מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

ריכוז כיולים וקושחות עבור Hisense M7000

עמוד 2 מתוך 70
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  68  |  69  |  70  |  הבא 
   פורומים > וידאו > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014
הבעות תודה: 162
מספר הודעות: 687

#16  נשלח: א' 02/07/2017 14:45

azerbouf כתב:
איזה יופי! תודה רבה על הפוסט. מאיפה אתה רואה את התוכן HDR?
והאם העדכון קושחה גם תומכת בדגם 55״?

תוכן HDR אני רואה באמצעות נטפליקס, מסתבר שיש להם לא מעט סדרות עם HDR. אגב, אפליקציית נטפליקס המובנית בטלוויזיה אינה תומכת ב-HDR, אבל דרך ה-NVIDIA shield זה כן עובד. בנוסף, הורדתי כמה סרטוני הדגמה ל-4K HDR וניגנתי אותם מקומית.
גם ביוטיוב יש סרטונים של 4K HDR, אבל לא זוהה אצלי HDR (לא ביוטיוב המובנה בטלוויזיה ולא ביוטיוב של NVIDIA shield).

הקושחה שקישרתי אליה מתאימה לדגם ה-''65. אל תתקין אותה על ה-''55.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
smores
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 16, 2011
מספר הודעות: 56

#17  נשלח: א' 02/07/2017 16:36

Mad-Dog כתב:
מישהו דיבר עם עומר לאחרונה? יש צפי לשחרור גרסה נורמאלית ? או שכולם כבר התייאשו ?

מצטרף לשאלה. אני רק לפני איזה חודש וחצי - חודשיים שלחתי לו מייל שישלח לי את הגרסת קושחה העדכנית (ל55") והוא שלח את אותה גרסה המדוברת שכבר עדכנתי לפני איזה חצי שנה.
NirTal560 (Nir Tal)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Nov 01, 2016
מספר הודעות: 12

#18  נשלח: א' 02/07/2017 16:39

azerbouf כתב:
איזה יופי! תודה רבה על הפוסט. מאיפה אתה רואה את התוכן HDR?
והאם העדכון קושחה גם תומכת בדגם 55״?

אני רואה HDR דרך PS4 PRO או דרך mi box (בנטפליקס וגם זה קרה רק פעם אחד) בכל מקרה זה קרה רק אחרי שהקושחה הוחלפה לזאת האיטלקית (שיצאה בפברואר לדעתי).

באפליקציות המובנות של הטלוויזיה - נטפליקס ויוטיוב, אין תמיכה ב HDR (לפחות לא כרגע). כשיש מקור שמשדר ב HDR , ניתן לראות זאת ע״י לחיצה בשלט על כפתור ה info. ואז בצמוד לרזולוציה ולקצב הרענון יפיע גם הכיתוב HDR (קרה לי כששיחקתי ב Uncharted 4). לגבי ניגון קובץ מקומי שתומך ב HDR אשמח אם יפנו אותי לקבוץ שכזה כדי שאוכל לבדוק וכיצד (קובץ דרך USB, דרך mi box?).

בכל מקרה מנסיון של חצי שנה עם הטלוויזיה אפשר להגיד שחשוב לעקוב אחרי הדיון הזה בפורום של avforums (להתחיל בעמודים האחרונים ולאט לאט להתקדם אחורה)
zoyaniv
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 07, 2012
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 285

#19  נשלח: א' 02/07/2017 16:44

שאני קניתי לפני חודש, שלחתי מייל לעומר, הוא אמר שגרסה 1024 היא הכי חדשה ותומכת HDR, אבל בניגוד לגרסאות האירופאיות, אין מצב תמונה HDR שניתן לבחור כמו מצבי התמונה האחרים, אלא שברגע שהטלוויזיה נכנסת למצב HDR באופן אוטומטי ברגע שהיא מזהה תוכן מתאים. אם זה נכון או לא, לדעתי רק מי שיש לו תוכן שמשודר ממקור חיצוני דרך חיבור HDMI יוכל באמת לדעת ולבדוק.
acc800
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 03, 2016
הבעות תודה: 18
מספר הודעות: 411

#20  נשלח: א' 02/07/2017 16:57

עם כל הפוסטים על המסך הזה שעולים כאן השכם וערב ניתן ללמוד את מה שכבר למעשה ידוע והוא
שרכישת המסך הזה הוא סוג של מזוכיזם. השאלה היא למה אנשים רוצים להכאיב לעצמם במקום להנות מהרכישה.
shemsha
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 06, 2005
הבעות תודה: 39
מספר הודעות: 1021

#21  נשלח: א' 02/07/2017 17:01

אני חושב שכולנו, כולל אותי טיפה מגזימים.
נכון, הצבעים בקינפוג המקורי נוראיים אבל אחרי כמה שינויים, לרוב המוחלט של הצפייה זה מסתדר.
אני מניח שבכל טלוויזיה יש חסרונות כאלה ואחרים.
חבר שקנה עכשיו את ה LG המקבילה אומר לי לדוגמה ששחור לא קיים בה, רק אפור.
Mad-Dog
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2007
הבעות תודה: 472
מספר הודעות: 3731

#22  נשלח: א' 02/07/2017 17:04

מה המלצות הכיול בגרסה הישראלית ?
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014

#23  נשלח: א' 02/07/2017 17:09

zoyaniv כתב:
שאני קניתי לפני חודש, שלחתי מייל לעומר, הוא אמר שגרסה 1024 היא הכי חדשה ותומכת HDR, אבל בניגוד לגרסאות האירופאיות, אין מצב תמונה HDR שניתן לבחור כמו מצבי התמונה האחרים, אלא שברגע שהטלוויזיה נכנסת למצב HDR באופן אוטומטי ברגע שהיא מזהה תוכן מתאים. אם זה נכון או לא, לדעתי רק מי שיש לו תוכן שמשודר ממקור חיצוני דרך חיבור HDMI יוכל באמת לדעת ולבדוק.

קראת מה כתבתי בהודעה הפותחת? זה לא עובד בקושחה הישראלית. מצב HDR לא הופיע גם כאשר צפיתי בתכני HDR. החלפתי קושחה והתחיל לעבוד ולזהות HDR.
גרסה 1024 היא מ-2016, ממש לא ניתן לומר עליה שהיא חדשה.

acc800 כתב:
עם כל הפוסטים על המסך הזה שעולים כאן השכם וערב ניתן ללמוד את מה שכבר למעשה ידוע והוא
שרכישת המסך הזה הוא סוג של מזוכיזם. השאלה היא למה אנשים רוצים להכאיב לעצמם במקום להנות מהרכישה.

הטלוויזיה הזו מאוד הומלצה כאן לבעלי תקציב מוגבל שבכל זאת רוצים HDR ואיכות תמונה טובה יחסית. אם היה לי 10-15K להשקיע בטלוויזיה, מניח שהייתי קונה משהו אחר. אם הייתי יודע מה שאני יודע היום, ייתכן שהייתי מחליט אחרת. יכול להיות שבכל זאת הייתי מחליט לרכוש את ההייסנס. בכל זאת אני מאמין שניתן להגיע לתמונה טובה עם קצת (או הרבה...) התעסקות.

NirTal560 כתב:

אני רואה HDR דרך PS4 PRO או דרך mi box (בנטפליקס וגם זה קרה רק פעם אחד) בכל מקרה זה קרה רק אחרי שהקושחה הוחלפה לזאת האיטלקית (שיצאה בפברואר לדעתי).

לגבי ניגון קובץ מקומי שתומך ב HDR אשמח אם יפנו אותי לקבוץ שכזה כדי שאוכל לבדוק וכיצד (קובץ דרך USB, דרך mi box?).

האיטלקית יצאה לדעתי מתישהו בינואר. הגרמנית ביוני, זו אחת הסיבות שצרבתי בסוף את הגרמנית. בכל אופן, בדקתי את שתיהן ושתיהן מזהות HDR. הישראלית לא מזהה.

קובץ מקומי שתומך ב-HDR אפשר למצוא בחיפוש בגוגל. תוריד למשל מכאן:
http://demo-uhd3d.com/categorie.php?tag=hdr
http://hdrsamples.com/

אתה יכול לשים את הקובץ במי בוקס או ב-USB אותו תחבר לטלוויזיה.
(1) הבעות תודה: Thehobit1
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014

#24  נשלח: א' 02/07/2017 17:22

shemsha כתב:
אני חושב שכולנו, כולל אותי טיפה מגזימים.
נכון, הצבעים בקינפוג המקורי נוראיים אבל אחרי כמה שינויים, לרוב המוחלט של הצפייה זה מסתדר.
אני מניח שבכל טלוויזיה יש חסרונות כאלה ואחרים.
חבר שקנה עכשיו את ה LG המקבילה אומר לי לדוגמה ששחור לא קיים בה, רק אפור.

גולשי HT אינם דוגמה. תאר לעצמך אדם מן היישוב שרוכש את ההייסנס, אין לו מושג מה זה כיול, אין לו מושג מה זו קושחה. הוא פשוט רוצה טלוויזיה שתעבוד כמו שצריך מהקופסה, או לפחות באופן סביר. למרבה הצער, אי אפשר לומר זאת על ההיסנס. הכיול הדיפולטי שלה הוא פשוט זוועת עולם.
zoyaniv
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 07, 2012
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 285

#25  נשלח: א' 02/07/2017 17:24

acc800 כתב:
·

ואת זה אתה אומר גם אחרי שקראת וראית אל הפוסטים פה על הזליגות אור המטורפות בסמסונג למשל גם ב 7000 וגם ב8000 שהם מסכים הרבה הרבה יותר יקרים?

לגבי HDR הנציגות בארץ אומרת שזה תומך וגם האתר העולמי יחד עם ציון מפורש של זה על המסך, אז אם לא עובד לך תפנה אליהם והם אמורים לטפל בזה.
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014

#26  נשלח: א' 02/07/2017 17:31

הנציגות בארץ צריכה להוציא גרסה עדכנית של הקושחה. או אם הם לא מסוגלים או מתעצלים - הם צריכים למכור את הטלוויזיה עם קושחה אירופאית, כדי שנהנה מעדכוני גרסה שיש באירופה.
זה שהם אומרים שיש HDR זה טוב ויפה. בפועל עם הגרסה האחרונה (שלא התעדכנה מ-2016) - אין זיהוי HDR. אתה באמת חושב שפנייה אליהם הייתה עוזרת? הם הרי יגידו שזה מזהה ומציג HDR גם אם אין חיווי, ולך תוכיח שאין לך אחות.

וכשהייתי אומר להם שחסרות להם אפשרויות כיול (כפי שפירטתי בהודעה הפותחת), הם היו הרי פותחים עיני עגל, לא מבינים מה אני רוצה מהם ואומרים לי שהכל בסדר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Animor בתאריך א' 02/07/2017 17:34, נערך סך הכל פעם אחת
Thehobit1
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Feb 25, 2017
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 62

#27  נשלח: א' 02/07/2017 17:33

acc800
·
רכשתי את המסך, חווית הצפייה מעולה, במיוחד בתוכן 4K, בוודאי ב- HD ואפילו ב- SD.
תמורה הולמת ביותר לתקציב, כמו גם לצרכים של רוב האנשים והתכנים.
לגבי HDR, ישנם מספיק תכנים איכותים ללא HDR, בתקציב ופרופיל הצפיה הממוצע+ זהו לדעתי שיקול מישני.
חשבתי ש- 65 אינצ' זה מסך גדול, לאור חווית הצפיה, הייתי מגדיל את המסך בכל שקל תוספת במקום להוסיף כל פיצ'ר אחר, כולל HDR.
נקווה שיהיה גם אמין במבחן הזמן.
(1) הבעות תודה: miko_p
טלHD
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2008
הבעות תודה: 961
מספר הודעות: 13079

#28  נשלח: א' 02/07/2017 17:44

shemsha
שים לב לפרמטרים בכיול R-Gain: -6.
האדום מופחת באגרסיביות.
ואתה צודק...הלוגו של נטלפיקס לא צריך להיות כתום.
נסה R-Gain: -3 ונסה את התוצאה. תעלה או תוריד 1 עד שתגיע למה שנראה לך הכי מוצלח.
(1) הבעות תודה: shemsha
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 755
מספר הודעות: 8018

#29  נשלח: א' 02/07/2017 17:49

שירשור מעניין

אני לא מצליח להבין איך זה שניתן לראות HDR דרך מקור חיצוני אבל זה לא עובד בנגן הפנימי של המסך??
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014

#30  נשלח: א' 02/07/2017 17:52

oris74 כתב:
אני לא מצליח להבין איך זה שניתן לראות HDR דרך מקור חיצוני אבל זה לא עובד בנגן הפנימי של המסך??

אפליקציות יוטיוב ונטפליקס שמגיעות עם הקושחה של הייסנס לא תומכות ב-HDR. למה? תשאל את הייסנס. אבל בזה אי אפשר להאשים את היבואן הישראלי, זה ככה בכל העולם.

טלHD
לא סתם מרבית הכיולים מנחיתים את האדום או מסיטים את הגוון שלו. יש לטלוויזיה הזו בעיה עם אדומים חזקים מדי.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Animor בתאריך א' 02/07/2017 17:54, נערך בסך הכל 2 פעמים
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  68  |  69  |  70  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה