שאלות בהתקנת harmony ultimate

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
MikMak
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 247 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

karpe כתב:יש לי מזגן תדיראן (לפחות השלט, כתוב עליו TADIRAN CARRIER, היחידה שעל הקיר). המזגן עצמו הוא AMCOR.
המכשיר בהרמוני זה AMCOR AMC-10000, אבל זה לא ממש רלוונטי, כי פשוט לימדתי אותו מהשלט המקורי את הסטאפים שרציתי.
שלט של מזגן לא עובד בפקודות בדידות, בכל לחיצה הוא שולח סט הגדרות מלא של המצב שלו (ON/OFF, טמפ', עוצמת מאוורר, מוד עבודה וכו').
לכן אתה צריך ללמד את ההרמוני כמה סטים של הגדרות קבועות כאלה, לכל סט תהיה פקודה נפרדת. למשל אצלי יש COLD 22, COLD 24, OFF.
כדי שהוא ילמד את המצב הנכון, תשים בשלט את המצב שאתה רוצה, ואז תלחץ על כפתור הכיבוי. תכניס את ההרמוני למצב למידה ואז תלחץ על הדלקה של המזגן, ככה הוא יידלק על המצב שהגדרת לפני הכיבוי.
...
·אני מנסה ללמד את TADIRAN 28I וזה לא מקבל , כנראה בגלל שהוא שולח סט של פקודות בלחיצה על POWER OFF .
אני שם סתם שם ומבקש ללמד אותו . הוא אומר לי לקרב את השלט של המזגן וללחוץ על כפתור ואני לוחץ והוא אומר שזה לא מזוהה ...
לעומת זאת אלקטרה כן קולט את הלחצנים בשניה , למה ?

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 148 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

אין לי מושג. תעלה צילום של השלטים שיש לך למזגנים. תוודא שהשלט הבעייתי אכן מבוסס IR אולי יש כבר כאלה מבוססי RF. תבדוק אם הוא עדיין שולט על המזגן אם אתה מכסה אותו עם היד בזמן הלחיצה. אם לא - הוא IR.

dudis (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

Re: שאלות בהתקנת harmony ultimate

נושא שלא נקרא #33 

karpe כתב:
...
...
קיבלתי את הULTIMATE אתמול (האמת לא את שלי, אלא של חבר שהזמין איתי ושלו לא נתקע במסך, הוא לא לחוץ עליו).
לשאלותיך - אין לי יס, אבל כשהיה לי והייתי עם הרמוני 650 וממיר TOTAL, היה לי גם עניין עם לחיצות כפולות.
יש לממיר שני פרוטוקולים שהוא יכול לעבוד איתם - XMP, וNEC. תקרא כאן :

http://www.htmag.co.il/vt172227.html

לגבי הרסיבר - נתקלתי בבעיה דומה עם המזגן, אם הוספתי את המזגן לאקטיביטי הוא היה מדליק לי אותו אוטומטית בהפעלה של האקטיביטי, מה שלא רציתי, רציתי רק שתהיה אפשרות לשלוט עליו ידנית. בהגדרות של הDEVICE תכנס להגדרות POWER, ותגדיר שלרסיבר שלך אין כפתור POWER בכלל. בצורה הזאת ההרמוני לא מכניס פעולה של הדלקה וכיבוי אוטומטי בתוך האקטיביטי.
אם הרסיבר יודע לקבל פקודה כשהוא כבוי, אז תוכל להוסיף פקודה ידנית לשינוי כניסה ברצף הפקודות של האקטיביטי. תצטרך להוסיף גם פקודה להדלקה וכיבוי במקרים שאתה כן רוצה שהוא יידלק ויכבה.

יש לי גם מיניקס Z64W, אני שולט עליו באמצעות FLIRC שזה מתאם USB ל-IR, ויש לו יכולת לימוד וההרמוני מכיר אותו.
אתה צריך שתהיה לך איזשהי יכולת תקשורת בIR עם המיניקס, אם יש לך AIRMOUSE בלבד זה לא יעזור, כי זה לא עובד על בלוטות' לרוב אלא על RF ייעודי שההרמוני לא מכיר. וגם אם זה בלוטות' לא סביר שההרמוני יצליח להתחבר אליו.
·
...
·

תודה רבה, סוף סוף יס והרסיבר עובדים,
קצת צריך לחשוב אחרת, הוספתי עוד רסיבר כמו שיש לי והגדרתי אותו עם שלט ללא הדלקה, והוספתי אותו לסדר הפעולות של הדלקת הטלויזיה, והגדרתי אותו לhdmi 1 כמו שצריך,

לגבי יס, נכנסתי לאפשרויות של הממיר change device אפשרות 3 ושיניתי את ההגדרה ל 1,

תודה לעוזרים

MikMak
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #34 

karpe כתב:אין לי מושג. תעלה צילום של השלטים שיש לך למזגנים. תוודא שהשלט הבעייתי אכן מבוסס IR אולי יש כבר כאלה מבוססי RF. תבדוק אם הוא עדיין שולט על המזגן אם אתה מכסה אותו עם היד בזמן הלחיצה. אם לא - הוא IR.
...
· והם IR בדקתי איך שאמרת.

[img2=126x203]http://galbuy.com/components/com_virtue ... f90b99.jpg[/img2]

[img2=160x160]http://img.zap.co.il/pics/6/1/8/4/36454816b.gif[/img2]

dudis (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #35 

MikMak כתב:
...
...
·אני מנסה ללמד את TADIRAN 28I וזה לא מקבל , כנראה בגלל שהוא שולח סט של פקודות בלחיצה על POWER OFF .
אני שם סתם שם ומבקש ללמד אותו . הוא אומר לי לקרב את השלט של המזגן וללחוץ על כפתור ואני לוחץ והוא אומר שזה לא מזוהה ...
לעומת זאת אלקטרה כן קולט את הלחצנים בשניה , למה ?
...
·גם אצלי מזגן תדיראן ואותה תופעה

sky1sky10
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 886 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

האם אתם מנסים ללמד את ההאב עצמו באמצעות האפליקציה?
צריך לכוון בזווית מסויימת במרחק מסויים וזמן מסויים.

אצלי השלט הלבן המלבני ולימדתי אותו כיבוי - קלט.
אנסה מאוחר יותר ללמד שאר הפקודות ואעדכן.

MikMak
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #37 

sky1sky10 כתב:האם אתם מנסים ללמד את ההאב עצמו באמצעות האפליקציה?
צריך לכוון בזווית מסויימת במרחק מסויים וזמן מסויים.

אצלי השלט הלבן המלבני ולימדתי אותו כיבוי - קלט.
אנסה מאוחר יותר ללמד שאר הפקודות ואעדכן.
...
·ניסיתי לכוון אותו ואותה שגיאה שאי אפשר , וגם בדקתי שוב והשלט הוא IR , אין לי מושג למה זה לא הולך .
מה הכוונה זווית מסוימת במרחק מסוים וזמן מסוים , יש לך תמונה לדוגמא או סרטון ?

תודה רבה על העזרה.

MikMak
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #38 

שאלה נוספת :
אם אני מנתק את HUB מהחשמל ורק השלט עובד , יש לי אפשרות עדין להדליק את כל המכשירים עם IR בלבד רק שאני צריך לכוון את השלט למוצר שאותו אני רוצה להדליק ?

- וגם ידוע לכם אם המכשיר משדר WIFI כל הזמן או שמופיע ב-HUB אדום כאילו מכובה הוא לא משדר או קולט ורק שמפעילים את הרשת אלחוטית שלו זה מעיר אותו ?

תודה
-----------------------------------------------
רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון.

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #39 

תשים לב בתפריט של השלט לכל DEVICE אתה יכול להגדיר באיזה אמצעים אתה רוצה לשלוט בו, יש HUB, עינית1, עינית2, והשלט עצמו.
כברירת מחדל הוא יורה בכל האפשרויות.

הWIFI תמיד מחובר, מה זה משדר WIFI ? איך תוכל להתחבר אליו מהטלפון אם הוא לא מחובר כל הזמן ?

MikMak
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #40 

karpe כתב:תשים לב בתפריט של השלט לכל DEVICE אתה יכול להגדיר באיזה אמצעים אתה רוצה לשלוט בו, יש HUB, עינית1, עינית2, והשלט עצמו.
כברירת מחדל הוא יורה בכל האפשרויות.

הWIFI תמיד מחובר, מה זה משדר WIFI ? איך תוכל להתחבר אליו מהטלפון אם הוא לא מחובר כל הזמן ?
...
·רגע , אז אפשרות לבחור עינית 1 או עינית 2 זה IR , ואם אני בוחר HUB זה גם IR או זה RF ?
ולגבי WIFI אם אני מנתק את הWIFI בבית אז הHUB מנסה להתחבר כל הזמן או הוא נכבה מתישהו ?
וגם ברגע שהוא מתחבר ל WIFI אפילו שהHUB כאילו "כבוי" כי מופיע נורית אדומה ולא ירוקה , זה עדיין מחוברל WIFI וניתן להשתלט עליו ?

תודה

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #41 

RF זה רק תקשורת פנימית בין השלט לHUB, השליטה במכשירים היא רק בIR או בלוטות', למעט מכשירי 'בית חכם' מסויימים (נורות פיליפס HUE וכו').
מה אתה מוטרד מהWIFI כל כך לא הבנתי ? אם תכבה את הWIFI בבית הוא ימשיך לסרוק רשתות כדי לזהות מתי שהWIFI זמין שוב.
הוא תמיד זמין בWIFI, כי אתה מסוגל לשלוט בו גם אחרי שעות כשאתה מחוץ לבית.

MikMak
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #42 

karpe כתב:RF זה רק תקשורת פנימית בין השלט לHUB, השליטה במכשירים היא רק בIR או בלוטות', למעט מכשירי 'בית חכם' מסויימים (נורות פיליפס HUE וכו').
מה אתה מוטרד מהWIFI כל כך לא הבנתי ? אם תכבה את הWIFI בבית הוא ימשיך לסרוק רשתות כדי לזהות מתי שהWIFI זמין שוב.
הוא תמיד זמין בWIFI, כי אתה מסוגל לשלוט בו גם אחרי שעות כשאתה מחוץ לבית.
...
·אוקי, אז גם דרך HUB הוא משדר למכשירים דרך IR ,סבבה.
אני אומר פשוט חבל שסתם יסרוק כל הזמן WIFI אם המכשיר מכובה ואין בו שימוש , כי אני לא מתחבר מחוץ לבית . וגם שאלה כללית זה שזה סורק רשתות 24/7 זה משדר כמו נתב אלחוטי ? אם כן זה לא מסוכן ?

תודה

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #43 

אל תדאג, הוא לא מתעייף מזה :) זה לא מסוכן ולא צורך חשמל כמעט, תהיה רגוע.

sky1sky10
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 886 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

MikMak כתב:
...
...
·מה הכוונה זווית מסוימת במרחק מסוים וזמן מסוים , יש לך תמונה לדוגמא או סרטון ?

תודה רבה על העזרה.
...
. האם ניסית לאתחל את ההאב?
זווית מסויימת כלומר אלכסוני ולא אנכי להאב, מרחק מסויים הכוונה לא רחוק מדי ולא קרוב מדי אין לזה מדד מדוייק,
זמן מסויים הכוונה לא לחיצה ממושכת אלא בדיוק כפי שאתה לוחץ בשלט המקורי. לחיצה ממושכת גורמת לשגיאות.
בהצלחה.

dudis (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #45 

אני לא מבין למה אתם מלמדים את השלט של המזגן בhub, לא צריך לכוון את השלט של המזגן לעינית שנמצאת מאחורי השלט של הארמוני?

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”