מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מתחדשים ב- SVSים, שרשור מרוכז...

עמוד 23 מתוך 98
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  22  |  23  |  24  | ... |  96  |  97  |  98  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
זמר
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2006
הבעות תודה: 56
מספר הודעות: 940

#331  נשלח: א' 14/12/2014 4:32

לכל החברים היקרים שהתחדשו שיהיה לכם מברוק ותהנו את האמת לי אין סבלנות כבר לא מבין שבוע שעבר קבלתי מייל שהחבילה הגיע לארץ וממתינה לשחרור מהמכס אז מייד התקשרתי למוקד השליחים והם טוענים כל השבוע שהחבילה עוד לא הגיע לארץ אז מה עושים ?? שבוע שלם לוקח לחכות לשיני סאבים כבר אני נהייתי סאב מרוב אוויר שלקחתי לריאות מסובלנות
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
avihuli
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 525
מספר הודעות: 4195

#332  נשלח: א' 14/12/2014 16:05

molvy - בשמחה רבה...
מקווה שאתה מרוצה מהתוצאה. אכן גם אני חיפשתי את החבר'ה של ה- SVSים, לא נורא. זו הזדמנות לפעם הבאה / אחרת.

asw3 - תתחדש, תתחדש ותתחדש.

avihuli
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 525
מספר הודעות: 4195

#333  נשלח: ב' 15/12/2014 0:10

אחרי כמה סשנים של האזנה לסגנונות שונים של מוזיקה וסרטים להלן סיכום הרשמים שלי מה- SB-2000 (לעומת הפולק PSW110 הקודם):

* ה- SVS מאוד מאוד שקוף וניטרלי בניגוד לפולק שלדעתי צבע את הסאונד. אני לא יודע אם זה לחיוב או לשלילה אבל זה מציף את איכות המקור המושמע. מה שיש זה מה שמקבלים בלי תוספות...
>>> מכאן אני גוזר את ההנחה שה- SVS מתפקד כסאב לעומת הפולק שמתפקד קצת יותר כמו רמקול.

* הבאס ב- SVS הוא מאוד מאוד פאנצ'י, מאוד הדוק, מאוד מרוסן ומאוד נמוך. ובכוונה ציינתי "מאוד" כי הסאונד מגיע בצורה מאוד מזוקקת ומרוכזת, ויחד עם זאת מאוד עדינה ומדוייקת. בניגוד לפולק שהוא יותר בומי, אגרסיבי ומורגש (מבחינת כיווניות).
>>> זה השינוי הכי גדול מבחינתי כי בפולק ממש היו מרגישים את הבומים ובדיעבד את החוסר דיוק, כאילו יש המון אפור לעומת ה- SVS שיש או שחור או לבן - אין באמצע. זה שינוי שהאוזן צריכה להתרגל מבחינת הסאונד "החדש". אני עדיין מנסה באמצעות שינוי הגדרות שונות לקבל את הסאונד שהייתי רגיל אליו וזה בלתי אפשרי. אני חושב שזה גם נעוץ בעובדה שהקודם היה פורטד והנוכחי הוא סגור.
אני מוצא את עצמי לפעמים מסתכל עליו לוודא שהוא עובד כי הסאונד פשוט לא כיווני ובפולק הייתי ישר מזהה מאיפה הבאס מגיע וב- SVS לא, הוא פשוט נמצא בחלל ומשתלב בצורה מיטבית עם שאר הסט כמקשה אחת.

* לא הצלחתי להגיע למצב שאני יכול לחנוק את ה- SVS, גם לא בעוצמות גבוהות. מבחינתו - תגביר עוד ותן יותר גז - אין בעיה...

ציינתי את זה גם באחת מהתגובות הקודמות שלי בשרשור הנ"ל ולא קיבלתי התייחסות אבל:
1. כאשר אני מגדיר את הקדמיים כגדולים - השילוב של הסאונד הנמוך נשמע קצת טוב יותר.
2. אם אני נשאר בהגדרה של קטנים בכל הרמקולים אבל הופך את הכיווניות של הפאזה של הסאב בהגדרה ברסיבר - הסאונד הנמוך טוב יותר.
עכשיו, אני מתחבט עם עצמי האם לחרוג מהכללים ולכוון את הסאונד לפי האוזן ובכך למעשה לצבוע את הסאונד או להישאר נאמן למקור ולתת לאוזן להתרגל. צריך שהאישה תסכים לשבת איתי לראות סרט ואז ההחלטה בטח תהיה קלה יותר...
אשמח לדעות נוספות...

molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 683
מספר הודעות: 4841

#334  נשלח: ב' 15/12/2014 0:41

אחלה דיאגנוזה אבי

אכן לעיתים אתה לא בטוח אם הבאס בא מהסאב או מהרמקולים עצמם.

אצלי השינוי הוא כפול גם הסאב וגם המגבר חדשים כך שאני לא כל כך יודע למה לשייך את מה.

אבל

לאוזן שלי הרמקולים הקדמיים עכשיו מוציאים פחות באס מאשר במגבר הקודם כאילו כל העבודה מוטלת על הסאב והקדמיים די אנמיים מבחינת באס.

אני מחפש את ההגדרות שיותירו את הקדמיים עם ההתנהגות הרגילה שלהם כפי ששמעתי אותם במגבר הקודם ואז אני חושב שאני אהיה ממש מבסוט מהתוצאה.

אני מזדהה במאה אחוז עם האבחנה שהבאס מה SVS מאוד מרוסן והדוק. כפי שכתבתי היריות פוגעות בבטן ולא מרעידות את הבטן הבאס מאוד מדוייק הוא מתחיל כשצריך ומסתיים כשצריך. אין בומיות ואין כיווניות לבאס.

במגבר הקודם שהייתי מנמיך את הסאב לגמרי הייתי שומע עדיין באסים מהקדמיים ומהסנטר היום יש לי תחושה (עדיין לא בדקתי זאת לעומק) שהבאסים מהקדמיים ומהסנטר די נחתכים. אשמח אם מישהו ייתן אזו עצה איך להבין למה בקדמיים ובסנטר כמעט ואין באסים (אמרתי תחושה ואני אבדוק את זה ככול הנראה בשבת הזו)

אני לעומת אבי לא ממש מתחבט וברור לי שאני אכוון את הסאונד לפי האוזן. גם במסעדה הכי טובה שחסר לי מלח אני מוסיף!

מה שבטוח לא משעמם

לילה טוב
aviarmo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2005
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 105

#335  נשלח: ב' 15/12/2014 12:17

יש לי את ה- PB-2000 כמעט 4 חודשים וקלעתם בול למה שאני מרגיש. הבאס מאוד מאוד מדויק וכן עוטף את החדר.

אצלי היחידה ממוקמת מאחור ולא מקדימה וחשבתי שארגיש את ה- sub מאחורה אך בדיוק הפוך אני מרגיש שהבאס מגיע מכל הכיוונים וואפילו ובאמת לא מרגשים שהוא עובד. חשבתי שמשהו לא מוגדר נכון אבל עכשיו אני מבין שככה זה צריך להיות. עם ה- sub הקודם יכולתי לזהות בדיוק היכן הוא ממוקם.
(G) (YRV)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 10, 2014
הבעות תודה: 138
מספר הודעות: 1605

#336  נשלח: ב' 15/12/2014 12:29

כנל לגבי הpb1000, הסאונד מגיע מכל מקום וממלא
את הסלון. אי אפשר לדעת איפה הסאב מונח.
(מקומו ליד הכורסא מול הטלויזיה)
זמר
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2006

#337  נשלח: ב' 15/12/2014 15:53

גם אני מרגיש את הסאב טוב מאד מכיוון המכס
זמר
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2006

#338  נשלח: ו' 19/12/2014 12:54

הייתי אמור לקבל את הסאבים שלי השבוע סוף סוף ושובבבב עיכוב יש שביתה במכס עד מתי מדינה של ........
אבל הכל מאת ה יתברך הכל לטובה מאת ה יתברך שמו שיהיה חנוכה שמח ושבת שלום
Lior_M (ליאור)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2006

הבעות תודה: 262
מספר הודעות: 7031

#339  נשלח: ו' 19/12/2014 15:06

הי,
אני מתכוון לרכוש את ה PB2000 רציתי לדעת איך הולך הסיפור של המשלוח ?
ל SVS אני נותן את הכתובת של buy2usa אבל האם buy2usa מביאים לי את זה עד הבית או שזה מגיע למכס ומשם אני צריך לקחת את זה ?
אפשר לקבל קצת פרטים על התהליך עצמו ?

תודה

ליאור

istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1560
מספר הודעות: 14509

#340  נשלח: ו' 19/12/2014 15:13

Lior_M כתב:
הי,
אני מתכוון לרכוש את ה PB2000 רציתי לדעת איך הולך הסיפור של המשלוח ?
ל SVS אני נותן את הכתובת של buy2usa אבל האם buy2usa מביאים לי את זה עד הבית או שזה מגיע למכס ומשם אני צריך לקחת את זה ?
אפשר לקבל קצת פרטים על התהליך עצמו ?

תודה

ליאור
·

עד הבית.

אתה מזין באתר SVS את הכתובת והפרטים שקיבלת מ BUY2 .
הוא מגיע אליהם ואז הם יוצרים איתך קשר כדי שתחליט האם אתה מעונין במשלוח אוירי או ימי.
אתה מחליט ,משלם וממתין בסבלנות לשליח.

מנסיון של חבר בדוק טוב טוב טוב ועוד פעם טוב שהם שולחים לך 220V ולא 110V אפילו אחרי שביקשת 220V .
Lior_M (ליאור)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2006

#341  נשלח: ו' 19/12/2014 16:01

istarmini כתב:
ציטוט:
...
·

עד הבית.

אתה מזין באתר SVS את הכתובת והפרטים שקיבלת מ BUY2 .
הוא מגיע אליהם ואז הם יוצרים איתך קשר כדי שתחליט האם אתה מעונין במשלוח אוירי או ימי.
אתה מחליט ,משלם וממתין בסבלנות לשליח.

מנסיון של חבר בדוק טוב טוב טוב ועוד פעם טוב שהם שולחים לך 220V ולא 110V אפילו אחרי שביקשת 220V .
·

יואב,
קראתי את כל השרשור, אני ער לעניין ה 220v בהזמנה. מעבר לסימון במקום המתאים יש עוד משהו שכדאי לעשות ?

שלחתי הודעה פרטית לאבי בשביל לקבל קוד הנחה.

חייב להגיד שהתלבטתי מאוד בין ה SB ל PB. בכל המקומות שאני קורא ה SB אמור להספיק לי ( החדר סגור והוא 2000 cubic feet ) אבל התפוקה של ה SB היא בערך 10db פחות מ 30HZ ומטה בהשוואה ל PB וזה קצת מטריד אותי.
מצד שני רוב הצפיה שלי היא 18db פחות מה reference ובמקרים חריגים שאין אף אחד בבית אני ב 15db- אז לא יודע כמה זה משמעותי.
בגדול זה לא עניין כספי וזה לא שאין לי מקום ל PB אבל הוא פשוט גדול פיזית ובעיקר עמוק שזה ממש מדכא.
הצילינדר לא אופציה. יכול להיות שאצטרך למקם את הסאב מקדימה ואין לי שם מקום למשהו בגובה של הצילינדר ( המסך תופס כמעט את כל הקיר ).

ליאור

istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1560
מספר הודעות: 14509

#342  נשלח: ו' 19/12/2014 16:29

Lior_M כתב:

ציטוט:
...

·

יואב,
קראתי את כל השרשור, אני ער לעניין ה 220v בהזמנה. מעבר לסימון במקום המתאים יש עוד משהו שכדאי לעשות ?

שלחתי הודעה פרטית לאבי בשביל לקבל קוד הנחה.

חייב להגיד שהתלבטתי מאוד בין ה SB ל PB. בכל המקומות שאני קורא ה SB אמור להספיק לי ( החדר סגור והוא 2000 cubic feet ) אבל התפוקה של ה SB היא בערך 10db פחות מ 30HZ ומטה בהשוואה ל PB וזה קצת מטריד אותי.
מצד שני רוב הצפיה שלי היא 18db פחות מה reference ובמקרים חריגים שאין אף אחד בבית אני ב 15db- אז לא יודע כמה זה משמעותי.
בגדול זה לא עניין כספי וזה לא שאין לי מקום ל PB אבל הוא פשוט גדול פיזית ובעיקר עמוק שזה ממש מדכא.
הצילינדר לא אופציה. יכול להיות שאצטרך למקם את הסאב מקדימה ואין לי שם מקום למשהו בגובה של הצילינדר ( המסך תופס כמעט את כל הקיר ).

ליאור

החבר התלבט קשות בסוף הלך על הצילינדר.
·
BUGY (בוגי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

הבעות תודה: 582
מספר הודעות: 5473

#343  נשלח: ו' 19/12/2014 16:32

• את זה קראת?

http://www.svsound.com/t/sealed-vs-ported

• ואת זה?

http://www.hometheater.co.il/vt216814.%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%AA-%D7%A1%D7%90%D7%91-SVS-PB2000.html

• תרחיק את המסך מהקיר ויהיה לך מקום לגלילי:

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=211259&postdays=0&postorder=asc&start=45
Lior_M (ליאור)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2006

#344  נשלח: ו' 19/12/2014 17:01

BUGY תודה.
קראתי וראיתי את הגרף, מכיוון שהמדידה לא בוצעה בחדר שלי אני לא יכול להסיק ממנה כלום.
גרף של רמקול לא מפיקים בחדר. יש כללים ברור לי שזה לצורך ההסבר וההדגמה וברור שהחדר יוסיף אבל התוספת הזו בחדר נתון נכונה גם ל SB וגם ל PB.
לגבי הגליל, המסך שלי קבוע על הקיר, אני לא יכול להזיז אותו בלי לבנות מסגרת או קיר דמה. זה שינוי גדול מדי ויקר מדי. לצערי דווקא עם הגליל אני עשוי להיות מוגבל במיקום. אני אוכל למקם אותו במספר מקומות מאמצע החדר ועד החלק האחורי אבל זה לא בהכרח יהיה המיקום הנכון ( אני צריך לבדוק כשאקבל את הסאב ). את הסאב הרצפתי אני יכול למקם בכל מקום, גם מקדימה וגם מאחור.

PB-2000 CEA 2010 Results (2 meter RMS)
20Hz 103.8 dB
25Hz 107.6 dB
31.5Hz 109.6 dB
40Hz 110.1 dB
50Hz 110.5 dB
63Hz 111.5 dB

SB-2000 CEA 2010 Results (2 meter RMS)

20Hz 92.1 dB
25Hz 97.1 dB
31.5Hz 102.8 dB
40Hz 108.3 dB
50Hz 108.9 dB
63Hz 109.2 dB

BUGY (בוגי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

הבעות תודה: 582
מספר הודעות: 5473

#345  נשלח: ו' 19/12/2014 17:55

אז פיספסת את הנקודה: הסגור מקבל חיזוק גדול מאוד בחדר קטן. הם בכוונה התייחסו למדידות בחדר ולא למדידות תקניות.
"לגבי SB או PB הם ענו ש:
Its a fairly small area so you won't need a ton of headroom and low end impact that the PB-2000 would offer. The SB-2000 will take better advantage of available room gain (natural rise in bass response in a tightly sealed room), which will give it plenty of low end output for movies.
The SB-2000 has a bit better musicality as well."
זה ציטוט מפה:
http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=215165&postdays=0&postorder=asc&start=15

את הגלילי אתה יכול להניח גם על הצד, מאחורי הספה או מתחת למסך, או להרחיק את המסך על זרוע או...

תחשוב גם על שני sb-1000.

בכל מקרה, הSB-2000 הוא מעולה והוא הסאב הכי נמכר שלהם, אין לך מה לחשוש.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  22  |  23  |  24  | ... |  96  |  97  |  98  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה