מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

שרשור תגובות: LG משיקה בישראל את סדרת מסכי ה-OLED לשנת 2017

עמוד 4 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 
   פורומים > כללי > חדשות HT
מחבר הודעה
acc800
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 03, 2016
הבעות תודה: 18
מספר הודעות: 411

#46  נשלח: ג' 04/07/2017 17:13

CUTNPASTE כתב:
מה לא נשמע רציני. זו עובדה שמסכי OLED לא יכולים לשמש כמסך מחשב כי הם נצרבים מהר יחסית, נכון צריבה הפיכה, אבל היא מאד מפריעה כאשר היא מתרחשת ולא קל להפתר ממנה. וגם עובדה שבהירות מסך OLED מאד מוגבלת ביחס למסך LCD עם תאורת LED כי OLED מטבעו בעל יכולת הארה מוגבלת. אני בטוח שאם ההיתי רושם את זה על פלאסמה לפני 10 שנים התגובות היו כאן דומות... אני משוכנע ש OLED יעלם כמו שהוא הגיע. ל QDOT יש פוטנציאל הרבה יותר גדול להפוך לטכנולוגיה בשלה. ואני לא מדבר על ה QLED של שמסונג, אלא על שימוש ב QDOT ליצירת הפקסלים עצמם. כרגע הבעיה היחידה היא עלות גבוהה של מסך שכזה. אותה הבעיה שהייתה עם LCD לפני עשור...
·
וגם אם אולד זה דבר זמני של 5 או 7 או 10 שנים מישהו אמר שאי אפשר להנות מזה עד שיחלוף מהעולם לטובת משהו טוב יותר? QLED אמיתי למשל? הכל פה זמני גם אנחנו... יש משהו שהוא נצחי?
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2609
מספר הודעות: 44135

#47  נשלח: ג' 04/07/2017 17:16

jacko-il כתב:
בוודא שסמסונג הוציאה מסך OLED,
חפש KE55S9C
היה גם מסך לא רע בכלל. ביצועים טובים יותר משל LG לתקופה. אבל הם הוציאו את הפלאג מהכיוון הזה וויתרו לגמרי על הטכנולוגיה.
יש כמה פירושים למדוע הם עשו את זה. כנראה שכולם נכונים או חצי מעוניין לפחות.
·

כל יום לומדים משהו חדש (כמו שאמר לי מישהו חכם פעם, ביום שמפסיקים, כנרה כבר מתת).

יתכן שסמסונג יוצאו שנה הבאה הפתעה, יתכן שלא, כרגע מסתכלים על מה שיש ולבכות טכנולוגיה בשלה שנמכרת היטב ולהספיד אותה זה קצת מוקדם ולא עינייני, לא?

ד"א, אם שנה הבאה סמסונג יוציאו טכנולוגיה שתנטרל את כל החסרונות הנוראים (לדעתי, לא לקפוץ בבקשה) שיש ל LCD כיום, אני הראשון שישמח וישקול החלפה של מסך - זה היה טוב לכולנו כצרכנים.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
rwg1 ((גיל))
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2005
הבעות תודה: 259
מספר הודעות: 1630

#48  נשלח: ג' 04/07/2017 17:20

Huber

להתייחס ישר לאדם שכותב דברים שאתה לא מסכים איתם כטרול, או אחרים שמתייחסים לאותם הדברים
כבדיחה גרועה מבלי שאתם מנסים ממש להתייחס לתוכן הדברים לא ממש נראה לי כניהול של דיון ענייני ותתקן אותי
אם אני טועה.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2609
מספר הודעות: 44135

#49  נשלח: ג' 04/07/2017 17:35

rwg1 - תקרא שוב מה שכתבתי, לא התייחסתי לאף אחד כטרול, ניסיתי להבין אם הוא רציני או מחפש סתם ליצור פרובוקציה. כשהוא ענה ברצינות ונימק את הכרזתו הבומבסטית בדיעה מסודרת ולא סתם משפט שנזרק לאוויר, עניתי בהתאם ובענייניות למיטב הבנתי. לא?

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
rwg1 ((גיל))
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2005

#50  נשלח: ג' 04/07/2017 17:51

Huber

כן, אתה המשכת את הדיון בצורה יותר רצינית אחרי התגובה הראשונה שלך, אבל אם תקרא שוב את התגובה הראשונה
שלי בנושא תראה שהיא לא הייתה מכוונת רק לדברים שלך בצורה ספציפית.
טלHD
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2008
הבעות תודה: 960
מספר הודעות: 13073

#51  נשלח: ג' 04/07/2017 19:34

CUTNPASTE כתב:
מה לא נשמע רציני. זו עובדה שמסכי OLED לא יכולים לשמש כמסך מחשב כי הם נצרבים מהר יחסית, נכון צריבה הפיכה, אבל היא מאד מפריעה כאשר היא מתרחשת ולא קל להפתר ממנה. וגם עובדה שבהירות מסך OLED מאד מוגבלת ביחס למסך LCD עם תאורת LED כי OLED מטבעו בעל יכולת הארה מוגבלת. אני בטוח שאם ההיתי רושם את זה על פלאסמה לפני 10 שנים התגובות היו כאן דומות... אני משוכנע ש OLED יעלם כמו שהוא הגיע. ל QDOT יש פוטנציאל הרבה יותר גדול להפוך לטכנולוגיה בשלה. ואני לא מדבר על ה QLED של שמסונג, אלא על שימוש ב QDOT ליצירת הפקסלים עצמם. כרגע הבעיה היחידה היא עלות גבוהה של מסך שכזה. אותה הבעיה שהייתה עם LCD לפני עשור...
·
חוכמה קטנה לזרוק הצהרות בומבסטיות באויר (אפשר לומר...כהרגלך) ולציין רק את מה שתומך כבייכול בתאוריה באותם דברים.
-צריבות ב OLED זה כל כך נדיר, כמעט כמו צריבות ב LCD. צבירות אכן מתרחשות ומתוקנות כמעט "און ליין" ע"י מנגננים מוטמעים במסך.
-יכולת הארה מוגבלת ביחס למה? לרמת הארה של 1,000 ניטים ? כן.
לצורך הצגת תוכן, גם תוכן HDR בסביבה בייתית? לא.
כבר בדור הקודם (2016) ובוודאי בנוכחי יש עליה ניכרת ברמת ההארה במסך מכוייל לתצוגה בסביבה בייתית בצורה מייטבית (למיטב זכרוני, לפחות עוצמת הארה כפולה מהפלאזמות המתקדמות והטובות ביותר שהיו בתחום הזה).
גם במסך כמו שלי מסידרה 6, הצפייה ה"רגילה" היא בכ 50% מעוצמת ההארה המירבית.
גם בתוכן טובעני ובסביבה בייתית מוארת, הגעה ל100% מיכולת ההארה יכולה "להוציא את העניים" ומעייפת לאורך זמן.
-רק לפני ימים אחדים סמסונג, היצרנית הגדולה בעולם של מסכי OLED למכשירי סלולר, הודיעה על הקמת מפעל נוסף לייצור מסכים כאלו עבור אפל שהזמינה ממנה כ 100 מיליון (!!!) מסכי OLED לאייפון 8/איפון X ונספחיו.
-סמסונג פיגרה טכנולוגית בנקודת זמן מסויימת (למיטב זכרוני לפני כשנתיים וחצי) בפיתוח וייצור מסכי OLED בהשוואה ל LG והחליטה להשקיע את מאמצי הפיתוח במקום אחר (QLED).
אם נקודת הזמן הזו לא היתה מתרחשת, סמסונג כנראה הייתה מובילה היום גם בייצור פנלים OLED למסכים גדולים.
- בהתחלה כתבת ,"זמני" , אחר כך תיקנת שגם 10 שנים זה זמני ...
הרי לפי התרגום שלך ל"זמני" בימינו, ניתן לומר על כל טכנולוגיה שהיא "זמנית"...
ולכן אל לנו (מאמצי ורוכשי המכשירים עם הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת נכון להיום), לרכוש שום מכשיר כזה...כי הוא "זמני".
rwg1 ((גיל))
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2005

#52  נשלח: ד' 05/07/2017 16:03

CUTNPASTE

אני הסכמתי עם חלק מדבריך בתגובות הקודמות שלך בשירשור אך עם כמה דברים בתגובתך האחרונה אני לא ממש
מסכים. הדבר המרכזי שאני לא מסכים איתו הוא שאתה כותב "עד היום אף טכנולוגיה אחרת לא הצליחה להתעלות על
איכות התמונה של CRT פר רזולוציה". אם היית כותב את המשפט הזה עד בערך המחצית הראשונה של העשור הקודם,
או מעט אחרי התקופה ההיא, אני הייתי מסכים עם המשפט הזה הרבה יותר. המצב היום, גם אם לא תתייחס לרזולוציה,
הוא ששתי הטכנולוגיות המובילות לייצור מסכים נותנות תוצאות יותר טובות כמעט בכל אספקט של התמונה. ולגבי זה
שבתחילת העשור הקודם ל- CRT עוד היה יתרון מסויים, כדאי לך לזכור שרובם של התקנים בתחום זה, תקנים שהם
בשימוש רחב מאוד עוד היום בתכני SDR, נקבעו ספציפית להתאים ליכולות של CRT.

טלHD

יש כמה דברים שקשה לי להבין מהתגובה שלך. אחד מהדברים הללו, דבר שחוזר כל הזמן בדיונים על רמות הארה,
זה למה דווקא ההתייחסות לרמת הארה של 1000 ניט. האם 1000 זה הסטנדרט שאליו יצרני המסכים צריכים לשאוף?
וזו רמה שדרך אגב מסכי OLED גם מהדור החדש לא ממש מצליחים להגיע אליה, כי מסכי OLED הכי טובים היום
כשהם מכויילים מגיעים בקושי ל- 750 ניט.

דבר נוסף שמעניין אותי לדעת הוא כשאתה כותב על "מסך מכוייל לתצוגה בסביבה בייתית בצורה מייטבית", לאיזו
סביבה בייתית אתה מתכוון ? מהם הפרמטרים של אותה הסביבה הבייתית, כי כשאתה כותב ש"הגעה ל100%
מיכולת ההארה יכולה להוציא את העניים ומעייפת לאורך זמן", אולי זה אומר שהמסך שלך לא מכוון נכון לסביבת
הצפייה או שתנאים בסביבה הבייתית שלך לא לגמרי נכונים ? דבר נוסף שאני כל הזמן מבקש להזכיר (דבר שמשום
מה כמעט כל מי שבטוח ש-OLED עדיף תמיד ובכל מצב מעדיף לשכוח) היא שיכולת הארה לא רק קשורה לנקודות
קטנות של הארה מירבית בתמונה ( ה- Specular highlights), היא גם קשורה לשיחזור נכון של הצבעים ב- HDR.

לגבי ההתייחסות שלך לאסטרטגיה של סמסונג. זו אמנם דרך אחת לראות את הדברים אך יש גם דרכים אחרות.
הנה למשל דרך אחת שאני יכול להביא לה דוגמאות לא פחות טובות מלדרך שבה אתה מתאר את הדברים:
באותה השנה ש- LG הציגו את מסך ה- OLED הראשון שלהם גם סמסונג הציגו מסך OLED שזכה לביקורות
יותר מחמיאות אפילו ממסך ה- OLED של LG. סמסונג השתמשו בטכנולוגיית OLED שאיפשרה מסכים יותר
איכותיים מזו של LG. שנה לאחר מכן ב- 2014 הודיעו סמסונג שהם לא ימשיכו את ליין מסכי ה- OLED שלהם.
באותה השנה גם למדנו שכל התעשיה תאמץ את ה- HDR כשינוי הגדול הבא שלה. אז אולי סמסונג הבינו כבר
אז שלטכנולוגיית ה- OLED תהיה מעט בעיה להתמודד עם השינויים ש- HDR יביא בטווח של כמה שנים, שינויים
שדורשים מהמסך בין השאר גם רמות הארה הרבה יותר גבוהות. דבר שידוע הוא (ניתן לקרוא ולשמוע דברים
שאומרים בנושא זה מדענים בתחום, ויש דוגמאות לכך בשירשורים אחרים בפורום) שבטכנולוגיית OLED יש
בעיה די גדולה בלהמשיך ולעלות את רמת ההארה מהחומרים שמשתמשים בהם ליצירת מסכים הללו, בעיה
שגם קשורה מאוד לזה שקשה יהיה להרחיב עוד יותר את רוחב הגאמוט במסכים שמתמשים בטכנולוגיה זו.

אז סמסונג שלהם יש נתח שוק גדול מאוד בתחום החליטו שהם יוכלו להתחרות לזמן מסויים מול הטכנולוגיה
של LG מבלי לאבד נתח שוק גדול עד שתבוא טכנולוגיה שכן תתאים לדרישות שיהיו לתוכן HDR, ולבנתיים
לשפר את הטכנולוגיה הקיימת כמה שניתן.

נכון להיום נתח השוק של סמסונג בתחום המסכים הוא עוד אחד מהכי גדולים, הם לא היו צריכים להשקיע
כמויות עצומות של כספים בבניה של מפעלים למסכי OLED לתחום הקולנוע הבייתי, והם מצליחים בצורה
לא רעה להתמודד עם האיכות של OLED כשהם משתמשים כרגע בטכנולוגיית QDEF. בעתיד הקרוב
כשהם (וחברות אחרות) יעברו לשימוש בטכנולוגיית QDCF הם כנראה יוכלו להביא מסכים שיתחרו
יותר טוב במסכי ה- OLED בכך שהם ישפרו תחומים כמו זליגת האור (רמת השחור) ואולי גם זוויות הצפיה,
ודבר אחד שמעבר כזה בטוח יביא זה עליה משמעותית מבחינת רמת ההארה לרמות ש- OLED (לפחות
בטכנולוגיה של היום) בכלל לא יוכל להתחרות בהן, כך הם יוכלו לצמצם עוד יותר את הפער בין LCD ל- OLED
בתחומים שבהם OLED מוביל.

ואז בתחילת העשור הבא הם יוכלו להשקיע במפעלים לייצור של מסכים בטכנולוגיה שכן תענה על רוב הדרישות
של התוכן HDR שאז כבר כן יצריך רמת הארה הרבה יותר גבוהה וגאמוט יותר רחב וזו היא הטכנולוגיה
ש- CUTNPASTE כתב עליה.
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007
הבעות תודה: 1165
מספר הודעות: 8240

#53  נשלח: ד' 05/07/2017 16:26

וכמו שרשמתי קודם, השאלה היא רק כמה זה "זמני".
אם תוך שנתיים בערך כבר נראה טכנולוגייה חדשה יותר המבוססת על QD שתצליח לתת פייט טוב (או אולי אפילו לעבור) ל- OLED בתחומים בהם היא חזקה, אז אולי יהיה אפשר להתחיל להספיד ולומר שכל ה- OLED הזה הגיע מעט מידי ומאוחר מידי. (צריך גם לזכור שהשנה LG צפויה להקים/לעבור לייצור במפעל חדש בהשקעת עתק שיעשה שימוש בשיטת הדפסת פאנלים במקום השיטה הקיימת = יכולת נפח ייצור גבוהה יותר, תנובה גבוהה יותר ומחירים סופיים נמוכים יותר).

אבל, דעתי האישית שזה ייקח יותר לכיוון של ה- 4-5 שנים עד שנראה משהו בייצור המוני שייתן יתרונות גם במקומות בהם ה- OLED חזק כיום. אבל עם כל הכבוד לדעתי - בפועל רק לזמן פתרונים. לא יודע לאן דברים ילכו בפועל ומה טבלת הזמנים של כל זה.

וכמובן שכל זה לא ממש משנה את העובדה הפשוטה שאם מישהו צריך לקנות מסך כיום, העתיד הרחוק הזה לא ממש רלוונטי. צריך גם לזכור שאם וכאשר תגיע הטכנולוגייה החדשה, גם לה יהיו כנראה חבלי לידה וגם בה יהיו כנראה בעיות אינהרנטיות כאלה ואחרות (שלא לדבר על התמחור בשנים הראשונות בהן ירצו להחזיר כמו שיותר כסף כדי לכסות את עלויות הפיתוח).

עריכה,
אגב, כמעט כל אחד, גם כאן בפורום, גם בחנויות וגם ככה סתם בשיחות עם אנשים ביום-יום, מדברים על סמסונג ו- QLED וכל הדגמים שלהם וכן הלאה כשלדעתי סוני היא החברה לרפרנס כשמדברים על מסכי LCD. פשוט ובלי בלבולי שכל שיווקיים ומיתוגים - בלי QLED ובלי UHD PREMIUM ובלי נעליים - פשוט מסכים טובים. (*אני מדבר רק על ספינות הדגל, לא על מסכי כניסה/ביניים).

נערך בפעם אחרונה על-ידי jacko-il בתאריך ד' 05/07/2017 17:21, נערך סך הכל פעם אחת
rwg1 ((גיל))
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2005

#54  נשלח: ד' 05/07/2017 16:57

jacko-il

אני חושב שהדברים שאתה כותב נכונים, ואני במיוחד מסכים אתך בזה שסוני הם היום המובילים הברורים בתחום
מסכי ה- LCD האיכותיים. יש לי הרבה בעיות עם כל ההתנהלות של סמסונג במיוחד השנה, ואני רק יכול לקוות
שהם יפסיקו עם כל העניינים השיווקיים שלהם ויתמקדו יותר בייצור מסכים איכותיים. אני דיברתי עליהם בתגובה
שלי בהתייחסות למסכי LCD כי הם עוד השחקן הכי גדול בשוק הזה.
(1) הבעות תודה: jacko-il
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007
הבעות תודה: 1165
מספר הודעות: 8240

#55  נשלח: ד' 05/07/2017 17:27

rwg1
·
יאפ, גם אני מקווה.
הם דווקא בכיוון הנכון עם כל מה שקשור ליכולת הארה, TONE MAPPING ויכולת שחזור נפח צבע, לפחות את זה אפשר לזקוף לזכותם.
רק חבל לי שהם נותנים יותר דגש על עיצוב וגימיקים אפילו כשזה בא על חשבון התמונה. הם תמיד העדיפו למשל מסך דק על פני מסך מעט עבה יותר עם תמונה טובה יותר. עד שהם הלכו לכיוון הנכון (לדעתי) עם ה- KS9800 בשנה הקודמת, השנה הם חזרו צעד אחורה (שוב, לדעתי) בכל מה שקשור ל- LOCAL DIMMING ושליטה על אזורי תאורה (נגזרת ישירה בעיניי לניגודיות בפועל וגם לביצועים ב- HDR).

תכל'ס לסוני ולפנסוניק יש השנה ליינאפ יפה (לדעתי לפחות סוני הכי מרשימים השנה). גם LCD מרשימים וגם OLED מעולים למי שמעוניין. רק לבחור. אבל כאן נכנסת לתמונה הבעיה של סוני ופנסוניק וזה יכולת השיווק והתמחור שלהם ביחס לתחרות. במיוחד בארץ, אך לא רק.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2005

#56  נשלח: ד' 05/07/2017 17:43

miki775

אני מבין שבמקום להתמודד עם הדברים שאני כותב על הטכנולוגיות השונות בצורה עניינית, דברים שברור שקשה
לך לקרא, אתה מנסה לקחת דברים יותר לכיוון האישי, כי זו כבר הפעם השניה שאתה מנסה לרמוז עלי משהו שאתה
מנסה לייחס למסך שאני קונה או לא קונה.

אז אם זו האסטרטגיה שלך בלנסות להשתיק אותי בוא ואני אספר לך, כי אלו הם דברים שאני כתבתי בפורום לא פעם.
המסך הראשי שלי הוא מסך LCD FHD של סמסונג בגודל "75 שנמצא ברשותי כבר כ- 3.5 שנים. אני רציתי להחליף
אותו כבר בשנה שעברה אבל לא רציתי לרדת בגודל ולא מצאתי אז מסכים סבירים בגודל הזה במחירים שפויים.
אחת הסיבות שבגללן מאוד רציתי כבר להחליף את אותו המסך היתה כי רציתי מסך שיתמוך ב- HDR. למזלי הטוב
יצא לי בשנה שעברה במפגש של הפורום לזכות במסך LCD של פנסוניק (מסך שלדעתי הוא מסך מעולה לקטגוריה שלו)
שתומך ב- HDR, כך שזה איפשר לי עד שאני אחליט להחליף את המסך הראשי שלי למסך באותו הגודל (שאני מקווה
לעשות אולי בשנה הבאה) גם להנות ברמה מסויימת מתכני HDR.

אז אני מקווה שהתשובה שלי מספקת את הצורך שלך לדעת (כמו שכבר כתבת לי בשירשור אחר) למה אני סתם
מדבר הרבה על מסכים במקום כבר לקנות מסך ולהפסיק לכתוב שטויות. ועכשיו אתה יכול לכתוב את הדבר החכם
שאתה רוצה כבר כמה זמן לכתוב בשביל להשתיק אותי סופית.
rwg1 ((גיל))
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2005

#57  נשלח: ד' 05/07/2017 19:16

miki775

באמת? טוב לדעת.

כי זה כנראה לא היית אתה שרשם לי רק אתמול את התגובה הבאה :
https://www.hometheater.co.il/vp2644824#2644824

אני מאוד מודע לזה שלא מעט מהדברים שאני כותב לא תמיד מתיישרים עם צורת החשיבה שהיא כרגע בקונצנזוס
לגבי הטכנולוגיות הללו. מסיבה זו אני מאוד משתדל שכל מה שאני רושם כאן יהיה כמה שיותר רחוק ממה שאתה
מתאר כ- "תיאוריות ברמה פילוסופית", כי אני בניגוד להרבה מאוד אחרים שכותבים כאן על מסכים נזהר במיוחד
לא לכתוב על התחושות האישיות שלי לגבי טכנולוגיה מסויימת או ממסך זה או אחר. אני גם לא בא לנסות ולשכנע
אף אחד בנסיון הרב שיש לי בתחום כמו שעושה בפורום כל אדם שני שיצא לו היום בפעם הראשונה לראות מסך בחנות
והבין שזה עושה אותו וידאופיל. כשאני רושם משהו אני משתדל להביא גיבוי ממקור הכי רציני שניתן לכל דבר שאני
כותב, כדי שכל ה"וידאופילים" בפורום לא יכתבו לי שאני סתם ממציא דברים או סתם מעלה תיאוריות פילוסופיות.
acc800
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 03, 2016
הבעות תודה: 18
מספר הודעות: 411

#58  נשלח: ד' 05/07/2017 19:32

rwg1 כתב:
@miki775

באמת? טוב לדעת.

כי זה כנראה לא היית אתה שרשם לי רק אתמול את התגובה הבאה :
https://www.hometheater.co.il/vp2644824#2644824

אני מאוד מודע לזה שלא מעט מהדברים שאני כותב לא תמיד מתיישרים עם צורת החשיבה שהיא כרגע בקונצנזוס
לגבי הטכנולוגיות הללו. מסיבה זו אני מאוד משתדל שכל מה שאני רושם כאן יהיה כמה שיותר רחוק ממה שאתה
מתאר כ- "תיאוריות ברמה פילוסופית", כי אני בניגוד להרבה מאוד אחרים שכותבים כאן על מסכים נזהר במיוחד
לא לכתוב על התחושות האישיות שלי לגבי טכנולוגיה מסויימת או ממסך זה או אחר. אני גם לא בא לנסות ולשכנע
אף אחד בנסיון הרב שיש לי בתחום כמו שעושה בפורום כל אדם שני שיצא לו היום בפעם הראשונה לראות מסך בחנות
והבין שזה עושה אותו וידאופיל. כשאני רושם משהו אני משתדל להביא גיבוי ממקור הכי רציני שניתן לכל דבר שאני
כותב, כדי שכל ה"וידאופילים" בפורום לא יכתבו לי שאני סתם ממציא דברים או סתם מעלה תיאוריות פילוסופיות.
·
לעומת זאת אתה עצמך נוטה לחשוב שהמסקנות שהגעת מנסיונך הם ה״אורים והתומים״ של תחום הוידאו וכל דעה אחרת של חבר פורום אחר אותו אתה מכנה בזלזול ״וידאופיל״ הינה דעה של פאן בוי שכל ניסיונו בתחום המסכים הוא שראה איזה מסך בחנות.
לדעתי זה קצת מקשה לנהל איתך איזשהו דיון בזמן שכל דעה אחרת של מישהו אחר בפורום שאין לך מושג מה ניסיונו בתחום פסולה מראש בעיניך כי היא לא מיושרת כסרגל עם הדעה שלך.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3648
מספר הודעות: 68900

#59  נשלח: ד' 05/07/2017 20:56

לברים. מה המטרה של המריבה? איל זה מקדם את האתר? אתכם? מציע שתרגיעו.
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

הבעות תודה: 713
מספר הודעות: 6629

#60  נשלח: ד' 12/07/2017 23:28

אוקי, אותי הצלחתם לבלבל.
איזה מסך אני "צריך" מבין הדגים החדשים או שאולי בכל זאת ללכת על אחד הישנים?

מרחק צפיה, פחות מ2 מטר. זה קצת דינמי אבל לא יותר מ2.2 ולא פחות מ1.8 מטר.

צפיה בחדר מוחשך במצקת עד חשוך לחלוטין (אין לדים, אין מנורות אין שום תאורה, כלום, רק המסך) ולכן בהירות מקסימלית לא מעניית אותי, רק שחורים טובים בלי ארטיפקטים.

מחבר אך ורק מחשב. זהו. איון יותר כלום. תמונה בלבד ישירות מהמחשב על כבל קצר ואיכותי וסואנד על כבל נפרד מהמחשב לרסיבר. ולכן לא צריך שום תמיכה בשום פורמט אודיו או יכולת הזרמה או סאונד מהמסך.

התוכן הוא סרטים באיכות גבוה, סדרות, משחקי PC, עריכת תמונות בLR וכמובן שימוש רגיל במחשב כמו גלישה, כתיבה...

מחפש 55 כי לא צריך יותר זה, גם כך אני מקבל זווית מעל 36 מעלות שזה מעל מה שTHX ממליצים וגם כי יש סנטר גדול והוא בגובה מושלם ועם 55 אני כמעט ולא צריך להזיז אותו (כבר בדקתי עם 55 אחר, כרגע יש 42).

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > חדשות HT עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה