טוב פתרתי את כל בעיות הBuffer אצלי :D

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
dada1983
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #76 

אבקש המלצה להגדרה מומלצת עבור פיפו X7 =מערכת הפעלה WIN8.1 , זכרון פנימי 2 ג'יגה

תודה

ShimonShavit
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #77 

טוב, אז ניסיתי את השינויים המוזכרים כאן. יש לי WIN 8.1 עם 3GB. יצרתי בהתחלה את הקובץ דרך התוסף שהמליצו עליו בהודעות הראשונות, ואחכ קצת שיניתי בהמשך לשאר הדיון. ידצא לי דבר כזה:

<network>
<autodetectpingtime>30</autodetectpingtime> <!-- Time (in seconds) between pings for detecting new xboxes. Default 30, minimum 1, maximum 240 -->
<curlclienttimeout>60</curlclienttimeout> <!-- Timeout (in seconds) for player and other connections. Default 10, minimum 1, maximum 1000 -->
<curllowspeedtime>60</curllowspeedtime> <!-- Time (in seconds) the http client should wait before judging a connection as low. Default 20, minimum 1, maximum 1000 -->
<curlretries>2</curlretries> <!-- Number of times the http client retries. Default 2, minimum 0, maximum 10 -->
<disableipv6>true</disableipv6> <!-- Disables ipv6. Default false -->
<cachemembuffersize>1073741824</cachemembuffersize> <!-- Size of the player cache in bytes. Default 20M (20*1024*1024), if 0 it uses a SimpleFileCache. -->
</network>

כל התוספות האלה בצד הן במקור...
מה שקורה עכשיו זה, שאני מנגן פרק אחד, והכל בסדר, ואז, כשאני מנסה לנגן את הפרק הבא, כל המקורות מקבלות הודעות שגיאה בסגנון- אין קבצים לניגון, או אין פריטים וכו'.. אני צריך לסגור את התוכנה ולפתוח מחדש ואז הוא מנגן בלי בעיה את הפרק הבא, מאותם המקורות שלא אפשרו זאת דקה קודם לכן.
יש למישהו מושג מה אני יכול לעשות?

tzahi
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #78 

ShimonShavit כתב:טוב, אז ניסיתי את השינויים המוזכרים כאן. יש לי WIN 8.1 עם 3GB. יצרתי בהתחלה את הקובץ דרך התוסף שהמליצו עליו בהודעות הראשונות, ואחכ קצת שיניתי בהמשך לשאר הדיון. ידצא לי דבר כזה:

30 <!-- Time (in seconds) between pings for detecting new xboxes. Default 30, minimum 1, maximum 240 -->
60 <!-- Timeout (in seconds) for player and other connections. Default 10, minimum 1, maximum 1000 -->
60 <!-- Time (in seconds) the http client should wait before judging a connection as low. Default 20, minimum 1, maximum 1000 -->
2 <!-- Number of times the http client retries. Default 2, minimum 0, maximum 10 -->
true <!-- Disables ipv6. Default false -->
1073741824 <!-- Size of the player cache in bytes. Default 20M (20*1024*1024), if 0 it uses a SimpleFileCache. -->

כל התוספות האלה בצד הן במקור...
מה שקורה עכשיו זה, שאני מנגן פרק אחד, והכל בסדר, ואז, כשאני מנסה לנגן את הפרק הבא, כל המקורות מקבלות הודעות שגיאה בסגנון- אין קבצים לניגון, או אין פריטים וכו'.. אני צריך לסגור את התוכנה ולפתוח מחדש ואז הוא מנגן בלי בעיה את הפרק הבא, מאותם המקורות שלא אפשרו זאת דקה קודם לכן.
יש למישהו מושג מה אני יכול לעשות?
...
לא יודע מה הבעיה בדיוק, אולי משהו שהגדרת בקובץ שומר את מה שצפית במכשיר ורק בכיבוי או הפעלה מחדש מוחק אותו ובעצם ממלא את המקום הפנוי שדרוש לפרק או סרט הבא.
למה שלא תיצור קובץ כמו שפירסם maya 1 באשכול הזה, לי זה עבד טוב.

advancedsettings>
network>
buffermode>0
cachemembuffersize>1073741824
readbufferfactor>20
/network>
/advancedsettings>
·

burekas7
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 130 פעמים

נושא שלא נקרא #79 

יש לי שאלה,
למה כשאני מגדיר cache של 20 מגה הוא ממלא עד מקסימום 10 מגה?
אם אני שם 60 מגה הוא ממלא עד 30 מגה.
כלומר כל פעם הוא שם חצי מהערך ששמתי ב-cachemembuffersize
2 הפרמטרים האחרים מוגדרים לפי ברירת מחדל שרשום בעמוד של קודי:
buffermode=0
readbufferfactor=1

mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #80 

עוד רעיונות?
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

amitinnes
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #81 

יש לי rpi2 עם Openelec והחבילה המעודכנת של the wiz.
מפעיל בעיקר Genesis.

קינפגתי את הבאפר וכו'
ועדיין מידי פעם הסרטים עוצרים.

אם אני אשלם לאיזשהו מקור (180upload ?) האם זה צפוי לשפר את המצב ?
אם כן, האם יש לכם איזשהי המלצה למקור מסויים ?

תודה,
עמית

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”