מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

עדכון מערכת ה- Infotainment במאזדה

עמוד 49 מתוך 58
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  48  |  49  |  50  | ... |  56  |  57  |  58  |  הבא 
   פורומים > טכנולוגיה בתחבורה > Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב
מחבר הודעה
sasa_204
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2009
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 654

#721  נשלח: א' 03/03/2019 18:03

dr0r
·

תודה

יש לך מושג מה מוסיף העדכון גרסה 70?
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
dr0r (דרור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 29, 2018

הבעות תודה: 61
מספר הודעות: 334

#722  נשלח: א' 03/03/2019 19:01

dr0r כתב:

ציטוט:
...

יש כל מיני תיקוני באגים בגירסה 70, ובאופן כללי היא עובדת יותר חלק. לדוגמא, המערכת עוצרת את המוסיקה מ-USB כשיש שיחת טלפון.
כדאי לעדכן רק אם אתה בטוח שלא תרצה להתקין AA דרך AIO.
(1) הבעות תודה: sasa_204
orenhazan (אורן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2006
הבעות תודה: 21
מספר הודעות: 529

#723  נשלח: א' 03/03/2019 19:48

dr0r כתב:

ציטוט:
...

·FAT32 או exFAT. רק windows יודע לעבוד כשורה עם NTFS, וזה סוג של לינוקס.

אני תמיד עדכנתי ב FAT 32
(1) הבעות תודה: sasa_204
שלומיביתרי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 37

#724  נשלח: ב' 04/03/2019 13:44

שלום,

יש לי מאזדה 3 2015 (קומפורט אם זה משנה). גרסת המערכת היא 31.

שאלתי במוסך מורשה אם אפשר לעדכן ונאמר שכן אבל הם לא לוקחים אחריות אם קורה משהו (הרכב כבר לא באחריות) ושאני אדע שאם אכן יקרה משהו יהיה צורך להחליף את כל מערכת המולטימדיה. בנוסף נאמר לי שאפשר לשדרג ישירות לגרסה 59 ללא צורך לשדרג קודם לגרסה 33. המחיר של התקנת carPlay אצלם כולל שדרוג לגרסה 70 כמובן הוא 1500 שקל, עדיין אף אחד לא עשה אצלם וזה חדש לכן עדיין מבררים שעל התקנה של carPlay כן תהיה אחריות במקרה וקורה משהו.

האם אני יכול לעדכן לבד לגרסה 59 (אומנם יש אייפון אבל מקסימום ארכוש מכשיר אנדרואיד ישן בשביל AA) ומה צריך בשביל זה? קצת הלכתי לאיבוד בשרשור של כמעט 50 דפים..
איפה אפשר למצוא גרסאות מעודכנות, מה השלבים בדיוק וכו'..

בנוסף, איפה ואיך אפשר לעדכן את המפות שיש מובנות? במפות הקיימות היום אין אפילו את כביש בגין בירושלים, פשוט מגוחך, ולצערי אין WAZE כמובן..

תודה רבה
dr0r (דרור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 29, 2018

#725  נשלח: ג' 05/03/2019 1:32

שלומיביתרי כתב:
שלום,

יש לי מאזדה 3 2015 (קומפורט אם זה משנה). גרסת המערכת היא 31.

שאלתי במוסך מורשה אם אפשר לעדכן ונאמר שכן אבל הם לא לוקחים אחריות אם קורה משהו (הרכב כבר לא באחריות) ושאני אדע שאם אכן יקרה משהו יהיה צורך להחליף את כל מערכת המולטימדיה. בנוסף נאמר לי שאפשר לשדרג ישירות לגרסה 59 ללא צורך לשדרג קודם לגרסה 33. המחיר של התקנת carPlay אצלם כולל שדרוג לגרסה 70 כמובן הוא 1500 שקל, עדיין אף אחד לא עשה אצלם וזה חדש לכן עדיין מבררים שעל התקנה של carPlay כן תהיה אחריות במקרה וקורה משהו.

האם אני יכול לעדכן לבד לגרסה 59 (אומנם יש אייפון אבל מקסימום ארכוש מכשיר אנדרואיד ישן בשביל AA) ומה צריך בשביל זה? קצת הלכתי לאיבוד בשרשור של כמעט 50 דפים..
איפה אפשר למצוא גרסאות מעודכנות, מה השלבים בדיוק וכו'..

בנוסף, איפה ואיך אפשר לעדכן את המפות שיש מובנות? במפות הקיימות היום אין אפילו את כביש בגין בירושלים, פשוט מגוחך, ולצערי אין WAZE כמובן..

תודה רבה

ככל הידוע לי לא מומלץ לעדכן ישירות מ-31 ל-59, לא הייתי לוקח את הסיכון הזה. עדיף לעדכן בפעמיים. תרגמתי את ההוראות ההתקנה, פה .
אם אתה רוצה AA של AIO על 59 תצטרך קודם לעבור בגירסה 55 או 59 מוקדמת, ולהתקין את הפריצה, אחרת זה כבר יהיה חסום וניתן יהיה רק ע"י פירוק המערכת. וכן, זה אומר 3 שדרוגים...
בעניין המפות המובנות, להבנתי האפשרות היחידה היא לקנות חדשות בסכום מופקע, או ממוסך או מ-ebay.
sasa_204
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2009
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 654

#726  נשלח: ג' 05/03/2019 5:40

יש לי שאלה לגבי התקנת אנדרואיד פתוח לרכב שלי מה נדרש בדיוק?
סאב וופר Polk Audio PSW10
רסיבר Pioneer VSX-932
מחשב HTPC + כרטיס מסך GTX 1050
אוזניות סוני MDR-1000X
טלוויזיה Sony 4K HDR KD65XE8596
שלומיביתרי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2009

#727  נשלח: ג' 05/03/2019 11:14

dr0r כתב:

ציטוט:
...

ככל הידוע לי לא מומלץ לעדכן ישירות מ-31 ל-59, לא הייתי לוקח את הסיכון הזה. עדיף לעדכן בפעמיים. תרגמתי את ההוראות ההתקנה, פה .
אם אתה רוצה AA של AIO על 59 תצטרך קודם לעבור בגירסה 55 או 59 מוקדמת, ולהתקין את הפריצה, אחרת זה כבר יהיה חסום וניתן יהיה רק ע"י פירוק המערכת. וכן, זה אומר 3 שדרוגים...
בעניין המפות המובנות, להבנתי האפשרות היחידה היא לקנות חדשות בסכום מופקע, או ממוסך או מ-ebay.

·היי,

קודם כל תודה.

אני לא יודע מה זה AIO, אפשר הסבר? האם אפשר להתקין AA בלי AIO? ראיתי בחטף את המושג AA ושיש משהו שנקרא mazdatweaks. האם משם אפשר להתקין AA? האם דרך AA אני אוכל להפעיל את וויז וכו'?

אני אומנם עם אייפון (יכול להשיג אנדרואיד ישן בשביל AA) אבל נשמע לי מופרז לשלם 1500 שקל בשביל זה.

מאיפה אני מוריד את כל הגרסאות שאני זקוק להן? (33, 55, ו-59, הבנתי שב-59 שיהיה מתחת ל-502)
האם גם צריך בעצם להוריד את הפריצה ואז זה כבר 4 פעולות? (שדרוג, שדרוג, פריצה, שדרוג)
dr0r (דרור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 29, 2018

#728  נשלח: ג' 05/03/2019 11:56

שלומיביתרי כתב:

ציטוט:
...

·היי,

קודם כל תודה.

אני לא יודע מה זה AIO, אפשר הסבר? האם אפשר להתקין AA בלי AIO? ראיתי בחטף את המושג AA ושיש משהו שנקרא mazdatweaks. האם משם אפשר להתקין AA? האם דרך AA אני אוכל להפעיל את וויז וכו'?

אני אומנם עם אייפון (יכול להשיג אנדרואיד ישן בשביל AA) אבל נשמע לי מופרז לשלם 1500 שקל בשביל זה.

מאיפה אני מוריד את כל הגרסאות שאני זקוק להן? (33, 55, ו-59, הבנתי שב-59 שיהיה מתחת ל-502)
האם גם צריך בעצם להוריד את הפריצה ואז זה כבר 4 פעולות? (שדרוג, שדרוג, פריצה, שדרוג)

כיום יש שתי גירסאות תוכנה עבור ה-Head Unit של AA:
1. הגירסה הרשמית, שנכון להיום דורשת לבד מעדכון הגירסה ל-70 החלפת ה-AUX והכבל המוליך (אפשר גם לעשות את זה לבד, הציוד עולה $150-$160 בארה״ב, אבל זה דורש פירוק לא קטן ברכב). זה נכון להיום, כי מבחינה טכנית ההחלפה נדרשת רק עבור CarPlay, והחסימה של AndroidAuto היא בתוכנה בלבד, אז אולי בעתיד יצליחו לעקוף אותה. מבחינתך היתרון הגדול הוא שיהיה לך גם CarPlay...
2. MZD AIO (להורדה באתר https://mazdatweaks.com), מאפשר התקנת AA כאפליקציה על ה-CMU. התוכנה מתבססת על פירצת אבטחה במערכת, שאיפשרה הרצה של קוד מ-USB על ה-CMU. הפירצה נסגרה ב-59.00.502, אז יש כיום קוד ב-AIO שמאפשר לשמור על הפירצה פתוחה גם אחרי עדכון ה-firmware. ההתקנות של AIO מחליפות קבצים במערכת הקיימת. זה לא עדכון firmware, ולכן גם לא מסוכן באותה מידה.

ה-firmware ניתן להורדה מכאן. לאחרונה הוציאו מהספריה את גירסאות ביניים. ניתן להוריד את הגירסאות האחרות מכאן.
מצאתי את ה-thread שבו דיברו על עדכון גירסאות ישנות, והיה מדובר שם על גירסאות יותר ישנות מ-31 (שצריכות לשדרג קודם ל-31), כך שאין לך בעיה לשדרג ישירות. לכן, אם אתה רוצה להתקין את AIO, עליך לשדרג קודם ל-59.00.449, להתקין את ה-Autorun & Recovery של AIO (בפינה הימנית העליונה), ואז לשדרג ל-59.00.545 ולהתקין את כל הפיצ׳רים שאתה רוצה (כמו AA).
dr0r (דרור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 29, 2018

#729  נשלח: ג' 05/03/2019 12:12

sasa_204 כתב:
יש לי שאלה לגבי התקנת אנדרואיד פתוח לרכב שלי מה נדרש בדיוק?

מה זאת אומרת? כמו אצל כל יצרניות הרכב, ה-CMU מריץ לינוקס, לא אנדרויד. בניגוד ליבואנים כמו כלמוביל, שכדי לחסוך כמה גרושים מתקינים מערכות אנדרויד סוג ז׳ כמו FlyAudio במקום ה-CMU המקורי, דלק מוטורס השאירו את המערכת המקורית של מאזדה. המערכת של מאזדה לא מדהימה, אבל ברגע שיש AA ממש לא צריך יותר.
שלומיביתרי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2009

#730  נשלח: ג' 05/03/2019 13:03

dr0r כתב:

ציטוט:
...

כיום יש שתי גירסאות תוכנה עבור ה-Head Unit של AA:
1. הגירסה הרשמית, שנכון להיום דורשת לבד מעדכון הגירסה ל-70 החלפת ה-AUX והכבל המוליך (אפשר גם לעשות את זה לבד, הציוד עולה $150-$160 בארה״ב , אבל זה דורש פירוק לא קטן ברכב). זה נכון להיום, כי מבחינה טכנית ההחלפה נדרשת רק עבור CarPlay, והחסימה של AndroidAuto היא בתוכנה בלבד, אז אולי בעתיד יצליחו לעקוף אותה. מבחינתך היתרון הגדול הוא שיהיה לך גם CarPlay...
2. MZD AIO (להורדה באתר https://mazdatweaks.com ), מאפשר התקנת AA כאפליקציה על ה-CMU. התוכנה מתבססת על פירצת אבטחה במערכת, שאיפשרה הרצה של קוד מ-USB על ה-CMU. הפירצה נסגרה ב-59.00.502, אז יש כיום קוד ב-AIO שמאפשר לשמור על הפירצה פתוחה גם אחרי עדכון ה-firmware. ההתקנות של AIO מחליפות קבצים במערכת הקיימת. זה לא עדכון firmware, ולכן גם לא מסוכן באותה מידה.

ה-firmware ניתן להורדה מכאן . לאחרונה הוציאו מהספריה את גירסאות ביניים. ניתן להוריד את הגירסאות האחרות מכאן .
מצאתי את ה-thread שבו דיברו על עדכון גירסאות ישנות, והיה מדובר שם על גירסאות יותר ישנות מ-31 (שצריכות לשדרג קודם ל-31), כך שאין לך בעיה לשדרג ישירות. לכן, אם אתה רוצה להתקין את AIO, עליך לשדרג קודם ל-59.00.449, להתקין את ה-Autorun & Recovery של AIO (בפינה הימנית העליונה), ואז לשדרג ל-59.00.545 ולהתקין את כל הפיצ׳רים שאתה רוצה (כמו AA).

·מספר שאלות:

1. אם אבחר באפשרות 2 ואעשה הכל בעצמי (שדרוג קושחה ישירות ל-59 לפי מה שהבנתי עכשיו) כמה זמן זה אמור לקחת כל התהליך?
2. האם יש טעם לשדרג ל-59.00.545? אפשר להתקין את AA על 449? אם אין שינוי בין 449 ל-545 אולי עדיף להמנע מזה.
3. אם עשיתי הכל והכל עבר בהצלחה, אוכל אחרי זה בכל מקרה להתקין בעתיד carPlay אם ארצה? (אפילו במורשה בעלות 1500 שקל)
dr0r (דרור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 29, 2018

#731  נשלח: ג' 05/03/2019 13:28

שלומיביתרי כתב:

ציטוט:
...

·מספר שאלות:

1. אם אבחר באפשרות 2 ואעשה הכל בעצמי (שדרוג קושחה ישירות ל-59 לפי מה שהבנתי עכשיו) כמה זמן זה אמור לקחת כל התהליך?
2. האם יש טעם לשדרג ל-59.00.545? אפשר להתקין את AA על 449? אם אין שינוי בין 449 ל-545 אולי עדיף להמנע מזה.
3. אם עשיתי הכל והכל עבר בהצלחה, אוכל אחרי זה בכל מקרה להתקין בעתיד carPlay אם ארצה? (אפילו במורשה בעלות 1500 שקל)

1. כל עדכון firmware לוקח כ-3/4 שעה. התקנת ה-AIO לוקחת 5 דקות, כשהרכב דולק.
2. עדיף לעדכן כי יש תיקוני באגים, אבל לא הכרחי. זה בעיקר לוקח זמן. אני עדכנתי. AA עובד גם על גירסאות יותר ישנות.
3. כן, כמובן. לפני השדרוג ל-70 צריך להסיר את AA של AIO.
שלומיביתרי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2009

#732  נשלח: ג' 05/03/2019 14:38

dr0r כתב:

ציטוט:
...

1. כל עדכון firmware לוקח כ-3/4 שעה. התקנת ה-AIO לוקחת 5 דקות, כשהרכב דולק.
2. עדיף לעדכן כי יש תיקוני באגים, אבל לא הכרחי. זה בעיקר לוקח זמן. אני עדכנתי. AA עובד גם על גירסאות יותר ישנות.
3. כן, כמובן. לפני השדרוג ל-70 צריך להסיר את AA של AIO.

·אוקיי, אתחיל קודם משדרוג ל-59 ונראה איך ממשיכים..

בוודאות אפשר ישירות לשדרג ל-59 נכון? לא רוצה למצוא את עצמי תקוע בסוף כשהאפשרות היחידה היא החלפת כל המערכת..
orenhazan (אורן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2006
הבעות תודה: 21
מספר הודעות: 529

#733  נשלח: ג' 05/03/2019 15:35

רק להדגיש לא לפחד מהעדכון גם אם הוא נתקע מכל סיבה או גם אם עשיתם טעות תמיד אפשר להתחיל שוב בשביל זה קיים הקובץ של ה failsafe
קרה לי כמה פעמים שסגרו לי סוויטץ בטעות באמצע לא קרה כלום פתחתי סוויטץ שוב והמשכתי בהתקנה.
בקיצור לא צריך לפחד הכל טוב.
dr0r (דרור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 29, 2018

#734  נשלח: ג' 05/03/2019 16:42

שלומיביתרי כתב:

ציטוט:
...

·אוקיי, אתחיל קודם משדרוג ל-59 ונראה איך ממשיכים..

בוודאות אפשר ישירות לשדרג ל-59 נכון? לא רוצה למצוא את עצמי תקוע בסוף כשהאפשרות היחידה היא החלפת כל המערכת..

כן, ה-thread בנושא נמצא כאן .

ציטוט:
Only if Firmware Version in 2014 BM Mazda 3 is below V31 like 25,28 or 30.
First you MUST update to version 31.00.100A, run it. Stop.
Then MUST update AGAIN with your country local Version V59 or latest.
This is called a two step update and you should reserve about 1.5 hours for this process.
שלומיביתרי
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2009

#735  נשלח: ג' 05/03/2019 18:51

orenhazan כתב:
רק להדגיש לא לפחד מהעדכון גם אם הוא נתקע מכל סיבה או גם אם עשיתם טעות תמיד אפשר להתחיל שוב בשביל זה קיים הקובץ של ה failsafe
קרה לי כמה פעמים שסגרו לי סוויטץ בטעות באמצע לא קרה כלום פתחתי סוויטץ שוב והמשכתי בהתקנה.
בקיצור לא צריך לפחד הכל טוב.

·אין בעיה שמשהו ייתקע ויהיה צורך להחליף את כל הרדיו?

ככה אמרו לי במוסך, שאני אדע שאין אחריות ואם יש תקלה בהתקנה באמצע יהיה צורך להחליף את כל הרדיו וזה כבר אלפי שקלים
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  48  |  49  |  50  | ... |  56  |  57  |  58  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה