מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

רמקולים למערכת קולנוע ביתית - מיקום והמלצות (תמונות בפנים)

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
Sexter
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 23, 2011
הבעות תודה: 92
מספר הודעות: 1197

#16  נשלח: ג' 29/09/2015 21:56

משהיוסף372
·
נראה לי שאפילו פיוניר בעצמה לא תמליץ לאף אחד לרכוש את הרמקולים שהיא מייצרת מחשש שזה יפגע להם במוניטין של הרסיברים...

בשביל המלצות כמו שלך יש קהילת מחורפנים חסרי תוכן שנקראת FXP

איך אומרים באנגלית, שחרר בחיאת...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
nadavlevynl (Nadav Levy)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jul 12, 2014
מספר הודעות: 16

#17  נשלח: ד' 30/09/2015 9:19

nadavlevynl כתב:
תודה לכולם!

אנסה לענות לכולם כאן

משהיוסף372
- האמת שאני מעדיף לקנות בארץ ולקבל אחריות + לשמוע את הרמקולים לפני שאני רוכש. תודה על ההמלצה אבל

yoav4x4
- את ההכנות אני לא תכננתי. כשרכשתי את הדירה ההכנות היו כבר במקום (עשו את זה לכל הדיירים בבניין כחלק מה"סטנדרט").
- אני לא נעול ומתכוון להשתמש בכל אחד מההכנות אם יש אופציה עדיפה יותר (כמו מיקום הרמקולים קדמיים על המזנון עצמו) לכן אין צורך להינעל על סט סטליסטים.
- לגבי הקיר האחורי, נקודת החשמל שם לא יועדה לסאב לדעתי, אולי לתאורה? נחליט בהמשך.. חשבתי שאת הסאב כדאי לשים בקיר הקדמי על הרצפה בצידו הימני של המזנון שיהיה. מה דעתך?
- לגבי ריכוז המדיה בקיר הקדמי, בגובה 50 ס"מ מהרצפה יש את הכניסה של כל הכבלים לטלויזיה, ומעליו יש עוד חור שהוא היציאה לטלויזיה ונמצא 50 ס"מ מעליו (100 ס"מ מהרצפה). מקווה שהתמונה מובנת עכשיו.

Amir64
- אני לא פוסל 60 אינץ', כשיגיע הרגע אשווה דגמים ומחירים ואחליט. אקח את המלצתך בחיוב, תודה !
- כפי שציינתי למעלה, את התכנון לא ביצעתי, ככה קיבלתי את הסלון..לא חובה להשתמש בכל ההכנות. את הלא אופטימליות אפשר לנטרל מבחינתי.
- לגבי הקונפיגורציה שהצעת, אני נוטה להסכים. האם יש לך המלצה לדגם מסויים? והיכן למקם את הסאב?
- האם יש לך המלצה לרסיבר אחר עם כיול?

ושוב, תודה לכולם!
נדב
-

חברים, שוב, אשמח שנמשיך את הדיון מכאן (בציטוט) ונעזוב את העניין עם משהיוסף372 בבקשה..

תודה!
·
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 842
מספר הודעות: 6737

#18  נשלח: ד' 30/09/2015 10:39

אין ספק ש Pioneer חוגגת על השם של Andrew Jones (וTAD לצורך העניין)...
ככלי שיווקי עבור כל רמקול שיוצא באמתכתם החל מ50$ ועד לסדרת הדגל כאשר הבכיר עולה סביב 10,000$...
יש להם (pioneer ) כמובן את הסדרה הגבוהה בשילוב הדיזיין של Andrew Jones ובשילוב הפיקוח של TAD היוקרתית.
לא יודע כמה שמעו את הסדרה הנל בארץ (לדעתי קיים רק סט אחד בארץ שהיה בזמנו בתצוגה של ט.ר.) בכל אופן זו סדרה עם איכויות גבוהות. .. מן הסתם גם המחיר בהתאם.
אז Pioneer כשהיא רוצה - מוציאה רמקולים גם ברמה גבוהה מאוד!!
(1) הבעות תודה: molvy
DanielGe (דניאל גבע)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 08, 2015
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 340

#19  נשלח: ד' 30/09/2015 13:02

לגבי מסך- 60 אינץ של סמסונג סדרה 6400 שגורפת ביקורות מצוינות.
רמקולים- לדעתי תצטרך להחליט עם עצמך באיזה סוג של רמקולים לבחור, האם מדפיים מקדימה וחוטינים מאחורה או רצפתיים מקדימה ומדפיים מאחורה או בכלל 4 מדפיים וכו. אחרי שתחליט יהיה אפשר לכוון לדגמים יותר ספציפים.
תקציב- לא ראיתי שהזכרת תקציב. מה שכן, הייתי ממליץ שהרמקול סנטר+סאב יקבלו דגש מיוחד מבחינת התקציב. מדובר ברמקולים החשובים יותר במערכת שלך.
תעלות- החורים הקיימים גבוהים מדי. עבור הרמקולים הקדמיים זה פחות קריטי מכיוון שניתן להעביר כבל ישירות בן המגבר. הבעייתיות היא שעבור הרמקולים האחורים החורים מאוד גבוהים. הרמקול אמור להיוצ ב60 ס״מ מעל גובה האוזן כאשר אתה יושב על הספה.
כמו כן הייתי מתכננן נקודת חשמל בגובה הטיוי עמ להמנע מהורדת כבל מהטלויזיה למטה, כמו כן, לעשות תעלה רחבה יחסית מהטלויזי לאזור המזנון, כמה רחבה? שלפחות ראש hdmi אחד עובר בה. בנוסף, במידה ותחליט שהסאב ישב בסמוך לספה, שווה לתכנן תעלה עבור הכבל שלו. דבר אחרון, תעשה הכנה למקרן, אי אפשר לדעת מי יוליד יום, ההכנה כוללת תעלה רחבה לכבל hdmi ונקודת חשמל בסמוך למקרן.
רסיבר-329 זה רסיבר ברמת פתיחה, אם התקציב מאפשר לך תלך על רסיבר טיפה יותר מתקדם עם מערכת כיול (מערכת של אודיסי עדיפה, מגיעה כסטנדרט ברסיברים של מרנץ ולדעתי גם בדנון)
(1) הבעות תודה: nadavlevynl
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 959
מספר הודעות: 5707

#20  נשלח: ד' 30/09/2015 14:44

החורים של הרמקולים כולם אכן גבוהים מידי.

מסכים עם קודמי שאת החוטים לקדמיים תוכל למשוך ישירות מהמגבר

אם לא תוכל לשנות את החורים של האחוריים תוכל תמיד להתקין אותם על מתלים עם זוית כלפי המושב. זה לא אופטימלי אבל מספיק טוב (לדעתי!)

ומסכים לחלוטין בנושא ההכנה למקרן!!

בהצלחה...... רוצים תמונות לאחר ההתקנות
nirmv (ניר)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 19, 2006
הבעות תודה: 100
מספר הודעות: 1252

#21  נשלח: ד' 30/09/2015 15:55

רק משהו אסטטי קטן ולא קשור לאודיו, שקעי החשמל והתקשורת בחזית בגובה 50 ס"מ גבוהים מדי ועלולים לבלוט מעל מזנון סטנדרטי - לא יפה. תנמיך אותם.
לגבי חיווט לרמקולים קדמיים גבוהים, לא מומלץ להשתמש בהם אבל לא מזיק שהם שם.
ממליץ על זוג רצפתיים מקדימה או מדפיים על סטנדים יפים.
מאחורה אפשר סטלייטים או מדפיים תלויים על הקיר בערך בגובה מטר שישים). רסיבר ב 200$, אני ממליץ להשקיע יותר.
כמה שעלה המטבח - תשים שליש על הסלון מה קרה?
משהיוסף372 (משה יוסף)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 15, 2015
הבעות תודה: 7
מספר הודעות: 110

#22  נשלח: ד' 30/09/2015 17:05

מולדי וסקסאייר קראתם מה itay123 רשם, יופי הוא חבר משנת 2006 בפורום עכשוו תתפוצצו עם הרמקולים שלכם ששוים אלפים ונשמעים כמו שלי ונראים פחות טוב (גם) משלי ,רק שתבינו אני לא אמרתי שאלו הרמקולים הכי טובים אבל ייעצתי לבן אדם לקנות אותם בדצמבר ב280$ שזה בשקלים כסף קטן (שווה ערך לרמקולים של מחשב אם לא פחות) אז בהחלט זה כדאי. וכמו שכולם רואים אתם לא מבינים גדולים אז כנסו לאמאזון ותראו איזה רמקולים נמכרים הכי הרבה ואיזה חוות דעת יש עליהם אתם חכמים וגיבורים כמו קבוצת כדורגל ישראלית אב ל שמגיעים לאירופה עדיף שתתחבאו בשירותים ולא תצאו אני חוזר שוב הרמקולים האלו מצויינים לשמיעה טובה וסטנדרטית ומעל אפילו לדירה זה יותר מידי אפילו אם יש לכם להציע סט טוב יותר במחיר הזה אז בבקשה חפשו....חחחח

קחו עוד תמונה תתבללו

MrHicUp (גיא.ל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 28, 2006

הבעות תודה: 43
מספר הודעות: 1393

#23  נשלח: ד' 30/09/2015 17:13

משהיוסף372 כתב:
מולדי וסקסאייר קראתם מה itay123 רשם, יופי הוא חבר משנת 2006 בפורום עכשוו תתפוצצו עם הרמקולים שלכם ששוים אלפים ונשמעים כמו שלי ונראים פחות טוב (גם) משלי ,רק שתבינו אני לא אמרתי שאלו הרמקולים הכי טובים אבל ייעצתי לבן אדם לקנות אותם בדצמבר ב280$ שזה בשקלים כסף קטן (שווה ערך לרמקולים של מחשב אם לא פחות) אז בהחלט זה כדאי. וכמו שכולם רואים אתם לא מבינים גדולים אז כנסו לאמאזון ותראו איזה רמקולים נמכרים הכי הרבה ואיזה חוות דעת יש עליהם אתם חכמים וגיבורים כמו קבוצת כדורגל ישראלית אב ל שמגיעים לאירופה עדיף שתתחבאו בשירותים ולא תצאו אני חוזר שוב הרמקולים האלו מצויינים לשמיעה טובה וסטנדרטית ומעל אפילו לדירה זה יותר מידי אפילו אם יש לכם להציע סט טוב יותר במחיר הזה אז בבקשה חפשו....חחחח
·
אני לא יודע בן כמה אתה, אבל לדעתי התגובות שלך ממש ילדותיות ולא רציניות ובוודאי לא קשורות לתגובות כאן כי לקחת חוות דעת של איתי שלכול הדעות יודע דבר או שניים ועיקמת אותה כול כך, לא השתמע מדבריו שהסט שאתה ממליץ הוא משהו שבהכרח צריך לרכוש, להיפך, הוא אמר שכשפיוניר רוצים, אז הם כן יודעים להוציא רמקולים ברמה, אפילו רמה גבוהה מאוד, מה שמגמד את הסט עליו אתה מדבר...
משהיוסף372 (משה יוסף)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 15, 2015
הבעות תודה: 7
מספר הודעות: 110

#24  נשלח: ד' 30/09/2015 17:42

ברור שלא בהכרח אין בהכרח אבל בכסף הזה גם אם תעשה שמיניות באוויר לא תמצא משהו יותר טוב.
ומה שאתה אומר שכולכם מבינים גדולים יותר מהאמרקנים רק משום שאין פה בארץ רמ קולים כאלו ונניח שיהיו כמה יעלו נו תענה ?8000 ש"ח יעלו?
איך שבא לכם תקנו רסיבר דנון ואונקיו ורמקולים sony
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 959
מספר הודעות: 5707

#25  נשלח: ד' 30/09/2015 17:45

משהיוסף372
·
אתה צודק במאה אחוז ואני מבקש סליחה

בבקשה תניח לי מעכשיו והלאה

תודה
(1) הבעות תודה: משהיוסף372
yoav4x4 (יואב בן חורין)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 16, 2006

הבעות תודה: 121
מספר הודעות: 2501

#26  נשלח: ה' 01/10/2015 11:42

משהיוסף372
·ידידי, עצה קטנה באמת ברמה החברית ובלי ציניות.
כל מה שתכתוב, אפילו אם הם יהיו הכי טיפשיים או הכי חכמים, יתקבלו בצורה הרבה יותר טובה, אם תעשה כמה דברים:

• אל תתעצבן, מותר להתעצבן, אבל לא נעים לקרוא טקסט "עצבני"- זה מכניס אנטי כלפי הכותב.
  • תנסה לשמור על לשון נקיה ולא של ילד קטן
  • בסיום הכתיבה, קח לעצמך דקה, תקרא מה כתבת, תקן שגיאות כתיב (יש כפתור למטה שבודק שגיאות) והכנס סימני פיסוק.

אני לא אומר שאני חף מטעויות, ולפעמים בורחת גם לי שגיאה פה ושם, אבל כשסגנון הכתיבה מזלזל, גם היחס חזרה מזלזל.

תנסה להקפיד על זה וכ"כ יהיה לנו כיף לקרוא את זה ככה! אפילו אם לא יסכימו איתך, ינהלו איתך דיון תרבותי.
אני לא יודע באילו פורומים אתה רגיל לקרוא/לכתוב, בפורום הזה מאוד משתדלים כל החברים (לא סתם הדגשתי) וההנהלה להיות קצת שונים משאר הפורומים בארץ, ולשמור על תרבות דיון והתנהלות בוגרת ומקצועית.

חג שמח!
(6) הבעות תודה: MrHicUp , molvy , itay123 , nadavlevynl , משהיוסף372 , shaby
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 842
מספר הודעות: 6737

#27  נשלח: ה' 01/10/2015 12:56

משהיוסף372 כתב:

משהיוסף372

אני מצדיק שב-280$ (כפי שציינת) עבור הסט הנ"ל (5.1 רמקולים) זה בהחלט יכול להיות דיל אטרקטיבי לכל הסט הנ"ל...
לא שמעתי את הסט הנ"ל מיימי...אבל יחד עם זאת שמעתי סטים "שלמים" אחרים סביב ה-2000 ש"ח וצפונה והם נשמעו כמו שהם עלו...
כאשר רובם המוחלט היו מוצרי מדבקה ורמקולים שאיכות הבנייה שלהם ובמיוחד מה שבקע מהם - היה מתחת לכל ביקורת...(לאוזניי לפחות ולטעמי ודעתי האישית)
אם נחזור למה שרשמתי לפני...במקרה הנ"ל לא מדובר "במוצר מדבקה"...אלא ב-חברה רצינית ומוכרת! - אני לפחות פרט לסדרה הכי גבוהה שלהם - לא שמעתי מיימי רמקולי Pioneer.
ועל כן אין לי מושג אך הסט הנ"ל נשמעים...
אפרופו למה שרשמתי - ציינתי שהשם Andrew Jones במקרה הנל של הסט שהצגת לדעתי מהווה כלי שיווקי בלבד.
אבל יחד עם זאת אולי לא..
ללא קשר ל-Jones או כל "שם" אחר, אי אפשר לדעת מה הטיב עד שלא שומעים, אבל במחיר של סביב 2000 ש"ח (280$ כפי שציינת) לסט שלם שכולל קדמיים רצפתיים, סאב וסראוונדים, סנטר. הייתי מעדיף באמת לרכוש מחברה מוכרת בעלת מוניטין וותיק מאשר חברת "מדבקה" כמו "פירלס, קודה" ושות'...

yoav4x4
יפה אמרת...

משהיוסף372 ברוכים הבאים
אבל אפשר קצת יותר-סובלנות
הכי חשוב שאתה מבסוט מהסט - ותודה אגב שנתת דוגמא לעוד סט מעניין לכל כיס.

חג שמח
(3) הבעות תודה: yoav4x4 , משהיוסף372 , shaby
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה