מה אלו שתי הכניסות בB6 (תמונה) ומה אפשר לעשות איתם. שאלה פשוטה חשבתי...

פורום מסכי OLED בחסות LG
oronm (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

מה אלו שתי הכניסות בB6 (תמונה) ומה אפשר לעשות איתם. שאלה פשוטה חשבתי...

נושא שלא נקרא #1 

אני מדבר על הירוק + צהוב. . ספויילר : אני מנסה להזרים אודיו לטלויזיה דרך הכרומקאסט אודיו שלי. מנסה להבין אם זה מתאפשר
[img2=3840x2160]http://i.rtings.com/images/reviews/b6/b ... -large.jpg[/img2]
נערך לאחרונה על ידי oronm ב 05/12/2016 15:12, נערך 4 פעמים בסך הכל.

זה-הכינוי
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

יציאות אנלוגיות. אחת composite ואחת componenet (באמצעות כבל מתאם שהגיע עם הטלויזיה)

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא יציאות, אלא כניסות.

oronm (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

מעולה. כניסות. יש מצב שאני מחבר את הכרומקאסט אודיו ומשדר אודיו לטלוויזיה? יש לי אופטי אחד ברסיבר

זה-הכינוי
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

Lee כתב:לא יציאות, אלא כניסות.
...
·
צודק. טעות שלי :)

oronm (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

סבבה חברים. השאלה: מה אפשר לעשות איתם ? מה הייעוד שלהם ? אפשר לנצל אותם עבור הכרומקאסט ?

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 350 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

היעוד שלהם הוא לקבל סיגנל Composite+Audio או סיגנל Component.
ולא, אי אפשר לחבר את הכרומקאסט שלך לכניסות האלו בלי מתאמים/ממירים כאלו ואחרים.
במטותא מכבודך, אני מאמין שכדור הארץ עגול.

oronm (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

אנחנו מדברים על כרומקאסט אודיו (יש לו יציאה 3.5 או אופטית) - אני באמת לא חזק באודיו.

1. אבל זה לא אומר שאפשר לאחת הכניסות ישירות או באמצעות מתאם ?

wtf is a component 2.

3. וגם במקרה ואפשר. מה זה אומר - שהטלוויזיה תוכל להשמיע דרך הרמקול שלך התקן חצוני ?

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

oronm כתב:אנחנו מדברים על כרומקאסט אודיו (יש לו יציאה 3.5 או אופטית) - אני באמת לא חזק באודיו.

1. אבל זה לא אומר שאפשר לאחת הכניסות ישירות או באמצעות מתאם ?

wtf is a component 2.

3. וגם במקרה ואפשר. מה זה אומר - שהטלוויזיה תוכל להשמיע דרך הרמקול שלך התקן חצוני ?
...
Component משמש להעברת וידאו אנאלוגית באיכות גבוהה, גם ברזולוציות HD. בד"כ זה יהיה כבל עם 3 חיבורי RCA (בננות) בצבעים ירוק, אדום, כחול (RGB).
לגבי השקע הצהוב במסך, בד"כ שקע צהוב מיועד לקומפוזיט וידאו, אבל ליד זה רשום Audio In. אם יש לך בכרומקאסט יציאת 3.5, אתה יכול לנסות לחבר עם כבל 3.5 ל-RCA (בננה רגילה) ולראות אם אודיו עובר לרמקולים של המסך.

oronm (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #10 

אוקיי. עכשיו אני נזכר שבחבילה שהגיעה עם הטלויזיה היה מחבר אחד שלו היו מחוברים 3 מחברים (סוג של קילשון) יתכן ואני צריך לחבר את האודיו אליו ואז זה הקומפוננט שנכנס לטלויזיה ?

a_yaron
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 58 פעמים
קיבל תודות: 179 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

עם הTV הגיעו שני מתאמים, 3.5 לשלושה RCA עבור Component ואחד 3.5 לשלושה RCA (אדום, לבן וצהוב)

ירון

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #12 

1. אם יש לך יצאת אודיו אנלוגית 3.5 מ"מ בכרומקאסט כנראה שתוכל לחבר כבל עם חיבור אוזניות (מיני PL מה שנקרא) בצד אחד וחיבורי RCA אדום ולבן בצד השני. את האדום והלבן אתה יכול לחבר למתאם שהגיע עם הטלויזיה (צהוב/אדום/לבן) - אדום לאדום ולבן ללבן ואת המתאם לכניסת הComposite+Audio. אחרי שהכל מחובר תוכל להעביר את הטלוויזיה לכניסת הA/V שלה, או איך שLG קוראים לזה, ואז תוכל לשמוע את האודיו דרך הרמקולים של הטלוויזיה או דרך רמקולים אחרים, אם חיברת משהו ליציאת האודיו של הטלוויזיה.

הערה: אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה לעשות? לא עדיף לחבר את המכשיר ישירות לרסיבר או אפילו למגבר סטריאו במקום לעשות את כל הדרך הארוכה הזו?

2. GIYF, אבל אם אתה בקטע של TLDR, זה פורמט וידאו אנלוגי איכותי שפעם היה נפוץ ורץ על שלושה כבלים (כחול/ירוק/אדום).

3. לא בטוח שהבנתי למה התכוונת - בעיקרון: הכנסת משהו לטלוויזיה, הוא ישמע דרך הטלוויזיה, אלא אם חיברת את הטלוויזיה לעוד מגבר או משהו אבל אז עדיף לחבר אותו ישירות למגבר.

תוספת: עשיתי הפסקה ארוכה בכתיבה של הפוסט (עבודה וזה) אז יצא שהתגובה קצת פחות רלוונטית.

oronm (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #13 

תודה על התשובות. למה בעקיפין ?

כי ברסיבר יש לי רק אופטי אחד. ובחיבור PL שלו שומעים חלש יותר משום מה.ישן של ימאהה בטוח שאפשר לחבר איכשהו אחרת לרסיבר. אבל אודיו לא ממש הצד החזק שלי.

אם אני אתחבר לטלויזיה אז יש לי שליטה יותר טובה ולא צריך לגשת להתעסק עם הרסיבר. נראה הכי קל לביצוע ולא אמור להיות אובדן איכות. בטח הטלויזיה תצטרך להיות דולקת, אז זה קצת באסה.

תכלס אני מסכים שזה פתרןן דיי עקום. אם היה לי 2 יציאות אופטיות ברסיבר לא הייתי משרשר את הטלוויזיה לזה.

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #14 

שומעים חלש דרך הPL בקטע נוראי או שזה רק דורש קצת יותר ווליום? אם זה עניין של קצת ווליום וזהו, אני ממליץ לחבר ישירות לרסיבר ולאפשר לסינגל לעשות את המסלול הקצר ביותר.

אגב, בדקת שהווליום של הכרומקאסט מספיק גבוה לפני ששלחת לרסיבר? שני בוררי ווליום על אותו קו זה מתכון לבילבול 😉

oronm (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #15 

הווליום של הכרומקאסט מעולה בחיבור אופטי. וממש חלש בחיבור PL. ניתן לשמוע אבל ההגברה היא קיצונית.. הנחתי כי זה חיבור פחות איכותי. יכול להיות בעיה ברסיבר אם כי פחות סביר.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”