מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

ריכוז כיולים וקושחות עבור Hisense M7000

עמוד 18 מתוך 68
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  17  |  18  |  19  | ... |  66  |  67  |  68  |  הבא 
   פורומים > וידאו > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
se1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 25, 2009
הבעות תודה: 182
מספר הודעות: 1260

#256  נשלח: שבת 19/08/2017 21:24

Gico כתב:

ציטוט:
"...לאן נעלם הערך של שיתוף בעיות ופתרונות, של חוכמת ההמון? ...הם רוצים פורום סגור? שיעשו באתר שלהם מה שהם רוצים. כאן הם סתם מנצלים את הקהילה שנבנתה על בסיס שיתוף ידע..."

| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Gico
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 29, 2010
הבעות תודה: 46
מספר הודעות: 661

#257  נשלח: שבת 19/08/2017 21:34

Animor כתב:
כל ביקורת שתהיה לי אני אכתוב גם בפורום הציבורי. תאמין לי שאני לא מתכוון לקחת חלק בניסיונות הסתרה של בעיות.
בכל אופן, אני מציע שתכתוב את הדברים האלה בדיון של ההרשמה לפורום הסגור. אין לזה באמת קשר לדיון הזה ומנהלי HT לא קוראים פה גם ככה לדעתי, כך שזה גם לא מועיל.

מתנצל, לא התכוונתי לחטוף את הדיון. לא הייתי מודע לשרשור של ההרשמה.
אמשיך שם ומציע לאחרים שחושבים כמוני גם להמשיך שם.
guru_shastri
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 29, 2012
מספר הודעות: 49

#258  נשלח: א' 20/08/2017 18:19

אז איפה אנחנו עומדים עם הקושחות החדשות?
richrach
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 18, 2008
הבעות תודה: 58
מספר הודעות: 2200

#259  נשלח: א' 20/08/2017 21:26

אפשר למחוק. הסתדרתי
sixfeetunder
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2017
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 51

#260  נשלח: ב' 21/08/2017 1:37

שורה תחתונה, מה הלאה?
איפה הנושא המובטח? סיימתם עם הגירסא של ה-55? אוקיי, מתי זה ישוחרר?

גם מה כולל העדכון, זה רק תיקון של האדום?
אשמח עם הנציגים יעשו סדר בעניין באשכול רשמי שלהם, כי מרגיז לבדוק על זה כאן על בסיס יומי, צריכים תשובות.
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014
הבעות תודה: 162
מספר הודעות: 685

#261  נשלח: ב' 21/08/2017 9:48

עדכון שכתבתי בדיון אחר לגבי HDR ו-WCG:
ב-avforums עדכן מישהו שנמצא באזור המזרח התיכון (לדעתי איחוד האמירויות) שהם קיבלו ממש עכשיו עדכון קושחה ל-65m7000. העדכון פותר את בעיית האדום וההיסט שלו לכתום. אבל למרבה הצער, בעדכון הזה עדיין קיימות שתי הבעיות המהותיות, שעכשיו אני מבין שהן משותפות לכל אזור המזרח התיכון:

1. אין מצב תמונה HDR.
2. אין הגדרות של BT709/Native.

אני מתאר לעצמי שזה יהיה המצב גם בעדכון הישראלי שלדברי הייסנס אמור לצאת בקרוב. הנציג אכן כתב בפורום החדש של הייסנס שהוא לא מתחייב שהעדכון יכלול מצב תמונה HDR או הגדרות BT709 ו-Native.
לא ברור לי למה מלכתחילה צריכים להיות הבדלים כה מהותיים בין הקושחה במזרח התיכון לבין הקושחה באירופה. ההבדל היחידי צריך להיות שפת הממשק ואולי המפענח של הטלוויזיה הדיגיטלית (עידן פלוס). מכיוון שלפי דיווחים של משתמשים בפורום, הקושחות האירופאיות תומכות בעידן פלוס, גם זה לא נדרש אפילו.
קצת מגוחך בעיניי שיש להייסנס מרכזי פיתוח נפרדים ומצער במיוחד שישראל שייכת בעניין הזה למזרח התיכון ולא לאירופה...

נוסף על כך, נציגים של הייסנס UK אמרו ללקוחות שם שבספטמבר אמורה לצאת גרסה קושחה שתתמוך ב-HDR באפליקציות המובנות (נטפליקס וכו'). אז קצת מוזר שהייסנס ישראל אומרים שתמיכה כזו לא אפשרות בגלל החומרה. מניח שנצטרך להמתין עוד חודש ולראות מה יוצא באירופה.
(1) הבעות תודה: shemsha
Hisense-Israel (Hisense Israel)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jul 26, 2017
הבעות תודה: 33
מספר הודעות: 31

#262  נשלח: ב' 21/08/2017 15:06

היי חברים אשתדל לענות על כל מה שנכתב,

הפערים שנכתבו פה הם פערים שנובעים בגלל מרכזי R&D שונים כל מרכז מפתח לעצמו את המערכת ע"פ הדרישות שלו ושל השוק המקומי.
עם כל דגם וכל גרסה שמשתחררת אנחנו משתדלים לצמצם ולסגור את הפערים אל מול שווקים אחרים.(גם בעניין הזה אנחנו עושים מאמץ כדי לנסות ולשפר את כל הדברים שהעליתם אך כמו שכתבתנו אין אנו יכולים להתחייב על כך)
לא תמיד ניתן לשדרג ולפתח דברים חדשים כשהמוצר כבר מוגמר.
לגבי השאלה למה לא ניתן להשתמש בגרסאות משווקים אחרים- מדובר בנהלים וחוקים פנימיים שלא מאפשרים העתקה או שימוש ממקור אחר.

לגבי סוגיית הפורום הסגור חשוב לנו להבהיר

אין הכוונה להקטין את השיח הציבורי נהפכו וזו בדיוק הסיבה שבמקביל נפתח היוזר שלנו בכדי שנוכל להיות יותר פעילים ולתת מענה שוטף

הפורום נועד לשפר ולקדם מגוון נושאים כמו שירות לקוחות ודברים טכניים.
שרשורים וביקורות שיכתבו בפורום הפתוח יקבלו תשובה בפורום הפתוח וכדו'.

אך אם זאת כפי שצוין לנו בתור יבואן ישנם מגבלות מסוימות בפורום הציבורי שלא מאפשרות חשיפה חופשית ולחברים בפורום הפתוח יש יד חופשית לעשות כרצונם ולשתף כל מידע שיחפצו.
Gico
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 29, 2010
הבעות תודה: 46
מספר הודעות: 661

#263  נשלח: ג' 22/08/2017 14:50

Hisense-Israel כתב:
לגבי סוגיית הפורום הסגור חשוב לנו להבהיר

אין הכוונה להקטין את השיח הציבורי נהפכו וזו בדיוק הסיבה שבמקביל נפתח היוזר שלנו בכדי שנוכל להיות יותר פעילים ולתת מענה שוטף

הפורום נועד לשפר ולקדם מגוון נושאים כמו שירות לקוחות ודברים טכניים.
שרשורים וביקורות שיכתבו בפורום הפתוח יקבלו תשובה בפורום הפתוח וכדו'.

אך אם זאת כפי שצוין לנו בתור יבואן ישנם מגבלות מסוימות בפורום הציבורי שלא מאפשרות חשיפה חופשית ולחברים בפורום הפתוח יש יד חופשית לעשות כרצונם ולשתף כל מידע שיחפצו.

אז בבקשה תשמרו שהדיונים בפורום הסגור יוגבלו רק לנושאים שלא ניתן לדבר עליהם בפורום פתוח.
יופי שאתם מראים נוכחות, וגם האינטרס שלכם שידע שלכם שאתם מוציאים החוצה יופץ לכל לקוחותיכם+הפוטנציאליים
כדי יוכל לעזור להם בבעיות\קשיים שהם חווים עם מוצריכם.
Mad-Dog
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 3568

#264  נשלח: ג' 22/08/2017 18:29

הגיע הזמן שנציג שלכם יעלה ויענה לקריאות הנרגשות של הרכושים והמעוניינים ...
לא ראיתי בשורות פה , אבל הנוכחות שלעצמה חשובה .
sixfeetunder
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2017

#265  נשלח: ה' 24/08/2017 3:18

אם לא יהיה מצב HDR אני לא מבין מה הטעם יהיה לעדכן גירסא בכלל.
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014

#266  נשלח: ה' 24/08/2017 9:35

sixfeetunder
תלוי באלטרנטיבה. אם מדובר במישהו שבכל מקרה לא מתכוון לצרוב קושחה אירופאית, אז העדכון יועיל לו משום שהוא מתקן את הבאג של BT709 עם הצבע האדום.
בכל מקרה, בוא נקווה שלאור הביקורת שהעלינו כאן בפורום, הם כן יכניסו את זה לקושחה. הם אמנם לא מתחייבים, אבל גם לא שוללים על הסף, אז יש מקום לאופטימיות.
בסופו של דבר, אין סיבה שבאירופה יזכו לקושחה טובה יותר ועם יותר פיצ'רים מאשר בישראל.
zoyaniv
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 07, 2012
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 284

#267  נשלח: ה' 24/08/2017 15:53

אני חושב שברגע שהם ישחררו קושחה ללא עדכון ל HDR והם גם מצהירים שלא יודעים אם ישחררו עדכון כזה בכלל, הם בבעיה. הם מפרסמים בפירוש גם על האריזות של המסכים, גם באתר האינטרנט שלהם, באתרי המכירות וגם בפרסומים שונים שהמסך תומך HDR. לכן אם לא מספקים את אותה תמיכה, לא קיבלנו את המסך עליו שילמנו ואותו הם מפרסמים.
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014

#268  נשלח: ה' 24/08/2017 16:55

העניין הוא שהם יכולים לטעון ש-HDR עובד ונתמך, פשוט ללא האפשרות להגדיר אותו ולכייל אותו בנפרד, ולכן מבחינתם הם מקיימים את ההבטחה. ואולי זה גם נכון לגבי חלק מהתכנים, אני לא יודע. שמתי לב למשל להבדל בין תוכן HDR שמנוגן מקומית בטלוויזיה לבין תוכן HDR שאני מנגן דרך NVIDIA shield מבחינת הזיהוי והמעבר האוטומטי למצב HDR (בקושחה הגרמנית).

אגב, כאשר מנוגן תוכן HDR ואני עובר ממצב standard למצב HDR, ההבדל והשיפור ניכרים, כך שזה מדגיש את הצורך בהגדרה נפרדת ל-HDR. אם אני זוכר נכון, צפייה בתוכן HDR בנטפליקס עם הקושחה הישראלית הייתה פשוט מזעזעת. התמונה הייתה מאוד כהה עד כדי אובדן פרטים רבים. ייתכן מאוד שזה בגלל שהטלוויזיה כלל לא זיהתה שמנוגן תוכן HDR. ייתכן שהטלוויזיה כן זיהתה, אבל היה צריך מצב תמונה שמוגדר באופן שונה (תאורה אחורית 100% וכו').
sixfeetunder
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2017

#269  נשלח: שבת 26/08/2017 14:11

נשמע טוב.
מה אני מפסיד ברגע שאני מתקין קושחה גרמנית?
Animor
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 20, 2014

#270  נשלח: שבת 26/08/2017 14:21

ההפסד היחיד בראייתי זה הסיכון שבצריבה ידנית של קושחה.
(1) הבעות תודה: sixfeetunder
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  17  |  18  |  19  | ... |  66  |  67  |  68  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה