עדכון מערכת ה- Infotainment במאזדה

אודיו, וידאו, מולטימדיה, SPL, EMMA, ניווט, מידע מבוסס מיקום וכל גאדג'ט לרכב.
ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

נערך לאחרונה על ידי ziv_r ב 06/09/2015 20:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

Newboy
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 637 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

במערכת הקיימת או שאתה מתקין משהו רכיב אחר/נוסף?

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #18 

הכל נעשה מעל המערכת הקיימת כמובן.
כל העיבוד נעשה על הטלפון, המסך ברכב מתפקד רק כמסך, לכן הביצועים טובים והאינטרקטיביות תלויה בגדול רק באיכות המגע של המסך עצמו.

Newboy
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #19 

מזדה הודיעו על תמיכה עתידית בכך או ב carplay של אפל?

meninblack
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

בתור אחד שהיה אצל מיראג׳ בבנגקוק, ראיתי את זה כבר לפני 3 חודשים. יש לו מבחר די גדול של מערכות אפטרמרקט לרכבי מאזדה חדשים. לי ברכב יש פותח מסך שמאפשר לי לראות עידן פלוס במסך הראשי של המאזדה. כמו כן יש כבר חודשיים פותחי מסך שיש בהם מערכת אנדרואיד מובנית (כמו בסרטון שצורף).

meninblack
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #21 

ziv_r כתב:הכל נעשה מעל המערכת הקיימת כמובן.
כל העיבוד נעשה על הטלפון, המסך ברכב מתפקד רק כמסך, לכן הביצועים טובים והאינטרקטיביות תלויה בגדול רק באיכות המגע של המסך עצמו.
...
·במקרה הזה לא מדובר על שיקוף מסך אלא מערכת פותח מסך עם אנדרואיד מובנה. זאת אומרת שהכל נעשה ישירות על המסך בלי קשר למכשיר הטלפון.

PCingAddict
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 180 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

@ziv_r - בהוראות ההתקנה מדברים על Fuze מסויים ועל הטענת הרכב. האם מדובר במשהו נצרך או רק גיבויים למקרה הצורך?

ציטוט מהמסמך:
Install the ROOM FUSE and AUDIO FUSE to the fuse block in the engine compartment (if not installed).
5. Connect battery charger (charge current maintained about 7A) to the vehicle to stabilize voltage fluctuation.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #23 

meninblack כתב:בתור אחד שהיה אצל מיראג׳ בבנגקוק, ראיתי את זה כבר לפני 3 חודשים. יש לו מבחר די גדול של מערכות אפטרמרקט לרכבי מאזדה חדשים. לי ברכב יש פותח מסך שמאפשר לי לראות עידן פלוס במסך הראשי של המאזדה. כמו כן יש כבר חודשיים פותחי מסך שיש בהם מערכת אנדרואיד מובנית (כמו בסרטון שצורף).
...
·

נשמע סופר מעניין, כנראה מערכת Custom לגמרי, כי לא ראיתי שיש בכלל תמיכה במקלט DVB-T במערכת ה- Infotainment המובנית. כולנו נודה לך אם תוכל להעלות וידאו של המערכת בעבודה.
meninblack כתב:במקרה הזה לא מדובר על שיקוף מסך אלא מערכת פותח מסך עם אנדרואיד מובנה. זאת אומרת שהכל נעשה ישירות על המסך בלי קשר למכשיר הטלפון.
...
·

לא ציינתי שמדובר על שיקוף מסך כפי שכתבת, אלא שימוש בכח העיבוד בטלפון עבור העברת הממשק למסך, זוהי טכנולוגית Projection. אחד היתרונות הינו שהממשק יהיה אחיד בכל הרכבים והביצועים זהים ולא תלויים בחומרה ברכב (חוץ מאיכות מסך המגע כמובן כפי שכתבתי כבר). אני מציע שתקרא מעט לפני שאתה אומר אחרת, זה בפירוש כך.
http://www.androidcentral.com/android-auto
http://www.theverge.com/2015/5/26/86596 ... dai-sonata
נערך לאחרונה על ידי ziv_r ב 06/09/2015 20:15, נערך פעם 1 בסך הכל.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #24 

PCingAddict כתב:@ziv_r - בהוראות ההתקנה מדברים על Fuze מסויים ועל הטענת הרכב. האם מדובר במשהו נצרך או רק גיבויים למקרה הצורך?

ציטוט מהמסמך:
Install the ROOM FUSE and AUDIO FUSE to the fuse block in the engine compartment (if not installed).
5. Connect battery charger (charge current maintained about 7A) to the vehicle to stabilize voltage fluctuation.
...
·

ללא הפיוזים הללו, מערכת ה- Infotainment לא הייתה עובדת כלל, מכיוון שאני מניח שהיא עובדת אצלך, אזי הפיוזים מותקנים. נא המשך עם ההתקנה.

meninblack
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #25 

ziv_r כתב:
...
...
·

לא ציינתי מדובר על שיקוף מסך כפי שכתבת, אלא שימוש בכח העיבוד בטלפון עבור העברת הממשק למסך, זוהי טכנולוגית Projection. אחד היתרונות הינו שהממשק יהיה אחיד בכל הרכבים והביצועים זהים ולא תלויים בחומרה ברכב (חוץ מאיכות מסך המגע כמובן כפי שכתבתי כבר). אני מציע שתקרא מעט לפני שאתה אומר אחרת, זה בפירוש כך.
http://www.androidcentral.com/android-auto
http://www.theverge.com/2015/5/26/86596 ... dai-sonata
...
·כמו שציינתי, הסרטון מיוטיוב מראה על פותח מסך שעליו מותקן מערכת הפעלה אנדרואיד. כמו כן, יש תיכנון להסב את המערכות ברכב לגוגל קאר/אפל קאר. אפילו ישנם שמועות שבקרוב יהיה עידכון תוכנה במאזדה עם תמיכה בגוגל קאר/אפל קאר.

לגבי מערכת dvb. אני אצלם מחר, כמו כן מדובר על video interface שבעצם מתחבר למסך הראשי של מאזדה וניתן לחבר אליו מערכת dvb, מסכים אחוריים וכו... לוחצים לחיצה ארוכה על ניתוק שיחה בגלגל ההגה וזה עובר למצב וידיאו.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #26 

הוידאו למעלה באמת מראה מערכת Custom של Android, אבל כמובן שזה כנראה לא רלוונטי לאף אחד מאיתנו, כי סביר להניח שנמתין לעדכון רישמי של מאזדה עבור Google Auto. לא היה אישור של החברה, אבל יש המון דיבורים על זה.
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

Newboy
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #27 

ונקווה שיהיה גם לאפל ולא רק לאנדרואיד

PCingAddict
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #28 

מסתבר שיש לי גרסה 28, ולפני שמעדכנים ל 56 צריך לעדכן ל 33. הבעיה היא שאין להשיג את הקובץ (אני עוד מחפש).
האם יש פה למישהו?

חשבתי שמצאתי, אבל לא. מדובר בקבצים ל North America. בכל מקרה, ממליץ לכולם להעיף מבט בשרשור הזה

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #29 

ליתר דיוק, לפני העדכון לגרסה 56, חובה להתקין גרסה 31 ומעלה. הקבצים לגרסה 33 נמצאים בהודעה אשר פותחת שרשור זה.

בנוגע להבדלים בין גרסאות EU ו- NA, כבר פירטתי בעמוד קודם.

PCingAddict
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #30 

ziv_r כתב:ליתר דיוק, לפני העדכון לגרסה 56, חובה להתקין גרסה 31 ומעלה. הקבצים לגרסה 33 נמצאים בהודעה אשר פותחת שרשור זה.

בנוגע להבדלים בין גרסאות EU ו- NA, כבר פירטתי בעמוד קודם.
...
·תודה זיו, אבל הקישור כבר לא פעיל (קובץ לא קיים).

שלח תגובה

חזור אל “Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב”