מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מיזם הסיבים עד הבית של פרטנר - מישהו מכיר?

עמוד 34 מתוך 64
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  33  |  34  |  35  | ... |  62  |  63  |  64  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
shayze
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 2589

#496  נשלח: ב' 26/02/2018 15:01

פרטנר ראש העין.
מניח שזה תלוי מיקום בארץ מול שרת נבחר.

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
גיל37 (גיל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2011
הבעות תודה: 284
מספר הודעות: 2682

#497  נשלח: ב' 26/02/2018 16:50

פרטנר ראש העין לא שרת בדיקה טוב. תנסה פרטנר פתח תקווה .
shayze
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2011
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 2589

#498  נשלח: ב' 26/02/2018 19:20

אם יורשה לי, מה זה משנה? מהירות טובה, פינג כמעט אפסי. בשביל 2ms השרת מוגדר כלא טוב? נשמע לי קצת הגזמה, בטח כשאני מגיע מבזק שם קיבלתי לרוב 15 מגה עלובים

The story of stuff
http://www.storyofstuff.com/
liorp
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2009
הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 1939

#499  נשלח: ג' 27/02/2018 17:03

יש לפרטנר ארונות תקשורת ברחוב, או שהם שמים את הציוד שלהם בארונות של בזק?

הם הרי משתמשים בקנים של בזק, אז הגיוני שאו שהם יתקינו עוד ארון ליד זה של בזק או שישימו את הציוד שלהם בארון של בזק.

ראיתי "מכסי ביוב" של סיבי פרטנר במדרכות אבל לא יצא לי לראות ארונות של פרטנר ברחוב.
ValorHeart
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 15, 2012
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 1194

#500  נשלח: ג' 27/02/2018 20:43

הציוד יושב בתוך הבניין, צירפתי תמונה של ארון התקשורת של פרטנר לפני 4 עמודים.
משם ישנו סיב שיכול לנוע קילומטרים עד למרכזיה שלהם
liorp
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2009

#501  נשלח: ג' 27/02/2018 22:35

נשמע מוזר ולא יעיל, בזק שמים הרבה ארונות אקטיביים (עם מתגים ונתבים בתוכם) ברחבי כל עיר בארץ בדיוק כדי להימנע מלפרוס קילומטרים של סיבים.

הרי לא הגיוני שהסיב מהדירה של משפחת ישראלי מנתניה מגיע ישירות עד מרכזיית פרטנר בראש העין, אלא הוא מחובר למתג שכונתי שמשורשר לעוד מתג בשכונה הבאה וכך עד העיר הבאה ועד המרכזייה. כך לפחות סביר להניח שבזק עושים.
ValorHeart
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 15, 2012

#502  נשלח: ד' 28/02/2018 20:42

כמובן שזה עובר דרך מתגים..
liorp
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2009

#503  נשלח: ד' 28/02/2018 21:31

זו השאלה שלי, איפה המתגים האלה בכל עיר?
בזק שמים אותם בארונות תקשורת ברחוב לכל קבוצה של בניינים.
איפה פרטנר שמים את המתגים?
michaelfar
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 23, 2015
הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 186

#504  נשלח: ד' 07/03/2018 18:38

חייב להגיד שמאוד מאוכזב.
עדיין עכשיו הייתי באנלימיטד אבל פרטנר הציעו 1000 על 100 בעשר שקל פחות, אמרתי יאללה.

הגיע טכנאי לפני שבועיים, הסתכל על הצנרת מחוץ לדירה ואחרי המון המון זמן אמר שצריך לפתוח את התקרת גבס במסדרון ועד אז אי אפשר לעשות כלום. אז הוא הלך.

שילמתי לאיש מקצוע שיעשה עבודה בתקרה (נוהל של הבניין) והזמנתי שוב טכנאי.

היום הוא הגיע, ואחרי חצי שעה של ניסיון להעביר את הסטלבנד אמר שאין שום סיכוי בעולם שאפשר לעשות את זה, שזה עבודה של חצי יום לשני אנשים וגם אז לא בטוח, ושהדבר היחידי שאני יכול לעשות כדי להתחבר זה להזמין איש מקצוע משלי מכפסי האישי.

רק מה, לפני שנה טכנאי של אנלימיטד העביר כבל אתרנט כמעט לגמרי לבד (עזרתי לו פה ושם למשוך), אז שהטכנאי הזה קובע ש"אי אפשר" הוא יותר מטועה.

מאוד חבל, פעמיים איחרתי\יצאתי מוקדם מהעבודה, פתחתי תקרת גבס, ובסוף אני נשאר בלי כלום.

כנראה לא מקרה מייצג אבל לא יכול להמליץ לאף אחד להתחבר לשירות.
ValorHeart
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 15, 2012

#505  נשלח: ד' 07/03/2018 19:31

פרטנר התחילו לקחת חברות קבלן פחות איכותיות עקב עומס חריג בהתקנות, הטכנאים כנראה גם לחוצים ומוותרים על התקנות שנראות להם קשות, או קונים זמן כאשר זורקים את העבדודה אל הלקוח, באמת חבל.
גיל37 (גיל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2011
הבעות תודה: 284
מספר הודעות: 2682

#506  נשלח: ד' 07/03/2018 20:21

חבל מאד שזה מה שקורה.
אצלי היה קושי למצוא מעבר מחדר המדרגות פנימה לתוך הדירה וההשחלה של הסטלבנד נתקעה כמה פעמים. (הקבלן האידיוט הכניס צינורות שרשוריים במקום קשיחים חלקים וזו התוצאה).
בסוף, בהברקה של שניה, הצלחנו להעביר דרך התשתית של האינטרקום ובא לציון גואל. ההתקנה התקדמה והאינטרנט עובד.
eran405
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2012
הבעות תודה: 294
מספר הודעות: 1567

#507  נשלח: ד' 07/03/2018 21:00

פרטנר חברה שלא רואה את הלקוחות שלה ממטר. הם פנו אלינו מיוזמתם דרך קבלן שלהם שאמר שיש להם סיב מתחת לבניין והציע לחבר אותנו. עכשיו שיש את כל האישורים אין עם מי לדבר: הקבלן מסנן שיחות, מול פרטנר ישירות שרפתי שעות בטלפון - הנציגים שלהם פשוט מעבירים מאחד לשני ואין שום דרך להגיע למישהו שקשור להתקנת תשתית (אפילו להגיע לנציג שקשור בעקפין לפרטנר פייבר זה קריעת ים סוף).

התשובה היחידה שקבלתי זה כשפניתי למייל [email protected] (מופיע באתר שלהם כמייל לועדי בתים) וקבלתי תשובה אחת שיש להם כבר את כל האישורים הנדרשים אבל הסיב לא הגיע לאיזור שלנו. תשובה שלחלוטין לא הגיונית כי עוד לא העברנו להם את האישורים (יש לי סיבות להאמין שיש בידם אישורים מזויפים שלא ברור למה הם עושים דברים כאלה) וזה שהסיב עוד לא הגיע לאיזור שלנו סותר את מה שהקבלן שלהם אמר לנו (יש דרך לדעת מי מהם אומר אמת?). כמובן שפניות נוסופת למייל הזה כבר מסוננות.

למזלינו אנליטד גם הגיעו אלינו ואנחנו בשלבי התקנה של התשתית שלהם.

עדיין אם מישהו יודע למי כן אפשר לפנות בפרטנר כדי לקדם את הנושא אשמח לפחות לנסות (עוד תחרות/אופציות זה תמיד טוב).
michaelfar
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 23, 2015
הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 186

#508  נשלח: ה' 08/03/2018 11:01

michaelfar כתב:
חייב להגיד שמאוד מאוכזב.
עדיין עכשיו הייתי באנלימיטד אבל פרטנר הציעו 1000 על 100 בעשר שקל פחות, אמרתי יאללה.

הגיע טכנאי לפני שבועיים, הסתכל על הצנרת מחוץ לדירה ואחרי המון המון זמן אמר שצריך לפתוח את התקרת גבס במסדרון ועד אז אי אפשר לעשות כלום. אז הוא הלך.

שילמתי לאיש מקצוע שיעשה עבודה בתקרה (נוהל של הבניין) והזמנתי שוב טכנאי.

היום הוא הגיע, ואחרי חצי שעה של ניסיון להעביר את הסטלבנד אמר שאין שום סיכוי בעולם שאפשר לעשות את זה, שזה עבודה של חצי יום לשני אנשים וגם אז לא בטוח, ושהדבר היחידי שאני יכול לעשות כדי להתחבר זה להזמין איש מקצוע משלי מכפסי האישי.

רק מה, לפני שנה טכנאי של אנלימיטד העביר כבל אתרנט כמעט לגמרי לבד (עזרתי לו פה ושם למשוך), אז שהטכנאי הזה קובע ש"אי אפשר" הוא יותר מטועה.

מאוד חבל, פעמיים איחרתי\יצאתי מוקדם מהעבודה, פתחתי תקרת גבס, ובסוף אני נשאר בלי כלום.

כנראה לא מקרה מייצג אבל לא יכול להמליץ לאף אחד להתחבר לשירות.

·

עדכון למי שמעוניין, אחרי שביליתי חלק נכבד מהבוקר עם פרטנר בטלפון, בו כל פעם נציג אחר אמר לי ש"הטכנאי והמנהל עבודה אמרו שזה בלתי אפשרי", וכל פעם אני עניתי שעובדתית זה לא נכון כי אנלימיטד עשו את זה לפני שנה, הם אמרו שישלחו שבוע הבא מנהל עם טכנאי לבוא לראות.

אם לא הייתי פותח חור בתקרה לכבוד זה כנראה שכבר מזמן הייתי מבטל ולא מתקרב יותר בחיים
shaulch
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 14, 2005
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 286

#509  נשלח: ה' 08/03/2018 22:12

eran405 כתב:
פרטנר חברה שלא רואה את הלקוחות שלה ממטר. הם פנו אלינו מיוזמתם דרך קבלן שלהם שאמר שיש להם סיב מתחת לבניין והציע לחבר אותנו. עכשיו שיש את כל האישורים אין עם מי לדבר: הקבלן מסנן שיחות, מול פרטנר ישירות שרפתי שעות בטלפון - הנציגים שלהם פשוט מעבירים מאחד לשני ואין שום דרך להגיע למישהו שקשור להתקנת תשתית (אפילו להגיע לנציג שקשור בעקפין לפרטנר פייבר זה קריעת ים סוף).

התשובה היחידה שקבלתי זה כשפניתי למייל [email protected] (מופיע באתר שלהם כמייל לועדי בתים) וקבלתי תשובה אחת שיש להם כבר את כל האישורים הנדרשים אבל הסיב לא הגיע לאיזור שלנו. תשובה שלחלוטין לא הגיונית כי עוד לא העברנו להם את האישורים (יש לי סיבות להאמין שיש בידם אישורים מזויפים שלא ברור למה הם עושים דברים כאלה) וזה שהסיב עוד לא הגיע לאיזור שלנו סותר את מה שהקבלן שלהם אמר לנו (יש דרך לדעת מי מהם אומר אמת?). כמובן שפניות נוסופת למייל הזה כבר מסוננות.

למזלינו אנליטד גם הגיעו אלינו ואנחנו בשלבי התקנה של התשתית שלהם.

עדיין אם מישהו יודע למי כן אפשר לפנות בפרטנר כדי לקדם את הנושא אשמח לפחות לנסות (עוד תחרות/אופציות זה תמיד טוב).

·תנסה לפנות לבני לחמני [email protected]
(1) הבעות תודה: eran405
adirbd
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 11, 2009
הבעות תודה: 9
מספר הודעות: 496

#510  נשלח: ו' 23/03/2018 20:54

liorp
·

הארונות של בזק הם MSAG והם משמשים לקווי הנחושת ADSL/VDSL.
הסיבים האופטים שלה לעומת זאת יוצאים ממרכזים גדולים ברחבי הארץ של בזק והציוד האקטיבי היחידי הוא המתג האופטי שיושב אצל הלקוח או בבניין.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  33  |  34  |  35  | ... |  62  |  63  |  64  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה