מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

XBOX One X - הדור הבא של הקונסולות

עמוד 8 מתוך 23
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  7  |  8  |  9  | ... |  21  |  22  |  23  |  הבא 
   פורומים > גיימינג > קונסולות - חומרה
מחבר הודעה
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 446

#106  נשלח: א' 11/06/2017 13:09

התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. האקס בוקס מכר עד היום כ-30 מיליון יחידות, והפס4 כ-60. פי 2.

למה? היצע משחקים, נקודה.

כל הפיצ׳רים כמו תמיכה לאחור, Play anywhere, פקודות קוליות - זה מדבר אל מיעוט באוכלוסיה. רק לא מזמן פורסם שרק שני אחוזים (!!) מתוך בסיס המשתמשים של האקס בוקס משתמש בפיצ׳ר של תמיכה לאחור.

סוני בשנה האחרונה מפציצה באקסלוסיביים על בסיס קבוע. זה מה שקונה את הקהל. אי אפשר להגיד את זה על מיקרוסופט. הסקורפיו לא יעזור לזה. ההיסטוריה מוכיחה שכח החישוב הוא לא מה שקובע.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2159
מספר הודעות: 36411

#107  נשלח: א' 11/06/2017 14:08

Eliran15 כתב:
xbox הוסיפה לסקורפיו למשחקיםתוספת של 1GB RAM עכשיו 9 במקום 8 ו3 RAM לשאר הדברים
·

אם הבנתי נכון זה רק בגירסת המפתחים, אלא אם כן לא הבנתי אותה נכון. תקשיב פה מ 1:30:

עריכה - בכל שאר האתרים, נראה שבאמת יהיה 9 גיגה ולא 8:

https://www.engadget.com/2017/06/09/xbox-one-proje...

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#108  נשלח: א' 11/06/2017 14:43

למה היציאה של הקונסולה החדשה "תעזור" ל PS4 PRO (או לפחות למי שרכש PS4 PRO):

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#109  נשלח: א' 11/06/2017 16:03

elangab כתב:
@Huber
·
אם הם מעניינים או לא זו העדפה אישית, אני חושב שהם צריכים לשפר את ההיצע שלהם מבחינת סינגל פלייר, אבל זה לא שאין להם אקסקלוסיבים. אבל בלי קשר יש הרבה דברים שמייחדים את המערכת - התמיכה לאחור ב 360 זה פיצ'ר מדהים ואני משתמש בו בערך 50 אחוז מהזמן. EA ACCESS זה אחלה שירות שאין למתחרים. GAME PASS החדש הם מציעים. כונן BD 4K ואפשרות לנגן סרטים כאלו. קינקט ופקודות קוליות. PLAY ANYWHERE. אפשרות לשחק מול PC יחסית בקלות במשחקים תומכים. תוכנית בטא טובה, אני יודע שזה נשמע מוזר אבל זו קהילת בודקים די טובה, והמענה להצעות שיפור וייעול והקשר הישיר לצוות שם הופך את זה לכיף, למי שאוהב כאלה דברים. אפליקציות רבות יותר, והמבחר רק גדל- חלק מהם סתם, אבל חלק די יעילות. HDMI IN, תמיכה בכרטיסי DTV.

זו רשימה חלקית של דברים יחודיים, זה לאו דווקא אומר שזה מעניין או רלוונטי לך ספצפית ולא הופך את X1 ליותר מוצלח מ PS4, זו רק רשימה של דברים שיחודיים לקונסולה הנ"ל ויכולים להוות שיקול רכישה לטובתה לעומת PS4. זה גם לא כולל שום דבר שסקורפיו יוסיף.

לגבי ה PC, לא רק שאני חושב שזה לא נכון להשוות מחשב לקונסולה כי החוויה שונה לגמרי ב UI ובשימוש, אלא אני לא מאמין שאפשר לבנות מחשב שיעבוד באותה יעילות בסכום הזה, בטח אם אתה מוסיף תוכנות חוקיות וניגון BD 4K. מה שכן, אם אתה כן בונה מחשב כזה, תשמח לגלות שאת רוב המשחקים של מיקרוסופט תוכל לשחק עליו בקלות, וזה גם משהו מאוד ידידותי ללקוח.
·

כמו שכבר ענו לך - משחקים. כל המטרה של קונסולה היא... משחקים. ואם יש משחקי מולטי פלטפורמה, אז כשמם כן הם - עובדים על כל הפלטפורמות ולא נותנות שום יתרון לצד זה או אחר. בלי ליין טוב של בלעדים, קונסולה היא לא יותר מעוד PC עם ממשק שונה. תקשיב למה שכל העורכים בווידאו הזה אומרים לגבי מה סוני צריכה בשביל לנצח ב E מחר (ספוילר, משחקים):

elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010
הבעות תודה: 70

#110  נשלח: א' 11/06/2017 20:07

gal-cohen כתב:

ציטוט:
...

כל זה, ואתה עדיין לא מסביר - מה יהיה בו ייחודי?
הרי כמעט כל מה שמנית כעת - יש גם באקס בוקס ONE.
ואילו שאר המאפיינים כמו מעבד חזק יותר וכרטיס גרפי איכותי יותר - יש ב PC.
בסופו של דבר המכשיר צריך להצדיק את הפיתוח שלו ולמכור יחידות, וכמה שיותר.
בלי אקסולוסיביים, יהיה מאוד קשה להצדיק אותו.
ראה את ה PS4 PRO, שעל אף שיש לסוני לא מעט משחקים בלעדיים, הם גם משחקים איכותיים ביותר, ועדיין ה PRO נמכר ביחס של 1 ל 5.
זה לא הרבה, אבל זה בדיוק מה שהתחזיות צפו למכשיר ביניים שכזה, וברמת המחיר הזו.
הסקורפיו יהיה יותר יקר מה PRO, ואם לא יהיו בלעדיים שיחזקו אותו, אז הוא יהיה עוד מכשיר שישמש כאמולטור - וופטי דו..
אני לא צריך סקורפיו לשחק את משחקי ה XB360 שלי, אני מחפש מכשיר עם משחקים ייחודיים לו בין היתר.

·לא דיברתי על הסקורפיו, דיברתי על הוואן הרגיל. הוא לא שאל על הסקורפיו (או שלא הבנתי את זה נכון). שוב דבר לא "ייחודי" בסקורפיו לעומת הוואן מבחינת כוח חישוב חזק יותר וחומרה חזקה (יותר זיכרון, כרטיס מסך וכו') - לפחות נכון ללפני E3 של מיקרוסופט.

אתה צודק לגבי היחס, וסקורפיו לא מצופה למכור כמו הוואן הרגיל, ספסנר בעצמו אמר את זה כמה וכמה פעמים. גם סוני לא מצפים מהפרו למכור יותר מהרגיל (לפחות כל עוד המחירים שלהם גבוהים יותר).

אם אמיולטור לא מעניין אותך, ואתה מעדיף לשחק הוריזון ולא היילו - אז פס4 זה המכשיר בשבילך. בסה"כ מדובר על שני מכשירים אלקטרונים, זה מוזר לי שהרבה אנשים מחפשים שאחד מהם יכשל כדי שהשני יצליח. פשוט תקנה את זה שעונה לצרכים שאתה מחפש.
elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010

#111  נשלח: א' 11/06/2017 20:16

Huber כתב:

ציטוט:
...

·

כמו שכבר ענו לך - משחקים. כל המטרה של קונסולה היא... משחקים. ואם יש משחקי מולטי פלטפורמה, אז כשמם כן הם - עובדים על כל הפלטפורמות ולא נותנות שום יתרון לצד זה או אחר. בלי ליין טוב של בלעדים, קונסולה היא לא יותר מעוד PC עם ממשק שונה. תקשיב למה שכל העורכים בווידאו הזה אומרים לגבי מה סוני צריכה בשביל לנצח ב E מחר (ספוילר, משחקים):

אתה כותב את זה וזה נותן תחושה שאין מה לשחק באקס בוקס, וזה פשוט לא נכון קונסולה שמאפשרת לי לשחק בהמון משחקי דור קודם, תריץ משחקי צד ג' טוב יותר ומציעה מבחר משחקים אקסקלוסיבים - לטעמי זו עסקה טובה יותר. מכל הליין אף שקיים לסוני כרגע, מדבר אלי רק TLOU ו סדרת Uncharted. הייתי שמח לשחק בהם, אבל לא אקנה קונסולה רק בשביל זה, כמו שמישהו אחר לא יקנה קונסולה רק בשביל לשחק HALO. בפועל אני משחק בערך 90 מהזמן משחקי צד ג', אז עיקר הבחירה שלי נבעה מהפיצ'רים האחרים.

אני ממש לא מסכים לגבי ההערה על "עוד PC עם ממשק שונה", ואני מתקשה להאמין שאתה לא מבין את יתרונות מערכת חומרה/תוכנה סגורות בהקשר של מכשיר לסלון. הנושא הזה נטחן כבר מאה פעם, ונכון להיום עוד לא נתקלתי במחשב משחקים עם כמות תקלות וזמן תיחזוק מזעריים כמו קונסולה.
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 510
מספר הודעות: 7703

#112  נשלח: א' 11/06/2017 20:28

ציטוט:
ונכון להיום עוד לא נתקלתי במחשב משחקים עם כמות תקלות וזמן תיחזוק מזעריים כמו קונסולה.

אז כנראה שהיה לך מזל רע כי היו לי הרבה מחשבים במשך השנים וכולם היו יציבים וכמעט עם אפס תקלות. דווקא לקונסולות מהדורות הקודמים היו בעיות של התחממות וקריסות מערכת.
elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010

#113  נשלח: א' 11/06/2017 21:04

toxin כתב:

ציטוט:
...

אז כנראה שהיה לך מזל רע כי היו לי הרבה מחשבים במשך השנים וכולם היו יציבים וכמעט עם אפס תקלות. דווקא לקונסולות מהדורות הקודמים היו בעיות של התחממות וקריסות מערכת.

·כנראה...

אבל אני מודה שאני כבר Too old for this shit. כמות הזמן שהייתי שורף בפורומים, ובהרכבות חומרה, התאמות מערכת וכו'.. זה היה כיף, אבל אין לי את כמות הפנאי הזו עכשיו/הרצון להתעסק בזה יותר.
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 750
מספר הודעות: 4896

#114  נשלח: ב' 12/06/2017 6:39

elangab כתב:

אם אמיולטור לא מעניין אותך, ואתה מעדיף לשחק הוריזון ולא היילו - אז פס4 זה המכשיר בשבילך. בסה"כ מדובר על שני מכשירים אלקטרונים, זה מוזר לי שהרבה אנשים מחפשים שאחד מהם יכשל כדי שהשני יצליח. פשוט תקנה את זה שעונה לצרכים שאתה מחפש.

אף אחד לא מחפש כישלון, כי אם יהיה כישלון, לא תהיה תחרות, ואם לא תהיה תחרות, כולנו נפסיד מכך.
אבל שוב - אני לא תקוע על סוני, יש לי מכשירים מכל היצרנים, ולכן חשוב מאוד לכולנו שהסקורפיו יצליח, ואת זה הוא יעשה עם משחקים בלעדיים, ולא סתם בלעדיים - אלא טובים.
מה קרה לימי הזוהר של היילו? של גירס אוף וור האגדי? (הייתי חולה על המשחק הזה, אני עדיין משחק בטרילוגיה ב X360!)
לא רק אני התאכזבתי מההשקה של מכשיר האקס בוקס הנוכחי - היו רבים שהתאכזבו והצביעו בארנק.
כעת ברור מי שולטת בשוק, ואם MS רוצה לחזור לשלוט או לפחות להחזיר חלק מהשליטה, עליה לעשות זאת בחוכמה.
ויש לי תחושה שהיא תצליח לעשות קמבאק לא רע, הם שקטים מדי בתחום של ה SOFTWARE, ואני מקווה שזה לא בגלל שאין להם.
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

#115  נשלח: ב' 12/06/2017 6:56

עכשיו, שהמכשיר נחשף - אין כאן שום בשורה.
מכשיר עוצמתי - יש.
מחיר? יקר
משחקים? אין
חזרה לשגרה.. אין מה לראות כאן..
עמית_לגו (עמית לגו)
עורך חדשות HT
עורך חדשות HT

הצטרף בתאריך:
  Apr 18, 2008
הבעות תודה: 401
מספר הודעות: 1721

#116  נשלח: ב' 12/06/2017 7:38

https://www.hometheater.co.il/article07955.html

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#117  נשלח: ב' 12/06/2017 8:16

500 דולר לקונסולה? סוני ניסו את זה עם ה PS3, לא עבד להם ממש טוב, המכשיר כמעט ולא מכר עד שקיצצו מחיר.

elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010

#118  נשלח: ב' 12/06/2017 8:30

gal-cohen כתב:

ציטוט:
...

אף אחד לא מחפש כישלון, כי אם יהיה כישלון, לא תהיה תחרות, ואם לא תהיה תחרות, כולנו נפסיד מכך.
אבל שוב - אני לא תקוע על סוני, יש לי מכשירים מכל היצרנים, ולכן חשוב מאוד לכולנו שהסקורפיו יצליח, ואת זה הוא יעשה עם משחקים בלעדיים, ולא סתם בלעדיים - אלא טובים.
מה קרה לימי הזוהר של היילו? של גירס אוף וור האגדי? (הייתי חולה על המשחק הזה, אני עדיין משחק בטרילוגיה ב X360!)
לא רק אני התאכזבתי מההשקה של מכשיר האקס בוקס הנוכחי - היו רבים שהתאכזבו והצביעו בארנק.
כעת ברור מי שולטת בשוק, ואם MS רוצה לחזור לשלוט או לפחות להחזיר חלק מהשליטה, עליה לעשות זאת בחוכמה.
ויש לי תחושה שהיא תצליח לעשות קמבאק לא רע, הם שקטים מדי בתחום של ה SOFTWARE, ואני מקווה שזה לא בגלל שאין להם.

מה שקרה זה שהפוקוס עבר ל MP, והסדרות מיצו את עצמן.

כשזה מגיע לMS אנשים מחפשים את הכישלון, אגב זה אפילו בגישה השונה של רוח השוק - ב 2013 כל הזמן דיברו על זה שפס4 חזק וכמה נחותה החומרה של מיקרוסופט. מהרגע שהם התחילו להשתפר בצד הזה, הפוקוס עבר ל "חומרה בעצם לא חשובה, העיקר המשחקים".
elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010

#119  נשלח: ב' 12/06/2017 8:34

gal-cohen כתב:
עכשיו, שהמכשיר נחשף - אין כאן שום בשורה.
מכשיר עוצמתי - יש.
מחיר? יקר
משחקים? אין
חזרה לשגרה.. אין מה לראות כאן..

·המחיר לא יקר בכלל, אבל אכן הכנס היה מאכזב. יותר מדי דגש על אינדי. נחכה לראות מה ההפתעות בכנס של סוני ונראה אם כדאי לשדרג ל X או לקנות PS4 PRO ולהשאר עם ה S.

מצד שני, שני משחקים מסחריים שאני מאוד מחכה להם ירוצו טוב יותר על ה X, אז זה גם שיקול (AC ו שר הטבעות).
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

#120  נשלח: ב' 12/06/2017 8:34

elangab כתב:

ציטוט:
...

כשזה מגיע לMS אנשים מחפשים את הכישלון, אגב זה אפילו בגישה השונה של רוח השוק - ב 2013 כל הזמן דיברו על זה שפס4 חזק וכמה נחותה החומרה של מיקרוסופט. מהרגע שהם התחילו להשתפר בצד הזה, הפוקוס עבר ל "חומרה בעצם לא חשובה, העיקר המשחקים".

טוב, מהתגובה הזו ברור לי כעת שיש לך רגשי נחיתות מסויימים וקשה לך להשאר אובייקטיבי בנושא, ואי אפשר לומר שלא ניסיתי..
בהצלחה עם זה ידידי
כשתרצה גם להתייחס ברצינות לתגובות, תעדכן ואשקול זאת.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > קונסולות - חומרה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  7  |  8  |  9  | ... |  21  |  22  |  23  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה