מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מיזם הסיבים עד הבית של פרטנר - מישהו מכיר?

עמוד 62 מתוך 65
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  61  |  62  |  63  |  64  |  65  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 513
מספר הודעות: 6791

#916  נשלח: ה' 08/11/2018 1:05

booras
·

אין קשר בין לקוחות עסקיים לזה, הלקוחות העסקיים משלמים על מהירות מובטחת וקו יציב, והם משלמים על זה מספיק (כשמדובר על מהירויות כאלו כן..) שום קו פרטי לא יכול להחליף את זה לא משנה כמה גדול המספר יהיה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
1OrenBen-Moshe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2016
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 125

#917  נשלח: ה' 08/11/2018 1:58

אני גר באשדוד. איך אפשר לדעת איפה כבר יש לפרטנר תשתית סיבים באשדוד?
ניסיתי לשים כמה שמות של רחובות באתר של פרטנר לראות אם יש שם סיבים זה תמיד רושם שעוד לא הגיע לשם
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 330
מספר הודעות: 1693

#918  נשלח: ה' 08/11/2018 8:26

גיל37 כתב:
ציטוט:
...

איפה SYS_ADMIN עכשיו שלעג לפרוייקט הזה של פרטנר וכינה אותו ניסוי שולי בטכנולוגיה ?
פרטנר נותנת בראש להוט ובזק.
·

פרטנר נותנת בראש רק למי שמוכן לאכול את הלוקשים של פרטנר והלוקשים האלה גורמים להם לכאב ראש של ממש.
לא בזק ולא הוט לא סופרים את פרטנר, בידיוק כמו שהם לא ספרו סיפורים מופרכים אחרים, למשל את סיפורי סיבים של חח''י. שהיום כבר ניתן לראות שהסיפורים האלה פשוט נגמרו כלא היו. כל מי שעוסק בתחום התקשורת מודע לזה שאת המתווה של ניסוי טכנולוגי של פרטנר לא ניתן להגדיל לקני מידה שיהיה מתאים לפריסה אמתית והוא יישאר גם בעתית כאנקדוטה שניתן לספר רק בהכרזות PR לציבור הקוראים שלא מבין כלום בתחום של תכנון תשתיות תקשורת.
לא סתם אחרי מספר שנים של פריסה של סיבי פרטנר, הם הגיעו להרבה פחות מאחוז אחד מכיסוי. כך שאם הם יתמידו בזה בעוד כ 200 שנה תושבי מדינת ישראל יוכלו לחזות בפריסה כלשהיא של רשת זו.
גם הבדיחה הזו שבאותה העיר שהם חיברו מספר בתים בודדים בשכונה אחת ולא מוכנים לחבר יותר אפילו בית נוסף אחד בה, והם כבר מספרים שיש להם כבר פריסה בעיר הזו זה דבר הזוי כשעצמו. זה דומה למצב שאם יש לי התקנות של חיבורים אלחוטיים במהירות של 1G סימטרי, שתכננתי אותם לצורך חיבור בעלי תפקידים, כל אחד בישוב מגוריו שלו, ואני אנסה לספר שכיסיתי את כל הישובים האלה עם החיבורים סימטריים אלחוטיים של GIGA, מבלי להזכיר שבכל ישוב כזה מחובר לקוח בודד לשירות זה.

כך שהיום מי שמוכן להאמין לסיפורי פרטנר זה רק מהסוג האנשים שהאמינו לסיפורי חיפוש היהלומים בקישון ורכשו מניות של המייזם המבטיח זה.
https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,734...
גיל37 (גיל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2011
הבעות תודה: 284
מספר הודעות: 2682

#919  נשלח: ה' 08/11/2018 12:25

sys_admin

טוב לראות שאתה עדיין אופטימי כהרגלך

בינתיים אני גולש במהירות 1000/100 ברשת הסיבים הלא קיימת של פרטנר
וצופה בכאן 11 באיכות Full HD בשידורי DVB-T2 שלא קיימים.
Shasoosh
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jun 29, 2007
הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 744

#920  נשלח: ה' 08/11/2018 12:32

sys_admin
·״הרבה פחות מאחוז״ - מאיפה אתה מביא את הנתונים האלה?

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...

בלי קשר, הוט האלה כאלה בדיחה. כשהתקשרתי להתנתק עקב מעברי לסיב הנציגה שאלה אותי ״אתה באמת חושב שאתה צריך את כל המהירות הזאת?״
idabari
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 03, 2004
הבעות תודה: 72
מספר הודעות: 1489

#921  נשלח: ה' 08/11/2018 13:19

sys_admin

תצטרף להוט ובזק ותעזור להם לא לספור את פרטנר.

אני אמשיך לגלוש ב- 1000/100 על הסיב של פרטנר....
(1) הבעות תודה: גיל37
booras
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2012
הבעות תודה: 12
מספר הודעות: 119

#922  נשלח: ה' 08/11/2018 13:24

sys_admin
·

מאיפה הנתונים האלה אחי? בנתיים פרטנר לא נחים.. יש להם פשוט תוכנית לחבר רק בניינים מרובי דיירים בוא נגיד בניינים מעל 15 קומות.. הם לא נכנסים לבניינים קטנים או דירות פרטיות כרגע כי זה לא רווחי להם כלל כרגע אבל מה שכן הסיב כן נמצא ברחוב ומוכן לפקודת יום הדין לחיבור מנשתשי קצה.. לא רק פה בעיר שלי ראיתי אותם מטפלים בתשתיות שלהם בלי סוף גם בעוד הרבה ערים יצא לי לראות פיזית אני לא יודע על מה אתה מדבר ..
booras
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2012

#923  נשלח: ה' 08/11/2018 13:25

Shasoosh
·

כמה חיכתי לאמר להם את זה ויצא לי לאחרונה לאחר שפרטנר וסלקום הגיעו גם לפה
a_yaron
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2005
הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 1470

#924  נשלח: ה' 08/11/2018 13:29

booras כתב:
@sys_admin
·

מאיפה הנתונים האלה אחי? בנתיים פרטנר לא נחים.. יש להם פשוט תוכנית לחבר רק בניינים מרובי דיירים בוא נגיד בניינים מעל 15 קומות.. הם לא נכנסים לבניינים קטנים או דירות פרטיות כרגע כי זה לא רווחי להם כלל כרגע אבל מה שכן הסיב כן נמצא ברחוב ומוכן לפקודת יום הדין לחיבור מנשתשי קצה.. לא רק פה בעיר שלי ראיתי אותם מטפלים בתשתיות שלהם בלי סוף גם בעוד הרבה ערים יצא לי לראות פיזית אני לא יודע על מה אתה מדבר ..

·

איזה מזל שזה לא נכון, אני גר בקומה רביעית ואחרונה ואני מחובר לסיב של פרטנר.
booras
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2012

#925  נשלח: ה' 08/11/2018 13:31

a_yaron
·

באמת?? לא ידעתי זאת כלל .. נו אז זה רק מראה את הרצון של פרטנר כן לחבר.
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#926  נשלח: ה' 08/11/2018 13:32

גיל37 כתב:
@sys_admin

טוב לראות שאתה עדיין אופטימי כהרגלך

בינתיים אני גולש במהירות 1000/100 ברשת הסיבים הלא קיימת של פרטנר
וצופה בכאן 11 באיכות Full HD בשידורי DVB-T2 שלא קיימים.
·

זה שבינתיים אתה גולש במהירות 1000/100 בניסוי של פרטנר, כי זו השכונה שפרטנר בה החליט לערוך את הניסוי זה, זה נחמד, אבל זה לא משנה כלל לאף אחד אחר, שגר בערים אחרות בישראל ואפילו לא לאחד שגר בשכונה הסמוכה לך באותה עיר ממש ולא יכול להצטרף לניסוי זה, כי שם הוא לא מתבצע.
בידיוק כמו זה שאם אני מחובר לאנטרנט דרך עורק מיקרוגל סימטרי של 1G כבר שנים רבות, זה עוד לא גורם לי לחשוב שזה המצב הכללי בישראל וגם אין לי דימונות שמחר בבוקר או גם בעוד מספר שנים לקוחות פרטיים יוכלו בכל מקום בישראל לקבל חיבור כזה.

גם זה שאתה צופה בערוץ 11 ב HD דרך ניסוי של בזק, זה לא משנה כלל למי שנמצא בישוב אחר, אפילו אחד שגר גם במרכז הארץ ולא יכול ללא אנטנה כיונית לקלוט שידור זה. גם זה לא ישנה לאף אחד, אם מחר או בעוד שנה במסגרת אותו הניסוי יכוונו מחדש את האלומת שידור של האנטנה שממנה אתה קולט את הניסוי ואתה לא תקלוט אותו. כי זה כל הרעיון של הניסוי, שהוא לא נועד לך ואתה רק טופס עליו טרמפ זמני כל עוד שהוא נמשך. כמו למשל לא הייה משנה לאף אחד שהיו כאלה שקלטו מניסוי זה ערוצים נוספים, כמו ערוץ 9 ברוסית ואחרי שהערוצים אלו הפסיקו להיות משודרים באותו הניסוי לא הייה למי לבוא בטענות.
ובידיוק כמו שלא הייה משנה לא אחד שמקבל החלטות בדבר, כל הבכי והנהי של אלה שהפסיקו לקלוט את הניסוי DAB של בזק לאחר כ 7 שנים שהוא התקיים והייה באוויר וכל הטרמפיסטים נשארו עם ציוד קליטה יקר שלא ניתן הייה לעשות בו כלום לאחר שבזק כיבו את הציוד שידור שהייה בבדיקה.
ואת הנקודות אלו הסברתי כבר לא פעם ולא פעמיים.
booras
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2012

#927  נשלח: ה' 08/11/2018 13:36

sys_admin
·

רק מזכיר לך שהוט.. מתב לשעבר ו2 החברות הכבלים שהיו (לפי אזורים) התחילו בדיוק ככה אז בזמנו בתחילת דרכו של האינטרנט בכבלים (NONSTOP היה שמו של הפרוייקט בתחילת דרכו).. ניסוי מצומצם בחלק מהערים ולאט לאט לשאר המקומות..
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#928  נשלח: ה' 08/11/2018 13:51

booras
·

אם כבר מזכירים אז כדאי לזכור ששירותי אינטרנט על גבי רשת של טלוויזייה בכבלים בישראל החלו עוד הרבה לפני שהוט היתה קיימת כלל, אלה שבחברות כבלים נפרדות לפי אזורים, בחברות כבלים שהיו קיימות אז, כמו מט''ב, ערוצי זהב, תב''ל ואחרות. השירותים אלו ניתנו על גבי תשתית שהייתה כבר קיימת לפני זה לצרכים אחרים וניתן הייה לנצל ולמחזר אותה לצורך זה ללא השקעות גדולות של פריסה תשתיתית. יותר מזה הוט לא פרסו אפילו קילומטר אחד של כבלים לאותם מאות הישובים שבהם לא היתה תשתית של חברות כבלים קודמות. ועד היום בישובים אלה אין שום חיבור של הוט. זה כל הסיפור.
גיל37 (גיל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2011
הבעות תודה: 284
מספר הודעות: 2682

#929  נשלח: ה' 08/11/2018 14:52

sys_admin

זה באמת "נס" גדול שאני במקרה גולש במהירות 1000/100 בסיבים של פרטנר.
מדובר בשכונות הירוקות שהן השכונות הכי גדולות בכפר סבא וכוללות אלפי בתי אב שנהנים מה"נס" הזה כהגדרתך.
וממש עכשיו כשאני מקליד את השורות הללו משחילים את הסיבים גם באיזור התעשיה של כפר סבא וכנראה גם בשכונות הסמוכות לו.
וזה רק בכפר סבא..
ככה שאני מקווה שאתה מבין שזה נשמע כמו בדיחה לא מוצלחת כשאתה קורא לזה ניסוי, כשבפועל השירות מסחרי ומתרחב לעוד לקוחות כל הזמן.
וזה ממש לא דומה לקצב הפריסה של אנלימיטד שזזו בקצב של צב חולה מהיום הראשון שהחברה נפתחה.
(1) הבעות תודה: want_upload
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#930  נשלח: ה' 08/11/2018 17:35

גיל37
·
ואני כבר חשבתי לתומי שאחרי אותו השרשור ההוא של מאות רבות של עמודים במשך יותר מחמש שנים שהתגלגל כאן בהקשר לסיפורים הזהים שנסובו מסביב לגילגולים של מיזם הסיבים של חח''י, שבו כבר בעמוד הראשון הסברתי למה מסיפורים ריקים כאלה לא יוצא כלום. ושאחרי זה בכל זאת היו כאן כאלה שבאדיקות במשך כל אותן השנים כל כמה שבועות סיפרו בהתמדה שמיזם ההוא הולך עוד להתרחב ולהגיע לכל ישוב ולכל בית אחרי מספר שנים ספורות, גם אחרי שהייה ברור שזה לא הולך לשום מקום וגם בישובים שבהם הוא התחיל המיזם לא מתקדם לשכונות נוספות יהיה מובן שלא להתחיל את כל ההסיפור הזהה רק בהקשר "למיזם" אחר. ומסתבר שאפילו אחרי שהסיפור ההוא נגמר שיש עוד כאלה שעוברים לסיפור זהה חדש, רק בקשר לחברה אחרת, אבל באותה האדיקות ממש.

אחרי כל זה, מה שנשאר רק להגיד: "אשרי המאמין".
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  61  |  62  |  63  |  64  |  65  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה