא פרקטי, יש ערבוב שלם של באס שם, האם שמעת וואלדוס 500, האם ידוע לך כמה באס הדבר הזה משחרר(ולא בדיוק באס נקי וצלול ), במיקום בו שני הרמקולים כך קרובים ועוד להכניס סאב בינהם, ניראה שגוי בהחלט (כל אקוסטיקאי "רציני" יאמר לך זאת), מכייון שזו הכלה, הכי נכון היה למקם את הסאב במרכז מאחור, ולתת לו להיות BLEND IN , מכיוון שנשאלה שאלה על הצד, גם זה אפשרי אמנם פחות אידיאלי, אבל ז ה מ ה י ש
אם היינו כולנו חיים בחדרים ייעודים אידיאליים (כשלך) הכל היה טוב ויפה יותר

אני תמיד נפעם מההמלצות ,החד משמעיות שלך ,לשיפורים אקוסטיים והכל דרך האינטרנט. (שים את הסאב מאחור , תחתוך ככה ,תסובב ככה והכל ישמע טוב יותר וכל זה דרך האינטרנט, מדהים).

לכתוב ,שבגלל שהסאב ממוקם במרכז באמצע ,יש מצב שהוא מיותר אשכרה נשמע לי הזוי.
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#950  נשלח: ה' 01/08/2013 13:35

ציטוט:
אני תמיד נפעם מההמלצות ,החד משמעיות שלך ,לשיפורים אקוסטיים והכל דרך האינטרנט. (שים את הסאב מאחור , תחתוך ככה ,תסובב ככה והכל ישמע טוב יותר וכל זה דרך האינטרנט, מדהים).

לכתוב ,שבגלל שהסאב ממוקם במרכז באמצע ,יש מצב שהוא מיותר אשכרה נשמע לי הזוי.
[/quote]

יואב, קרא שוב מה שרשמתי.
קרא שוב על מיקום הרמקולים ובמקרה הזה וולדוס 500 המרחק בינהם והסאב 12 אינץ באמצע.

ציטוט:

אתה מצחיק, אז אתה צריך להיות נפעם גם מעצמך כי כך גם אתה נשמע עם מתן ייעוץ לחברים פה, תחתוןך X תגדיר Y וכו'...דיקלום של הגדרות אודיסיי וכו...

ציטוט:
לכתוב ,שבגלל שהסאב ממוקם במרכז באמצע ,יש מצב שהוא מיותר אשכרה נשמע לי הזוי

תעיף מבט שוב בתמונות יואב, לא יזיק, גם אתה תבין על מה אני מדבר.
וללא קשר כ ל מ י ק ר ה ל ג ו פ ו

רשמתי כהמלצה לא תורה חקוקה בסלא...
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008

#951  נשלח: ה' 01/08/2013 13:49

ציטוט:
אתה מצחיק, אז אתה צריך להיות נפעם גם מעצמך כי כך גם אתה נשמע עם מתן ייעוץ לחברים פה, תחתוןך X תגדיר Y וכו'...דיקלום של הגדרות אודיסיי וכו...

מה שמצחיק הוא שאתה משווה את ההמלצות הללו ,שנקבעו על סמך מחקרים של חברת אודסי ונכונות ברמת ההנדסה האקוסטית בכל חלל(כמו שתדרים מתחת ל 80 לא כיוונים )להמלצות שלך שנקבעות על סמך התמונות שאתה רואה ועל סמך זה שפעם שמעת את הרמקולים.
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#952  נשלח: ה' 01/08/2013 13:50

istarmini כתב:
ציטוט:

מה שמצחיק הוא שאתה משווה את ההמלצות הללו ,שנקבעו על סמך מחקרים של חברת אודסי ונכונות ברמת ההנדסה האקוסטית בכל חלל(כמו שתדרים מתחת ל 80 לא כיוונים )להמלצות שלך שנקבעות על סמך התמונות שאתה רואה ועל סמך זה שפעם שמעת את הרמקולים.

וואי וואי יואב, תחשרר אחינו, אין לי כוח לזה
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008

#953  נשלח: ה' 01/08/2013 13:57

itay123 כתב:
istarmini כתב:
ציטוט:

אני מאוד משוחרר ,יושב בניחותא ונהנה

עושה רושם שלא זה המצב אצלך אז תנשום עמוק ,הכל בסדר.
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#954  נשלח: ה' 01/08/2013 14:03

istarmini כתב:
itay123 כתב:
istarmini כתב:
ציטוט:

אני מאוד משוחרר ,יושב בניחותא ונהנה

עושה רושם שלא זה המצב אצלך אז תנשום עמוק ,הכל בסדר.

אצלי הכל בסדר, אך הולך השיר
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6798

#955  נשלח: ה' 01/08/2013 14:40

ציטוט:

ציטוט:
במיקום בו שני הרמקולים כך קרובים ועוד להכניס סאב בינהם, ניראה שגוי בהחלט (כל אקוסטיקאי "רציני" יאמר לך זאת), מכייון שזו הכלה, הכי נכון היה למקם את הסאב במרכז מאחור, ולתת לו להיות BLEND IN

שניכם טועים אז תפסיקו לריב. אין בנושא הזה חוקים ברורים וכל מערכת/חדר שונה מהשניה.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008

#956  נשלח: ה' 01/08/2013 14:41

HazooM כתב:
ציטוט:

ציטוט:
במיקום בו שני הרמקולים כך קרובים ועוד להכניס סאב בינהם, ניראה שגוי בהחלט (כל אקוסטיקאי "רציני" יאמר לך זאת), מכייון שזו הכלה, הכי נכון היה למקם את הסאב במרכז מאחור, ולתת לו להיות BLEND IN

שניכם טועים אז תפסיקו לריב. אין בנושא הזה חוקים ברורים וכל מערכת/חדר שונה מהשניה.

כן המורה
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#957  נשלח: ה' 01/08/2013 14:45

HazooM כתב:
ציטוט:

ציטוט:

אך הגעת לזה ששנינו טועים , כל מקרה לגופו
איתי חזום אני מעריך אותך, אבל אין לך PHD בהנדסת רמקולים או אקוסטיקה.
מה שמתבסס אצליך זה ניסיון כמו להרבה אחרים פה באתר, אז אפשר לבחור מילים יותר מתאימות..

ואף אחד לא רב
לפחות לא אני, תרבות דיון
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#958  נשלח: ה' 01/08/2013 16:52

רביבו שלום

אם התכוונת אלי (יש עוד איתי פה )
ציטוט:
לחליפין,ואת זה אני הייתי עושה במקומך,זה במקום להתברבר כאן ולבזבז לריק מאות שעוות,לך תעבוד בתחום בשכר ושלפחות יהיה לך חייר מזה

אודיו בגדר של תחביב בלבד (אהוב מאוד-אבל תחביב בלבד-ושם הוא נשאר).
אבל לקחתי לתושמת ליבי את הצעתך
epony (אור)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005
הבעות תודה: 1422
מספר הודעות: 10565

#959  נשלח: ה' 01/08/2013 19:54

אני בעד ניסוי ותהייה

שלומי, אם יש לך זמן ועצבים, הכי טוב שתשים את הסאב על הכורסא (או על הרצפה איפה שהכורסא נמצאת), תריץ רעש ורוד בתחום הנמוך, או סתם מוזיקה עם המוווון באסים, ואז תתחיל להסתובב בחדר כדי לראות איפה הבאסים נשמעים הכי טוב - כשאתה נסגר על המקום הזה, שים שם את הסאב, תריץ עוד פעם כיול ובא לציון גואל! (הנה מאמר מפורט על השיטה הזאת למצוא את המיקום האידיאלי עבור הסאב: http://www.hometheater.co.il/article00065.html)
אם אין לך זמן ועצבים, אז רק תבדוק את המיקום שאיתי מציע ותראה אם אתה מגיע שם לתוצאה יותר טובה מהמיקום הנוכחי - אין שום סיבה להחליט שהוא בהגדרה בעייתי או אופטימלי, אבל זה לא אומר שלא תמצא לו מקום טוב יותר.

איתי, אני לא יודע מה בדיוק קרה לך השבוע, אבל נראה לי שהצלחת להיכנס לוורידים של מספר שיא של חברים בפורום (ועוד מבלי להזכיר כמעט בכלל את הפרוססינג של פיוניר ) - בכל מקרה, זה בהחלט מרגיש לי כאילו אתה מוציא פה אגרסיות שאולי מגיעות ממקום אחר, וחבל...
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#960  נשלח: ה' 01/08/2013 21:13

ציטוט:
איתי, אני לא יודע מה בדיוק קרה לך השבוע, אבל נראה לי שהצלחת להיכנס לוורידים של מספר שיא של חברים בפורום (ועוד מבלי להזכיר כמעט בכלל את הפרוססינג של פיוניר ) - בכל מקרה, זה בהחלט מרגיש לי כאילו אתה מוציא פה אגרסיות שאולי מגיעות ממקום אחר, וחבל...
[/quote]

תהיה בריא אור
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  63  |  64  |  65  | ... |  154  |  155  |  156  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה