ks9500 הדימיינתי או חלמתי חלום.....

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

movieman כתב:
...
...
·
בעוד שנה וחצי השוק ישתנה מאוד (ה-HDR כבר יהיה נפוץ מאוד),
OLED תהיה הרבה יותר נגישה מבחינת מחיר וביצועים
...
·

במילים אחרות מה שאתה אומר בעצם זה להמשיך לשבת על הגדר ,

שבטכנולוגיה אתה תמיד יכול להגיד את זה כי דגמים חדשים יוצאים כל הזמן .

והמחירים ממשיכים לרדת כל הזמן .

אם עכשיו ב DX900 יש 512 איזורי תאורה

אז שנה הבאה יצא דגם עם 1024 איזורי תאורה ואף אחד כבר לא יזכור את הדגם הקודם

איפה לשים את הגבול ?

:מבולבל:

IamEzio
סמל אישי של משתמש
גורו מחשוב/לינוקס
גורו מחשוב/לינוקס
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 517 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

ראינו 512 אזורי תאורה כבר לפני שנים.. עם שלל מסכים, ככה שאף אחד לא מצפה למשהו מיוחד.. אני חושב שאחד המסכים הראשונים עם 512 אזורי היה ה-55ZL1 של Toshiba, הטכנולוגיה פשוט לא זולה ומקשה על הייצור, אז למרות שמדי פעם צצים מסכים כאלו, זה לא איזה טרנד קבוע... אם אני לא טועה לסוני ו-LG היה גם דגמים עם 512 אזורי תאורה, שבשנה שאחריה הוחלפו במסכים "נחותים יותר" בגזרה הזאת.. טושיבה בעצמה הפסיקה את הייצור דיי מהר והוציא את ה-55ZL2 עם 32 (?) אזורי תאורה, זה היה ב-2012..
JBL LSR305| IsoAcoustics Aperta Stands | Audio-GD NFB-11.28 | Beyerdynamic T1.2
| sennheiser hd58x jubilee |
Galaxy Note 9 | Gear S3 |

cohen_m
טרול
טרול
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

IamEzio כתב:ראינו 512 אזורי תאורה כבר לפני שנים.. עם שלל מסכים, ככה שאף אחד לא מצפה למשהו מיוחד.. אני חושב שאחד המסכים הראשונים עם 512 אזורי היה ה-55ZL1 של Toshiba, הטכנולוגיה פשוט לא זולה ומקשה על הייצור, אז למרות שמדי פעם צצים מסכים כאלו, זה לא איזה טרנד קבוע... אם אני לא טועה לסוני ו-LG היה גם דגמים עם 512 אזורי תאורה, שבשנה שאחריה הוחלפו במסכים "נחותים יותר" בגזרה הזאת.. טושיבה בעצמה הפסיקה את הייצור דיי מהר והוציא את ה-55ZL2 עם 32 (?) אזורי תאורה, זה היה ב-2012..
...
ה ZL1 היה בין הבודדים עם 512 איזורי תאורה אם לא היחיד.
כל שאר מסך הפול-לד היו עם 250 ומשהו מקסימום.
·

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

העניין עם הטכנלוגיה היום היא לא בגזרה של אזורי תאורה וכו'. יש גם עניין בעייתי כרגע עם מימוש של HDR10, הן בהיבט של התכנים והן (ובעיקר) בהיבט של המסכים. יש כרגע בארדאק שלם עם כל הביצוע של ה- Tone Mapping. רוב המסכים שיש היום לא יודעים למפות נכון את הערכים של ה- HDR ליכולות בפועל של המסך ועושים קטימה (Clipping) לתחומים מסויימים. זה נושא שקיים כרגע רק עם HDR10 (לא בדולבי ויז'ן) וברוב המסכים לדעתי (למעט סמסונג שעושים את זה הכי טוב נכון ליידע שלי כרגע מביקורות ומדידות). עוד עניין שיש כרגע זה סימן שאלה ביחס ל Meta Data דינאמי שלמיטב הבנתי אמור להיכנס רק בתקינה הבאה של ה- HDMI ולא אפשרי כרגע עם ה- HDMI 2.0a. אבל אני פחות סגור לגבי זה, יש כאן חבר'ה שמבינים בזה יותר ממני כמו גיל, עפר ועוד כמה..

הנקודה שלי היא שכרגע הרבה דברים לא מבושלים לגמרי. יש עוד הרבה אספקטים שדורשים גיהוץ, עדכון וכו'. לכן - לשבת על הגדר זה הדבר הכי חכם כרגע עד אשר דברים יתבהרו. מה גם שמחירים רק יירדו בינתיים, תכנים יהיו זמינים יותר וטכנולוגיות חדשות יותר ייכנסו למשחק. אז מי שלא דחוף לו החלפה - שימתין.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

shaharfs (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

תמונה
סאונד טוב, מסך טוב, הכל טוב...

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

jacko-il כתב:כרגע הרבה דברים לא מבושלים לגמרי. לכן - לשבת על הגדר זה הדבר הכי חכם כרגע עד אשר דברים יתבהרו.
מה גם שמחירים רק יירדו בינתיים, תכנים יהיו זמינים יותר וטכנולוגיות חדשות יותר ייכנסו למשחק.
אז מי שלא דחוף לו החלפה - שימתין.
...
·תודה , ממתין עם הרכישה .

מקווה שהפלזמה שלי לא הולכת להתפגר בזמן הקרוב...

שבת שלום חג שמח (f)

liorlankri
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 8 פעמים

Re: ks9500 הדימיינתי או חלמתי חלום.....

נושא שלא נקרא #37 

@shaharfs
·היי

תתחדש! גם אני רכשתי אותה ואחרי שבועיים של התרשמות מהטלויזיה החדשה אני מוכרח להגיד שזו פשוט קנייה מוצלחת!

רמת איכות כזו טרם ראיתי. חדות של צבעים מרשימה, פשוט כיף לראות סרטים וקליפים. שלא לדב על איכות ה 4K המדהימה. אני צופה בסרטנוי 4K ביוטיוב, פשוט מדהים!!

shaharfs (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #38 

איזה גודל קנית? וכמה שילמת אם אפשר לשאול? מעבר לזה הטלוויזיה אצלי בערך חודשיים ואני פשוט נדהם ממנה כל פעם מחדש, מהחדות ראייה מהצבעים באמת קניה טובה הוספתי לה קודי וזאת באמת חגיגה. תהנה

liorlankri
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #39 

קניתי את ה 65 שילמתי יחסית יקר 14,500 ש"ח (אבל הבנתי את זה רק אחרי שרכשתי ולא היה לי עצבים לבטל עיסקה ולשלם דמי ביטול ודמי סליקה)

אם הייתי מחכה קצת ועושה סקר יותר טוב הייתי משיג בפחות

מה זה קודי? תסביר ותפרט

shaharfs (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #40 

קנית במחיר טוב לפי דעתי אני קניתי ב14990 ואמרו לי שיכולתי להשיג ב13 מאחר ובדקתי טוב וחפרתי לא היה אחד שהציע לי בפחות מ14990 אז מי שאמר שאפשר פחות שיבושם לו אני עדיין חושב שלמסך הזה במחיר הזה אין מתחרים וגם אין הרבה מתחרים על המחיר רק אוהבים להגיד לך אחרי שקנית מה??? הייתי משיג לך בפחות דוד/אבא/אמא/סבא/סבתא שלי עובדים בסמליין והם חברים של אישתו של המנכל והיית משלם חצי מחיר כולל התקנה הובלה ופרחים במתנה... שטויות במיץ!!
קניתי סטרימר ב50$ בעלי אקספרס יש בו קודי, קודי זאת תוכנת שיתוף או משהו כזה שיש בה אפשרות לראות את כל הסרטים והסדרות שחלמת עליהם ו/או דימיינת וגם את מה שלא חלמת ולא דימיינת יש שם ערוצים ישירים 2/1/10 ערוצים מהעולם ערוצים מהכבלים כגון /8/3/ילדים vod של הוט בקיצור עולם ומלואו. יש צורך להתקין בסטרימר הזה תוכנות שמהם אתה יכול לשאוב,מי שיש לו קצת רקע במחשבים עושה את זה בלי בעיה לי עשה את זה חבר. בנוסף יתרון גדול שיש בזה בניגוד לדוגמא מנטפליקס זה שבקודי יש תרגום. בהצלחה...

Victormihov
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

בזאפ יש ב12500 כן כן שנה אחריות יבוא מקביל...אז מה

liorlankri
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #42 

ראתי למה את מתכוון זה שעולה 12500 הוא דגם UN

לי יש את דגם ה UE שהוא יותר יקר. מה באמת ההבדלים?

omerg130
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0

נושא שלא נקרא #43 

יש לי שאלה שלא כל כך הבנתי
אתה אומר ש ה 9500j
יותר טובה????
כי זה דגם ישן יותר

omerg130
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0

נושא שלא נקרא #44 

יש אפשרות להתקין קודי בסמסונג 9500?? מישו יכול לתת מדריך

shaharfs (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #45 

אני לא בעד יבוא מקביל לכן זה לא מדבר אלי אבל איש איש הטוב בעיניו יעשה, במסכים נחותים יותר אולי היית מתפשר. פה כבר השקעתי כל כך הרבה אז עוד 2000 שח זה לא יעשה את ההבדל.
קודי לא ניתן להתקין ישירות על המסך אלה רק דרך מכשירים יעודיים.
בדגם הקודם ה js9500 יש תאורה אחורית על פניו ועל הנייר הדבר אמור להיות איכותי יותר, לא שיש לי איזה שהם ריגשי נחיתות עם המסך שלי או שהרגשתי איזה שהוא חיסרון בכך שהתאורה איננה אחורית, אבל זאת המציאות בדגם הקודם תאורה אחורית כנראה פיזור יותר טוב,החלקת תמונה, ללא מריחות וללא זליגות אור וללא בעית שחורים.
דבר נוסף ההבדלים אגב בין המסכים מיבוא מקביל לרשמי, סמארט פעיל עידכוני גירסאות אחריות מורחבת ללא שינויים וללא תוספות פנימיים בהרבה מקרים יבוא מקביל מגיע מארצות ללא 220v ואז צריך לעשות שינוי פנימי לא דבר כל כך טוב.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”