מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

חלון הראווה של פורום אוזניות ומגברי אוזניות - פרסמו פה את הציוד שלכם!

עמוד 15 מתוך 15
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  13  |  14  |  15 
   פורומים > אודיו > אוזניות ומגברי אוזניות
מחבר הודעה
mikel1999 (מיכאל שאנני)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2013

הבעות תודה: 129
מספר הודעות: 1714

#211  נשלח: ו' 12/10/2018 14:57

הגיעו סוף סוף.

אתן מעט הסבר עליהן כי אני מניח שהן לא מוכרות במיוחד.

Sansui SS100- וורסייה של fostex t50v1, (לא הדגם המודרני שנמכר היום), שעברו מודינג רציני אצל חובב אוזניות וינטאג' , הציפיות שלי היו בשמיים ואני לא מאוכזב לרגע, על הצד הבהיר של ניטראלי, המבאס זה שהן לא נוחות במיוחד (בעיקר בגלל שהאוזניים שלי דיי גדולות האמת)

Nad RP18 kapton- עוד וורסייה של הפוסקטס t50v1, לNAD יש 2 וורסיות, kapton\mylar, אין מנצח אמיתי בין הוורסיות.
גם הן עברו מודינגים אצל החובב, מבחינת סאונד ניטראלי על הצד הכהה (ממש בקטנה), ויותר באס מהSS100.

Sony MDR-CD1700- לאוזניות האלו יש 3\4 וורסיות, וכמובן אי אפשר להבדיל בין הוורסיות, כי סוני אוהבים להיות סוני (והמבין יבין), הוורסייה הראשונה שלהן עשתה שימוש בדרייברים זהים לCD3000 מהפורסמות, ויש כאלה שמחשיבים אותן לשניות אחרי הR10 האגדתיות, ולא הCD3K.
מישהו ששמע וורסיה אחרת כנראה של הCD1700 ושמע את הזוג שיש אצלי היה מוכן לחתום ששתיהן נשמעו שונה והזוג שלי עם היד העליונה, ולפי התיאורים ברשת ומדידיה שנעשתה להם נראה שהתמזל מזלי ונפלתי על הוורסייה הנחשקת, אבל מי יודע

ממליץ בחום למי שלא מפחד מאוזניות ישנות ומעט מודינג, הן אוכלות לארוחת בוקר המון אוזניות מודרניות מבחינת טונאליות ורמת סאונד והוורסיות וינטאג של הFOSTEX הן בין האוזניות הטובות שיצא לי לשמוע, רק לא לצפות לשלם אגורות.

נערך בפעם אחרונה על-ידי mikel1999 בתאריך א' 14/10/2018 0:13, נערך סך הכל פעם אחת
(4) הבעות תודה: Sven , Ilyan , prolol , legopart
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
legopart
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 07, 2013
הבעות תודה: 237
מספר הודעות: 3202

#212  נשלח: ו' 12/10/2018 15:39

תתישן! ותהנה מהאזניות.

אפשר תצלום של עוד תמונות?

אישית יש לי חיבה ל SONY אבל לצערי לא יצא לי לאחרונה לחרוג מאזניות של Beyerdynamic (כנראה שהזמנתי כבר את כל האזניות שלהם בחתך השנים [לא סתם, הגזמתי עכשיו ] )

אשכרה יש דמיון של האזניות החדשות שחברות חובבות יוצרות לבין הווינטג' של פעם.

ד"א: כמה עלו ועל אילו אתה ממליץ במיוחד?

עוד משהו, אם אתה עם הריפוד הישן ובמקורי אז הוא בטח ON-EAR, ניסית להשתמש בכמה פסים של דבק דו-צדדי ולשים פאדים יותר נוחים (כי המקוריים מסתירים גם את הדרייבר)

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Sep 30, 2014
הבעות תודה: 51
מספר הודעות: 517

#213  נשלח: ו' 12/10/2018 19:08

מבין אוזניות סוני ישנות אני חושב שהייתי רודף אחרי SONY SA5000.

הן נחשבו לאוזניות עם סאונד מאוד מהיר ומומלץ לז'אנרים כמו טראנס. די כיכבו בדיונים בהד פיי לפני עשור+.

(1) הבעות תודה: legopart
Ilyan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2007

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2377

#214  נשלח: ו' 12/10/2018 21:55

Rodness כתב:

הן נחשבו לאוזניות עם סאונד מאוד ̶מ̶ה̶י̶ר̶ בהיר

תיקנתי לך...הן דווקא לא נחשבות מאוד "מהירות", תגובת הImpulse שלהן לא מאוד מרשימה, לעומת למשל של הATH-AD2000 או הגראדו RS-1 (לפחות אלה שאני שמעתי). אבל אלה בהחלט האוזניות עם הטרבל הכי יפה לטעמי. אמנם צבוע מאוד אבל עם extention חלומי, כנראה הני טוב ששמעתי באוזניות דינאמיות, לצד הAKG K1000.

snapshot מהתקופה שהייתי טרבלהד אדוק די בתחילת דרכי:

משמאל לימין
Sony SA5000, Grado RS-1, AT W5000
גוונים שונים של בהירות
[/b]
(2) הבעות תודה: legopart , Rodness
Ilyan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2007

#215  נשלח: ו' 12/10/2018 22:03

mikel1999
·

כמה שוקלות הSS100? בהחלט האורתו הכי פוטוגניות אי פעם. גם הNAD האלה ליד נראות טוב.
mikel1999 (מיכאל שאנני)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2013

#216  נשלח: שבת 13/10/2018 19:33

legopart
האוזניות לא ממש במצב mint ככה שחיפוש מהיר בגוגל עדיף.

מחירים זה דבר משתנה מאוד, זה אוזניות ישנות ככה שקשה לי להגיד לך.
כולן מומלצות, אולי חוץ מהסוני כי פשוט הסיכוי שתיפול על הוורסייה הנכונה לא גדול, עצם זה שקניתי אותן היה רעיון דיי טיפשי.

אני לא עם הריפוד הישן, לנאד יש את הפדים של הHE500, והסנסוי עבר החלפת פדים קצת יותר "מושקעת", מחומרים שהושאלו מ3 אוזניות שונות (לא יודע אם זה בהכרח יותר טוב, אבל זה מה שזה)

Ilyan
המשקל הוא 360-380 גרם

אגב, היה לי את הRS-1 לא מזמן, ואני חייב להגיד שהאוזניות דיי גרועות, והטרבל היה אולי החלק הכי נוראי הסיפור
Ilyan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2007

#217  נשלח: שבת 13/10/2018 20:35

mikel1999
·

זה מאוד תלוי בגירסה כמובן, עוד לפני שמגיעים לשונות בייצור באותו הדגם, הRS-1 הן כנראה הגראדו שעברו הכי הרבה fine-and-not-so-fine-tuning מכל הליינאפ שלהם. הזוג שהיה לי היה הדור השני, איזור אמצע שנות התשעים להערכתי, עוד לפני שהתחילו למספר אותן והרבה לפני הוספת הסיומת של האות. היה להן טרבל חלק לגמרי למיטב זכרוני, הRS-1 האלה היו בכלל מוזיקליות להפליא, עד עכשיו מתחרט שמכרתי, ממש פריט אספנות במיטבו. אני בטוח שאפשר לומר משהו דומה לגבי הסאנסוי ss100 האלה...
mikel1999 (מיכאל שאנני)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 10, 2013

#218  נשלח: שבת 13/10/2018 21:09

אם באמת הדור ראשון\שני באמת ועד לאחד שהיה לי (עם מספר ובלי אותיות) יש הבדל משמעותי אז ללא ספק משהו שהיית צריך לשמור, שומעים את הפוטנציאל בהן סך הכל, אבל לא מעבר.

הסנסוי מעולם לא היה עם יוקרה מיוחדת, גם היום, רק שהמחיר שלו קפץ מאוד בשנים האחרונות , כמו כל וינטאג
legopart
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 07, 2013
הבעות תודה: 237
מספר הודעות: 3202

#219  נשלח: שבת 13/10/2018 22:43

האזניות שברשותך הן 1500+ש"ח לכל אחת אם עכשיו מישהו מתכנן לקנות, ולקנות כאלו על עוור לא שווה.

כן... זו גם הסיבה למה אני לא קונה SONY, למרות שאני יודע שהם כן מספקים סחורה טובה, עדיין הם לא בטופ (וסתם תחושת בטן שהם מוכרים הרבה בולשיט)
גם מ GRADO אני חושש.

יש לי בחתך אזניה אחת מכל חברה Audio Technica, Beyerdynamic, Senneiser, Akg, Grado, Stax אז אני פחות או יותר יודע מה לצפות, למרות שבפועל, אין שום קשר בין הדגמים של האזניות
מכאן, אני כבר חושב להשקיע בדגמים היותר גבוהים ולא להתעקב על אזניות דינאמיות והדגמים הנמוכים שכבר תופסים גם ככה הרבה מקום D=

יש לי את GRADO SR80e נשמעות טוב, באסיות מדי. אבל לא הייתי אומר שהם יוכלו להוציא משהו טוב מכל העיצוב שלהן, בהתחשב שלכל אזניות החברה יש 32ohm

פורומים > אוזניות ומגברי אוזניות עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  13  |  14  |  15 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה