מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

XBOX One X - הדור הבא של הקונסולות

עמוד 2 מתוך 23
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  21  |  22  |  23  |  הבא 
   פורומים > גיימינג > קונסולות - חומרה
מחבר הודעה
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 684
מספר הודעות: 4454

#16  נשלח: ד' 15/06/2016 14:04

אני אישית ממש מבולבל וגם מתוסכל מההכרזות של MS ושל סוני יחדיו.
לא ניתן להבין שום דבר מהמהלכים הללו, מה נתמך, מה לא, והאמת - אין להאמין עד שהחומרה לא תצא לאור ולשוק, וגם אז יש לשבת על הגדר ולראות.
בינתיים לא חסרים משחקים להעביר את הזמן עד ש...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1927
מספר הודעות: 33307

#17  נשלח: ד' 15/06/2016 14:18

elangab - אתה צודק. קראתי כרגע את הכתבה במלואה ופיל ספנסר אכן הכריז שלא יהיו משחקים אקסלוסיביים ל SCORPIO. נחכה ונראה מה יוליד יום.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010
הבעות תודה: 67
מספר הודעות: 407

#18  נשלח: ד' 15/06/2016 14:28

דבר אחד בטוח, זו פעם ראשונה שעידכון מוצר באמצע דור הוא לא רק קוסמטי אלא ממש שידרוג חומרה משמעותי - גם לפס4 neo וגם לסקורפיו. מן הסתם זה מאוד מבלבל ומעלה כל מיני שאלות. גם אתה וגם גל צודקים בזה שת'כלס רק אחרי שדברים ישוחררו נהיה יותר חכמים. למרות שהסימנים חיוביים, אני מקווה ששתי החברות לא יאכזבו ויחזרו מההבטחות שלהן (הן מבחינת תאימות והן מבחינת ביצועים).
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#19  נשלח: ד' 15/06/2016 15:36

ניתוח טכני די מפורט של הנתונים שקיבלנו עד עתה:

jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007
הבעות תודה: 1073
מספר הודעות: 7875

#20  נשלח: ד' 15/06/2016 16:49

מבחינתי לפחות החיים ממשיכים כרגיל. בסופו של יום אני בוחר איזו קונסולה לקנות (מ- PC לגיימינג ירדתי לגמרי. זה לא יקרה שוב.) על פי המשחקים האקסקלוסיביים של כל מכשיר. בעבר המאד רחוק שלי (שנות ה- 80 עד תחילת שנות ה- 2000) הייתי עם נינטנדו (על כל המכשירים שהם הוציאו) ולאחר מכן עברתי לסוני. מאז ומתמיד זה היה בשביל המשחקים. במקביל היה PC לגיימינג אבל ירדתי מזה איפשהו לפני משהו כמו 5 שנים כשנמאס לי להתעסק עם זה כל הזמן.

בקיצור, קצת ברחתי. מה שניסיתי לומר זה שמה שחשוב זה המשחקים. איזה מכשיר לקנות זו כבר הנגזרת של המשחקים שאתם אוהבים.
ותמיד חשוב לזכור שמי שבקטע של "הכי חדש והכי חזק והכי הכי גרפיקה שיש. אולטרה." שיקנה מחשב. אין פה מה להתלבט. אי אפשר לצפות ממכשיר סגור ולא מודולארי שעולה כמה מאות דולרים בודדים ושמפותח כמה שנים לפני שהוא יוצא שייתן את הביצועים הכי טובים שיש - IT DOESN'T ADDS UP.

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 487
מספר הודעות: 7544

#21  נשלח: ד' 15/06/2016 16:53

ציטוט:
אי אפשר לצפות ממכשיר סגור ולא מודולארי שעולה כמה מאות דולרים בודדים ושמפותח כמה שנים לפני שהוא יוצא שייתן את הביצועים הכי טובים שיש.

אז אולי הגיע הזמן לזה במקום שהחברות יתחילו להוציא קונסולות חדשות כל שנתיים-שלוש? מבחינה הנדסית זה אפשרי. אם הייתי גיימר שקנה לא מזמן XBOX 1 או PS4 ופתאום אני מגלה שהיא כבר לא רלוונטית ודור משופר עומד בפתח, הייתי מרגיש שדפקו אותי.
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 444

#22  נשלח: ד' 15/06/2016 17:32

toxin כתב:

ציטוט:
...

אז אולי הגיע הזמן לזה במקום שהחברות יתחילו להוציא קונסולות חדשות כל שנתיים-שלוש? מבחינה הנדסית זה אפשרי. אם הייתי גיימר שקנה לא מזמן XBOX 1 או PS4 ופתאום אני מגלה שהיא כבר לא רלוונטית ודור משופר עומד בפתח, הייתי מרגיש שדפקו אותי.

מצד אחד אתה צודק. אבל מצד שני, חומרה שונה לאותו משחק מסבכת מ-א-ד את החיים למפתחים. כי עכשיו הם צריכים לעשות אופטמיזציה לא רק לקונפיגורציה אחת, אלה לשתיים. ובדרך כלל מה שמפתחים עושים במקרה הזה הוא למצוא פשרה בין הקונפיגורציות השונות ולא למצות עד תום את היכולות של הקונפיגורציה הכי חזקה. הדוגמה הכי טובה לזה זה משחקי מולטיפלטפורם (קול אוף דיוטי), שהם אף פעם לא מרשימים גרפית, כי למפתחים יש בערך 3 קונסולות במקביל לתחזק. בגלל זה לנצח משחקים אקסלוסיביים (אנצ׳רטד, היילו) נראו יותר טוב ממשחקי מולטיפלטורם. זה פשוט לא משתלם להם מבחינת זמן.

אז עכשיו, אם מפתחת רוצה לפתח משחק לאקס בוקס וואן היא עומדת בפני דילמה - האם להשקיע פיתוח נוסף באופטימיזציה לסקורפיו? האם זה שווה את זה? יקחו כמה שנים טובות עד שבסיס המשתמשים של הסקורפיו יעלה על זה של האקס בוקס וואן הרגילה.

אני מניח שבשנתיים הראשונות המשחקים של הסקורפיו יהיו עם פריים רייט יותר טוב ורזולוציה יותר גבוהה, אבל לא יותר. אף מפתחת לא תהיה משוגעת מספיק כדי לפתח משחק שהוא אקסקלוסיבי לסקורפיו.
moog
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 30, 2007
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 440

#23  נשלח: ד' 15/06/2016 22:02

אם ככה זה יהיה חבל מאוד (סקורפיו רק עם Fps גבוה ורזו גבוהה)
חברות המשחקים כבר מספיק משנמכות (Ubisoft!) את הגרפיקה וכמובן את החוויה רק בגלל הקונסלות
דוגמא
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008

#24  נשלח: ה' 16/06/2016 10:11

moog כתב:
אם ככה זה יהיה חבל מאוד (סקורפיו רק עם Fps גבוה ורזו גבוהה)
חברות המשחקים כבר מספיק משנמכות (Ubisoft!) את הגרפיקה וכמובן את החוויה רק בגלל הקונסלות
דוגמא

זה פשוט נורא, אבל זה מה שהולך בערך להיות עם הקונסולות החדשות.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#25  נשלח: ה' 16/06/2016 13:10

מאמר מעניין המכיל גם השוואה (של מה שיש כרגע) מול ה XBOX ONS וה 360:

http://www.anandtech.com/show/10418/microsoft-teas...

toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 487
מספר הודעות: 7544

#26  נשלח: ה' 16/06/2016 13:50

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,734...
elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010

#27  נשלח: ה' 16/06/2016 14:11

אני עדיין לא מבין לגמרי את העניין - למה אנשים מתבאסים להחליף קונסולה פעם בחמש שנים ? במה זה שונה מהמחשב משחקים שמחליף כרטיס מסך או אייפון חדש שיוצא פעם בשנתיים ?

גם היחס הוא שמישהו מכריח מישהו לשדרג ברגע שהחומרה יוצאת, וזו שטות. שום דבר לא יעצור אדם למשוך את הפס או הוואן לעוד שנתיים לפחות.

אולי פספסתי משהו, אבל אני רק רואה בזה צעדים חיוביים (משתי החברות) - שתי אפשרויות רכישה במדרגות מחיר שונות, אפשרות למשחקי vr תוך כדאי שמירת תאימות. אין טעם להשאיר באופן מלאכותי את הקונסולות מאחור רק כי זה "מה שעשו עד עכשיו".

גם זה לא מצב קיצוני של דגם חדש כל שנה.
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008

#28  נשלח: ה' 16/06/2016 14:55

elangab כתב:
אני עדיין לא מבין לגמרי את העניין - למה אנשים מתבאסים להחליף קונסולה פעם בחמש שנים ? במה זה שונה מהמחשב משחקים שמחליף כרטיס מסך או אייפון חדש שיוצא פעם בשנתיים ?

גם היחס הוא שמישהו מכריח מישהו לשדרג ברגע שהחומרה יוצאת, וזו שטות. שום דבר לא יעצור אדם למשוך את הפס או הוואן לעוד שנתיים לפחות.

אולי פספסתי משהו, אבל אני רק רואה בזה צעדים חיוביים (משתי החברות) - שתי אפשרויות רכישה במדרגות מחיר שונות, אפשרות למשחקי vr תוך כדאי שמירת תאימות. אין טעם להשאיר באופן מלאכותי את הקונסולות מאחור רק כי זה "מה שעשו עד עכשיו".

גם זה לא מצב קיצוני של דגם חדש כל שנה.

מהסיבה הפשוטה שהקונסולות בעצם הופכות להיות PC.

דורות קודמים דור קונסולה נמשיך בין 4-7 שנים. משחקים שפותחו בלעדית לקונסולה עברו אופטימיזציה מטורפת שגרמה למשחקים להיראות היסטריים למרות הפער הטכנולוגי מול המחשבים. קח לדוגמא את uncharted 4 - המשחק היפה ביותר אי פעם, למרות שהוא רץ על חומרה מקבילה לכרטיס מסך ב-80 דולר היום.

מה שקורה עכשיו שאין באמת דור של קונסולה, יש שידרוגי חומרה - שזה בעצם PC לחלוטין. מפתחות משחקי מחשב לא עושות אופטימיזציה לכל כרטיס מסך בשוק, הן מוצאות מכנה משותף נמוך יחסית, ולמחשבים החזקים בעצם נותנות רזולוציה טובה יותר, עוד קצת אפקטים וזהו. וזה גם מה שיקרה עם הסקורפיו - לא תראה ניצול אמיתי של החומרה. ואני אפילו לא מדבר על חברות צד שלישי, אלה חברות בלעדיות של מיקרוסופט. למשל ההיילו הבא יצטרך להתאים את עצמו לשני סוגי אקס בוקס וגם לווינדוס 10. אתה באמת חושב שמישהו שם ישב ויעשה אופטימיזציה ספציפית לסקורפיו כדי לנצל את מלוא היכולות שלו? לא. אולי רק אחרי שלוש שנים שמכירותיו יעברו את אלו של האקס בוקס וואן הראשון, ואז כנראה זה יהיה לא רלוונטי כי יצא עוד שדרוג.

תסתכל בסרטון למעלה של UBI SOFT, זאת בדיוק הנקודה שלי. ריבוי חומרות וקונפיגורציות רק פוגע בנו. בגלל זה משחקי פיסי לעולם לא היו מרשימים יותר מהקונסולות, למרות שהם חזקים הרבה יותר.
(1) הבעות תודה: elangab
elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010

#29  נשלח: ה' 16/06/2016 15:19

LinkMattan
·
בוא נגיד והמצב בדיוק כמו שאתה מתאר, עדיין השידרוג יתן קפיצה גרפית, גם אם תיאורטית זה לא יגיע למקסימום הפוטנציאלי של המכשיר. אני לא חושב שזה משהו שלילי (כל עוד שתי החברות יעמדו בהבטחה של תאימות אחורה למשחקים החדשים), לא ?
או שאתה חושש ממצב שמשחק קונסולה יושק במצב כמו arkham knight למחשב ?

סביר שהפרוייקט הבא של נוטי דוג וההילו הבא דווקא כן ינצלו את הקונסלות הנ"ל עד תום. חייבים לתת משהו לקהל.

מבחינת הקונסלות אבל אין את היתרון של רק שני כרטיסי מסך ? והעבודה שזו מערכת סגורה ומותאמת ? זה עדיין לא מערב פרוע כמו בעולם ה pc, שיש לך לפחות שלוש מערכות הפעלה, מאות כרטיס מסך ואלפי שילובים של לוח אם/זיכרון/כרטיס גרפי/כרטיס קול. מדובר על שתי מערכות מאוד ספציפיות לכל חברה, אני תוהה עד כמה זה יהיה מסובך לכתוב עבורן.

אני מסכים לגבי הבעיתיות של שילוב חלונות 10, אני מבין שהפיתרון של dx12 ו uap אמור לעזור בזה, אבל זה רחוק מלהיות בשל. לא שיחקתי forza למחשב, אז אני לא יכול להעיד אם זה עובד סבבה או לא.

נחכה ונראה מה יהיה. אולי כמו שהשוק הצרכני עומד לפני שינוי, גם השוק של המפתחות יצטרך להשתנות בגישה.

אני מאמין שכמו שנוצרה דרישה למערכת עוצמתית יותר משתי החברות, והבעת עניין ב vr שגרמה לעידכון חומרה הזה, כך אם השוק לא יאמץ את הקונסלות הנ"ל, ולא יראה את היתרון שלהן (אם יהיה/כשיהיה), אז סביר שהן לא ימהרו לשחרר עוד אחת, ואולי הדברים יחזרו להיות כמו היום, אם השוק יחליט שזה מתאים לו יותר. מה שלמדנו זה שהקהילה מאוד נוכחת בפיידבקים שלה, במיוחד כשזה משהו שלילי.
yakirzana
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 03, 2011
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 165

#30  נשלח: ה' 16/06/2016 15:30

יש גם את העניין עם ה4k. יש הרבה טלוויזיות בשוק במחיר עממי , זה יכול להיות מצויין סוף סוף לנצל אותם. מאוד ביאס שהדור הנוכחי לא תמך ב4k.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > קונסולות - חומרה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  21  |  22  |  23  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה