מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהי הסדרה האחרונה בה צפיתם?

עמוד 32 מתוך 47
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  31  |  32  |  33  | ... |  45  |  46  |  47  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 305
מספר הודעות: 6246

#466  נשלח: ו' 04/01/2019 20:02

The Last Kingdom

צופה בעונה 3. אחלה סדרה. לוקח לה טיפה זמן להתרומם בעונה 1, אבל הסבלנות משתלמת לדעתי.
(1) הבעות תודה: aad11
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
aad11
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005
מספר הודעות: 16

#467  נשלח: שבת 05/01/2019 2:02

integral כתב:
The Last Kingdom

צופה בעונה 3. אחלה סדרה. לוקח לה טיפה זמן להתרומם בעונה 1, אבל הסבלנות משתלמת לדעתי.

·גם אני המלצתי עליה לא מזמן. בהחלט סדרה לבינג'.
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 283
מספר הודעות: 1492

#468  נשלח: ו' 11/01/2019 10:33

Escape at Dannemora

סיפור בריחתם של שני אסירים מסוכנים מכלא בצפון מדינת ניו יורק בקיץ 2015 שנעזרו באשת צוות
שהייתה שפכת מין שלהם. מיני סדרה בת 8 פרקים. סיפור מבוסס על מקרה אמיתי. הפיק וביים Ben Stiller.

סיפור שגם שבחלומות של כל תסריטאי הוא לא יוכל לרקום עלילה מרתקת כזו. תוסיפו שני שחקנים מרכזיים טובים
אחד Benicio Del Toro שחקן משובח, שני חברו לבריחה Paul Dano שחקן שלא ממש הערכתי או הכרתי,בסדרה התגלה לי כישרון נפלא. אבל מי שגונבת את ההצגה במלא מובן המילה היא Patricia Arquette שעלתה בעשרות קילוגרמים לתפקיד ולמרות הדמות השנויה במחלוקת היא הליהוק המשמעותי בסדרה -הופעה משכנעת.

הכל מוכן להצגה הטובה בעיר - יש בה הרי את כל האלמנטים להיות כזו. מתחיל פרק ראשון באמת מרשים ולאחר מכן מתחילה נפילה ורוטינה חוזרת של חיי האסירים בכלא באופן משמים ומשעמם. כלומר הדברים לא מתפתחים כי הבמאי בחר להתמקד בעלילת הכלא ולא השכיל לעשות חלוקה נכונה בין חיי הכלא,חייהם לפני, המצוד אחריהם.
וזהו הכישלון הגדול של הסדרה.

סדרה שיכולה להיות סדרת מופת לא פחות מזה, הפכה למייגעת עקב במאי לא מנוסה. בפרק הלפי האחרון שקשה לצפייה עקב אלימות ברוטלית, מראים כמה ממעללי האסירים מעברם - באופן אכזרי וכל זה ממוקד בפרק בודד במקום לחלק אותו על פני כל הסדרה בצורה שווה. פרק הסיום גם יכול היה להתפרש על פני פרקי הסיום במקום לרכז את כל עניין הבריחה בשני פרקים אחרונים. עריכה ופסקול מצוין. למרות משחק מרשים של כל השחקנים הסדרה נופלת על במאי חובבני.
הייתה יכולה להיות טובה בהרבה.

7.8/10

נערך בפעם אחרונה על-ידי Kondo10 בתאריך שבת 12/01/2019 17:33, נערך סך הכל פעם אחת
(4) הבעות תודה: dons , ozzz , Ta_78 , spacedude
vivi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2009

הבעות תודה: 241
מספר הודעות: 2250

#469  נשלח: ו' 11/01/2019 19:23

Kondo10
·
אתה חי את החלום ומתקתק סדרות וסרטים בקצב מסחרר
שאפו
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 283
מספר הודעות: 1492

#470  נשלח: ו' 11/01/2019 23:52

תודה.

אני פשוט כמעט ולא צופה בטלוויזיה. בזמני החופשי (אין הרבה, כי אני עובד שעות רבות) אני רואה פרק מסדרה.
בימי חופש באמצע שבוע אני רואה סרט, לפעמים מחכה לזוגתי ורואים סרט נוסף. בין לבין רואה כמה פרקים מסדרות שמעניינות אותי באותו רגע. ( יש רגעים שאין לי משהו מעניין, לא בגלל שאין סדרות טובות, אלא מוזה) ככה יוצא שבשבוע אני מצליח לראות כמה סרטים, ולפעמים לסיים עונה של סדרה.

בסופי שבוע שאני בחופש ( לא תמיד) אנחנו ( אני וזוגתי) עושים מרתונים של סדרות או סרטים. ( תלוי מה יש רלוונטי עבורנו ביחד)

מעבר לזה, אני לא תמיד כותב ביקורות על סדרות/סרטים שראיתי לאחרונה. כלומר זה תלוי בריכוז/זמן שעומד לרשותי
לפעמים אני כותב על סדרה שראיתי לפני כמה חודשים ולא על אחת שסיימתי לפני שבוע נניח. כי יש סדרות עם יותר עומק
שצריך יותר פירוט להעביר את התחושות. ויש כאלה שקל לרשום חוות דעת כי הן פשוטות.

למזלי זוגתי בעלת טעם כמעט זהה לשלי, מעבר לסדרות שהיא אוהבת ואני פחות ( "החץ" סוכני S.H.I.E.L.D "מכת נגד" וכד') ככה שקל לנו לראות דברים משותפים ביחד. במיוחד שגם היא לא אוהבת סדרות/סרטי קומדיה רומנטיקה דביקה.

ותאר לך שבין לבין אני צריך לנהל פורום מסוים. (לא קשור לתחום כאן)
(2) הבעות תודה: dons , vivi
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 111
מספר הודעות: 3805

#471  נשלח: א' 13/01/2019 11:14

The Good Place

שלוש עונות נטפליקס.
התרחקתי מהסדרה הזו כי על פניו נראתה לי כמו עוד סיטקום. בעקבות המלצה של הבן ניסיתי ודי מהר עברתי לבינג'.
מתחת למופרכות של הסיפור והקלילות של ההגשה יש ניסיון אמיתי לדבר על מוסר, טוב ורע, גורל ובחירות.
אישה מגיעה לגן עדן ובטוחה שמקומה אינו שם. סיפורים מתוך חייה מתגלים ודי ברור שמדובר באדם אנוכי ולא חומר לגן עדן.
היא מחליטה להסתיר את זהותה וממשיכה כאילו הכל כרגיל. הסביבה מגיבה אחרת והסיפור מתפתח עם כמה טוויסטים.
מעניין ומדי פעם מצחיק ובהחלט מעורר מחשבה.

7.5

Counterpart

כבר המלצתי על הסדרה. עכשיו באמצע העונה השניה אני חוזר וממליץ.
סדרה מאתגרת ואינטליגנטית להפליא. כל פרק מגלה עוד שכבה של מורכבות בעולם הזה ובשני.

9.5

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 466
מספר הודעות: 4212

#472  נשלח: ד' 16/01/2019 11:02

Il cacciatore / 2018
(The Hunter / הצייד)

סיפור מלחמת החורמה שנפתחה בשנת 1992 נגד המאפיה הסיציליאנית, דרך עיניו של "הציד", פרקליט שאפתן שמצטרף ליחידה למלחמה במאפיה ומשתעבד לרדיפת ראשיה בצורה שמסכנת כמעט את כל היקר לו.

דרמת פשע איטלקית בת 12 פרקים נכון לעכשיו, שדומה מאד לסדרה 1992 עליה כתבתי בעבר ועוסקת גם היא בדמויות ואירועים אמיתיים מהתקופה בה איטליה דיממה מפיגועים המוניים וחיסולי אנשי חוק ומשפט שביצעה ה'קוזה נוסטרה'.

הקצב והסגנון שונים מהסדרות האמריקאיות וגם כאן עלולים ללכת לאיבוד בסבך השמות והאירועים אם מאבדים ריכוז לרגע, אבל קווי העלילה נטווים היטב והסדרה מרתקת. כנראה שצפויה עונה נוספת.

ציון: 7.5/10
mulder (ערן)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 377
מספר הודעות: 5198

#473  נשלח: ד' 16/01/2019 11:56

OferL כתב:
The Good Place

שלוש עונות נטפליקס.
התרחקתי מהסדרה הזו כי על פניו נראתה לי כמו עוד סיטקום. בעקבות המלצה של הבן ניסיתי ודי מהר עברתי לבינג'.
מתחת למופרכות של הסיפור והקלילות של ההגשה יש ניסיון אמיתי לדבר על מוסר, טוב ורע, גורל ובחירות.
אישה מגיעה לגן עדן ובטוחה שמקומה אינו שם. סיפורים מתוך חייה מתגלים ודי ברור שמדובר באדם אנוכי ולא חומר לגן עדן.
היא מחליטה להסתיר את זהותה וממשיכה כאילו הכל כרגיל. הסביבה מגיבה אחרת והסיפור מתפתח עם כמה טוויסטים.
מעניין ומדי פעם מצחיק ובהחלט מעורר מחשבה.

גם אני גיליתי אותה די במקרה, הייתי נתקל בה בכל מיני אתרים למיניהם ובפוסטר רק היו טד דנסון וקריסטן בל, לא נראה כמו משהו מיוחד וזה באמת נראה על פניו כמו עוד סיטקום מקו הייצור. אפילו לא טרחתי לראות פרומו. אבל יום אחד אחרי צפיה מקרית כבר הייתי מוקסם לגמרי.

זה לא סתם עוד סיטקום כי יש לו כל כך הרבה רבדים מתחת לצחוק. מרמת הרעיון, המשחק, הכתיבה, הטויסטים, ומעל הכל מקוריות מרעננת שנשמרת לאורך הסדרה, ודמויות מעניינות שחלקן מצחיקות ועל סף גאונות קומית (בראשן האדם הכי אהבל שהיה על המסך אי פעם, מי שיראה יבין).

OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

#474  נשלח: ד' 16/01/2019 15:56

mulder
·או האישה הבריטית ביותר שנראתה אי פעם על המסך

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 377
מספר הודעות: 5198

#475  נשלח: ד' 16/01/2019 16:08

OferL כתב:
@mulder
·או האישה הבריטית ביותר שנראתה אי פעם על המסך

אני חושב שהתואר עדיין שמור למיס סלוקומב מ ?are you being served

OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

#476  נשלח: ד' 16/01/2019 16:17

mulder כתב:
ציטוט:
...

אני חושב שהתואר עדיין שמור למיס סלוקומב מ ?are you being served
·

WOW זרקת אותי ארבעים שנה אחורה.
בלי ספק סלוקומב כבודה במקומה. לטהאני יש את היתרון של העדכניות והמראה... סלוקומב היתה מהמעמד העובד וטהאני מהמעמד המבלה. אולי אתה צודק בגלל שסלוקומב היתה צריכה לאמץ גינונים שטהאני נולדה לתוכם.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#477  נשלח: ד' 16/01/2019 20:39

The ABC Murders / 2018

לונדון 1933. הרקול פוארו, שימיו כבלש מהמפורסמים בעולם חלפו וכיום הוא בעיקר מושא ללעג, מקבל שרשרת מכתבים אנונימיים חתומים באותיות ABC בלבד, מהם עולה כי כותבם מתכנן סדרת רציחות. השולח מאתגר את פוארו במשחק חתול ועכבר, כשהרמז היחיד הוא מדריך תחנות הרכבת האלפבייתי, שמושאר בכל זירת רצח.

מיני סדרת-מתח תקופתית בת שלושה פרקים מבית אגאתה כריסטי, שמצטיינת באווירה התקופתית האפלולית, בינונית מבחינה עלילתית ומעצבנת מבחינת משחקו הרובוטי והמדוקלם של ג'ון מלקוביץ', בתפקיד הראשי של פוארו.

ציון: 6/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 481
מספר הודעות: 32457

#478  נשלח: ה' 17/01/2019 13:07

Tell Me a Story
בניו יורק שוד יהלומים שמסתבך גורר לתוך מעגל של אלימות קיצונית ורציחות את כל המעורבים - השודדים, הנשדדים והשוטרים שחוקרים
זו סידרה בת 10 פרקים עם סיפור אחד שמראה בכל פרק בצורה שחורה תקווה, זעם, חמדנות וכו'

לא רע בכלל עם המון שחקנים מוכרים מסדרות שונות
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 538
מספר הודעות: 7971

#479  נשלח: ה' 17/01/2019 14:46

Nightflyers

סדרה דלת תקציב נוספת של רשת SYFY ומבחינים בזה בכל פרק לאורך הסדרה (מיקום אחד סגור, אפקטים זולים).
סדרה בינונית שלא מחדשת כלום, הרבה שאלות ללא תשובות, רוב הדמויות כמובן עושות בדיוק הפוך ממה שצריך וקליפהאנגר מיותר. קשה להאמין שהיא מבוססת על ספר שכתב אותו אותו סופר של "שיר של קרח ואש" (משחקי הכס).
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#480  נשלח: ג' 22/01/2019 20:33

The Little Drummer Girl / 2018

פיצוץ במעונו של דיפלומט ישראלי במערב גרמניה, שנת 1979, מביא לפתיחתו של מצוד שעורך צוות המוסד הישראלי אחר תא טרור פלסטיני, שמבצע פיגועים ברחבי אירופה. לצורך כך מגייס הצוות לשורותיו שחקנית תיאטרון בריטית, שהשקפת עולמה דווקא פרו-פלסטינית ונאמנותה נעה ונדה בין שני קצוות הסכסוך.

מיני-סדרה בשישה פרקים, עיבוד די מוצלח למותחן הריגול "המתופפת הקטנה" מאת ג'ון לה קארה.

למרות שהיא לא חפה לחלוטין מפגמים ואולי סובלת פה ושם מתיאטרליות יתר, הסדרה מושקעת ומעניינת עלילתית, עבודת הצילום טובה, אווירת התקופה מרגישה אותנטית, וצוות השחקנים (שכולל גם כמה ישראלים) מצוין, בעיקר מייקל שאנון בתפקיד ראש הצוות ואלכסנדר סקארסגארד ("דם אמיתי") כסוכן מוסד בכיר.

ציון: 7.2/10
(1) הבעות תודה: dons
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  31  |  32  |  33  | ... |  45  |  46  |  47  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה