מקרן בסלון - בקשה למורה נבוכים..

מקרנים קידמיים - Front Projector.
JEXY
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 625 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #16 

sufgi כתב: תרשה לי לחלוק עליך ... :roll:
ולפותח השרשור, אתה יכול להסתכל בקישור שבחתימה שלי לגבי התקנת מקרן בסלון.
אם תרצה עזרה/שאלות, אתה מוזמן לפנות.
...
חישבת את עלות הקמת קולנוע אצליך בסלון? כמה עולה לבצע את מה שאתה עשית מול מה שנעשה כאן:
http://www.hometheater.co.il/vp2048536#2048536
istarmini כתב: כרגיל תשובה שגויה,שחצנית ומנותקת מהמציאות. (n) (n) (n)
...
בניגוד אליך אני לא מסתתר מאחורי כינוים ומשפיל ומבזה בני אדם בפורום. לי יש טלפון ואני נפגש עם בני אדם כל יום מחדש.
יש לך בעיה? יש דרכים לפתור אותה. התוקפנות הזו היא לא יותר מלעג סתמי, צרות עין ואי יכולת שלך להתבטא כמו בן אדם. לרדת כל כך נמוך זה פשוט מגוחך.
oferlaor כתב:מקרן בסלון זה ממש לא גימיק
רצוי להחשיך ככל הניתן. המסך לבן ולכן כל אור חיצוני יגרום לצבע הכי שחור להיות אפור בהיר...
אם אור, אז רצוי כזה שלא יקרין על המסך או יוחזר ממנו.
את המקרן מנמיכים עם מתקן (או שמציבים אותו על מדף מונמך בקיר האחורי) ורצוי להציב אותו ממש ממול המסך בכדי למנוע עיוותי גאומטריה. מקרנים מודרנים כוללים מנגנון lens shift שעוזרים מאוד במיקום התמונה במקום.

מרחק המקרן מהמסך וחישוב הגודל ניתנים לביצוע בעזרת מחשבוני הקרנה שקיימים ברשת. בוחרים מקרן וניתן לפי הנתונים שלו לבדוק את גודל המסך המקסימלי/מינימלי. רצוי לקחת בחשבון שבעתיד אולי תחליף את המקרן ולא למתוח את הנתונים עד הקצה.

יש כמה יצרנים מומלצים. רצוי להשקיע במסך טוב - חשמלי ונמתח.
...
שים לב שכל מה שרשמת דורש השקעה גם בתחום המבני וגם בתחום הפיננסי.
חלק ממשתמשי הפורום מחפשים זול זול זול ועוד חלק מעודד את זה ובסופו של דבר עם זה אתה חיי, עם מקרן זול, מסך עקום, התמונה לא יציבה, הכבלים זרוקים בכל מקום, זליגות אור מכל מקום - העיקר יש מקרן בסלון.

נכון, אישית יש לי בעיה עם זה שחשיבות בחירת המערכת והכנת המבנה זה חלק גדול מאוד בחווית קולנוע "בסלון" וכעוסק בתחום אני כן מנסה להחדיר קצת מהנסיון והידע וקטן שצברתי במשך עשור.

נכון, אישית אני לא יכול לעשות כלום ל"רצון חופשי" של בני אדם אבל יחד עם זאת אני כן מוצא לנכון לייעץ ולתת את התמונה הכוללת של עלות מול מציאות. כל אחד יכול לקחת את המידע לאן שהוא רוצה.
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור
G-Media
יעוץ והתקנת מערכות שמע, קולנוע, תקשורת מחשבים וחשמל חכם.
052-5634010
עקבו אחרי בפייסבוק
בעל הסמכה בתכנון והקמת תשתית על בסיס טכנולוגייה HDBaseT

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

בניגוד אליך אני לא מסתתר מאחורי כינוים ומשפיל ומבזה בני אדם בפורום. לי יש טלפון ואני נפגש עם בני אדם כל יום מחדש.
יש לך בעיה? יש דרכים לפתור אותה. התוקפנות הזו היא לא יותר מלעג סתמי, צרות עין ואי יכולת שלך להתבטא כמו בן אדם. לרדת כל כך נמוך זה פשוט מגוחך.
...
אני מסתתר מאחורי כינויים?????? כמו שציינתי אתה חי בלה לה לנד

ההמלצות שלך הזויות ולא מכווונות לטובת השואל. זה שניתן להרכיב מערכת קולנוע במליון ש"ח לא אומר שאתה לא יכול להמליץ על מערכות הקרנה(מקרן+מסך) של 6000 ש"ח ,מבלי לדחוף את הצורך להעזר באיש מקצוע .

זה שאתה לא מבין את ההתנהלות הבעייתית שלך זו הבעיה פה.

אתה יודע, לנהוג ולהיות בעלים של מרצדס S קלאס החדשה זו חוויה מטורפת. לשיטתך ,כל עוד שאין את הכסף לרכוש את יצירת הפאר הזו ,מומלץ לנסוע באוטובוס, כן?

הוסבר לך יותר מפעם אחת שאתה עוסק בתחום ולכן זה לא מתקבל יפה, ההמלצות שלך לשימוש באיש מקצוע מעל דפי הפורום. יש לך אופציה לשלוח הודעה פרטית, תשתמש באופציה זו.

לא מכיר אותך . הבעיה היחידה שלי איתך זו ההתנהלות שלך פה ,שלדעתי, בעייתית מאוד.

גם אתמול נתת המלצה של מעל 10000 ש"ח למי שביקש המלצה בתקציב של 3000 ש"ח ואני שואל שוב ,אתה חי בסרט?

התמונה של "הזול" לא מייצגת כלום פשוט כלום (ואתה יודע את זה) וזה עוד נסיון להאדיר את עצמך אבל אתה עושה זאת בדרך קלוקלת ועושה לעצמך רק נזק שיווקי.

sufgi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 255 פעמים
קיבל תודות: 218 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

JEXY כתב:חישבת את עלות הקמת קולנוע אצליך בסלון? כמה עולה לבצע את מה שאתה עשית מול מה שנעשה כאן:
http://www.hometheater.co.il/vp2048536#2048536
...
קודם כל חלקתי עליך כשכתבת שמקרן בסלון זה גימיק.
אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמצב אצלי למשל לא מתקרב להיות גימיק.
דבר נוסף, אפשר להקים מערכת קולנוע עם מקרן בעלויות נמוכות ממה שציינת או ממה שאני השקעתי, ועדיין לקבל תוצאה מצויינת.
לדעתי להציע איש מקצוע לכל אחד ששואל שאלה/מתעניין פה בפורום זה לא לעניין.
בפורום הזה נמצאים אנשים שתחום האודיו/וידאו הוא תחביב אצלם,חלקם מבינים בתחום לא פחות ממך, וככזה רובם רוצים להכיר מקרוב את התחום, לחווט ולהתקין לבד (או להיעזר בחברים וללמוד תוך כדי).
את השירותים שלך יותר מתאים להציע לאנשים שאינם מהתחום, שאולי ראו אצל מישהו מקרן, וואללה זה נראה מגניב וגם הם רוצים כזה.
אנשים כאלה בד"כ לא יסתובבו פה בפורום.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #19 

את השירותים שלך יותר מתאים להציע לאנשים שאינם מהתחום, שאולי ראו אצל מישהו מקרן, וואללה זה נראה מגניב וגם הם רוצים כזה.
...
הוא יכול להציע את שרותיו המקצועיים גם לגולשי הפורום ,דרך מערכת ההודעות הפרטיות, ואז הכל יהיה אחלה. מי שרוצה יקנה את שרותיו ולהפך.

אבל הוא , משום מה, מתעקש להמשיך להתנהל עקום ובסוף יש לו טענות. (n)
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
מגברי כח בריסטון/רוטל/אדקום
4 אטמוס פולק

spacedude
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 183 פעמים
קיבל תודות: 169 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

JEXY כתב:
...
...
נכון, אישית אני לא יכול לעשות כלום ל"רצון חופשי" של בני אדם אבל יחד עם זאת אני כן מוצא לנכון לייעץ ולתת את התמונה הכוללת של עלות מול מציאות. כל אחד יכול לקחת את המידע לאן שהוא רוצה.
...
להגיד לחבר פורום מקרן בסלון זה גימיק, צריך להשקיע 10K ומעלה, ממולץ להעזר באיש מקצוע ולעלות תמונות של פרוייקטים שלך זה לא לייעץ ולא לעזור. זה פרסום גלוי (בחינם) על דפי הפורום.
אין פה עזרה לזולת. במידה וחבר יפתח שירשור וישאל מה הדברים שכרוכים בהתקנת מקרן / מערכת בסלון, ולאחר שהחברים יסבירו לו, הוא יחליט שזה גדול עליו אפשר יהיה להמליץ לו על איש מקצוע. (אני לא פעם המלצתי עליך).
שחר

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

JEXY כתב:
.בלי קשר לעלות, מקרן בסלון זה לא יותר מגימיק. לחווית צפייה ואיכות צריך חדר ייעודי.

