מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

רכשתי היום פיליפס 8708

עמוד 13 מתוך 13
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  11  |  12  |  13 
   פורומים > וידאו > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
MovieO
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 02, 2007
הבעות תודה: 34
מספר הודעות: 571

#181  נשלח: ה' 14/11/2013 1:27

onegod כתב:
ציטוט:
רמת שחורים גבוהה ובזמן צפיה כשהאמבילייט פעיל, המסך שחור כהה ללא עננות בכלל. בנטרול האמבילייט זה מורגש ממש בקטנה ורק אם יש חושך מוחלט.

רק לי המשפט נשמע קצת מוזר ??

נהפוכו
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
onegod
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 26, 2010
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 43

#182  נשלח: ה' 14/11/2013 11:56

MovieO כתב:
onegod כתב:
ציטוט:
רמת שחורים גבוהה ובזמן צפיה כשהאמבילייט פעיל, המסך שחור כהה ללא עננות בכלל. בנטרול האמבילייט זה מורגש ממש בקטנה ורק אם יש חושך מוחלט.

נהפוכו

לבדוק איכות תמונה עם אמבילייט פעיל זה כמו למדוד בהירות מול חלון מואר או CMR על תמונה סטטית.
amitgv1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2007
הבעות תודה: 49
מספר הודעות: 910

#183  נשלח: ה' 14/11/2013 12:21

onegod כתב:
MovieO כתב:
onegod כתב:
ציטוט:

נהפוכו

לבדוק איכות תמונה עם אמבילייט פעיל זה כמו למדוד בהירות מול חלון מואר או CMR על תמונה סטטית.

חברים, אתם מוציאים דברים מהקשרם ומוציאים מפרופורציות דברים שלא נאמרו.
כל מה שאמרתי זה שני דברים ואלה עובדות :
1. כמעט ואין עננות גם בחושך מלא וגם ללא אמבילייט וזה ממש לא מורגש.
2. כשרואים בחושך, זה בדכ סרט. מי שקונה מסך כזה, ובמקרה הזה זה אני, תמיד ישתמש בסרט בחושך באמבילייט ולכן לא יראה בכלל עננות. אני בכלל החלטתי תמיד להשאיר דלוק כי זה ממש נחמד.

אלה עובדות, אתם רוצים להתווכח? סבבה. תמשיכו,אבל זה לא ישנה את העובדה שאני אישית לא רואה עננות.
אף אחד לא דיבר על איכות ולא איכות. בלי קשר, אני חושב שמה שאמרת לא רלוונטי. אתה יכול לראות איכות תמונה גם באור ובטוח שבחושך כשאמבילייט פתוח.
amitgv1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2007
הבעות תודה: 49
מספר הודעות: 910

#184  נשלח: שבת 23/11/2013 22:31

amitgv1 כתב:
MovieO כתב:
amitgv1 כתב:
ראיתי עכשיו את הסרט הראשון. פשוט חויה מדהימה.
היה קטע שבמהלך הסרט היו ניתוקים של שידור ( כאילו ניתק הקשר עם הסטרימר ) כאשר כל ניתוק היה למשך כעשר שניות. היו איזה 7 כאלה במהלך הסרט.
מקווה שזה לא בעיה במסך או בסטרימר.
יכול להיות שהסטרימר מתחמם. הוצאתי ממנו את הדיסק, החלפתי כבל. נמשיך לבדוק

תנסה להחליף hdmi יש בעיות handshake לפעמים בפיליפס

תמשיך לעדכן

נראה לי שהבנתי מה הבעיה אחרי משחקים רבים במהלך השבוע בערבים.
קודם כל ראוי לציין שאלקטרה ממש היו בסדר. תיאמו לי מייד טכנאי בכיר, למרות שאמרתי שלדעתי אין צורך. טכנאי לא יוכל להבין מה הבעיה, משום שמדובר על הרבה משחק, ניסויי וטעייה.
התקשר גם מנהל המעבדה על הבוקר בראשון. אמרתי לו מה שני הצעדים הבאים שאבדוק וסיכמנו שאעדכן אותו.
מחר היה אמור להגיע טכנאי ולבינתיים ביטלתי.

נראה לי שהבעיה הינה בעיית תוכנה. התופעה ככל הנראה מתרחשת רק כשנורות ה hue עובדות עם המסך. אני אמשיך לבדוק עד סוף השבוע ואעדכן את אלקטרה על מנת שיעבירו התקלה ליצרן ובתקווה יצליחו לאתר את הבאג עד לעדכון הגרסה הבא.
הכי חשוב זה שכפי שצפיתי, נראה שזאת לא בעית חומרה ( שזה ממש היה מבאס אותי. ממש לא היה בא לי שיחליפו מסך).

לסיכום השבוע הראשון עם המסך, פשוט מדהים. אין דבר אחד שאכזב אותי. באמת הכל מעל לציפיות. ההנאה בבית בצפיה בסרט שודרגה ברמות מטורפות. פיליפס שיחקו אותה עם המסך הזה החל מרמת איכות התמונה ועד הפרט האחרון של ה UI ואיכות החומרים.
שאפו...

שלום לכולם,
נראה שבעיית כיבוי המסך נפתרה היום כחלק מעדכון התוכנה שיצא היום. אכן הבעיה היתה כאשר נורות ה hue מחוברות למסך. המסך מידי פעם היה נכבה ונדלק.
גם מישהו מגרמניה דיווח שעדכון התוכנה ככל הנראה פתר לו את הבעיה.
בינתיים, לאחר 3 שבועות עם המסך וכל הציוד שקניתי סביבו, אני יכול להגיד שאני ממש מרוצה מהכל. פשוט כיף גדול. חויה אחרת בסלון
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  11  |  12  |  13 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה