מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

ריכוז פידבקים, והצגת יתרונות וחסרונות בממיר - HOT FIBER BOX.

עמוד 6 מתוך 47
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  5  |  6  |  7  | ... |  45  |  46  |  47  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
Freedom
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 31, 2011
הבעות תודה: 49
מספר הודעות: 840

#76  נשלח: ב' 10/03/2014 20:22

איתמרסקי כתב:
כתבתי תגובה מפורטת ומשומה זה לא העלה את זה. אז עכשיו אכתוב תגובה לא מפורטת

לא ניתן לעשות סימניות בהקלטות. ניתן לשנות שם של הקלטה, להסתיר אותה שרק בקוד בקרת הורים יראו אותה, לעשות סינון שיראו רק סרטים, סדרות וכדומה ובקרוב תצא קטגוריה של נצפה לאחרונה, אבל לא סימניות.

ניתן להקיש 0 כדי להעביר ערוצים מהר יותר. בקרוב יהיה ניתן לעשות את זה גם במג'יק HD (לקח רק שנתיים וחצי!)

אני השתמשתי בשנאי של הפייבר בוקס על המג'יק HD... מאמין שאפשר גם ההפך

איתמר, האם לדעתך באחד מעדכוני הגרסה ידאגו לעשות סימניות בהקלטות?
מוזר שיש כל כך הרבה אופציות ולא אופציה פשוטה שהייתה במג'יק (הראשון)...

תוכל להעביר את זה הלאה? יש לך קשר לאנשי ההנדסה שעובדים על הממיר וגרסאותיו?
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
YanivPL (יניב)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2008

הבעות תודה: 193
מספר הודעות: 1268

#77  נשלח: ב' 10/03/2014 20:26

מישהו נתקל בתופעה שהקופסה פשוט נכבית לאחר זמן מסויים? נתקלתי בזה כבר הבוקר כשהזמנתי אתמול להקלטה את תוכנית הבוקר וכשהתעוררתי בבוקר גיליתי שהקופסה פשוט כבויה והייתי צריך להדליק אותה. חשבתי שזה אולי חד פעמי, אבל זה קרה שוב הערב, חזרתי מהעבודה וגיליתי אותה כבויה.

Freedom
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 31, 2011

#78  נשלח: ב' 10/03/2014 20:29

YanivPL כתב:
מישהו נתקל בתופעה שהקופסה פשוט נכבית לאחר זמן מסויים? נתקלתי בזה כבר הבוקר כשהזמנתי אתמול להקלטה את תוכנית הבוקר וכשהתעוררתי בבוקר גיליתי שהקופסה פשוט כבויה והייתי צריך להדליק אותה. חשבתי שזה אולי חד פעמי, אבל זה קרה שוב הערב, חזרתי מהעבודה וגיליתי אותה כבויה.

אוי לא
YanivPL (יניב)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2008

#79  נשלח: ב' 10/03/2014 20:32

magichd כתב:
ציטוט:
...

אוי לא

בוא נראה שזה לא רק אצלי...
אני איתם במקביל על הקו...
YanivPL (יניב)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2008

#80  נשלח: ב' 10/03/2014 20:41

טוב, הנציגה שדיברתי איתה בדקה ולא היתה לה תשובה, אמרה שהיא מעבירה את זה לבדיקה ותוך שעה היא חוזרת אליי.

אני צריך להסביר שהמצב בו אני מוצא את הקופסה הוא לא בדיוק כבוי, אלא עם שעון על הצג במקום תצוגה של מס' הערוץ.

זה אומר איכשהו שהיא נכנסת לסוג של מצב סטנד ביי, כי כשאני לוחץ על כפתור HOT עוברות 2 שניות ואז מופיעה תמונה, אבל הקלטה למשל לא מתבצעת במצב הזה.

אמשיך לעדכן...
איתמרסקי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 01, 2012
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 16

#81  נשלח: ב' 10/03/2014 20:50

לא מאמין שיוציאו גרסה שתכלול סימניות. זו אופציה שמעטים מאוד השתמשו בה במג'יק ועוד לא יצא לי להיתקל במישהו שהתלונן שזה לא קיים במג'יק HD אז אני לא רואה סיבה שיטרחו לעשות את זה כאן... סורי.
יש לי קשר להנדסה והכל אבל אם נהיה ריאליים... לקוח אחד שביקש לא יזיז להם.
תמיד יש אופציות שיש רק בממירים ספציפים. במג'יק HD עדיין אי אפשר לעבור לנקודת צפייה ספציפית מה שאפשר במג'יק ובפייבר

יניב לממיר יש טיימר שמכבה את עצמו. אני לא באמת יודע איך הוא עובד ואף פעם לא שמתי לב לזה אבל בעבודה ראיתי תצלום מסך של הודעה שעולה משהו בסגנון "הרבה זמן לא נעשה שימוש בממיר והוא יכבה את עצמו בעוד 5 דקות".
אבל זה לא אמור להפריע לך שהממיר יעבור למצב של שעה זה לא שהוא מרסט. במידה והוא כן מרסט לך ולא הבנתי אותך נכון אני יכול להעיד על עצמי שהוא אף פעם לא ריסט לי.

אקדים את שאלתך הבאה... אין בממיר דרך להגדיר את הטיימר אבל בטח יהיה. אם שמת לב ההגדרות של הטלוויזיה הן ממש מינימליסטיות בשלב הזה
Freedom
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 31, 2011

#82  נשלח: ב' 10/03/2014 20:50

YanivPL כתב:
טוב, הנציגה שדיברתי איתה בדקה ולא היתה לה תשובה, אמרה שהיא מעבירה את זה לבדיקה ותוך שעה היא חוזרת אליי.

אני צריך להסביר שהמצב בו אני מוצא את הקופסה הוא לא בדיוק כבוי, אלא עם שעון על הצג במקום תצוגה של מס' הערוץ.

זה אומר איכשהו שהיא נכנסת לסוג של מצב סטנד ביי, כי כשאני לוחץ על כפתור HOT עוברות 2 שניות ואז מופיעה תמונה, אבל הקלטה למשל לא מתבצעת במצב הזה.

אמשיך לעדכן...

אולי משהו בהגדרות? טוב.. נקווה שזה לא באג...
Freedom
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 31, 2011

#83  נשלח: ב' 10/03/2014 20:52

איתמרסקי כתב:
לא מאמין שיוציאו גרסה שתכלול סימניות. זו אופציה שמעטים מאוד השתמשו בה במג'יק ועוד לא יצא לי להיתקל במישהו שהתלונן שזה לא קיים במג'יק HD אז אני לא רואה סיבה שיטרחו לעשות את זה כאן... סורי.
יש לי קשר להנדסה והכל אבל אם נהיה ריאליים... לקוח אחד שביקש לא יזיז להם.
תמיד יש אופציות שיש רק בממירים ספציפים. במג'יק HD עדיין אי אפשר לעבור לנקודת צפייה ספציפית מה שאפשר במג'יק ובפייבר

יניב לממיר יש טיימר שמכבה את עצמו. אני לא באמת יודע איך הוא עובד ואף פעם לא שמתי לב לזה אבל בעבודה ראיתי תצלום מסך של הודעה שעולה משהו בסגנון "הרבה זמן לא נעשה שימוש בממיר והוא יכבה את עצמו בעוד 5 דקות".
אבל זה לא אמור להפריע לך שהממיר יעבור למצב של שעה זה לא שהוא מרסט. במידה והוא כן מרסט לך ולא הבנתי אותך נכון אני יכול להעיד על עצמי שהוא אף פעם לא ריסט לי.

אקדים את שאלתך הבאה... אין בממיר דרך להגדיר את הטיימר אבל בטח יהיה. אם שמת לב ההגדרות של הטלוויזיה הן ממש מינימליסטיות בשלב הזה

"כל המרבה הרי זה משובח"... זו עוד אופציה חשובה ונחמדה.. ואני לא מאמין שהעבודה עליה קשה (עשו דברים הרבה יותר מסובכים בממיר).. אבל שיהיה... נקווה שיום אחד זה יתווסף, ואם תוכל להעביר את הבקשה בכל מקרה אני אשמח.

אגב, מה עם המג'יק hd, זה נכון שמוציאים גרסה חדשה? מתי? יהיה בה אופציה להעביר לנקודת זמן מסוימת בהלקטה? מה ישתנה בה ? תודה חבר!
איתמרסקי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 01, 2012

#84  נשלח: ב' 10/03/2014 21:08

לפני כחודשיים הוציאו גרסה חדשה למג'יק HD רק לעובדי חברה. הגרסה למען האמת לא שינתה יותר מידי. היא הוסיפה עוד ממשק של מדריך תוכניות הדומה לפייבר בוקס והוסיפה את הלוגו של הערוצים בפס מידע. יש גם אפשרות לערוץ 0... חוץ מזה לא זכור לי עוד שינויים מהותיים. אני חושב שעד עכשיו לא הוציאו אותה ללקוחות כי בתכלס היא יותר איטית מהגרסה הנוכחית כך שבטח עוד עובדים עליה. קיצור אני כן מאמין שזה יצא בזמן הקרוב מישהו... אבל קשה לדעת. בכל אופן לא לצפות לאיזה שינוי מטורף.
בכל אופן בגרסת עובדי חברה כרגע אין העברה לנקודת זמן ספציפית.
Freedom
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 31, 2011

#85  נשלח: ב' 10/03/2014 21:10

איתמרסקי כתב:
לפני כחודשיים הוציאו גרסה חדשה למג'יק HD רק לעובדי חברה. הגרסה למען האמת לא שינתה יותר מידי. היא הוסיפה עוד ממשק של מדריך תוכניות הדומה לפייבר בוקס והוסיפה את הלוגו של הערוצים בפס מידע. יש גם אפשרות לערוץ 0... חוץ מזה לא זכור לי עוד שינויים מהותיים. אני חושב שעד עכשיו לא הוציאו אותה ללקוחות כי בתכלס היא יותר איטית מהגרסה הנוכחית כך שבטח עוד עובדים עליה. קיצור אני כן מאמין שזה יצא בזמן הקרוב מישהו... אבל קשה לדעת. בכל אופן לא לצפות לאיזה שינוי מטורף.
בכל אופן בגרסת עובדי חברה כרגע אין העברה לנקודת זמן ספציפית.

תודה על כל המידע ועל הפירוט!

בימים הקרובים אעלה שאלות נוספות... תעקוב
YanivPL (יניב)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2008

#86  נשלח: ב' 10/03/2014 21:18

טוב, היא חזרה אליי ולא היה לה הרבה מה לעשות מעבר ללהגיד לי שהיא שלחה כמה פקודות לממיר ושמחר היא תחזור אליי אחה"צ ונראה מה עושים.

איתמר, אם ראית את ההודעה הזאת זה מסביר את זה איכשהו.

אני רק לא מבין למה היא קיימת, ולמה אין אפשרות לשלוט עליה!

זה פשוט לא הגיוני שהאפשרות הזאת גורמת בין השאר לפיספוס הקלטות, היות והממיר לא מקליט במצב הזה!!
samiB
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 01, 2014
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 39

#87  נשלח: ב' 10/03/2014 21:28

YanivPL כתב:
טוב, היא חזרה אליי ולא היה לה הרבה מה לעשות מעבר ללהגיד לי שהיא שלחה כמה פקודות לממיר ושמחר היא תחזור אליי אחה"צ ונראה מה עושים.

איתמר, אם ראית את ההודעה הזאת זה מסביר את זה איכשהו.

אני רק לא מבין למה היא קיימת, ולמה אין אפשרות לשלוט עליה!

זה פשוט לא הגיוני שהאפשרות הזאת גורמת בין השאר לפיספוס הקלטות, היות והממיר לא מקליט במצב הזה!!

עד שכבר התקבל הרושם שמדובר על מוצר מעולה אז הנה זה מתחיל....
איתמרסקי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 01, 2012

#88  נשלח: ב' 10/03/2014 21:31

יניב קודם כל... וכשאני אומר לך את זה אתה מבטיח לי שלא תצא על הנציגה כי זו לא אשמתה... היא מחרטת אותך.
כן יש רענונים שאפשר לשלוח... אבל אחד לא קשור לשני. טיימר שיש בממיר זו לא תקלה ולנסות לפתור את זה עם רענון זה כמו לפתור את זה שאתה לא מוצא את המפתחות של הבית עם אקמול. עזוב את זה.

גם במג'יק HD יש אפשרות לטיימר אבל בברירת מחדל שלו האופציה לא פועלת. סביר להניח שגם בממיר הזה יהיה אפשרות לכבות אותו אבל... למה שהממיר לא יקליט במצב הזה?

אתה מציין פה שני דברים שונים. זה שהממיר עובר למצב של סטנד ביי (מציג שעון) זה דבר אחד. במצב הזה הוא עדיין מקליט הוא עושה הכל פשוט במצב של OFF... הממיר כל עוד הוא בחשמל ומקב קליטה מכבל הRF צריך להקליט לא משנה באיזה מצב הוא

אם הממיר נכבה במצב שלא מופיע כלום בצג זה כבר סיפור אחר
Freedom
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 31, 2011

#89  נשלח: ג' 11/03/2014 4:55

איתמר, שאלה נוספת, נכונות השמועות על ממיר חדש מבית הוט ? מין "מיני פייבר בוקס"?
pixies (דורון)
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2007

הבעות תודה: 2160
מספר הודעות: 32476

#90  נשלח: ג' 11/03/2014 8:01

YanivPL כתב:
אתה בטוח? המג'יק HD מבצע הקלטות אפילו אם הוא בסטנד ביי ואני משוכנע שגם הפייבר בוקס עושה כך.
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  5  |  6  |  7  | ... |  45  |  46  |  47  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה