שרשור תגובות: HOT Fiber - הקופסא שעושה כמעט הכל

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
NetCHEIF
סמל אישי של משתמש
גורו רשתות
גורו רשתות
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 597 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #46 

הסיבה לחוסר היכולת להעביר הקלטות היא זכויות יוצרים. ברגע שהמידע המוקלט ניתן להעברה למדיות אחרות, הדרך לאינטרנט פתוחה... את דעתי לגבי הפייברבוקס הבעתי קודם וגם כאן.

http://www.netcheif.com/blog/?p=5120
באתר http://www.netcheif.com תוכלו למצוא מדריכים וסקירות על רשתות ביתיות, חיבורי אינטרנט ונתבים.

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 162 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

אם יש לי כיום נתב מצויין של Asus AC-68U, האם עדיין כדאי להשתמש בפייברבוקס כנתב, או שכדאי לסרס את הפייברבוקס למודם בלבד?
זאת בהתחשב בביצועיו לצרכי אינטרנט בלבד, לא משנה לי השימוש בו כממיר או כסטרימר.

NetCHEIF
סמל אישי של משתמש
גורו רשתות
גורו רשתות
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 597 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #48 

ברור שצריך לסרס את הפיברבוקס למצב מודם. הנתב שלך הוא בסדר גודל יותר יעיל וטוב. במצב שלך בכלל לא ברור לי למה אתה צריך פייבור בוקס. ההוטבוקס הוא די והותר.
באתר http://www.netcheif.com תוכלו למצוא מדריכים וסקירות על רשתות ביתיות, חיבורי אינטרנט ונתבים.

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #49 

אה, זה כי הוט לא מוכנה לתת לי הוט-בוקס 2 במסגרת הטריפל. התחברתי עם המבצע של הטריפל ב-200 ל-3 חודשים כי הוא בלי דמי התקנה, למרות שרציתי רק אינטרנט...

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #50 

לפייברבוקס יש מצב של ראוטר. הבעיה זפשזה בכמה כמה פיצ׳רים בו ודורש חיבור של ראוטר חיצוני שיכול להגיע ל 200 מגה בכדי שזה יעבוד.

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #51 

התקינו לי היום. לא הייתי צריך להגדיר כלום בפייבר-בוקס. הרצתי בנתב של אסוס את הוויזרד האוטומטי והוא זיהה הכל והתחבר לבד לפייברבוקס. ספידטסט נתן (לישראל) 200/5 בלי בעיה.

muataz
טרול
טרול
שם מלא: muataz
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #52 

אני די מרוצה מהפייברבוקס אבל יש כמה דברים שמעצבנים אותי עדיין :

1) בVOD אי אפשר לבחור נקודת התחלה ואני לא בטוח שנקודת צפייה אחרונה נשמרת לאורך זמן. הרצה קדימה ואחורה לא נראה שמבוצעת בכפולות (X2 X6 וכו) אלא מופיע +3 דקות וכו. בזמן הרצה רואים את התוכן רץ כמו בהרצת מהירות אבל הרבה פעמים כשעוצרים כדי להמשיך לצפות, הסרט נמצא בנקודה אחרת לגמרי ממה שנראה בזמן ההרצה, או על פי שעון הדקות. כבר קרה לי הרבה פעמים שהרצתי כמה דקות אחורה וכשחזרתי לנגן הסרט היה עדיין באותה נקודה ממנה התחלתי להריץ.

2) הINFORMATION BANNER עדיין מופיע על המסך בזמן הרצה (כמו בהוט מג'יק HD). הבעייה שלי עם זה שהוא גדול ומסתיר את הכתוביות וחלק לא קטן של התמונה. הרבה פעמים יש תוכניות שאני מריץ חלקים נבחרים מהן שלא מעניינים אותי, וכשיש כתוביות זה מסייע לראות מה קורה בתכנית ומתי מעניין אותי לחזור למצב צפייה רגיל. למשל בתכניות ריאליטי. ניתן להסיר את הבאנר בעזרת כפתור ESC אבל זה ניגו'ס. אין שום סיבה בכלל שהוא יופיע על המסך כשמריצים. בYES למשל מופיע רק טיימר שמראה לך באיזו נקודה אתה, וגם הוא ממוקם במקום הרבה יותר הגיוני על המסך.

