מחר אני סוגר עסקה.55h7000.מה לבדוק לגבי הפנל?

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
qashoa (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

מחר אני סוגר עסקה.55h7000.מה לבדוק לגבי הפנל?

נושא שלא נקרא #1 

איזה פנל צריך להיות?

tascam
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

H7150: 46=TS01, 55= TS01, 60= HH01

TH0x or TS0x: Samsung S-PVA panel (possibly just a PVA, if you're less lucky): This is what you thought you were buying. Best color, best black, best viewing angles.
HS0x: Sharp ASV panel: Lower contrast ratio, more narrow viewing angle. I read HS02 in particular has terrible ghosting.
A_0X: AOU A-MVA panel: Even lower contrast ratio.
CH0x or CM0x or CS0x: Chimea S-MVA panel: You lost the lottery. Markedly worse in every way - way worse viewing angle, color reproduction, etc. Just a terrible rip-off.
UPDATED 2014 July 17th: Quoting Dawn B. Roy, "Just remember A or M = AU Optronics, T, U, or W = Samsung, and H = Sharp. " I have not followed the comment thread (my apologies), and do not know if the stopped using Chimea panels.

Mine, from Amazon, is an HS03, so a Sharp panel. I will be testing it tomorrow (DVD and watching football - no Blu-ray). There is a decent chance I return it, because it is not a Samsung. Also? Sony and Panasonic do much less "panel lottery" and are vowing to stop entirely. LG does not do a panel lottery. Samsung has absolutely no plans to stop, and they only use "standards" that won't reveal a difference between the different panels.
בגודל 55 אמור להיות TS01
רב סרן-רועי קליין.
רועי קליין היה סגן מפקד גדוד 51 של גולני.בעת שהיית הגדוד ומס' גדודים אחרים בעיירה בינת ג'בל ניזרק רימון אל עבר בית בו נכחו קליין וגדודו, קליין זינק על הרימון בקריאת:"שמע ישראל" ונהרג.ובכך,הציל את שאר החיילים.

llime
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: llime
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

טוב, אז h7000 שונה מ h7150 בעניין הזה. לי יש 46h7000 והפאנל
הוא של AUO.

tascam
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

משתתף בצערך... כזה סכום לא הייתי שופך על טלויזיה מסדרה 7 עם פנל כזה, ואחרי הקניה היה יוצא לי החשק מהמכשיר, כזה פנל מקבלים גם במוצרי מדבקה זולים....
אף אחד לא מסתכל על MVA בקניה של מכשיר יקר
המטרה היא רק פנל S PVA
אחרת רבות האלטרנטיבות הזולות הרבה יותר בלי הכיתוב סמסונג מקדימה...
נערך לאחרונה על ידי tascam ב 23/02/2015 8:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
רב סרן-רועי קליין.
רועי קליין היה סגן מפקד גדוד 51 של גולני.בעת שהיית הגדוד ומס' גדודים אחרים בעיירה בינת ג'בל ניזרק רימון אל עבר בית בו נכחו קליין וגדודו, קליין זינק על הרימון בקריאת:"שמע ישראל" ונהרג.ובכך,הציל את שאר החיילים.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

שטויות. זה כבר מזמן לא נכון.
בסידרה h בדגמי 6xxx לדוגמא, נמדדו שחורים וקונטראסט טובים יותר בפנל של Aou מאשר בפנל va. של סמסונג.

tascam
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

את המשך המדידה לא ציינתה שזיות הצפיה יותר צרות הזליגות והעננות ואחידות כם כן לא אותו דבר.... קצת אובייקטיביות
לטובת חברי הפורום, אשר חוסכים ומשלמים ממיטב כספם חבל שיפלו בפח בגלל עצה שגויה, עדיף שילכו על בטוח ולא ישתתפו ברולטת הפנלים.
אף אחד לא מסתכל על MVA בקניה של מכשיר יקר
המטרה היא רק פנל S PVA
אחרת רבות האלטרנטיבות הזולות הרבה יותר בלי הכיתוב סמסונג מקדימה...
רב סרן-רועי קליין.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #7 

שמע...בתור זה שכתב את שרשור הפנלים המתחלפים של סמסונג, לא תוכל לחדש לי הרבה בנושא.
http://www.hometheater.co.il/vt141856.html

ובכל מקרה,
הפנלים של AUO השתפרו רבות בשנים האחרונות ולעיתים טובים יותר מאלו של סמסונג.

אולי התכוונת לפנלים נחותים של Chi Mei Optoelectronics במסכי מדבקה.
כאן זה ממש לא המקרה. סמסונג לא תכפיש את שמה בסידרה 6 ומעלה עם פנלים נחותים.

זליגות ועננות יש בצורה כזו או אחרת במסכי LED כחלק ממגבלות הטכנולוגיה. גם בפנלים "HI END".

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #8 

שים לב לדוגמא הזו:
H6200 עם פנל AUO הציג שחורים וקונטראסט עדיפים על H6400 עם פנל של סמסונג.
Samsung appears to have given AU Optronics very precise instructions. The overall picture quality is practically identical to the UE48H6400, which we reviewed last July. The only difference, as usual, is that AU Optronics was able to make the black even deeper than Samsung. The H6200 has 0.03 cd/m² black, whereas the H6400's is just under 0.06 cd/m². You can't tell the difference in a brightly lit room, but with the lights out the H6200 is clearly the winner with a contrast ratio of 5240:1, compared to 3220:1 on the UE48H6400.

http://www.digitalversus.com/tv-televis ... /test.html

Samsung had the VA panel made by AU Optronics rather than do it in-house, which is a good thing because it gave it higher contrast (5240:
1)

none77
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

איך אתם מדברים על סוג פאנל של 46h7000 בלי להזכיר אם זה ua או ue?
גם אם כן לא בטוח שלכולם יש את אותו פאנל (בua או ue). לי אישית יש ue48h6400 עם פאנל של סמסונג. הסתכלתי על ue50h6400 שלפי מה שמצאתי ברשת (לא בטוח שזה מייצג) יש לה פאנל של aou ועל ua46f6400 עם פאנל של chimei (אני חושב, אחד הסינים), ולא ראיתי הבדל בכולם ראו טוב, נכון שאני לא מתעסק בתחום, tascam אתה מבחין בהבדלים בין הפאנלים?

tascam
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

שים לב לכל הביקורת:CONS
Narrow viewing angles
Risk of clouding
Screen a bit glossy despite anti-reflective filter
Secondary touchpad/gyroscope remote not included

איכות התמונה אינה ניגמרת רק בקונטרסט... לא פחות חשוב זויות הצפיה עדיף קונטרסט יותר נמוך עם זויות יותר רחבות כי מהצד עם זוית צרה לא ניתן להנות מהקונטרסט.....
חוץ מיזה עננות ואחידות האור גם כן מהווים פקטור רציני.. וגם כמות קשת הצבעים שהפנל מסוגל להציג וגם זמן התגובה למניעת מריחות בסרטי פעולה וספורט.
ניתן בהחלט לראות את ההבדליםבן מסך למסך שאחד נימצא ליד השני
קל ליפול במלכודת שלא מכירים את המכשיר ואת היכולות המצופות מימנו שמקבלים אותו לבית וצופים בו
ולחשוב שאן הבדל....
זה דיי דומה לעולם הרכב בו הדגם של גיפ יונדאי החדש חלש יותר מהישן ומי שלא נסע על הישן לא מבין את ההבדל...

"ה-ix35 מקבל מנוע 2.0 ליטר חדש מסדרת NU המחליף את מנוע ה-2.0 THETA של הדגם היוצא. למנוע החדש הספק מרבי של 154 כ"ס לעומת 163 כ"ס ב-6,200 סל"ד ומומנט מרבי של 19.5 קג"מ לעומת 21.0 קג"מ ב-4,600 סל"ד. למרות שהמנוע החדש קל יותר, צריכת הדלק פחות טובה במעט מבעבר עם צריכת משולבת של 11.36 ק"מ לליטר עם המנוע החדש לעומת 11.49 ק"מ לליטר. למרות פליטת C02 גבוהה יותר של 204 גרם/ק"מ לעומת 187 גרם/ק"מ, קבוצת הזיהום נשארה 14."

ונחזור לעולם הטלויזיות:

הפנל העדיף שלוקחים את כל הנתונים האלה בחשבון הוא S PVA
רב סרן-רועי קליין.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #11 

מה זה קשור?
ה CONS מדבר על חסרונות של מסכי LED ולא משנה יצרן או סוג הפנל.
חוץ מזה, אתה מבין שמדובר על אותו סוג פנל ? זו לא השוואה של MVA מול PVA .
כתוב בפירוש...
The H6400's screen panel was made by Samsung, but the H6200's was made by AU Optronics.
Both are PSA

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

אני בכל אופן, לא מבין מה לא בסדר בפאנלים שהם לא של סמסונג. אפשר לחשוב שרק סמסונג יודעת לייצר פאנלים. ומי קבע בכלל שהאיכות של הפאנלים של סמסונג טובה יותר (באופן גורף וללא אבחנה פרטנית) מאיכות של פאנלים מיצרנים אחרים? עובדה בשטח היא שסמסונג בעצמה מאמינה שהפאנלים האלו של קבלני המשנה שלה טובים לפחות כמו הפאנלים שלה - לכן היא מוכנה ליישם אותם במסכים שלה ולתת עליהם אחריות ולעמוד מאחוריהם. אם הם היו נחותים יותר, תאמינו לי שהם היו עובדים עם קבלני משנה רק בסדרות נמוכות ומייצרים בעצמם את הפאנלים של הסדרות הבינוניות ומעלה.
דעתי האישית לפחות היא שכל הנושא הזה של "רולטת פאנלים" קצת מוציא את הדברים מפרופורציה.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

qashoa (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

נו...מה לגבי הקונה ,לסגור עסקה או לא?
ואיך לבדוק סוג פאנל?
אני חושב שהחנויות לא מכירים ולא יודעים איזה סוג פנל קיבלו.
זה רשום על הקרטון מבחוץ?
ואם לא?אפ אחד לא יתחיל לפתוח ולראות איזה סוג פנל זה.
בסוף אני חושב יצחקו עליי

GuyMadar
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Guy Madar
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

מישהו יכול לזהות על איזה פאנל מדובר לפי זה?

נושא שלא נקרא #14 

ואם לא אז אז מה אני צריך לצלם?...

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

לא מזמן ראיתי את הסמסונג H7000 גודל 75 . חלום של מסך (Y)
נראה כי ב 55 אינצ' H7000 התמונה תהיה מדהימה (Y)
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”