מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

XBOX One X - הדור הבא של הקונסולות

עמוד 3 מתוך 23
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  | ... |  21  |  22  |  23  |  הבא 
   פורומים > גיימינג > קונסולות - חומרה
מחבר הודעה
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 488
מספר הודעות: 7546

#31  נשלח: ה' 16/06/2016 15:33

ציטוט:
בגלל זה משחקי פיסי לעולם לא היו מרשימים יותר מהקונסולות, למרות שהם חזקים הרבה יותר.

על מה אתה מדבר? במחשב אפשר לשחק ב-4K כבר לפחות שנתיים אם לא יותר כשהקונסולות בקושי מסוגלות להריץ משחקים ב FHD. המשחקים על המחשב יכולים להוציא גרפיקה הרבה יותר טובה עם כל הפילטרים והאפקטים שיש להם בניגוד לקונסולות. מה שכן בגלל הקונסולות שמעכבות את ההתפתחות הגרפית שחקני המחשב סובלים בגלל זה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1928
מספר הודעות: 33325

#32  נשלח: ה' 16/06/2016 15:47

toxin - בשביל לשחק ב 4K במחשב עד היום היה צריך 2 כרטיסי 980TI, כשכל אחד עלה כ 600 דולר. גם היום רק ה GTX 1080P שעולה 800$ (כרגע המחיר בשמים בגלל מחסורים) וזה רק לכרטיס מסך, בלי עלות של שאר היומרה במחשב שמצטברת לעוד מאות רבים של דולרים, אז אין בגלל מה להשוות.

ד"א, אני מאוד מתקשה להאמין שכרטיס של 6 טרהפלופ יריץ משחקים ה 4K, כפי שציינתי רק ה GTX 1080 מתמודד עם זה וזה כרטיס של 8 טרהפלופ.

אני מאוד ממליץ לצפות בזה:

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 444

#33  נשלח: ה' 16/06/2016 19:21

elangab כתב:
@LinkMattan
·
בוא נגיד והמצב בדיוק כמו שאתה מתאר, עדיין השידרוג יתן קפיצה גרפית, גם אם תיאורטית זה לא יגיע למקסימום הפוטנציאלי של המכשיר. אני לא חושב שזה משהו שלילי (כל עוד שתי החברות יעמדו בהבטחה של תאימות אחורה למשחקים החדשים), לא ?
או שאתה חושש ממצב שמשחק קונסולה יושק במצב כמו arkham knight למחשב ?
...........

אני מסכים איתך לגבי כל מה שאמרת. אבל, אין משהו ״רע״ בקונסולות המשודרגות. אני פשוט חושב שברגע שעוברים למודל שאין באמת יותר דור של קונסולות, ז״א, רק איטרציות חומרה ותאימות מלאה למשחקים בין כל האיטרציות - אז כל היתרון של אופטימיזיציה לקונסולה הולך לאיבוד. ואז בעצם הקונסולות הופכות למאין קופסאות PC בסלון. אז בסופו של דבר המשחקים עדיין יהיו יפים, אבל אם זה היה דור חדש לחלוטין, הם היו הרבה יותר יפים.

בסוף 2017 האקס בוקס וואן תהיה בת ארבע. אני הייתי מעדיף שהסקורפיו הייתה קונסולה חדשה לגמרי עם VR מובנה ללא כל השיט של תאימות בין דורות. המחיר היה אותו מחיר. ומבחינת איכות תוכנה היינו מקבלים הרבה יותר.
כבר היו בעבר מקרים של ארבע שנים בין דור לדור.

