מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

HOT: מישהו מכיר מבצע יותר טוב?

עמוד 36 מתוך 55
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  35  |  36  |  37  | ... |  53  |  54  |  55  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
mickeyar (Mickey)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 28, 2014
הבעות תודה: 61
מספר הודעות: 779

#526  נשלח: ד' 13/06/2018 14:27

צריך כנראה באמת להתנתק בכדי לקבל את זה, לא נראה לי זה משהו מסודר, כי אחרת זה היה שורף אותם אם מופץ.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Multi_Touch
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 10, 2015
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 81

#527  נשלח: ד' 13/06/2018 14:39

mickeyar כתב:
צריך כנראה באמת להתנתק בכדי לקבל את זה, לא נראה לי זה משהו מסודר, כי אחרת זה היה שורף אותם אם מופץ.

בסדר זה לא משנה אם זה מסודר או לא.. פשוט צריך קודים של המבצעים (גם אם זה דאבל כמו שהצגתי בעמוד הקודם) ומקבלים את זה.
אשמח אם תנסה לדבר איתו לשם השגת התקנון של הטריפל / דאבל / מה שזה לא יהיה.. תודה !
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017
הבעות תודה: 68
מספר הודעות: 885

#528  נשלח: ד' 13/06/2018 15:19

mickeyar כתב:
עכשיו היו אצל חבר מהוט, באו לקחת ציוד אחרי שהוא עבר לסלקום, הציעו לו 130 לשנה טריפל כולל הכל ממירים פייבר ו vod.
מנהל אזור
חזר אליהם

·מה זה הכל? כל החבילות והערוצים?
כמה ממירים יש לו? כולם פייברים?
מה מהירות התשתית שלו 100 מגה או 200 מגה?
טלפון ללא הגבלה או X דקות?
אם תוכל לפרסם את הסיכום עסקה שלו נודה לך מאוד.
off
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2007
הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 765

#529  נשלח: ד' 13/06/2018 15:23

mickeyar כתב:

·זה כתוב בעיתון אז זה לא כזה סודי. 130 ש"ח לטריפל.
dbla
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 16, 2018
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 20

#530  נשלח: ד' 13/06/2018 15:28

off
איפה רשום כזה דבר ?
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017

#531  נשלח: ד' 13/06/2018 15:41

rm1 כתב:
אתה תמיד יכול לבקש והם יוסיפו לך אותו בחינם.
ההבדל הנוסף הוא כל ערוצי השפות רוסית ועוד שלא כלולים ב POWER.

·איך אתה יודע שיוסיפו לי אותו בחינם? בדרך כל במצבעים הללו הם יטענו שהמחיר מאוד נמוך ולא ניתן לקבל זאת בחינם.
כמובן שאפשר לדון על זה אבל אם הוט זה כאב ראש לא קטן...
איך אתה יודע איזה ערוצים זה בדיוק כולל ואיזה לא? נכון יש את התקנון אבל לא ממש מפרט איזה ערוצים זה כולל.
לפי מה שאני יודע ערוצי השפות זרות ורוסית נמצאים בחבילת בסיס.
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017

#532  נשלח: ד' 13/06/2018 15:43

off
·מה זה כולל אבל?
תוכל להפנות אותנו לעיתון?
Multi_Touch
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 10, 2015
מספר הודעות: 81

#533  נשלח: ד' 13/06/2018 15:47

אכן הייתה כתבה על המחיר הזה בדה-מרקר.
https://www.themarker.com/wwwMobileSite/advertisin...

"...אצל HOT המחיר הרשמי גבוה יותר, והיא מציעה טריפל מורחב ב-259 שקל או מצומצם יותר ב-199 שקל, אולם במקרים מסוימים, בעיקר כש-HOT מעוניינת לשמר לקוח, היא מציעה גם טריפל עם אינטרנט במהירות 100 מגה, ואת כל חבילות הטלוויזיה במחיר רצפה של 130 שקל."
Gershon99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 22, 2017

#534  נשלח: ד' 13/06/2018 16:11

Multi_Touch
"ניתן להחליף את הערוצים הללו בהופ ילדות ישראלית"
זה רעיון טוב אבל אחרי זה אני בטוח אתקל בערוץ שגיסי רוצה ולא יהי כלול בחבילה.
יש מצב שתוכל לעשות בזמנך הפנוי בדיקה איזה ערוצים החבילה שלך כוללת?
כדי שיהיה לך קל תוכל לעשות צילום סרטון כשאתה מעבירים ערוצים וכך נראה מה כלול ומה לא.
rm1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 11, 2013
הבעות תודה: 83
מספר הודעות: 846

#535  נשלח: ה' 14/06/2018 8:12

לי הוסיפו את הופ ילדות ישראלית כבר בשיחה הראשונה עם השימור.
אח"כ גיליתי שחסרים חלק מערוצי הספורט (גולד, 5 LIVE וכו) זה לא כלול בחבילת "הספורט והחדשות"
אז בשיחה נוספת עם שרות לקוחות רגיל הוסיפו לי את הספורט פרימיום לשנה חינם בלי ויכוחים בלי בעיות (אמרתי שבשימור תענו שזה כולל את כל ערוצי הספורט ללא 1 ו 2).
JohnDue
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2010
הבעות תודה: 45
מספר הודעות: 678

#536  נשלח: ה' 14/06/2018 8:18

נראה שהם נואשים (ו/או קיבלו שכל סופסוף)... הנטישות עושות להם לא טוב. אז תמשיכו כולם להצביע ברגליים, לכיוון סלכלום ופרטנר. לנו זה עושה רק טוב...
roey1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 26, 2008
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 366

#537  נשלח: ו' 22/06/2018 12:09

mickeyar כתב:
עכשיו היו אצל חבר מהוט, באו לקחת ציוד אחרי שהוא עבר לסלקום, הציעו לו 130 לשנה טריפל כולל הכל ממירים פייבר ו vod.
מנהל אזור
חזר אליהם

·תוכל לעדכן אותנו מה מספר מסלול?
אנחנו לקראת מעבר דירה וזה הזמן להוציא משהו טוב.
צריכים טריפל
nir3
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2017
מספר הודעות: 53

#538  נשלח: ו' 22/06/2018 13:03

Multi_Touch כתב:

ציטוט:
...

כמו שרשמתי למעלה, מול המכירות אין לך מה להתמקח כי באמת אין להם אפשרות לתת לך את זה.

אחרי שאתה פונה לשירות לקוחות, אתה פשוט מבקש להתנתק ויעבירו אותך לשימור לקוחות (אין טעם להתווכח עם נציג שירות רגיל, אין לו הרשאות למחירים הללו).

כשאתה מגיע לשימור לקוחות, אתה אומר להם שאתה מכיר חבילה של דאבל ב 150/160 ש"ח (בהתאמה למהירות אינטרנט), ויש ברשותך את שם החבילה ומספר תקנון (מופיע בתוך התקנון), ומכאן פשוט מתחיל להתעקש. לא רוצים לתת לך את החבילה? תתעקש עוד, עד שתקבל. אולי יש מצב שתקבל אפילו חבילה יותר טובה.... בהצלחה!

דיברתי מקודם עם הוט, ביקשתי להתנתק, הופנתי למחלקת קשרי לקוחות.
הנציגה שם הציעה לי טריפל בסגנון 1747 Power, כולל אינטרנט 200 מגה ללא ספק, ערוצי ספורט 5, אגו, אגו טוטאל וכו' (הורידה ערוצי שפות רוסית, צרפתית, הודית וערבית, וערוצי ילדים שאין לנו צורך בהם), 2 קווי טלפון 300 דק' ב- 204 ש"ח.
שאלתי אותה לגבי הדאבל 1727, היא אמרה לי שהחבילה לא קיימת יותר משבוע שעבר ואין לה חבילה מקבילה להציע לי במקום זה.
אמרתי לה שזה עדיין יקר לי מידי, ואני לא מעוניין (למרות שההצעה די טובה, משלם כרגע 260) והיא אמרה לי שתוך שני ימי עסקים יפנו לי לגבי החזרת ציוד.
אעדכן אם הצלחתי לקבל מהם הצעה טובה יותר ביומיים הקרובים, ואשמח אם מישהו פה שקיבל הצעה זולה יותר בשבוע האחרון יוכל לציין זאת.
·
GiladY
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2016
מספר הודעות: 77

#539  נשלח: ו' 22/06/2018 16:02

roey1

אני לא מיקי שכתב את זה, אבל לעניות דעתי, על סמך ניסיון אישי:

אתה לא חייב מס' חבילה. לשימור אין סמכות לתת לך חבילה ב-130, לא משנה איזה מספר יש לך או אין לך. הם מאוד היו רוצים לעזור אבל אין להם סמכות. הם מקריאים מדף. ישראלים אוהבים לצעוק בטלפון על נציגות בנות 20 כאילו זאת החברה של האבא שלהן לאשר כל מה שהלקוח רוצה אבל זה לא עובד ככה.

הסמכות נמצאת בידיים של מנהל אזורי כמו שנכתב באחת התגובות. הוא האיש שמגיע "לאסוף את הציוד". אתה אומר לו מה אתה רוצה והוא מאשר טלפונית. בגבול הסביר, אל תצפה ממנו שיתבזה תהיה הגיוני בדרישות. תגיד לו שחבר שלך קיבל הצעה ב-130, מה זה בדיוק החבילה, מה זה כולל. המטרה פה היא לא לפחד להתנתק. שיגיעו "לאסוף את הציוד"... אל תדאג, לא כל כך מהר יתנו לך לברוח.

ובסוף אחרי הכל, מומלץ לתעד בכתב את מה שסוכם. שישלחו תקנון ב-PDF + התכתבות עם המנהל האזורי בהודעות. פירוט עד לרמה של אילו ערוצים יכללו, כמה ממירים, והאם המחיר עולה אחרי מס' חודשים או לא, האם ההתקנה חינם (צריכה להיות, אבל כל עוד זה לא רשום אתה עלול לקבל חיוב בחשבונית הבאה).
rm1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 11, 2013
הבעות תודה: 83
מספר הודעות: 846

#540  נשלח: שבת 23/06/2018 0:29

nir3 כתב:
ציטוט:
...

דיברתי מקודם עם הוט, ביקשתי להתנתק, הופנתי למחלקת קשרי לקוחות.
הנציגה שם הציעה לי טריפל בסגנון 1747 Power, כולל אינטרנט 200 מגה ללא ספק, ערוצי ספורט 5, אגו, אגו טוטאל וכו' (הורידה ערוצי שפות רוסית, צרפתית, הודית וערבית, וערוצי ילדים שאין לנו צורך בהם), 2 קווי טלפון 300 דק' ב- 204 ש"ח.
שאלתי אותה לגבי הדאבל 1727, היא אמרה לי שהחבילה לא קיימת יותר משבוע שעבר ואין לה חבילה מקבילה להציע לי במקום זה.
אמרתי לה שזה עדיין יקר לי מידי, ואני לא מעוניין (למרות שההצעה די טובה, משלם כרגע 260) והיא אמרה לי שתוך שני ימי עסקים יפנו לי לגבי החזרת ציוד.
אעדכן אם הצלחתי לקבל מהם הצעה טובה יותר ביומיים הקרובים, ואשמח אם מישהו פה שקיבל הצעה זולה יותר בשבוע האחרון יוכל לציין זאת.
·
·
היה חזק אתה בדרך הנכונה קשרי לקוחות זה עדיין לא שימור כנראה תקבל טלפון משימור ביום ראשון או שני.
ואז פתאום כן שמעו על 1747 ועל חבילות דבל + טלפון בפחות מ 204 ש"ח.
אם תתעקש גם עם השימור אולי תגיע למנהל שיכול להציע טוב יותר או שפשוט יבוא לקחת ציוד
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  35  |  36  |  37  | ... |  53  |  54  |  55  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה