לה ליגה - הליגה הספרדית

תוכניות ספורט, אירועי ספורט וכל מה שקשור לספורט...
moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #496 

השנה באמת יש שיוויון כוחות בין השתיים, ולכן אתה מחפש איזה הסבר למדוע ברסה בכל זאת העפילה שלב.
אבל יש הסבר פשוט, אקראיות. קל מאוד לדמיין, איזה החמצה שהייתה נכנסת והייתה גורמת לתוצאה אחרת. כשיש שיוויון כוחות, אז מה שנשאר זו אקראיות שבמשחק הכדורגל ממילא יש לה משקל רב, גם כשאין שיוויון כוחות.
הסבר הבכיינות פשוט לא מחזיק מים. הם אכן מתבכיינים ועושים הצגות, בדיוק כמו בריאל וברוב הקבוצות האחרות.

ההסבר הזה שהמצאת שקול לכך, שאם דווקא ריאל הייתה מעפילה, אז אוהדי ברסה היו מייחסים את זה למשחק האלים של פפה.
משה

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android
נתן תודות: 201 פעמים
קיבל תודות: 513 פעמים

נושא שלא נקרא #497 

תגיד לי משה,
אתה ראית בכלל את שני המשחקים או שאתה ניזון מעיתונים ומהודעות בפורום?
הרי לך יש נטייה לגלות מאוחר מאוד שבכלל מתקיים משחק ואח"כ נטייה לא למצוא את התחנה המשדרת

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #498 

את הראשון ראיתי כולו (פחות חלק בהתחלה בגלל הפתעת הספורט 1), ובאחרון את המחצית השנייה.

אז במקום להתייחס למה שאני טוען, אתה מנסה לקעקע את הסמכות שלי להביע את דעתי ? :roll:

כמה נוח !
אני - לא ראיתי את מלוא 180 הדקות.
אבי - הוא בכלל אוהד שרוף.
העיתונים - כולם fanboys של ברסה.

אבל אתה, שיא האוביקטיביות והניתוח השקול של העובדות (Y) :wink:
משה

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android

נושא שלא נקרא #499 

אני לא מבין,
אתה מביע דיעה שלא מבוססת על הצפייה מלאה במשחקים ואתה רוצה שאני אתייחס לזה ברצינות ("בדיוק כמו ריאל")

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #500 

??
ההערה שלי על בכיינות היא לגמרי כללית ולא קשורה רק למשחקים הללו.
אני טוען (בדיוק כמו ילדיעפים בדף הקודם) שהתופעה המצערת הזו של בכיינות, היא תופעה כללית בכדורגל.
הרצון שלך להדביק אותה יותר לברסה מאשר לריאל לא משכנע אותי, גם אם במשחק האחרון הם התבכיינו יותר.

אתה טוען שני דברים שאני לא מקבל. האחד הוא שבאופן סיסטמטי ברסה הם יותר בכיינים. השני הוא שאתה מייחס את חוסר ההצלחה של ריאל לגבור על ברסה במשחק האחרון לבכיינות. בתחילת המשחק האחרון (בקטע שלא ראיתי) היו שני מצבים של כמעט שער לריאל. הגורם האקראי הזה של האם זה כמעט שער או שער בפועל, הוא בסופו של דבר מה שמכריע במצבים כאלה.
משה

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #501 

יש לי הרגשה מזופתת שבכדורגל נשים יש הרבה פחות בכיינות :?
אמן מייסר

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android

נושא שלא נקרא #502 

לא מדוייק:
1. אני טוען באמת שבארסה בכיינים באופן סיסטמתי יותר מכל קבוצת כדורגל שאני מכיר. זאת ממש שיטת משחק ודרך להשפיע על השופט ושטף המשחק.
2. אני טוען שבמשחק האחרון בארסה מימשו באופן סיסטמי את הבכי שלהם באופן מצויין. ייתכן מאוד שריאל לא היו עוברים את המשחק הזה גם אם בארסה לא הייתה עושה זאת, אבל ייתכן גם שכן, אין לי דרך לדעת זאת. שים לב ששבוע שעבר לא הוצאתי מילה רעה כנגד הבכיינות של בארסה, כי שם כל האשמה בהפסד הייתה של ריאל, של פפה ושל מוריניו. שלשום זה ממש לא היה המצב. מה לעשות כאשר הסיכוי הוא 50% אחוז, אז כל דבר משפיע על תוצאת המשחק. בארסה פשוט מצאה עוד דרך להרוייח כמה אחוזי יתרון על היריבות שלה במשחקים המעטים השקולים בהם היא משחקת בעונה

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #503 

1) נישאר בחוסר הסכמה. אני רואה את הבכיינות כתופעה כללית בכדורגל ולא הבחנתי שאצל ברסה היא יותר גרועה ו/או שיטתית יותר.
2) על זה שהמצב היה בערך 50-50, נראה לי שאנו מסכימים. אני גם מסכים שכל דבר קטן יכול להשפיע על התוצאה הסופית.
בהינתן שזה כך, אז הבחירה שלך להיתפס דווקא לבכיינות של ברסה כאותו דבר קטן היא שרירותית לחלוטין.
באותה מידה, אפשר להיתפס לחוסר הריכוז של חלוץ ריאל שפספס הזדמנות, למזל שהבעיטה של אלווס דווקא כן התלבשה בדיוק מדהים, לטעות שיפוט וכו.
הבחירה היא שלך, והאמת היא שכל בחירה מסוג זה שתעשה תהיה טעות באותה מידה.
כשזה 50-50, צריך לקבל שמה שנשאר זה מזל.
משה

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #504 

ואם אנו כבר מדברים על התבכינות 8O

משה

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #505 

:lol:
מתאים גם הסרטון עם הצלף ש-״יורה״ בשחקנים

JogoBonito
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #506 

osherov כתב:עזוב אותי ממוריניו רגע, אני בקושי מקשיב לדברים שהוא אומר מחוץ למשחק.
בארסה היא קבוצה גדולה ועד היום את כל התארים שלה בשלוש השנים האחרונות היא לקחה בצדק (למעט מפגש חצי הגמר בשנה שעברה שההוכרע ע"י שופט במשחק הראשון, עוד לפני שהמפגש באמת התחיל). בארסה הייתה לוקחת עוד רוב התארים גם בלי כל הבכיינות שלהם. השנה אני רואה שהפערים, נכון לעכשיו, לא שם. לבלאנקוס יש חשש פסיכולוגי נגד הקטלונים, אבל מעבר לזה כאשר מסתכלים על הליגה ועל האלופות מעבר לסופר קלסיקו עצמם, רואים שאנחנו טובים לפחות,לדעתי אפילו יותר מהקטלונים. ייתכן שהשנה הבכיינות הזאת תהיה ההבדל בין תארים לקבוצה הזאת או לקבוצה השנייה. אגב, אתם כל הזמן נופלים לארוע כזה או אחר של שחקן במשחק ספציפי. אני טוען שזה הרבה יותר עמוק מזה, זה פשוט חלק מסגנון המשחק של בארסה.
...
את כל התארים שלה היא לקחה בצדק? אני מצטער, אבל למרות שאני יכול להודות שברצלונה הייתה הקבוצה הטובה בעולם ב3 השנים האחרונות (מלבד חצי השנה האחרונה) - הרי שאת תארי האליפות האירופאים שלה, מלבד אחד - היא לא לקחה בצדק.

זכור במיוחד משחק הגומלין של צ'לסי בו היה קיפוח די ברור של האנגלים ושופט המשחק אף שקל להתנזר אח"כ אם אני זוכר נכון עקב ארועי המשחק.

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile
נתן תודות: 503 פעמים
קיבל תודות: 358 פעמים

נושא שלא נקרא #507 

תמשיכו לבכות...
הקבוצה שלכם פשוט לא הייתה מספיק טובה כדי להתמודד עם בארסה של השנים האחרונות.
סוף סוף העונה אתם מתחילים לחזור לעצמכם.

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #508 

אה, נזכרתי במשחק ההוא מול צ'לסי :-)
במילותיו של דרוגבה It's a fuc-king disgrace , והוא צדק ב100%. זה היה צריך להיות של צ'לסי. זה לא היה 50-50 כמו ביום ד'.
תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני זוכר שאז חלק מכם ראיתם בזה עונש ראוי לבונקר הלגיטימי של צ'לסי מהמשחק בברצלונה.
משה

AviBiton (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTmobile
גורו HTmobile
נתן תודות: 503 פעמים
קיבל תודות: 358 פעמים

נושא שלא נקרא #509 

השיפוט במשחק ההוא היה מתחת לכל ביקורת, אין שום ספק (ד"א, במשחק הראשון, הבונקר, השיפוט היה גרוע גם כן ונטה בבירור לטובת צ'לסי, אבל לא נתעכב על זה כרגע).
בכל מקרה, אין לזה שום קשר ל"בכיינות" שאתם מנסים להדביק לשחקני בארסה, אלא רק לשופט שלא יודע לשפוט (לצערי יש לא מעט כאלו).

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #510 

אגב, אני מקווה שאתם לא מפספסים את האירוניה שהתלונות על הבכיינות של ברסה, הן בעצמן הרי לא אחרת מאשר בכיינות :)
משה

שלח תגובה

חזור אל “ספורט”