Huber - כן גם לי נשמע מוזר שהם טוענים שהקונסולה תהיה ל-4k. אני לא רואה איך זה קורה עם שש טרהפלופ.
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007
הבעות תודה: 1073
מספר הודעות: 7876

#34  נשלח: א' 19/06/2016 7:49

לא הייתי קופץ למסקנות מרחיקות לכת בגלל מה שקורה עכשיו בתעשייה הזו עם הקונסולות. לדעתי האישית בלבד, סוני ומיקרוסופט די נאלצו לצאת עם קונסולות חדשות ולדעתי הן היו שמחות להימנע מההשקות הנ"ל. אנחנו אפילו לא קרובים למצב בו מיצו את היכולות של המכשירים. רק עכשיו, אחרי 3 שנים מההשקה יוצא משחק כמו אנצ'רטד 4 וסטודיואים אחרים עוד לא הספיקו בכלל לתת מענה.
מה שקרה פה זה שהיו כמה שינויים די גדולים בתעשייה שחייבו את סוני ומיקרוסופט לתת תשובה. ואני מדבר על 4K (הן בסרטים והן בגיימינג) ו- VR שפתאום נראה לכולם כמו הבום הבא בתחום. נראה לכם הגיוני שהחברות הללו יעמדו בצד ללא מעש בזמן שעולם ה- PC יציע לגיימרים חוויות שונות לגמרי? המצב הזה די כפה עליהן לצאת עכשיו וכמה שיותר מהר ולתת מענה לדרישות האלה. אי אפשר להישאר מהצד בלי להגיב ולאבד נתח שוק.
אז יצא שיוצא מכשיר חדש אחרי כ- 4 שנים מהקודם. במצב רגיל הייתי אומר שזה מהר מידי, אבל לאור השינויים נראה לי הגיוני. מצד שני, גם המצב הוקדם בו היה חלון של 7 שנים (בין PS3 ל- PS4 למשל) נראה לי מוגזם. המצב האידיאלי לדעתי הוא איפשהו באמצע.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 684
מספר הודעות: 4457

#35  נשלח: א' 19/06/2016 8:44

רוב הגיימרים של הקונסולות לא מבקשים משחקיות ב 4K.
הם מבקשים משחקיות של 60FPS, וברזולוציה של 1080P.
זה הכל.
יש על זה כתבה מצוינת ב EG.
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2...
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007

#36  נשלח: א' 19/06/2016 9:44

אחלה, גם אני לא מבקש 4K. (שיחקתי עד ממש לא מזמן גם ב- PS3 במקביל ל- PS4 ונהנתי לגמרי) אבל דעתי זה לא רלוונטית לאיך שהחברות רואות את הדברים. תוסיף לכך את העובדה שאפשר לספור את המשחקים שרצים ב- 1080p ב- 60fps עד יד אחת ואתה מקבל תמונה לפיה נראה שהקונסולות העכשוויות זה פשוט לא זה. וכאמור, גם כל העניין של ה- VR שציינתי קודם. בקיצור, יצא שצצו לעולם הזה כמה חידושים שלא נלקחו בחשבון לפני כמה שנים ובטח שלא בתקופת הפיתוח של הדור הנוכחי.
מה שכן, הגישה של מיקרוסופט מעט לא ברורה לי. הגישה שלהם מטשטשת מאד את הגבולות בין קונסולה למחשב עד שכבר קשה לחשוב על יתרונות של קונסולה.

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

#37  נשלח: א' 19/06/2016 12:00

היתרונות היחידים של הקונסולות על המחשב אלו המשחקים הבלעדיים ודובר על זה כמה פעמים בפוסטים אחרים. חוץ מזה אני לא חושב שיש איזה שהוא יתרון נוסף.
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007

#38  נשלח: א' 19/06/2016 12:25

toxin
·
נכון. ויש עוד כמה, כמו מחיר זול ונוחות.
ידידי, דעתך מוכרת לנו ודעותינו מוכרות לך, הרי שנים אנחנו רושמים את בערך אותם הדברים בדיונים כאלה ואחרים. לא תמצא פה אדם אחד שיטען שלקונסולות יש איזשהו יתרון טכנולוגי על מחשב. כולם יודעים שמחשב עדיף מבחינה טכנית.
שני העולמות יכולים לחיות במקביל בכיף, כל אחד עם הדרך שהוא מעדיף.
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 684
מספר הודעות: 4457

#39  נשלח: א' 19/06/2016 13:36

toxin כתב:
היתרונות היחידים של הקונסולות על המחשב אלו המשחקים הבלעדיים ודובר על זה כמה פעמים בפוסטים אחרים. חוץ מזה אני לא חושב שיש איזה שהוא יתרון נוסף.

או שלא חשבת טוב מספיק, או שזו פשוט דעתך האישית ותו לא.
יש עוד יתרונות, חלקם צויינו ע"י שחר.

לנושא עצמו:
היצרניות חושבות שלהרעיף מונחים מפגרים כמו compressed pixel ולדבר במונחים של 4K - זה מה שירכוש את ליבם של הגיימרים.
והם מפספסים בענק.
גיימר של קונסולות כאמור לא מחפש קדמה טכנולוגית או גרפיקה נוצצת, כולה משחק ב HD מלא, ובפריים טוב של 60FPS, זה הכל.
עושה רושם שסוני כיוונה בדיוק לשם, כי ברור שאין שום סיכוי שהקונסולה הבאה שלה תצליח לספק משחקיות טובה ב 4K.
וגם הקונסולה של MS בספק לכך.
בכל אופן, ימים יגידו, והלקוחות גם יצביעו בארנקים בסופו של דבר.
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

#40  נשלח: א' 19/06/2016 20:22

מסכים שחר
עמית_לגו (עמית לגו)
עורך חדשות HT
עורך חדשות HT

הצטרף בתאריך:
  Apr 18, 2008
הבעות תודה: 400
מספר הודעות: 1717

#41  נשלח: א' 19/06/2016 23:56

Huber כתב:
toxin - בשביל לשחק ב 4K במחשב עד היום היה צריך 2 כרטיסי 980TI, כשכל אחד עלה כ 600 דולר. גם היום רק ה GTX 1080P שעולה 800$ (כרגע המחיר בשמים בגלל מחסורים) וזה רק לכרטיס מסך, בלי עלות של שאר היומרה במחשב שמצטברת לעוד מאות רבים של דולרים, אז אין בגלל מה להשוות.

ד"א, אני מאוד מתקשה להאמין שכרטיס של 6 טרהפלופ יריץ משחקים ה 4K, כפי שציינתי רק ה GTX 1080 מתמודד עם זה וזה כרטיס של 8 טרהפלופ.

אתה מתכוון ל4K על הגדרות Ultra.....
אני מניח שמיקרוסופט יכוונו ל4K עם הגדרות מעט נמוכות יותר, בטח שלא Ultra.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1928
מספר הודעות: 33325

#42  נשלח: ב' 20/06/2016 11:32

טוב, השאלה המהותית היא האם הם מנסים להשיג 4K ב 60FPS או 4K ב 30FPS. אם הם מכוונים ל 30FPS ועם אופטימיזציה נכונה של המשחק לחומרה, יתכן שיצליחו להגיע לזה, ב 60FPS, אין סיכוי. תזכור שהם גם התפארו שה XBOX ONE יריץ משחקי FULHD/1080P ובפועל לא מעט משחקים היו צריכים לרוץ ברזולוציה יותר נמוכה בשביל להגיע אפילו ל 30FPS, שלא לדבר על 60 FPS שכמעט ולא קיים, ולכן אני לוקח את ההכרזות שלהם ל 4K בגיימינג עם קמצוץ של מלח.

הנה לדגומא, ה GTX 1070 שיותר קרוב ל 6 טרהפלופ שהם מתגאים בו, עדיין מריץ משחקי 4K באיזור ה 30FPS בלבד:

http://www.guru3d.com/articles_pages/nvidia_geforc...

http://www.guru3d.com/articles-pages/nvidia-geforc...

http://www.guru3d.com/articles-pages/nvidia-geforc...

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
elangab
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2010
הבעות תודה: 67
מספר הודעות: 407

#43  נשלח: ב' 20/06/2016 11:55

אני לא מאמין שמישהו מצפה לקבל ביצועים של מחשב גימיינג יקר בעלות של קונסולה, גם אם היא תהיה גבוהה במאה-מאה חמישים דולר מהתימחור הנוכחי.

בוא נשים את הדברים על השולחן, המושג 4k לא אומר בפועל כלום מלבד הרזולוצייה שמוצגת. אפשר להגיע ל 120fps ו 4k עם משחק כמו Shovel Knight בלי בעיה (אגב, אחלה משחק למי שאוהב את הז'אנר). במשחקים מורכבים יותר אני מאמין שהם יצליחו להגיע למצב זהה להיום, רק ברזולוצייה גבוהה יותר שזה אומר -

א. משחקי עולם סגור כמו forza הרגיל שרצים ב 1080/60 ירוצו ב 4k/60 בסקורפיו
ב. משחקי עולם פתוח מסוימים ירוצו ב 4k/30 כמו למשל forza הוריזון
ג. משחקי שוטר ירוצו ברזולוציה דינמית/60 כמו היילו 5, שרץ ב 1080/60 וכשהעיבוד כבד מדי הוא מוריד רזולוציה דינמית כדי לעמוד ב 60 ואז מעלה חזרה כשאפשר. אז חלק מהזמן זה יהיה 4k/60 וחלק מהזמן פחות מ 4k/60.

כמובן, שיש עוד המון טריקים שאפשר לעשות כדי להקל כמו חישובי תאורה/צל מופחתים, מרחק מוצג קטן יותר וכל מיני טריקים אחרים שגם היום עושים בקונסולות לעומת מחשב. וכן, סביר שיהיו ירידות פרימיים בחלק מהמשחקים ובחלק מהמצבים כמו היום.

מבחינת משחקים של היום, הם ירוצו שם יציב לגמרי. היילו 5 לא יצטרך לרדת ברזולוצייה, ובדום לא יהיו נפילות פרימיים בקטעים מורכבים.

זה לא שונה מהמצב היום בקונסולות, פשוט הכל קופץ דרגה אחת למעלה.

זה לגבי משחקים שלהם, לגבי צד ג' המצב יהיה יותר "מערב פרוע", כי זה תלוי איך המפתחת תוקפת את המשחק - האם היא הולכת מראש על שיפור רזולוצייה, שיפור גרפיקה, שיפור fps או משהו באמצע. סביר שנדע יותר קרוב יותר לשיחרור הקונסולות האלה.

כמובן, שאם הם יצליחו איכשהו להוציא 4k ultra 60fps מהמכשיר הזה זה יהיה אחלה, אבל מי שבונה על זה הולך להתאכזב.
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

#44  נשלח: ב' 20/06/2016 13:09

הקונסולות היום בקושי מסוגלות להוציא 30FPS ברזולוציה של 1080P. עוד כשהם יצאו לשוק הם כבר היו חלשות חומרתית. סוני ו MS רוצות להוציא קונסולות משודרגות לשוק יותר מחוסר ברירה לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות שקרו מאז ההשקה המקורית.
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007

#45  נשלח: ב' 20/06/2016 15:34

לדעתי סוני לוקחים את זה בהרבה יותר קלות. לא חושב שהם כיוונו לגיימינג ב- 4K ונראה לי שהם די מבינים שזה לא נחוץ ולא רצוי כרגע. לדעתי מה ש"אילץ" אותם בכל זאת להוציא מכשיר עדכני יותר אלו שני דברים, כפי שרשמתי גם קודם. הראשון זה ה- VR שנכנס חזק מאד ודי תפס את כולם בהפתעה. השני הוא מסכי ה- 4K ותכני ה- UHD. להזכירכם, נגני ה- DVD אולי הפופולאריים ביותר היו ה- PS2, שגם דחפו חזק מאד מכירה/השכרה של סרטי DVD בתקופה. לאחר מכן, ה- PS3 שהוא אולי נגן הבלו-ריי הנמכר ביותר ואחד המנועים הגדולים בדחיפה של הטכנולוגייה הזו הלאה אל הצרכן הביתי. אם כן, זה רק מתבקש שיהיה מכשיר PS4 שייתן תשובה דומה לניגון תכני UHD. בואו נזכור שאחד מהתחומים הכי חזקים של סוני הוא בכלל הפקת סרטים והפצתם.
פורומים > קונסולות - חומרה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  | ... |  21  |  22  |  23  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה