קופסה קטנה. שינוי דרמטי

איך מכיילים מסך, מי יכול לכייל לי? מה הערכים הנכונים לכיול...

DEINTERLACING, SCALING, הורדת רעשים, UPCONVERSION, TRANSCODING.
9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

שלום לכולם (f)

במהלך כל השבוע רן מויאל היה איתי בקשר לגבי מעבד התמונה אותו הוא מענויין לרכוש . את האמת שגם אני חשבתי שמדובר בעוד מוצר פרסומי שחייבים למכור אותו כמה שיותר מהר .

את רן מויאל אני מכיר מספיק טוב כדי לדעת שהוא לא מתלהב מכל מוצר . אבל ברגע שהבנתי שרמת ההתלהבות שלו גדולה הבנתי שמדובר במוצר איכותי ביותר .

קראתי כל מיני מאמרים לגבי היכולת של המוצר והבנתי שמדובר במוצר מנצח . ביום חמישי בערב רן מתקשר אלי ואומר לי איציק המוצר אצלי ביד .

אני מחבר אותו ומיד מתקשר אליך .וכך היה ששמעתי את רן בטלפון הבנתי שמדובר במוצר שעושה את העבודה ברמה מייטבית .

הוזמנתי לביתו של רן ביום שישי בערב וכל היום הייתי מסוקרן לדעת במה מדובר .

לאחר צפיה של כמה תכנים די מוכרים גם ב SD HD BLU RAY הבנתי שהמוצר הזה מחולל פלאים .
אין יותר מידי מה להבין ברגע שמעבד התמונה נכנס לעבודה התמונה משתפרת לפחות ב 30 אחוז ואני לא מגזים .

יש למעבד התמונה הזה יכולת להראות לך את אופן הפעולה שלו גם במהלך הצפייה בסרט . וההבדל נראה בבירור .

ככל שעלינו באיכות הצפיה כך היכולת של המעבד עלתה למעלה . רגע השיא היה בסרט משימה בילתי אפשרית 4 בקטע של טום קרוס שהוא עומד על גורד השחקים . תווי פניו של טום קרוז נראו ברורים יותר ומפורטים יותר .
גם מגובה רב ניתן היה להבחין ברמת פריט מדהימה של הכביש ושל העצים .

למי שלא יודע לרן מיואל יש מקרן רפרנס של סונ דגם 95 ומי שמכיר את המקרן הזה ואת האיכויות שלו יודע שמדובר במוצר מנצח . ונוטה לשלמות . כמובן עד שחיברנו את מעבד התמונה של "דארבי" (Y) (Y) (Y) (Y) (Y)

לסיכום ..... מדובר במוצר מדהים ואיכותי ביותר שגורם לאיכות התמונה שיפור עצום גם בסוני 95 וגם במקרן סוני 1000 למי שיודע במה מדובר.

להבדיל מכל מעבדי התמונה שאנחנו מכירים המעבד הזה הוא מעבד תמונה אמיתי ואיכותי שעושה בדיוק מה שמעבד תמונה אמור לעשות .. (Y)

י
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

RanMoyal (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

איציק,

אני מסכים עם הדברים שכתבת בכל מה שקשור לתוצאות ולאפקט שראינו. זה היה מאוד ברור ולמען האמת קיצוני.

עם זאת, צריך קצת להזהר בהכללות שלך בכל הקשור לפסקה האחרונה ולמעבדי תמונה אחרים. ה

- DARBEE הוא לא מעבד וידאו קלאסי כמו שאנחנו מכירים כדוגמת ה- lumagen או ה- DVDO שמטפלים במגוון דברים בתמונה ומהווים גם סוויצ'ר בין השאר.

ה- DARBEE מהווה מוצר משלים ולא "במקום". הוא בא on top כל אותם פרוססורים ולכן אין מקום להשוואה בינו לבינם.
יש להם תפקידים שונים בתכלית.

שווה לקרוא את הניתוח של Gary Reber (בחור עם לא מעט נסיון) ב- widescreenreview על מה מתבסס המכשיר והתחושות שלו אחרי שהוא צפה בהדגמה:

http://darbeevision.com/assets/document ... 2_gray.pdf

רן

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

נושא שלא נקרא #18 

RanMoyal כתב:איציק,

אני מסכים עם הדברים שכתבת בכל מה שקשור לתוצאות ולאפקט שראינו. זה היה מאוד ברור ולמען האמת קיצוני.

עם זאת, צריך קצת להזהר בהכללות שלך בכל הקשור לפסקה האחרונה ולמעבדי תמונה אחרים. ה

- DARBEE הוא לא מעבד וידאו קלאסי כמו שאנחנו מכירים כדוגמת ה- lumagen או ה- DVDO שמטפלים במגוון דברים בתמונה ומהווים גם סוויצ'ר בין השאר.

ה- DARBEE מהווה מוצר משלים ולא "במקום". הוא בא on top כל אותם פרוססורים ולכן אין מקום להשוואה בינו לבינם.
יש להם תפקידים שונים בתכלית.

שווה לקרוא את הניתוח של Gary Reber (בחור עם לא מעט נסיון) ב- widescreenreview על מה מתבסס המכשיר והתחושות שלו אחרי שהוא צפה בהדגמה:

http://darbeevision.com/assets/document ... 2_gray.pdf

רן
...

RanMoyal

רן .

בקשר למעבדי התמונה . כוונתי היתה לאותם מעבדים שנמצאים ברסיברים . שלטעמי אין להם שום יכולת לשיפור התמונה . כך זה לפחות ממה שאני מכיר .

רן .. תקרא לזה איך שבא לך הקופסא הקטנה הזו עושה שנוי גדול בתמונה . מאין הרגשה של שידרוג למסך או מקרן יוקרתי .

RanMoyal (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #19 

כן, היא עושה שינוי מאוד גדול. אין ויכוח. פשוט המעבדים שאתה מכיר נועדו לטפל בנושאים אחרים ובדרכים לגמרי אחרות. הם פשוט לא בתחרות אחד מול השני כי הם עוסקים בדברים שונים.

ככל שכוונתך לרמת השיפור אז אתה בהחלט צודק.

אם נראה לאדם הסביר ( או למנוסה) תמונה עם טיפול של הלומג׳ן ,לעומת טיפול עם הדארבי הכל בהשוואה לתמונה הנשענת על העיבוד המקורי של המקרן, כולם, ללא יוצא מן הכלל יצביעו על התמונה עם הדארבי כתמונה עם השינוי הגדול ביותר ביחס לתמונה שנשענת על העיבוד של המקרן.

רן

Mistoffelees
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 375 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

יש לזה השפעה חיובית גם על מקור SD?
למשל ערוצי SD בממיר MAX HD?

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

רן תתחדש.
נשמע מעניין המוצר/ "תופעה" הזה.
תרים את הכפפה ותתחיל לייבא אותו בכמויות.
אני מניח שאחרי הנחת כמות/ יבואן המחיר יהיה כ- 1,000 שח לצרכן ואז גם יהיו הרבה קונים...

teenet
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 83 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

Mistoffelees כתב:יש לזה השפעה חיובית גם על מקור SD?
למשל ערוצי SD בממיר MAX HD?
...
מצטרף לשאלה...

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

נושא שלא נקרא #23 

טלHD כתב:רן תתחדש.
נשמע מעניין המוצר/ "תופעה" הזה.
תרים את הכפפה ותתחיל לייבא אותו בכמויות.
אני מניח שאחרי הנחת כמות/ יבואן המחיר יהיה כ- 1,000 שח לצרכן ואז גם יהיו הרבה קונים...
...

טלHD

טל . לפי מה שהבנתי המחיר עולה חודש הבא ל 349 דולר .

RanMoyal (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #24 

טל,

ייבוא מוצרי אלקטרוניקה זה לא התחום שלי. ברגע שאתה מכניס אלמנטים מסחריים להובי הזה, כל מיני דברים קורים....

באשר להשפעת ה- DARBEE על SD.

לא בחנתי את המכשיר על YES באופן ספציפי.
אני מתכוון לעשות זאת ביום-יומיים הקרובים, עם זאת בחנתי אותו על מספר קטעי DVD שהם לצורך העניין לא אמורים להיות שונים משידורי SD אחרים.

ההשפעה היא ברורה וניכרת. התמונה הפכה להיות עמוקה יותר, ברורה וחדה יותר.
זה מסוג המכשירים שכל הדיוט יבחין בשינוי.

מבלי לגרוע מהאמור, לטעמי לפחות, ככל שהתוכן היה איכותי יותר, ההשפעה הייתה ברורה ועמוקה יותר.

רן

MarioMan
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: יונתן פת-יה
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 195 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

תודה על ההתרשמות. הוזמן.
Vermoze - Innovative Technology Solutions Ltd.

teenet
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 83 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

MarioMan כתב:תודה על ההתרשמות. הוזמן.
...
מאיפה? :)

puma1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 140 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

אי מתכוון להזמין אחד היום, אני מאמין ששבוע הבא זה כבר יהיה אצלי, אני אשלח אותו לחבר שלי בארצות הברית ירשום על זה 20$ וישלחח את זה אליי, אין מצב שזה יעצור במכס, יש שני ספקים שראיתי שמוכרים את זה, אחד מהם מוכר את זה גם דרך אמזון, נשארו לו עוד איזה 9 יחידות, שניהם מוכרים ב269$, אחרי שקראתי מיליון ביקורות בכמה אתרים ( לא רק בAVS, בכל זאת הם מוכרים את המוצר, מי יודע למי שם יש אינטרס ) רוב הביקורות היו חיוביות ( למרות שראיתי גם כמה שליליות, וגם בעיות עם השירות לקוחות של החברה וטיפול בבעיות ) בשביל פחות מ1200 שח כולל משלוח שווה לבדוק את זה, יש לי איזה 400 סרטי בלו ריי מלאים, כל שיפור שאני אקבל על מסך 133" שלי עם האפסון 5010 שווה את זה ( למרות שכבר עכשיו התמונה מדהימה )

RanMoyal (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #28 

הביקורות השליליות שאני נתקלתי בהן לא נוגעות לרמת השיפור של התמונה, אלא נוגעות לנקודה אחרת בכלל וזה "כוונת הבמאי", קרי: האם הבמאי אכן התכוון שנראה את התמונה כמו שרואים אותה לאחר "הטיפול" של ה-DARBEE....

זו כמובן שאלה שאין לה פתרון ואפשר לשפוך עליה הרבה מלל ובזמן שאנשים דנים בה....אנשים אחרים פשוט צופים ונהנים מהתמונה.

באשר לרמת השירות, גם על זה אין לי אינפורמציה, אני כן יודע שקיימות 2 בעיות עם המכשיר, הראשונה זו בעיית תאימות למספר ממירים אמריקאים ובעיה שנייה, אם אפשר לקרוא לזה כך, היא העובדה כי כל עידכון תוכנה מחייב משלוח המכשיר חזרה לארה"ב.

האפסון לא מקרן חד במיוחד. השיפור עליו יהיה מהותי.

רן

MarioMan
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: יונתן פת-יה
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 195 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

teenet כתב:
MarioMan כתב:תודה על ההתרשמות. הוזמן.
...
מאיפה? :)
...
באתר שלהם יש רשימה של מפיצים - אני רכשתי באמצעות חנות בשם Smart Home. המוצר רשום שנמצא במלאי שלהם, ויש משלוח חינם בתוך ארה"ב - משם לכתובת של Mustop וזהו.

ride
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מקרנים
אחראי תחום מקרנים
שם מלא: יניב דיין
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #30 

Smart Home גם שולחים לישראל (עולה 33 דולר)

שלח תגובה

חזור אל “כיול ועיבוד תמונה”