מדריך התקנת ArgusTV על Windows בשביל לראות שידורי עידן+

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
deleteduser1
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: רוצה שתמחקו אותי
נתן תודות: 174 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

היי voguemaster , תודה רבה על המדריך.
עקבתי אחר ההוראות גם בRPI וגם במחשב הרגיל שלי.
בשניהם אני מצליח בלי בעיה לראות את עידן+ דרך הדונגל שמחובר דרך המחשב הביתי ברשת.

הבעיה שיש לי היא אחרת,
בRPI חיים בשלום זה לצד זה הארגוסTV יחד עם ערוצים מIPTV SIMPLE
במחשב אני לא מצליח לגרום לזה לקרות. כל עוד הארגוס בenable - אני רואה רק את רשימת הערוצים של עידן פלוס והדרך היחידה לראות את הערוצים מIPTV SIMPLE היא להעביר את הארגוס לdisable. אני לא מקבל שום שגיאות ואפילו רואה את ההודעה שIPTV מעביר עם הפעלת התוכנה שהוא קיבל את כל הערוצים שלוץ
האם יש משהו שאני מפספס בהתקנה? או שזה פשוט ככה בחלק ממערכת הXBMC.

אני בגרסא 13
תודה

Perceptor
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

תודה על המדריך :)
.התקנתי לפי המדריך שלך אבל אני לא מצליח לראות ב PI יש לי מערכת של OSMC אני רואה את רשימת הערוצים של הדונגל ושאני לוחץ על אחד הערוצים
אני רואה שזה תקוע על BUFFER אשמח לעזרה תודה

נוקי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 62 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

@voguemaster

מדריך מעולה ומפורט אך לצערי לא עובד לי :(

ההתקנה על הוינדוס עברה בשלום ואני יכול לראות ולהקליט על אותו מחשב... אבל במחשב שמריץ openelec אני מקבל הודעה connection lost...

ניסיתי לנטרל פיירוול וגם לשנות שמות משתמש לא עזר

יש פתרון?

יכול להיות שהראוטר לא מאפשר גישה?

יש לי TP-LINK TD-W9980 איך אני קובע בו כתובת אי-פי קבוע לשרת ומוודא שאין עליו פיירוול?
"Friendship is like peeing on yourself: everyone can see it, but only you get the warm feeling that it brings"
BSD

lidorkalfa
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #19 

היי, ביצעתי את ההתקנה לפי המדריך עם הדונגל שנמצא על המחשב בסלון..
התחברתי במחשב שאצלי בחדר לשרת שנמצא בסלון, זה עובד, אני מצליח לראות את הערוצים שנקלטים אבל יש BUFFERING כל 2 שניות, מה יכולה להיות הסיבה לזה?

voguemaster (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 173 פעמים

בדקת FIREWALL?

נושא שלא נקרא #20 

Perceptor כתב:תודה על המדריך :)
.התקנתי לפי המדריך שלך אבל אני לא מצליח לראות ב PI יש לי מערכת של OSMC אני רואה את רשימת הערוצים של הדונגל ושאני לוחץ על אחד הערוצים
אני רואה שזה תקוע על BUFFER אשמח לעזרה תודה
...
·איך הפאי שלך מחובר לרשת? אם הוא מחובר ב-WIFI זה יכול להסביר את זה. כמובן, אם שאר הדברים עובדים לך בסדר זה פחות סביר.

מה קורה אם אתה מגדיר את ה-SHARES בתור מקור וידאו ב-XBMC? סתם תוסיף אותן כ-SOURCE חדש ותנסה לבדוק אם מצליחים לנגן משם ישירות.

חבר ותיק
חבר ותיק

מתי בדיוק אתה מקבל את השגיאה?

נושא שלא נקרא #21 

נוקי כתב:@voguemaster

מדריך מעולה ומפורט אך לצערי לא עובד לי :(

ההתקנה על הוינדוס עברה בשלום ואני יכול לראות ולהקליט על אותו מחשב... אבל במחשב שמריץ openelec אני מקבל הודעה connection lost...

ניסיתי לנטרל פיירוול וגם לשנות שמות משתמש לא עזר

יש פתרון?

יכול להיות שהראוטר לא מאפשר גישה?

יש לי TP-LINK TD-W9980 איך אני קובע בו כתובת אי-פי קבוע לשרת ומוודא שאין עליו פיירוול?
...

כשאתה מנסה לגשת ל-LIVE TV בכלל או כשאתה מנסה לנגן משהו? בדוק שהמחשב הוא תמיד על אותה כתובת IP כמו זו שהכנסת בתוסף של ARGUS. אם המחשב שלך קיבל כתובת אחרת מהנתב אז לא תצליח להתחבר.
תבטל FIREWALL בחלונות (או אם יש לך אחר).
תנסה להגדיר את ה-SHARES של ARGUS בתור SOURCE וידאו חדש, כאילו רגיל דרך הרשת. רק כדי לבדוק שהן נגישות באמת וזו לא בעית קישוריות.

·

נוקי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

Re: מתי בדיוק אתה מקבל את השגיאה?

נושא שלא נקרא #22 

@voguemaster
·

תודה על כל העזרה :)

בחודש האחרון, הישתמשתי בתוסף והכל עבד מעולה, היום בעקבות הפסקת חשמל נראה שהסידור הפסיק לעבוד והחלטתי למחוק הכל ולהתקין מחדש, העניין הוא שאני לא מצליח להתקין את MS SQL כי כשאני נדרש לבחור "instance" ואני בוחר ב default אני מקבל הודעת כי שגיאה שאומרת שאחד כזה כבר קיים.

חשבתי שאני אצליח למחוק אותו ולהתקין חדש אבל אחרי שעקבתי אחרי הוראות למחיקת instance מהאתר של מייקרוסופט לא הצלחתי.

יש לך רעיונות מה אני יכול לעשות כאן כדי לחזור להנות מהתוסף? (חוץ מלהתייאש ולפרמט את המחשב בשביל זה :) )

תודה
"Friendship is like peeing on yourself: everyone can see it, but only you get the warm feeling that it brings"
BSD

חבר ותיק
חבר ותיק

לא הצלחת להסיר את MS SQL מהמחשב שלך?

נושא שלא נקרא #23 

כנראה שקרה מצב שעשית רק חלק מעבודת ההסרה. ניסית לבצע REPAIR להתקנה? יש אפשרות כזו בהתקנה של MS SQL. אולי זה יחזיר לך אותו למצב עבודה תקין.

נוקי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

Re: לא הצלחת להסיר את MS SQL מהמחשב שלך?

נושא שלא נקרא #24 

@voguemaster
·

ניסיון תיקון לא עבד, הגעתי למסקנה שיהיה יותר פשוט לפרמט את המחשב והתחיל מחדש מאשר להתחיל לחפור בהגדרות שאני לא מבין בהן.

:)
BSD

uorieldahan
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 2 פעמים

תודה תודה תודה. (איפה ערוצי הרדיו?)

נושא שלא נקרא #25 

ממש תודה על המדריך

רואים מצויין וז מה שהיה חסר לי
עכשיו אני רק צריך להגדיר את החלק השני של שיתוף לרסברי פאי (כרגע אני צופה רק במחשב

ועוד משהו
בתוכנה של argus רואים בערוצים את ערוצי הרדיו
איך אפשר להכניס גם אותם לקודי (ואולי גם לעשות קטגוריה חדשה כמו טלוויזיה רק לרדיו (או שאני מבקש יותר מידי)

שוב המון תודה

uorieldahan
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 2 פעמים

נעלמה לי ההרחבה של ARGUS וגם התפריט טלוויזיה

נושא שלא נקרא #26 

כמה ימים הכל עבד יפה וראיתי עידן פלוס וגם הקלטתי
ומשום מה אתמול הדלקתי את המחשב והתפריט נעלם וגם ההרחבה ARGUS TV
מה יכולה ליהיות הסיבה?

אני כבר מיואש - לא ממש הלכתי לישון ולא מצאתי פתרון
בבקשה תעזרו לי

אשמח אם תענו לי גם על ההודעה הקודמת

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 148 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

מצטרף למחמאות על המדריך המושקע.
יש לי דונגל RLT2832U, שעבד לי על RPI2 עם TVHEADEND בצורה סבירה (מדי פעם נתקע, אבל נסבל). זה הדונגל :

http://www.ebay.com/itm/USB2-0-Digital- ... 51d047b880

ניסיתי להתקין אותו על וינדוס, גם על 7, גם על 8 וגם על 10, בכולם המחשב מזהה אותו והוא מותקן בהצלחה במנהל ההתקנים, אבל שום תוכנה לא מזהה אותו ככרטיס טלויזיה. בצורה הכי בסיסית- בVLC כשאני מנסה לעשות OPEN CAPTURE DEVICE, הוא לא מזהה כרטיס, ניסיתי גם בARGUS TV - לא מזהה אותו. מה אני מפספס פה ?

lyor
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

karpe כתב:מצטרף למחמאות על המדריך המושקע.
יש לי דונגל RLT2832U, שעבד לי על RPI2 עם TVHEADEND בצורה סבירה (מדי פעם נתקע, אבל נסבל). זה הדונגל :

http://www.ebay.com/itm/USB2-0-Digital- ... 51d047b880

ניסיתי להתקין אותו על וינדוס, גם על 7, גם על 8 וגם על 10, בכולם המחשב מזהה אותו והוא מותקן בהצלחה במנהל ההתקנים, אבל שום תוכנה לא מזהה אותו ככרטיס טלויזיה. בצורה הכי בסיסית- בVLC כשאני מנסה לעשות OPEN CAPTURE DEVICE, הוא לא מזהה כרטיס, ניסיתי גם בARGUS TV - לא מזהה אותו. מה אני מפספס פה ?
...
·מה עשית בדיוק שנסית להתקין אותו על ווינדוס 7? (אני לא מעולם לא בדקתי תאימות עם המערכות החדשות יותר, כי בדרך כלל הם פחות גמישות מהנסיון שלי).
איזה דרייברים התקנת לו? את אלו שבאו עם הדיסק התקנה?

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 148 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

בעיקרון הוינדוס זיהה אותו לבד, בלי התקנה מיוחדת, אבל כשזה לא עבד הסרתי אותו וניסיתי עם הדיסק שהוא בא איתו וגם זה לא עבד..

lyor
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

איזה גירסת דרייבר הוא התקין לך?
אני הייתי ממליץ לא לגעת במה שהווינדוס מתקין באופן אוטומטי, ופשוט להתקין את הדרייבר שאתה צריך אחרי שהוא מסיים.

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”