מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

NVIDIA SHIELD מודל 2017

עמוד 64 מתוך 92
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  63  |  64  |  65  | ... |  90  |  91  |  92  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > חומרה PC + סטרימרים
מחבר הודעה
DorS1234
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2015
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 176

#946  נשלח: ו' 26/01/2018 18:26

romanhit
·בדגם הזה: https://www.amazon.com/Seagate-Expansion-Portable-External-STEA2000400/dp/B00TKFEE5S?tag=h0dab-20&
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
romanhit
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2006
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 173

#947  נשלח: ו' 26/01/2018 18:28

DorS1234 כתב:
@romanhit
·בדגם הזה: https://www.amazon.com/Seagate-Expansion-Portable-External-STEA2000400/dp/B00TKFEE5S?tag=h0dab-20&

·אחלה, תודה רבה!
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 695
מספר הודעות: 7586

#948  נשלח: ו' 26/01/2018 19:18

איגורפ כתב:
הבעיה שהוא כל זמן מחובר רק ל WIFI. איך לגרום לו להתחבר לרשת חוטי?

·תלחץ על האייקון של ה WIFI עם השלט ופשוט תעביר אותו ל OFF
איגורפ
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2009
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 95

#949  נשלח: ו' 26/01/2018 20:07

אחרי שביטלתי את IPV6 הכל הסתדר. תודה
Joha132
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2011
הבעות תודה: 59
מספר הודעות: 612

#950  נשלח: ו' 26/01/2018 20:41

למה לבטל IPV6,
אני עם אקספון וIPV6 ללא בעיות.
הגדרתי שיפעל רק על רשתות 5GHZ ואני מקבל 84-92 מתוך 100 יציב (הכוונה, לא נופל).
sky1sky10
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 25, 2005
הבעות תודה: 152
מספר הודעות: 3057

#951  נשלח: שבת 27/01/2018 14:53

השילד התחיל לקרטע בהזרמת תכנים 4K HDR ,
ניסיתי לאתחל המחשב והשילד אך השילד התעקש לקרטע בהזרמה.
ניסיתי SPMC והוא קירטע עוד יותר.
הסרתי הקודי והתקנתי מחדש וחיברתי את הדיסק ישירות לשילד ובדקתי שהוא מזרים בצורה חלקה.
החזרתי הדיסק לרשת וגם כעת אין בעיות הזרמה.

האם זה קשור למחשב ממנו מוזרם?
היה מותקן שם שרת פלקס - הסרתי גם אותו.
שיניתי הרזולוציה של המחשב ל 1080P במקום 4K.

החיבור קווי,
התכנים מאוחסנים בדיסק USB3 המחובר למחשב.

מה תתכן הבעייה?
Joha132
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2011

#952  נשלח: שבת 27/01/2018 17:41

ההזרמות של 4K HDR לא סוחבות על PC (יש איזשהי בעייתיות, למרות שלא אמורה להיות)
מאז, פשוט משתמש בשילד כשרת ומוריד ישירות (HDD של 2TB הוגדר כזכרון מכשיר).
בעיות ההזרמה נפתרו.

כן, יותר נוח דרך PC, אז הפתרון שלי הוא פשוט העברה דרך X-plore (מעביר ישירות לHDD בשילד) וכך צופה ישירות וללא תלות ברשת.
עניין של כ-5-10 דקות להעברה מלאה של קובץ 50GB.

אגב,
יש לך המון צווארי בקבוק:
1. כונן - מחשב
2. מחשב (שרת)
3. מחשב - רשת
4. רשת - ראוטר
5. ראוטר - שילד
6. שילד (עיבוד והפעלה)
(זה התהליך..)

ממליץ להפוך את השילד לשרת, ולהפוך HDD ישן שיש לך (או לרכוש) לזכרון מכשיר.
כך אין תלות במחשב.
ואם כן, תעביר כמוני.. לא ביג דיל וככה חוסכים מספר שלבים + את כח העיבוד של המחשב!
TheCoolest (ארתור ליברמן)
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2007

הבעות תודה: 1179
מספר הודעות: 10853

#953  נשלח: שבת 27/01/2018 17:47

Joha132
·
המחשב לא "מתאמץ" ולא מעבד שום דבר כשאתה מזרים תכנים דרך הרשת. (אלא אם כן מדובר ב-PLEX עם transcoding)
אם יש קרטועים שנפתרו לאחר התקנה מחדש של קודי, כנראה שהיתה בעיה כלשהי עם קודי.
כמובן שכל אחד ומה שנוח לו, אבל מה שאתה מציע, לדעתי, מיותר לחלוטין ולא נוח בעליל.
מי ירצה לשבת ולחכות שהסרט יועתק לכונן בשילד? אני רוצה לבוא, ללחוץ על כפתור ולצפות במה שבחרתי.
Joha132
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2011

#954  נשלח: שבת 27/01/2018 18:13

כשאתה משתמש בשרת, הקובץ עובר תהליך של טרנספורמציה, כיווץ ועיבוד בצד השרת, לצורך שליחה ולבסוף מחולק לפקטים.
יש עיבוד, ותוכל לראות את העלייה ב-CPU ובRAM בTask Manager כשתפעיל אותו כשרת.
הצד השני (או הראוטר) מקבל את זה ומנתב אל צד הלקוח (סטרימר/טלויזיה) - שם עובר טרנספורמציה ומוחזר חזרה לכדי "קובץ".
נוסיף לזה עוד תהליך עיבוד תמונה בצד הלקוח, ובאפרינג, והרי מדובר בצווארי בקבוק.

לא כל PC וציוד יוכל לעמוד בזה.. מספיק שאחד מהם מעכב הכל - והרי הקרטועים והקפיצות.
(ראוטר, PC, סטרימר, HDD)
העברת נתונים מ-HDD + עיבוד + העברת נתונים לראוטר.. וזה רק צד PC

ללא התהליך הזה, בחיבור קווי, עובד מעולה.
ולכן - יש צוואר בקבוק בדרך, ולפי הודעות בחודש האחרון הרבה נובעות משימוש בשרת על ה-PC.

המלצתי, להפוך את השילד לשרת ולהתקין HDD כזיכרון מכשיר.
כך לחסוך את הכל - ואם בכל זאת מתעקשים להשתמש ב-PC אז להעביר דרך מספר שיטות העברה אפשרויות DLNA FTP WIFI DIRECT...
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2007

#955  נשלח: שבת 27/01/2018 18:33

מה זה "שרת על ה-PC"? אני לא מבין, מצטער.
בוינדוס יש לך שירות SMB, הוא שירות שיתוף קבצים. הסטרימר ניגש לתוכן דרך השירות הזה. המחשב צריך רק להעביר את מה שהסטרימר מבקש אל הכרטיס רשת והכרטיס רשת כבר דואג להעביר את המידע החוצה.
אולי הייתי צריך להגיד שהמשאבים הדרושים ע"מ להזרים מידע דרך הרשת הם זניחים כדי להיות ברור יותר. ואלא אם כן אתה משתמש במחשב בן 10 שנים שבקושי זז, אני לא רואה סיבה שהמחשב יגרום לבעיות. כמובן שיכולים להיות מקרים יוצאי דופן, אבל באופן כללי המצב הוא כזה.
נכון, הדרך שבה הרשת שלך בבית מורכבת יכולה להשפיע. כמובן שרצוי מאד שהכל יהיה מחובר קווית, ומיותר לציין שהחיבורים צריכים להיות 1 ג'יגה.
אצלי בבית יש 3 סוויצ'ים וראוטר שמשמש כסוויץ' רביעי.
הראוטר בסלון, סוויץ' בחדר עבודה ועוד אחד בחדר נוסף, וסוויץ' אחד בתיבת תקשורת של הדירה שבעצם מחבר את הכל ביחד. הכל עובד בצורה מושלמת, ומדובר בסוויצ'ים הכי פשוטים וזולים של DLINK, לא משהו מיוחד.
אני לא קונה את הסיפור של צווארי בקבוק, למרות שזה תלוי בשימושים שאתה עושה במחשב באותו הרגע. אם יש לך תוכנה שטוחנת את הדיסק ממנו אתה רוצה לצפות, אז באמת יכול להיות שתהיה בעיה, אבל מה הסיכוי שזה באמת המצב?

ההמלצה שלך מובנת, לדעתי עדיין מיותרת לחלוטין ולא נוחה בעליל, אבל כפי שאמרתי: כל אחד ומה שנוח ומתאים לו. אם זה מתאים לך ונוח לך ככה, אז מי אני שאגיד לך שאתה טועה? כמובן שלתת את דעתך לאחרים זה חשוב, ופותח בפניהם אופציות נוספות. רק חשבתי לרשום מדוע, לדעתי, ההצעה שלך לא תתאים (ככל הנראה) לחלק גדול מהמשתמשים.

שחכתי להזכיר בהודעה הקודמת שלמעט עניין ההמתנה להעתקה, צריך גם להתעסק עם ההעתקה עצמה. ז"א לצאת מקודי, להכנס לסייר קבצים, לגשת למחשב ולחפש את הסרט אותו אתה רוצה לראות, להעתיק אותו לשילד, ולחכות דקות עד שהוא יועתק, ואז לחזור לקודי, להתחיל לחפש את הסרט מתוך רשימת הקבצי ווידאו. כל זה במקום פשוט להכנס לרשימת הסרטים עם פוסטרים ותיאור הסרט ולבחור את מה שאתה רוצה לראות.

ועוד דבר, זה אומר שבמקום דיסק פנימי שאפשר להתקין בתוך מחשב, תצטרך לשים עוד קופסה ליד השילד. ואם אתה בוחר דיסק 3.5", אז זו גם קופסה דיי גדולה ועוד עם שנאי עבור חיבור לחשמל.
Joha132
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2011

#956  נשלח: שבת 27/01/2018 18:52

שרת, הוא שמשדר ומעביר את המידע הלאה.
SMB הוא אמצעי העברת מידע, קרי, שרת שמעביר לצד לקוח.
על הארכיטקטורה לא אסביר לך, תן גוגל ותבין.
זה לא "מעביר" את הקובץ. הוא מעביר את המידע!

בקשר לסוויטצ'
סוויטצ' הוא רק נקודת ביניים לניתוב. אין שום עיבוד מעבר ל"ימינה או שמאלה".

ולנושא,
בגלל שהוא מעביר מ-HDD למחשב, ואז המחשב מעבד ומעביר מידע לרשת (ראוטר), ואז המחשב זה מנתב לסטרימר/טלויזיה ושם מבוצע עיבוד התמונה והתצוגה, יש המון המון צוואר בקבוק בדרך (שיכול להיות בכל נקודה).
כשניסה לשים ישירות בחיבור ישיר - עבד מעולה.. כי הדרך קוצרה (ושוב, לאחר שאני אישית חווה בעיות עם 4K או HDR עם PC שיחסית חדש וכן תומך.. אני יודע שהוא יוצר אצלי צוואר בקבוק ובחודש האחרון המון אנשים מעלים את הנושא הזה שוב ושוב ובכולם המסקנה היא ה-PC).

לא אמרתי שאף אחד צודק או טועה.
כולנו צודקים וטועים כאחד.
תמיד יש דרך טובה יותר, או מהירה ועקיפה.
אך מבלי לדעת הכל אנחנו רק משערים ונותנים מידע על סמך הבעיות שאיתן אנחנו התמודדנו עד כה.
ולהערכתי, בהחלפת השרת מהמחשב ל-SHIELD, הבעיה לא תהיה (אצלי זה פתר).
sky1sky10
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 25, 2005
הבעות תודה: 152
מספר הודעות: 3057

#957  נשלח: שבת 27/01/2018 22:11

אני במעקב על הזרמת השילד,

TheCoolest
Joha132

שתזכו למצוות

אני במעקב עם עניין ההזרמה,
כל הסיפור התחיל עם blue planet II.
אם שוב יתחיל לקרטע אז הסיטואציה לא נעימה כלל וכלל ויהיה צורך בפתרון אחר.

בקשר להעברה, האם יש אפשרות להעביר אוטומטית מה PC לכונן המחובר לשילד ללא התערבות המשתמש?
מוסיקאי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 10, 2009
הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 343

#958  נשלח: שבת 27/01/2018 22:52

גם אני "במעקב".

הגדלתי את ה- buffer ב- SPMC ל- 590M ונראה שהבעיה נפתרה שם. אני מזרים מהמחשב (קווי) קובץ 4K HDR בנפח של יותר מ- 70G והוא מתנגן ללא קירטועים (המסך שלי הוא לא 4K) - מה שלא יכולתי לעשות קודם לכן.

חזרתי על זה בקודי וכאן זה לא עזר והסרט מקרטע חפשי ועוצר כל כמה שניות ל- buffering.
כאמור - הקבצים מועברים מהמחשב (באמצעות SMB) והשילד מחובר קווי לאחד החיבורים ב- HOT Box.

עדיין לא מבין למה ההתנהגות בקודי כל כך שונה מה-SPMC ואני עדיין מנסה בזמני החפשי...
אגב - אני מבין מהתכתובות שאצל חלק מהחברים זה דווקא עובד טוב בקודי, אבל אולי זה בגלל התכנים השונים שמנסים להזרים. בקבצים קטנים יותר זה בהחלט עובד יפה.
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2007

#959  נשלח: שבת 27/01/2018 22:56

Joha132

- לא כתבתי שזה מעביר את הקובץ, אבל לא חשוב. ההתכתבות הזו בינינו לא מועילה יותר מדי.

- ה-overhead של שיתוף קבצים מבחינת המחשב הוא מאד קטן. לפחות למרבית המעבדים שעושים בהם שימוש היום.
רוב המידע בכלל לא עובר דרך המעבד, ולא דורש הרבה כוח עיבוד ע"מ להעבירו הלאה. צוואר הבקבוק לא כאן. ר"ע DMA, זה קיים בערך בכל בקר שיש לך בדרך בין ה-HDD לבין כרטיס הרשת שלך.

- בתוך הרשת הפנימית, הראוטר לא מבצע שום דבר, רק הסוויץ' שבו עושה את הניתוב (בערך כמו שכתבת בתגובה שלך, ימינה, שמאלה). לכן גם הוא לא אמור להוות צוואר בקבוק, אלה אם הוא תקול (או ממש גרוע).

- עכשיו, הסטרימר צריך לבצע מספר פעולות על מנת שתראה את תוכן הווידאו שמגיע אליו מהרשת:
הוא קודם כל צריך לפצל את הווידאו, אודיו והכתוביות מה"קונטיינר" (נניח MKV או MP4 וכו').
ולאחר מכן הוא צריך לפענח את תוכן הווידאו, האודיו והכתוביות שמגיעים אליו. לכל המכשירים היום יש פיענוח בחומרה עבור הווידאו, מאחר והמעבדים שבהם חלשים מכדי לבצע פיענוח בתוכנה. עקב שימוש בפיענוח בחומרה, פיענוח ווידאו כמעט ולא דורש משאבים מהמעבד הראשי. לגבי האודיו, אם עושים לאודיו passthrough לרסיבר, אז גם לא מתבצע שום פיענוח, אך גם אם כן, בדר"כ זה לא צורך המון משאבים. גם כתוביות בד"כ לא דורשות הרבה.

- קצב הנתונים המקסימלי של סרטי 4K HDR הוא 128Mbps בפיק, ז"א קצב העברה מקסימלי של 16MB/s. אני לא מכיר דיסק קשיח מהעשור האחרון שלא יכול להתמודד עם קצב כזה בקלות יתרה (ושים לב שזה בפיקים, בד"כ מדובר על קצב של כ-50-60Mbps).

- למשל אצלי, על סטרימר מבוסס מעבד פשוט עם 4 ליבות S905X אני מפעיל בקלות את הסרטים הכי כבדים, דרך הרשת, ללא שום בעיה. בזמן ניגון, המעבד של הסטרימר מגיע לכ-30% ניצול והכל רץ חלק וללא החסרת פריימים או קרטועים כאלה ואחרים.
אני באמת ובתמים לא מבין את כל הבעיות שעליהן מדברים כאן ולמה אנשים סובלים מהן. הדבר היחיד שאני כן יכול להגיד שהסטרימרים שלי מריצים LibreELEC, באנדרויד אני לא נוגע.

לכן דעתי היא שאם מצאת "צוואר בקבוק" כלשהו בהזרמה דרך הרשת, יש לך בעיה כלשהי או בציוד או בתוכנה, ומומלץ לפתור אותה במקום לחפש כל מני דרכים לטיפול בתסמינים שלה.

רציתי להוסיף כמה דברים. פרוטוקול SMB מאד לא יעיל. כאשר ניסיתי להזרים תוכן 4K עם חיבור רשת המובנה בסטרימר, של 100 מגה, נתקלתי בבעיה. קצב הנתונים המקסימלי אותו הצלחתי לקבל היה כ-70Mbps, ותכנים שהגיעו לפיקים גבוהים מזה פשוט הגיעו למצב של buffering. התחלתי לחפור ולנסות פרוטוקולים אחרים לשיתוף קבצים. מצאתי ש-FTP היה היעיל ביותר, והצלחתי להגיע איתו לניצול של כ-90% מהרוחב פס. לצערי זה עדיין לא הספיק לחלק מהתכנים. (למשל Ghost in the shell)
הפתרון שלי היה חיבור כרטיס רשת USB של 1 גיגה. למרות ה-overhead שמוסיף חיבור לרשת דרך USB, ולמרות שמדובר על חיבור USB 2.0 בסטרימר עצמו, בבדיקות מהירות (של הרשת עצמה) הצלחתי להגיע לקצב העברה של כ-250Mbps ואולי אפילו יותר. מאחר ו-250Mbps הם הרבה יותר ממה שצריך עבור הזרמה חלקה של 4K, לא נתקלתי יותר בבעיות buffering או בתקיעות או קירטועים לאחר מכן.

השילד בעל חומרה חזקה בהרבה מהסטרימר הפשוט שיש לי, ולכן אם קיימת בעיית קירטועים מדובר על בעיית תוכנה כלשהי. אנדרויד עצמו או של הנגן. אולי בעיית הגדרות. כפי שנכתב, התקנה מחדש של קודי פתרה את הבעיה.

sky1sky10

אם אתה משתמש ביוטורנט, יש לו אפשרות בהגדרות להעביר טורנט שההורדה שלו הסתיימה לתיקיה אחרת.

נערך בפעם אחרונה על-ידי TheCoolest בתאריך שבת 27/01/2018 23:03, נערך סך הכל פעם אחת
(2) הבעות תודה: MikMak , sky1sky10
MikMak
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 26, 2015
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 825

#960  נשלח: שבת 27/01/2018 23:03

TheCoolest כתב:
@Joha132

- לא כתבתי שזה מעביר את הקובץ, אבל לא חשוב. ההתכתבות הזו בינינו לא מועילה יותר מדי.

- ה-overhead של שיתוף קבצים מבחינת המחשב הוא מאד קטן. לפחות למרבית המעבדים שעושים בהם שימוש היום.
רוב המידע בכלל לא עובר דרך המעבד, ולא דורש הרבה כוח עיבוד ע"מ להעבירו הלאה. צוואר הבקבוק לא כאן. ר"ע DMA, זה קיים בערך בכל בקר שיש לך בדרך בין ה-HDD לבין כרטיס הרשת שלך.

- בתוך הרשת הפנימית, הראוטר לא מבצע שום דבר, רק הסוויץ' שבו עושה את הניתוב (בערך כמו שכתבת בתגובה שלך, ימינה, שמאלה). לכן גם הוא לא אמור להוות צוואר בקבוק, אלה אם הוא תקול (או ממש גרוע).

- עכשיו, הסטרימר צריך לבצע מספר פעולות על מנת שתראה את תוכן הווידאו שמגיע אליו מהרשת:
הוא קודם כל צריך לפצל את הווידאו, אודיו והכתוביות מה"קונטיינר" (נניח MKV או MP4 וכו').
ולאחר מכן הוא צריך לפענח את תוכן הווידאו, האודיו והכתוביות שמגיעים אליו. לכל המכשירים היום יש פיענוח בחומרה עבור הווידאו, מאחר והמעבדים שבהם חלשים מכדי לבצע פיענוח בתוכנה. עקב שימוש בפיענוח בחומרה, פיענוח ווידאו כמעט ולא דורש משאבים מהמעבד הראשי. לגבי האודיו, אם עושים לאודיו passthrough לרסיבר, אז גם לא מתבצע שום פיענוח, אך גם אם כן, בדר"כ זה לא צורך המון משאבים. גם כתוביות בד"כ לא דורשות הרבה.

- קצב הנתונים המקסימלי של סרטי 4K HDR הוא 128Mbps בפיק, ז"א קצב העברה מקסימלי של 16MB/s. אני לא מכיר דיסק קשיח מהעשור האחרון שלא יכול להתמודד עם קצב כזה בקלות יתרה (ושים לב שזה בפיקים, בד"כ מדובר על קצב של כ-50-60Mbps).

- למשל אצלי, על סטרימר מבוסס מעבד פשוט עם 4 ליבות S905X אני מפעיל בקלות את הסרטים הכי כבדים, דרך הרשת, ללא שום בעיה. בזמן ניגון, המעבד של הסטרימר מגיע לכ-30% ניצול והכל רץ חלק וללא החסרת פריימים או קרטעוים כאלה ואחרים.
אני באמת ובתמים לא מבין את כל הבעיות שעליהן מדברים כאן ולמה אנשים סובלים מהן. הדבר היחיד שאני כן יכול להגיד שהסטרימרים שלי מריצים LibreELEC, באנדרויד אני לא נוגע.

לכן דעתי היא שאם מצאת "צוואר בקבוק" כלשהו בהזרמה דרך הרשת, יש לך בעיה כלשהי או בציוד או בתוכנה, ומומלץ לפתור אותה במקום לחפש כל מני דרכים לטיפול בתסמינים שלה.

רציתי להוסיף כמה דברים. פרוטוקול SMB מאד לא יעיל. כאשר ניסיתי להזרים תוכן 4K עם חיבור רשת המובנה בסטרימר, של 100 מגה, נתקלתי בבעיה. קצב הנתונים המקסימלי אותו הצלחתי לקבל היה כ-70Mbps, ותכנים שהגיעו לפיקים גבוהים מזה פשוט הגיעו למצב של buffering. התחלתי לחפור ולנסות פרוטוקולים אחרים לשיתוף קבצים. מצאתי ש-FTP היה היעיל ביותר, והצלחתי להגיע איתו לניצול של כ-90% מהרוחב פס. לצערי זה עדיין לא הספיק לחלק מהתכנים. (למשל Ghost in the shell)
הפתרון שלי היה חיבור כרטיס רשת USB של 1 גיגה. למרות ה-overhead שמוסיף חיבור לרשת דרך USB, ולמרות שמדובר על חיבור USB 2.0 בסטרימר עצמו, בבדיקות מהירות (של הרשת עצמה) הצלחתי להגיע לקצב העברה של כ-250Mbps ואולי אפילו יותר. מאחר ו-250Mbps הם הרבה יותר ממה שצריך עבור הזרמה חלקה של 4K, לא נתקלתי יותר בבעיות buffering או בתקיעות או קירטועים לאחר מכן.

השילד בעל חומרה חזקה בהרבה מהסטרימר הפשוט שיש לי, ולכן אם קיימת בעיית קירטועים מדובר על בעיית תוכנה כלשהי. אנדרויד עצמו או של הנגן. אולי בעיית הגדרות. כפי שנכתב, התקנה מחדש של קודי פתרה את הבעיה.

sky1sky10

אם אתה משתמש ביוטורנט, יש לו אפשרות בהגדרות להעביר טורנט שההורדה שלו הסתיימה לתיקיה אחרת.

·אם אתה מחבר ליציאת USB ב-סטרימר מסוג USB 2.0 כרטיס רשת 1 גיגה שהוא USB 3.0 מה המהירות המקסימלית שתקבל?
והשילוב הטוב שהוציא לך מקסימום זה FTP דרך קודי ? איך אתה מגדיר אותו לשרת שלך בבית ?

תודה ושבוע טוב.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > חומרה PC + סטרימרים עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  63  |  64  |  65  | ... |  90  |  91  |  92  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה