PlayStation 5 - ב 12/11/20

PlayStation, Xbox, Nintendo Switch על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות וקונסולות רטרו
Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #226 

uribak כתב:
...
...
עדיין, זאת לא סיבה לזרוק 2500 ש"ח לפחות... על קונסולה. כל אחד והשיגעון שלו.
...
·

https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e ... erby=price

uribak
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #227 

2500 ש"ח הערכה גסה למחיר נטו של PS5, קונסולה+שלט בודד.
למרות שלדעתי המחיר שלה יגרד את 4000 ש"ח בארץ לפחות.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 627 פעמים
קיבל תודות: 996 פעמים

נושא שלא נקרא #228 

בארץ המכשיר מצדי יכול לעלות גם 1000 דולר, מאמזון הוא יעלה לי בדיוק כמה שצריך לעלות. :lol:
ה PS4 PRO עלה לי 1700 שקלים עד הבית ביום ההשקה שלו, לעומת 2800 בערך בארץ...

ds123
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 83 פעמים

נושא שלא נקרא #229 

אין תחליף לנוחות של קונסולה. פשוט קונים, מחברים לטלוויזיה ונהנים.
לא צריך לברור חלקים ולהתעסק יותר מידי עם חיבורים והגדרות.
וכן, אני מוכן לוותר על הגרפיקה ה*קצת* יותר טובה של מחשב גיימינג ולקבל את הנוחות והאקסלוסיביים של הפלייסטיישן.

ds123
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #230 

@gal-cohen
לצערנו כבר לא שולחים PS לארץ מאמזון.. לפני כשנה ניסיתי לקנות PS4 PRO דרך אמזון ולא היה שום דבר, אז בסוף קניתי בארץ.

uribak
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #231 

ds123 כתב:אין תחליף לנוחות של קונסולה. פשוט קונים, מחברים לטלוויזיה ונהנים.
לא צריך לברור חלקים ולהתעסק יותר מידי עם חיבורים והגדרות.
וכן, אני מוכן לוותר על הגרפיקה ה*קצת* יותר טובה של מחשב גיימינג ולקבל את הנוחות והאקסלוסיביים של הפלייסטיישן.
...
חח... אתה אולי מדבר על התקופה של המגה-דרייב וסופר ניטנדו.
היום צריך להוריד פאט'צים למשחקים, לבצע עדכון FW, הרוחב-פס העלוב של הקונסולה אתה מחכה כמה שעות...
פתיחת יוזר+רישום לPS+.
לגבי מחשב וחלקים, ממש אין צורך להרכיב, יש חנויות וגם מחשבי גיימינג מותגים, שלם וקח.
אקסלוסיביים קיימים גם במחשב, כולל גם את הספריה של XBOX.

ds123
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #232 

uribak כתב:

...
...
חח... אתה אולי מדבר על התקופה של המגה-דרייב וסופר ניטנדו.
היום צריך להוריד פאט'צים למשחקים, לבצע עדכון FW, הרוחב-פס העלוב של הקונסולה אתה מחכה כמה שעות...
פתיחת יוזר+רישום לPS+.
לגבי מחשב וחלקים, ממש אין צורך להרכיב, יש חנויות וגם מחשבי גיימינג מותגים, שלם וקח.
אקסלוסיביים קיימים גם במחשב, כולל גם את הספריה של XBOX.
...
היה לי מחשב גיימינג לפני הרבה שנים, ולא נהניתי ממנו כמו שאני נהנה היום מהפלייסטיישן.
אתה קונה מחשב גיימינג ממיטב כספך ואחרי שנתיים הוא כבר לא מחזיק בהגדרות הגרפיות הגבוהות וצריך או להתעסק בשדרוגים (שגם לא תמיד אפשר לעשות) או להתפשר על הגדרות גרפיות/ביצועים פחות טובים.
גם לא אהבתי את ההתעסקויות עם מערכת ההפעלה, שלא נוחה ומותאמת למשחקים כמו בקונסולה.
אחרי שנתיים הפסקתי לשחק בו כי איבדתי חוסר עניין מכל ההתעסקות מסביב והתחזוקה.

בקניית קונסולה אתה יודע שקנית מכשיר שיחזיק לך לתקופה ארוכה (PS4 יצא ב יצא 2013 ועדיין חי ובועט) בלי להתעסק בשדרוגים ובלי להתפשר על גרפיקה. כל משחק שאתה קונה מוטבח לך שירוץ בצורה מצויינת.
הקונסולה משתלבת מצויין בנוף של הסלון, נוחה לתפעול ודרושת 0 תחזוקה.

אני לא רואה את עצמי היום ממקם בסלון מחשב גיימינג. מבחינתי - מחשב ליום יום שנמצא בחדר העבודה, וקונסולה בסלון כמכונת המשחקים. זה השילוב האידיאלי.

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #233 

ds123 - חבל לך על הוויכוח, אתה לא יודע על מה אתה מדבר, פה רק uribak (חושב שהוא) הסמכות העליונה בהחלטה למי מתאים מה :lol:

uribak
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #234 

קודם כל, הרבה מים זרמו בנהר מאז...
המון דברים השתנו בתחום PC גיימינג, אז בוא נעשה קצת סדר בדברים ונעמיד דברים על דיוקם.

הטענה הראשונה שלך, שמחשב מחזיק שנתיים בקושי ממש לא נכונה! כי זה תלוי בכמה פרמטרים...
1. יכול להיות שהמחשב בזמנו נקנה מראש חלש?
2. מפרט ללא מחשבה על שדרוג בעתיד
3. החלפת מסך לרזולוציה מעל 1080P
אם אתה מצפה לשחק משחקים מודרניים אחרי שנתיים על הגדרות גרפיות ULTRA, אז אתה צריך להשקיע מראש על מחשב High-End.
אין מצב גם בקונסולה שתשחק משחקי צד שלישי לאחר שנתיים בהגדרות גרפיות גבוהות, לראיה השדרוג ל-PS4 PRO וגם X1X.

"(PS4 יצא ב יצא 2013 ועדיין חי ובועט) בלי להתעסק בשדרוגים ובלי להתפשר על גרפיקה."

היה לי PS4 ואני יודע טוב מאוד כמה לאגים ונפילות FPS יש מתחת ל-30, זה ממש לא נכון מה שאתה כותב.
קונסולה היום מחזיקה 3-4 שנים בקושי לא כמו דורות קודמים שהחזיקה 6-7 שנים. זה כבר לא משנה PC או קונסולה המשחקים הופכים מיום ליום יותר תובעניים בדרישות, ראה את המשחקים האחרונים שיצאו COD 150GB, CONTROL המשחקים האלו כבר קשה לשחק בקונסולות בסיס.
הPS4 שלך הבסיסי יורד ל900-750P ב30 FPS בקושי על הגדרות meduim.
גם PS5 שיצא עוד שנה יהיה כבר חומרה לא מעודכנת, תחשוב רגע... אם PS5 יהיה שווה לכרטיס 1080 או 2070 היום, מה יהיה עוד שנה?
זה מעגל "קסמים" שחוזר על עצמו כל דור חדש של קונסולות.
אתה לא צריך למקם בסלון מחשב גיימינג, למה בכלל לשחק בסלון על טלויזיה איטית בקצב רענון שלה ועם input lag בהשוואה למוניטור גיימינג.
למה לוותר על מקלדת מכאנית איכותית עם עכבר גיימינג מדויק, שב על כיסא גיימינג מקצועי לא תרצה במקום לשבור את הגב על הספה.

ds123
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #235 

uribak כתב:קודם כל, הרבה מים זרמו בנהר מאז...
המון דברים השתנו בתחום PC גיימינג, אז בוא נעשה קצת סדר בדברים ונעמיד דברים על דיוקם.

הטענה הראשונה שלך, שמחשב מחזיק שנתיים בקושי ממש לא נכונה! כי זה תלוי בכמה פרמטרים...
1. יכול להיות שהמחשב בזמנו נקנה מראש חלש?
2. מפרט ללא מחשבה על שדרוג בעתיד
3. החלפת מסך לרזולוציה מעל 1080P
אם אתה מצפה לשחק משחקים מודרניים אחרי שנתיים על הגדרות גרפיות ULTRA, אז אתה צריך להשקיע מראש על מחשב High-End.
אין מצב גם בקונסולה שתשחק משחקי צד שלישי לאחר שנתיים בהגדרות גרפיות גבוהות, לראיה השדרוג ל-PS4 PRO וגם X1X.

"(PS4 יצא ב יצא 2013 ועדיין חי ובועט) בלי להתעסק בשדרוגים ובלי להתפשר על גרפיקה."

היה לי PS4 ואני יודע טוב מאוד כמה לאגים ונפילות FPS יש מתחת ל-30, זה ממש לא נכון מה שאתה כותב.
קונסולה היום מחזיקה 3-4 שנים בקושי לא כמו דורות קודמים שהחזיקה 6-7 שנים. זה כבר לא משנה PC או קונסולה המשחקים הופכים מיום ליום יותר תובעניים בדרישות, ראה את המשחקים האחרונים שיצאו COD 150GB, CONTROL המשחקים האלו כבר קשה לשחק בקונסולות בסיס.
הPS4 שלך הבסיסי יורד ל900-750P ב30 FPS בקושי על הגדרות meduim.
גם PS5 שיצא עוד שנה יהיה כבר חומרה לא מעודכנת, תחשוב רגע... אם PS5 יהיה שווה לכרטיס 1080 או 2070 היום, מה יהיה עוד שנה?
זה מעגל "קסמים" שחוזר על עצמו כל דור חדש של קונסולות.
אתה לא צריך למקם בסלון מחשב גיימינג, למה בכלל לשחק בסלון על טלויזיה איטית בקצב רענון שלה ועם input lag בהשוואה למוניטור גיימינג.
למה לוותר על מקלדת מכאנית איכותית עם עכבר גיימינג מדויק, שב על כיסא גיימינג מקצועי לא תרצה במקום לשבור את הגב על הספה.
...
היי uribak,
יכול להיות שאתה צודק - היה לי מחשב גיימינג לפני המון שנים ואני פחות מעודכן בטכנולוגיות החדשות.

לגבי מעגל הקסמים בקונסולות - אני מבין אתה אומר
מצד שני, אני לא רואה את עצמי כגיימר קלאסי.
כל מה שאני מחפש זו דרך פשוטה ונוחה לשחק משחקים כשאני מתרווח בספה מול הטלוויזיה אחרי יום עבודה ארוך או כשאני נח בסופ"ש. את זה קונסולה מספקת לי באופן מושלם, עם מינימום התעסקויות ובמחיר סביר.

uribak
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #236 

ds123 כתב:
...
...
כל מה שאני מחפש זו דרך פשוטה ונוחה לשחק משחקים כשאני מתרווח בספה מול הטלוויזיה אחרי יום עבודה ארוך או כשאני נח בסופ"ש. את זה קונסולה מספקת לי באופן מושלם, עם מינימום התעסקויות ובמחיר סביר.
...
·אני מבין אותך, גם אני אחרי יום עבודה ובמיוחד בסופ"ש רוצה לשחק בכייף...
רק לי בקונסולה היה חסר גיוון במשחקים, למרות שיש המון אקסלוסיביים ל-PS4 אבל רובם כבר התישו אותי...
עוד משחק התגנבות, אקשן, בגוף שלישי... פעם אבא ובן, בת ואבא, אחים ואחיות (כנראה לסוני יש משהו שקשור למשפחות),
היה חסר לי סימולטורים טובים, אסטרטגיה, אינדים, פיקסל ארט, אמולטורים למשחקים ישנים...
ואז הגיע העניין הטכני, יותר מהגרפיקה מה ששבר אותי זה זמני הטעינה הלא שפויים בקונסולה.
בשעה טובה SSD מגיע לקונסולות דור הבא.
אתן לך דוגמה, את המשחק RDR2 הפסקתי לשחק מייאוש של זמני טעינה, אין לך מושג כמה אני שמח שהמשחק יוצא למחשב.
ואגב, אין בעיה לחבר שלט למחשב ולשחק בסלון אם זה הקטע שלך.
לגבי מחיר, זה לא מדויק כי המשחקים במחשב יותר זולים ויש המון מבצעים, יש אפשרות לרכוש game pass ולשחק בכל האקסלוסיביים של XBOX.
המחשב מספק לך עוד כלים מעבר למשחקים, תעשה חשבון לבד מיום רכישת הקונסולה עד היום, כמה הוצאות כספיות היו לך.
קונסולה+שלט נוסף+2 משחקים לפחות+שירות אונליין+ציוד היקפי+כל המשחקים שנרכשו עד היום...
בכנות, לא הגעת למחיר של מחשב חדש?

ds123
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #237 

uribak כתב:
...
...
·אני מבין אותך, גם אני אחרי יום עבודה ובמיוחד בסופ"ש רוצה לשחק בכייף...
רק לי בקונסולה היה חסר גיוון במשחקים, למרות שיש המון אקסלוסיביים ל-PS4 אבל רובם כבר התישו אותי...
עוד משחק התגנבות, אקשן, בגוף שלישי... פעם אבא ובן, בת ואבא, אחים ואחיות (כנראה לסוני יש משהו שקשור למשפחות),
היה חסר לי סימולטורים טובים, אסטרטגיה, אינדים, פיקסל ארט, אמולטורים למשחקים ישנים...
ואז הגיע העניין הטכני, יותר מהגרפיקה מה ששבר אותי זה זמני הטעינה הלא שפויים בקונסולה.
בשעה טובה SSD מגיע לקונסולות דור הבא.
אתן לך דוגמה, את המשחק RDR2 הפסקתי לשחק מייאוש של זמני טעינה, אין לך מושג כמה אני שמח שהמשחק יוצא למחשב.
ואגב, אין בעיה לחבר שלט למחשב ולשחק בסלון אם זה הקטע שלך.
לגבי מחיר, זה לא מדויק כי המשחקים במחשב יותר זולים ויש המון מבצעים, יש אפשרות לרכוש game pass ולשחק בכל האקסלוסיביים של XBOX.
המחשב מספק לך עוד כלים מעבר למשחקים, תעשה חשבון לבד מיום רכישת הקונסולה עד היום, כמה הוצאות כספיות היו לך.
קונסולה+שלט נוסף+2 משחקים לפחות+שירות אונליין+ציוד היקפי+כל המשחקים שנרכשו עד היום...
בכנות, לא הגעת למחיר של מחשב חדש?
...
לא יודע, לא עשיתי את החישוב.
את הקונסולה רכשתי עם משחק ושלט באיזור ה 2300 (PS4 PRO).
משחקים ושירותי אונליין אני קונה רק במבצעים ואף פעם לא במחיר מלא. שירות אונליין עלה לי 40 דולר לשנה בבלאק פריידי ומשחק ממוצע באיזור ה 10-15 דולר.
לא חושב שזה עובר את העלות של מחשב גיימינג

Aviv943
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 43 פעמים

נושא שלא נקרא #238 

@uribak
עם כמה שאני בעד מחשב, מחשב לא יכול להחליף קונסולה כשרוצים לשחק עם חברים.
הקונסולה ניידת, קטנה, אפשר להעביר אותה מחדר לחדר.
מחשב בסלון זה כבר סיפור אחר ולא בטוח שיתן ערך מוסף אם כבר קיים מחשב גיימינג בבית.
קונסולה לעומת זאת כן.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 627 פעמים
קיבל תודות: 996 פעמים

נושא שלא נקרא #239 

תפסיקו להאכיל את הטרול.. :lol:

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT