"חווית" הגלישה בהוטנט

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
ron5054
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 21 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

לא חושב שיש קשר. יש בעיות עם הוטנט. לי יש תשתית הוט והוטנט. והגלישה בשבועיים שלושה האחרונים בלתי נסבלת.
במפתיע ההורדות דווקא בסדר.
אם יש מישהו שיש לו תשתית הוט ובעיות עם בזק בינלאומי אני אשמח לשמוע כי חשבתי לעבור לבזב"ל אם התקלה בהוטנט תמשך.

or4558
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

אז ככה פשוט סיוט הייתי אצל אחיין שלי שבמקרה יש לו הוט בוקס עם יוזר של הוט נט אתרים לא עולים בכלל גם HT לא עלה לאחר 5 refresh עלה ואבל עדיין מה שמוזר הפייסבוק עולה ללא בעיה כנראה בעיה בהוט נט שמסתירים משהו

knazi
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 205 פעמים
קיבל תודות: 86 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

טוב, זה פשוט בלתי נסבל. מישהו יצר איתם קשר? השאלה אם לעזוב או לחכות כמה ימים שיסתדר

no_alone
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

גם אצלי

amirmir
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #35 

גם אצלי זה קורה, אני יצרתי איתם קשר, אין עם מי לדבר.
"כן כן אני מבין אותך, תעשה ריסט למחשב תיכנס לאתר המדליק שלנו לבדיקת מהירות התוצאה בסדר גמור אין שום בעיה, ואם אתה בכל זאת חושב שיש בעיה תנתק את ההוט בוקס מהחשמל ותחזיר אם זה חוזר תתקשר אלינו שוב ואני ישים לך מעקב על ההוט בוקס"

romitkin (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

amirmir כתב:גם אצלי זה קורה, אני יצרתי איתם קשר, אין עם מי לדבר.
"כן כן אני מבין אותך, תעשה ריסט למחשב תיכנס לאתר המדליק שלנו לבדיקת מהירות התוצאה בסדר גמור אין שום בעיה, ואם אתה בכל זאת חושב שיש בעיה תנתק את ההוט בוקס מהחשמל ותחזיר אם זה חוזר תתקשר אלינו שוב ואני ישים לך מעקב על ההוט בוקס"
...
אני עברתי לבזק בינלאומי (הבעיות נעלמו לגמרי והגלישה מהירה יותר אפילו מהגלישה בהוטנט בזמן שהכול היה תקין).
הם התקשרו אלי לשאול למה אני רוצה להתנתק, וכאשר אמרשתי שזה בגלל בעיות טכניות, התחילו להגיד דברים כמו "ייתכן שההאטה היתה בגלל החיבור האלחוטי" וכמובן שאין שום קשר בין הדברים, מה שגם שאחד מהמחשבים מחובר בקווי וגם בו היתה הבעיה.

אבל שמע, אני לא מאשים אותם, במחיר כזה נמוך לא הייתי מצפה לאנשי תמיכה טכנית מקצועיים.

Hertz33
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 138 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

כנ"ל גם אצלי. תשתית של הוט עם הוטנט 100 מגה. גלישה מזוויע. הורדות איטיות. בבדיקת מהירות באתר של הוט מתקבל 20 מגה. אני מנתק את ההוטבוקס מהחשמל והמהירות חוזרת לאיזור ה90 כנ"ל גם בהורדות אך העיניין חוזר חלילה אחרי חצי יום. בתמיכה טכנית מגמגמים ולא נותנים פתרונות. למה אני משלם סכום עתק שבפועל אני מקבל בקושי רבע מהירות שאני משלם עליה? :evil:
"על החתום...."

gilg7
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 552 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #38 

amirmir כתב:גם אצלי זה קורה, אני יצרתי איתם קשר, אין עם מי לדבר.
...
פתחתי קריאה באינטרנט וקיבלתי אימייל בתשובה: יש לפנות לשירות לקוחות + מס" טלפון.
זה נראה כאילו האינטרנט מופנה אוטומטית למישהו שמפנה לשירות לקוחות בטלפון.

רק המחשבה על התקשרות אליהם וניהול דיאלוג עם מישהו שיגיד לי לכבות-להדליק את הנתב עושה לי רע.

nils3373
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: nils3373
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 143 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

Hertz33 כתב:כנ"ל גם אצלי. תשתית של הוט עם הוטנט 100 מגה. גלישה מזוויע. הורדות איטיות. בבדיקת מהירות באתר של הוט מתקבל 20 מגה. אני מנתק את ההוטבוקס מהחשמל והמהירות חוזרת לאיזור ה90 כנ"ל גם בהורדות אך העיניין חוזר חלילה אחרי חצי יום. בתמיכה טכנית מגמגמים ולא נותנים פתרונות. למה אני משלם סכום עתק שבפועל אני מקבל בקושי רבע מהירות שאני משלם עליה? :evil:
...
האם ההוטבוקס שלך משמש גם כראוטר או כמודם בלבד?

ValorHeart
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #40 

איזה מוזר, אני פשוט לא חווה את כל התקלות האלה, האיפי שלי מתחיל ב37.142 - אולי הניתוב שלי שונה?

nils3373
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: nils3373
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 143 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

ValorHeart כתב:איזה מוזר, אני פשוט לא חווה את כל התקלות האלה, האיפי שלי מתחיל ב37.142 - אולי הניתוב שלי שונה?
...
(Y)

מאז שעברתי להשתמש בראוטר חיצוני (TP-LINK 1043) אין לי בעיות גלישה.

romitkin (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #42 

ValorHeart כתב:איזה מוזר, אני פשוט לא חווה את כל התקלות האלה, האיפי שלי מתחיל ב37.142 - אולי הניתוב שלי שונה?
...
אם מתחיל ב 37 זה אומר שאתה בתשתית הוט. אני רואה שהתקלות הן בעיקר אצל לקוחות עם תשתית בזק, למרות שהיו ג כמה עם תשתית הוט שהיו להם בעיות.

ValorHeart
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #43 

יש לי תשתית של הוט ונתב חיצוני 1043nd

ron5054
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 21 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

romitkin כתב:
...
אם מתחיל ב 37 זה אומר שאתה בתשתית הוט. אני רואה שהתקלות הן בעיקר אצל לקוחות עם תשתית בזק, למרות שהיו ג כמה עם תשתית הוט שהיו להם בעיות.
...
אני בתשתית הוט ובאייפי 213.57 ככה שזה לא בהכרח נכון.
יכול להיות שכל מי שבפול אייפי 213.57 סובל?
הכי טוב שכל מי שיש לו הוטנט ירשום איזה אייפי הוא והאם סובל מהבעיה שלפחות נוכל לבודד אותה למשהו

amirmir
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #45 

אני מתחיל ב 213.57 וסובל
יכול להיות עלית על משהו

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”