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #53 

@muataz

1. ציינתי את זה גם בכתבה - ה-trickplay של VOD מאוד בעייתי.

2. מסכים, אבל זה כבר עניין עיצובי. ביס זה די דומה ובמערכות דומות אני רואה בעיה דומה שאין לה ממש פיתרון.

muataz
טרול
טרול
שם מלא: muataz
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #54 

oferlaor כתב:@muataz

1. ציינתי את זה גם בכתבה - ה-trickplay של VOD מאוד בעייתי.

2. מסכים, אבל זה כבר עניין עיצובי. ביס זה די דומה ובמערכות דומות אני רואה בעיה דומה שאין לה ממש פיתרון.
...
ראיתי שציינת טריקפליי. אני לא ניסיתי לקפוץ בדקות אלא להריץ קדימה ואחורה. מאוד לא נוח ולא נעצר במקום הנכון.

לחברים שלי יש יס ואצלהם אין שום באנר על גבי התמונה בזמן שמריצים, רק קאונטר שמתמקם למעלה משמאל אם אני זוכר נכון. אולי בממירים אחרים של יס זה אחרת. אני מניח שזה עניין של עיצוב כמו שאתה אומר. נראה לי שהבאנר עולה בגלל ששעון ההרצה נמצא על אותה פונקצייה ולא בנפרד.
לפחות הNAVIGATION הרבה יותר טוב ומהיר כמו שאמרת והחזירו לוח תוכניות נורמלי. הלוח תוכניות בMAGIC HD טימטם אותי כל פעם מחדש (לא היה GRID ואי אפשר היה לקפוץ קדימה).

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #55 

Trick play זה כל משפחת המעבר קדימה ואחורה. לא רק קפיצה אלא ffwd/rewind ו goto או אפילו קפיצות לפרקים.

Eksh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

oferlaor כתב:תשאל פסיכולוג והוא יגיד לך שכולם משוגעים. תשאל יועץ נישואין והוא יגיד לך שכולם בוגדים. תבדוק בעמוד הפייסבוק של הוט וכמובן שכולם שם מתלוננים.

זה זה טבעי וזה הגיוני ועם כל כך הרבה מנויים זה חייב להיות ככה. אני חלילה לא מגן כאן עליהם - רק אומר שזה לאו דווקא מייצג.
...
:
תשווה את זה לפייסבוק של יס, הבדל של שמיים וארץ
וזה אותו תחום
אני מניח שגם מבחינת אינטרנט/טלפון/סלולרי התגובות של לקוחות בפייג' שלהם שונה (את זה לא בדקתי אישית)

לדעתי הכי טוב אגב להסתכל על החלק הזה כדי לבדוק תגובות של לקוחות

https://www.facebook.com/hot.net.il?filter=2

וכמובן שוב תודה על הסיקור!

shlomi197
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #57 

האם יש אפשרות להגדיר pilier box בפיירבוקס הוט, הכונה כמו ביס שיש ניתן להגדיר שמתי שהשידור מסך צר 4:3 התמונה תהיה מסך צר
ומתי שהשידור מסך רחב 16:9 הטלויזיה תציג מסך רחב. ביס טוטל היתה ההגדרה השאלה אם בהוט פייברבוקס גם קיים?

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #58 

לא ראיתי אופציה מקבילה לזה.

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #59 

עוד משהו לגבי הפייברבוקס. עקב בעיות התקנה הייתי צריך לחבר את הפייברבוקס לטלוויזיה עם כבל HDMI של 20 מטר. עם הכבל הזה הטלוויזיה הצליחה להסתנכרן רק על 576p ולא היה סאונד בכלל. עם כבל קצר יותר הטלוויזיה הסתנכרנה על 1080i עם סאונד בלי בעיה.
היום הלכתי להחליף את הכבל בחנות, הם חיברו אותו לממיר אחר של הוט עם עוד כבל מאריך של 30 מטר ולא היתה שום בעיה, היה סאונד והכל, ולכן החנות לא הסכימה להחליף לי את הכבל בטענה שהוא תקין.

האם יש מצב שהפייבר בוקס מוציא סיגנל וידאו חלש יחסית?

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #60 

20 מטר זה כבל לא תקני. אין בתקן אפשרות ליותר מ-15 מ'.

הפיתרון הוא לא כבל HDMI אלא קופסא ממירה ל-CAT5E ואז חזרה ל-HDMI.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”