.
...
וזה נכתב ע"י אחד שמחשיב את עצמו "כעוסק בתחום" .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

movieman
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 364 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

אני חושב שלפחות ל-50 אחוז מרוכשי המקרנים אין חדר הקרנה ייעודי והם מתקינים את המקרן בסלון עם אי אילו שינויים (ווילונות , תמונות , צביעה) על מנת
לשפר את איכות הצפייה והם נהנים מכל רגע - ואני בינהם .

ולפותח השרשור:
1. אצלי כשאני רואה סרט בלילה - כל התריסים סגורים וישנו חושך מוחלט , עם זאת לפעמים אני משאיר אור קטן דולק
במסדרון (כ-4 מ' מצד שמאל של המסך) ואין שום בעייה לראות ולהנות

2. את המקרן ניתן לתלות מהתקרה (כשהוא הפוך) או לשים על מדף , מן הסתם תצטרך לסלול חשמל וכבל HDMI)
3. הכל תלוי בתכנון שלך - כלומר איזה גודל מסך אתה רוצה , מרחק המקרן מהמסך ומהמנורת תקרה- תעלה שרטוט עם מידות וננסה לעזור לך יותר .

4. כפי שאמרתי מיקום המקרן תלוי במס' גורמים בינהם זום העדשה , גובה וגודל התמונה שתרצה להקרין ובנתוני החדר.
6.כפי שרשמתי בסעיף 5
8. אין יותר מדי תחזוקה - מנקים פילטר אוויר כל 100 שעות (אני בודק כל 50 שעות) לגבי המנורה רוב יצרני המקרנים מצהירים על נורה שתחזיק מס' אלפי שעות (בין 3 ל-5 אלף). בכל מקרה מחיר הנורה עולה היום בסביבות 1500-2500 ש"ח לרוב המקרנים העדכניים.
9. בוודאי -הרבה חברי פורום מתרינים בסלון מקרן - כולל אותי.
אתה מוזמן לבוא אלי , להתרשם ואף לקבל עצות והסבר .

10. עלויות: מקרן 3D עדכני כ- 17-22K ש"ח , מתקן תלייה כ- 200-300 ש"ח
מסך 16:9 חשמלי: רגיל 100' כ-1.5K-2.5, מסך 16:9 מתיחה חשמלי 100' כ- 6-8K .

לגבי הכנות ותשתית - צריך לראות פיזית את הסלון שלך , ברוב המקרים ניתן להעביר תעלה דקה מהרסיבר למגבר (על הפאנלים של הרצפה) ואולי לבצע חציבה קלה בתקרה - זה לא אמור להיות מסובך.
בהנחה והחציבה רק בתקרה (עד 2 מ') זה לא אמור לעבור את ה- 1000 ש"ח .

תתחיל מזה שתעלה מס' תמונות של הסלון שלך מכל הכיוונים ומשם נייעץ ספיציפית יותר - בשביל זה בדיוק נועד הפורום .

JEXY
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 625 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #23 

יואב אני מנסה להבין אותך אבל מצטער זה לא לרמה שלי.

בכל זאת אם אתה כל כך בטוח שבתקציב נמוך, ללא תנאים סביבתיים ולבד עדיין לבצע ולחוות את אותה חוויה כמו בחדר ייעודי?
אם כן אז מה הסיבה שאצליך יש מקרן יקר ערך, מסך קבוע, סט רמקולים בעשרות אלפי שקלים...?

לא שאני גרידי, אבל אתה זה שרשמת:
"אצלי, במסך הצונאמי הקודם שלי צוחק בקול ,גורדי השחקים במנהטן עמדו ליפול הרבה לפני ה 11 בספטמבר.
הייתי משתגע מזה ,כל פעם מחדש ומאז החלטתי שהמסך הבא יהיה או קבוע או עם מתיחה.
לא מבין למה דווקא במסך צריך "לחפף".
קונים ציוד אודיו משובח, מקרן משובח ובסוף מתפשרים על מסך? מה שווה מקרן משובח ובסוף אתה מתבאס מהגלים?"

לא לכולם יש תקציב מכובד ולא לכולם יש דרישות גבוהות אבל יחד עם זאת אני כאיש מקצוע יכול להגיד לך שללקוח צריך להגיד את כל האמת אפילו שהיא תהיה כואבת מבחינה עיצובית וכספית.

לרשום על גבי דפי הפורום הודעות מזלזלות שאני חיי בלה לה לנד, זה לא נכון כי אני גם בפתח תקווה, אדם בשר ודם, מדבר כל יום עם חברי פורום בטלפון.
אני בקלות יכול לרשום לכולם שטויות ולהשפיל, אבל איני כזה, אז אני לא מבין למה אתה כזה.... תסתכל על עצמיך קודם לפני שאתה מגיב.

לגבי עזרה מקצועית באחד השרשורים בנושא, חבר פורום שמע לעצות שרשמו לו חברי פורום אחרים. ללא לליווי מקצועי רכש על עיוור מקרן HD20 ולאחר מכן רשם הודעה הבא:
"טוב, המקרן הותקן ביום שישי, עובד יופי. התמונה לצערי לא מכסה את כל המסך, אבל היא כמעט מכסה. לא היה לי כנראה מרחק הקרנה מספיק."

לגבי חוקי הפורום, איני מבצע שום דבר לא חוקי. לא המלצתי איזה מקרן לקחת, איזה מסך, איזה כבל ובאיזו תעלה להעביר. המלצתי על עזרה מקצועית שאפילו לא פונה ישירות.

עברתי על המון שרשורים שלך, העזרה מקצועית עבור חברי הפורום שלך היא מינורית ביחס לשרשורים של לעג וזלזול...
מציע לך לחשוב שוב פעם לפני שאתה רושם, לא משנה מה ולא משנה למי, קודם תחשוב על מה שאתה רוצה להגיד ומה זה יכול לגרום.

שיהיה שבוע טוב לכולם.
G-Media
יעוץ והתקנת מערכות שמע, קולנוע, תקשורת מחשבים וחשמל חכם.
052-5634010
עקבו אחרי בפייסבוק
בעל הסמכה בתכנון והקמת תשתית על בסיס טכנולוגייה HDBaseT

sufgi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 255 פעמים
קיבל תודות: 218 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

JEXY כתב: לגבי חוקי הפורום, איני מבצע שום דבר לא חוקי. לא המלצתי איזה מקרן לקחת, איזה מסך, איזה כבל ובאיזו תעלה להעביר. המלצתי על עזרה מקצועית שאפילו לא פונה ישירות.
...
למוכר מקרנים, אסור להציע מקרן
למוכר מסכים, אסור להציע מסך
למוכר כבלים, אסור להציע כבל
למבצע התקנות, אסור להציע איש מקצוע.

Balance
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 82 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

JEXY כתב:יואב אני מנסה להבין אותך אבל מצטער זה לא לרמה שלי.

בכל זאת אם אתה כל כך בטוח שבתקציב נמוך, ללא תנאים סביבתיים ולבד עדיין לבצע ולחוות את אותה חוויה כמו בחדר ייעודי.
...
אני לא ראיתי שהוא רשם שהחוויה זהה, מה שכן נרשם הוא שניתן להנות גם בסלון וגם בתקציב מאותגר.
עכשיו או שאתה עושה את עצמך או שיש בעיית הבנה.
טעית, או שלא תגיב או שתתקן את עצמך.
אגב, אצל יואב לא ביקר אף מתקין ובכל זאת הכל מותקן ועובד לעילא ולעילא. גם אצל חברים אחרים כך שלא תמיד
זה נדרש. תלוי באדם.
המלצתך הגורפת לא נכונה.

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #26 

חברה', נא להירגע!
אם יש בעיה עם פוסט מסויים תלחצו על דווח. אנחנו רואים כל דיווח ומתייחסים בהתאם לשיקול דעתנו.
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #27 

עברתי על המון שרשורים שלך, העזרה מקצועית עבור חברי הפורום שלך היא מינורית ביחס לשרשורים של לעג וזלזול...
...
.

ואללה ? אני מציע לך לעבור שוב על השרשורים והפעם בעיון.

לגבי חוסר היכולת שלך להבין אותי ,כי זו לא הרמה שלך ,הפתרון פשוט - תעלה רמה ואז תבין

ההבדל בינינו הוא שאני לא גובה כסף עבור העזרה ויעידו פה החברים הרבים שאני עוזר להם ,מאחורי הקלעים ומעל גבי הפורום, בסבלנות ,בשעות משוגעות והכי חשוב תמיד במקצועיות ובאדיבות.

אין לי כל כוונה להתווכח איתך למי יש יותר גדול.

אתה ,מבחינתי ,מנצל את במת הפורום לצורך קידום העסקים שלך ,מה שאסור לפי חוקי הפורום ,אבל משום מה אתה מקבל פה יד חופשית .

זה שיש לי חדר קולנוע זה פשוט בגלל שאני יכול להרשות זאת לעצמי ואני לא צריך לקבל הסכמה , בטח לא ממך.

אבל שמגיע חבר פורום ומקציב תקציב של 3000 ש״ח למקרן ומסך ואתה עונה לו שהוא יאלץ להוציא הרבה מעל 10000 ש״ח ויהיה צריך להשתמש בבעל מקצוע ( לאיזה בעל מקצוע התכוונת , אתה מכיר אותו במקרה?? ). אותי זה מרגיז. אתה חושב שכולם מטומטמים ולא רואים את קידום המכירות שלך פה ?

אתה באמת חושב שמקרן בנקו 1070 ומסך של 100 אינץ נגלל (ללא מתיחה )יגרום לאותו בחור לעוגמת נפש ? אני חושב וגם יודע שניתן להנות ובגדול. זה שעדיף מתיחה ומקרן ב 20000 ש״ח זה ברור אבל לא כולם יכולים להרשות זאת לעצמם.

אתה רוצה לעזור לבחור ? תציע לו להעלות תמונה של החלל, תן לו טיפים תסביר לו מי ,מה ולמה וכל זה ללא תשלום. אתה מסוגל לעשות את זה ?

מקרן בסלון זה גימיק?????? יש פה מספיק חברים בעלי מערכות קולנוע ומקרנים בסלון והתוצאה מדהימה .

אתה רוצה לעסוק בקידום הביזנס שלך ?תעשה זאת בפרטי.

האמת הדו שיח הזה איתך מתחיל לשעמם אותי . אני בטוח שאתה מבין שההתנהלות שלך לא תקינה אבל אתה ממשיך בשלך.

כמו שכתבתי כבר אתה רק עושה לעצמך נזק שיווקי וחבל.

נסה להתנהל אחרת, מי יודע ? אולי הכל יהיה פשוט יותר.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #28 

sufgi כתב:
...
...
למוכר מקרנים, אסור להציע מקרן
למוכר מסכים, אסור להציע מסך
למוכר כבלים, אסור להציע כבל
למבצע התקנות, אסור להציע איש מקצוע.
...

הסבר יותר פשוט מזה לא יכול להיות (Y) (Y) (Y)

ימים יגידו האם ההסבר הובן כהלכה.

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

JEXY כתב:
בלי קשר לעלות, מקרן בסלון זה לא יותר מגימיק. לחווית צפייה ואיכות צריך חדר ייעודי.

מכאן אתה תחליט האם להמשיך או לא.
...
חביבי אתה עושה צחוק מעצמך.

guys (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 65 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

חברים, תודה תודה...

כמה התייחסויות וחידודים, נכנסתי לגור בדירה חדשה והכל הוכן מתוך מחשבה לקחת למרחק של 3.6 מטר מסך 60" איכותי מאחת הסדרות הגבוהות של החברות המובילות.
עם הביקורת של מקרן הסוני החדש, איך נאמר, נהיה חשק :) הבנתי פתאום (כן כן פתאום) שגם במקרן ניתן להגיע לרמת שחורים גבוהה ומכאן ההתעניינות שלי בחוויית קולנוע במיטבה.
למען הסר ספר, אינני מתכוון להקרין על הקיר או לעשות דברים שלא כמו שצריך.. עיקר בדיקתי היה ועודנו להבין:
1. במה כרוך טכנית הכנסת מקרן לסלון - ואז לשקול אם זה לא כאב ראש גדול מדי כעת (אחרי שכבר כל השיפוץ נגמר)
2. שאכן ניתן להגיע לחווייה איכותית גם אם בסלון
3. לראות תקציבית איזו תמורה מתקבלת באותו מחיר (או דומה) של מסך פרימיום...

(f)

נ.ב
גם אני לאחרונה נעזרתי בשירותו האדיב של יבגני כיוון שכן, העדפתי לשלם קצת כסף וליהנות מנוחות ולחסוך זמן שכרגע אין לי..

נ.ב.ב
גם לי צרם המשפט (וציינתי זאת עוד קודם) שמקרן בסלון זה "גימיק":
נכון שעדיף חדר הקרנה נפרד ובאמת שאני שמח בשביל חלק מחברי הפורום שהצליחו אבל (וזה לדעתי האבל החשוב) רק לאחרונה ראיתי שרשורים שבלעדיהם בכלל לא הייתי בוחן את האפשרות הזו!

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”