שרשור תגובות: LG וקבוצת ח.י מזמינה את חברי HT להשקת סדרות המסכים החדשים לשנ

פורום מסכי OLED בחסות LG

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

כל הכבוד ל-LG על המשך המסורת. אני גם בטוח זאת השקעה שמחזירה את עצמה וחבל שיבואניות אחרות לא מאמצות את השיטה הזאת.
מחירי השקה מיוחדים גם הם תמיד מתקבלים בברכה (בלי קשר לרמת האטרקטיביות של המחיר זו מגמה מבורכת).

movieman
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 364 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

Alon_Solo כתב:כל הכבוד ל-LG על המשך המסורת. אני גם בטוח זאת השקעה שמחזירה את עצמה וחבל שיבואניות אחרות לא מאמצות את השיטה הזאת.
מחירי השקה מיוחדים גם הם תמיד מתקבלים בברכה (בלי קשר לרמת האטרקטיביות של המחיר זו מגמה מבורכת).
...
·
מסכים עם כל מילה !!!

ההשקה - חושפת טכנולוגיות חדשות ולא מעט פעמים מושכת את האנשים לכיוון הדגמים היקרים יותר
עם הטכנולוגיה ואיכות התמונה הטובים יותר .

גם אני חושב שההשקה (שאינה זולה) מחזירה את עצמה

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

@movieman
·אגב, אני הלכתי צעד קדימה. אני לא חושב על ההשקעה במעגל הראשון של מי שמגיע ואולי קונה אלא על המעגל השני והלאה. הרי אנחנו נחשבים סוג של מובילי דעת קהל. הרבה אנשים נכנסים לפורומים להתייעץ. רובנו לא אנשי מקצוע ולא יכולים להכיר לעומק את כל המגוון שלשוק יש להציע ולכן מתמקדים רק במה שאנחנו מכירים. השקות מסוג זה מעמיקות את ההיכרות לשנו עם דגמי החברה (ובנוסף עם המצגת השיווקית של היבואן והרגשות החיוביים שהערב הזה מייצר לנו) ומאפשרות לנו להמליץ עליהם לקונים. אם אני למשל הייתי בהשקות של LG ושל SAMSUNG אבל אני לא מכיר את המסכים של SONY, אני לא אוכל להביע עליהם דעה ובטח אמליץ על מה שאני כן מכיר.
לכן אני חוזר לזה שאנחנו מובילי דעת קהל - אז מי שיכנס לפורום להתייעץ יפגוש שם אנשים שגם מכירים טוב יותר את המותגים שהזמינו אותם להשקה (וגם קצת משוחדים בתת-המודע שלהם) וככה הם הרוויחו את המעגל השני.
המעגל בשלישי זאת כמות עוד יותר גדולה של אנשים שעושים חיפוש באינטרנט וקוראים את ההמלצות שלנו מבלי בכלל להשתתף בדיון.
ככה שבעצם כולם מרוויחים - אנחנו מקבלים השקה + בורקס, היבואנים מקבלים שגרירים בפורומים המובילים והפורומים זוכים לתנועה של הרבה אנשים.
בעצם מיש שמפסיד אלו היבואנים שאנחנו פחות מכירים. לדעתי זאת טעות של ישפאר ואלקטרה שהם לא קופצים על העגלה.
לדעתי דווקא להייסנס יכולה לצמוח תמורה הכי גדולה כי אנחנו בפורום בסוג של מגדל שן ולפעמים על אוטומט פוסלים אותם. אולי אם נכיר אותם יותר לעומק ונתרשם לטובה אז זה יכול להבות בוסט ענק עבורם (אם כי אולי הם יודעים מה הם עושים ומעדיפים להיות ראש לשועלים ולא לקפוץ למשבצת של זנב לאריות)

movieman
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #5 

Alon_Solo כתב:@movieman
·אגב, אני הלכתי צעד קדימה. אני לא חושב על ההשקעה במעגל הראשון של מי שמגיע ואולי קונה אלא על המעגל השני והלאה. הרי אנחנו נחשבים סוג של מובילי דעת קהל. הרבה אנשים נכנסים לפורומים להתייעץ. רובנו לא אנשי מקצוע ולא יכולים להכיר לעומק את כל המגוון שלשוק יש להציע ולכן מתמקדים רק במה שאנחנו מכירים. השקות מסוג זה מעמיקות את ההיכרות לשנו עם דגמי החברה (ובנוסף עם המצגת השיווקית של היבואן והרגשות החיוביים שהערב הזה מייצר לנו) ומאפשרות לנו להמליץ עליהם לקונים. אם אני למשל הייתי בהשקות של LG ושל SAMSUNG אבל אני לא מכיר את המסכים של SONY, אני לא אוכל להביע עליהם דעה ובטח אמליץ על מה שאני כן מכיר.
לכן אני חוזר לזה שאנחנו מובילי דעת קהל - אז מי שיכנס לפורום להתייעץ יפגוש שם אנשים שגם מכירים טוב יותר את המותגים שהזמינו אותם להשקה (וגם קצת משוחדים בתת-המודע שלהם) וככה הם הרוויחו את המעגל השני.
המעגל בשלישי זאת כמות עוד יותר גדולה של אנשים שעושים חיפוש באינטרנט וקוראים את ההמלצות שלנו מבלי בכלל להשתתף בדיון.
ככה שבעצם כולם מרוויחים - אנחנו מקבלים השקה + בורקס, היבואנים מקבלים שגרירים בפורומים המובילים והפורומים זוכים לתנועה של הרבה אנשים.
בעצם מיש שמפסיד אלו היבואנים שאנחנו פחות מכירים. לדעתי זאת טעות של ישפאר ואלקטרה שהם לא קופצים על העגלה.
לדעתי דווקא להייסנס יכולה לצמוח תמורה הכי גדולה כי אנחנו בפורום בסוג של מגדל שן ולפעמים על אוטומט פוסלים אותם. אולי אם נכיר אותם יותר לעומק ונתרשם לטובה אז זה יכול להבות בוסט ענק עבורם (אם כי אולי הם יודעים מה הם עושים ומעדיפים להיות ראש לשועלים ולא לקפוץ למשבצת של זנב לאריות)
...
·

כן גם אני מתכוון לזה - הרבה מאוד מתייעצים איתי לפני רכישת כל ציוד אלקטר' כלשהו.
ותמיד הם מופתעים לטובה ויוצאים מרוצים.

רק השנה "המלצתי ואף בוצעה רכישה של מעל 10 TV לחברים ובני משפחה (LG , סמסונג ופנסוניק) ו-2 מקרנים ,
שלא נדבר על מוצרי אודיו שונים .

אז כן - אתה צודק

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

כל הכבוד לLG וכמובן לHT על שיתוף הפעולה ובכלל על צבר ההשקות המפנקות השנה (מגרילים ועד מסכים מתקדמים).
דווקא כשההשקה קל"ב בשבילי, אני אתארגן לצפות במופע של מוריסי, אבל אין לי ספק שהארוע יהיה מהנה ומושקע בהתאם למסורת הארועים של HT בכלל וLG בפרט.
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

movieman
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #7 

אם יהיה מחיר טוב ל-65' מהסדרות הגבוהות .... תהיה עסקה נוספת .

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

הייתי נוכח באירוע ההשקה של שנה שעברה והיה נחמד מאד. פינקו בכיבוד איכותי, אולם התצוגה נחמד מאד והסבירו על המסכים וכו'. שם ראיתי לראשונה במו עיניי את הכלה הנוכחית, ה 55EC939, דבר שעזר לי בקבלת ההחלטה על ההזמנה מאוחר יותר.
אם לא הייתי כל כך רחוק הייתי מגיע שוב בלי להסס.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

keyser
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: מני דהן
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 266 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

jacko-il כתב:הייתי נוכח באירוע ההשקה של שנה שעברה והיה נחמד מאד. פינקו בכיבוד איכותי, אולם התצוגה נחמד מאד והסבירו על המסכים וכו'. שם ראיתי לראשונה במו עיניי את הכלה הנוכחית, ה 55EC939, דבר שעזר לי בקבלת ההחלטה על ההזמנה מאוחר יותר.
אם לא הייתי כל כך רחוק הייתי מגיע שוב בלי להסס.
...
תגיע גם
השנה חבר, אני מחכה לך...

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #10 

@keyser
·
שבוע טוב חבר (b)
נרשמתי, מקווה שהשנה נתראה שם..

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #11 

אישורי הגעה למאושרי הגעה נשלחו הרגע למייל שאיתו נרשמתם.
אנא, שלחו אישור סופי שאכן אתם מתכוונים להגיע במייל חוזר.
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

ציון1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

שלום מרטין אני מגיע ותודה

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #13 

היי חבר'ה,
אז מי מגיע מחר?
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
שם מלא: איתי פולק
נתן תודות: 825 פעמים
קיבל תודות: 878 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

יהיו מדבקות לשמות?
תודה.
לכל אלה שיש להם משולש בתמונה שלהם, במקום תמונה של עצמם ;)

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #15 

@Itay_Pollak
·
לא יודע למה הסקת שהמשולש הזה זה לא תמונה שלי.. :roll:

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”