לבעלי מסך 65C7

פורום מסכי OLED בחסות LG
keyser
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: מני דהן
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 266 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

gal-cohen כתב:@keyser

מעולה מני, תודה רבה! :)
אפילו הילדים כבר מתים לשים ערוץ ניקולודיאון על המסך! :lol:
...

ניקולודיון חזק מאוד באולד :lol:

keyser
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #17 

עדכון על ה- C7 - המחירים הם ב-200 ש"ח יקרים יותר ממחירי החבילות שהוצעו על ה- B7, ב-2 הגדלים.

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 305 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

keyser כתב: לרכישת השירות אתם מוזמנים לפנות לדבר עם המתקין, או לפנות לשירות של ח.י., ובמידה ואומרים לכם שלא יודעים על מה מדובר - תגידו להם פשוט לשאול את מני דהן או את שלומי ינאי, ואנחנו נאשר.
...
·

אתם לא מוסך מצ'וקמק בקריות, יש לכם אתר, מה הבעיה לשים שם את מחירון הרחבות האחריות ולא להגיע למקרים של טלפון שבור עם נציגים שלא באמת מכירים אותכם ואת מה שאתם כותבים פה בפורום?

keyser
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #19 

evgenetic כתב:
...
...
·

אתם לא מוסך מצ'וקמק בקריות, יש לכם אתר, מה הבעיה לשים שם את מחירון הרחבות האחריות ולא להגיע למקרים של טלפון שבור עם נציגים שלא באמת מכירים אותכם ואת מה שאתם כותבים פה בפורום?
...
ערב טוב יבגני.
אין שום בעיה, פשוט קיבלנו החלטה שכרגע לא לעשות את זה.

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #20 

אההה, הבנתי, אז במילים פשוטות זה ביטוי טיפוסי לשיטת המצליח הנהוגה במחוזותינו. אם יתמזל מזלו של הלקוח לראות את ההודעה שלך פה בשרשור -ידרוש וישלם מחיר מופחת. אם לא - אז יש לו רק לקוות שלמתקין יש מצב רוח טוב והוא לא יזמבר אותו יותר מדי במחיר ההרחבה. תודה על ההבהרה.

keyser
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #21 

evgenetic כתב:אההה, הבנתי, אז במילים פשוטות זה ביטוי טיפוסי לשיטת המצליח הנהוגה במחוזותינו. אם יתמזל מזלו של הלקוח לראות את ההודעה שלך פה בשרשור -ידרוש וישלם מחיר מופחת. אם לא - אז יש לו רק לקוות שלמתקין יש מצב רוח טוב והוא לא יזמבר אותו יותר מדי במחיר ההרחבה. תודה על ההבהרה.
...
לא יבגני.
כל הלקוחות מקבלים את המחיר שציינתי.
ד"א, באתר הזה יש בערך פי 10 יותר כניסות מהאתר שלנו.

מניסיון עבר איתך, אני סבור שאתה מנסה לנהל אותנו, ושום דבר שאכתוב לא ירצה אותך.
הרי באת לשרשור בו חברי האתר שאלו משהו, וקיבלו תשובה שקופה ואמיתית + עצה מה להגיד לנציגי השירות למקרה שהם לא יכירו את מה שכתבתי.
באופן כללי אין לנו מכירות או מחירים של כלום באתר, מסיבותינו שלנו שהן בעיקר תפעוליות ומסיבות נוספות שלנו (שאינן קרובות בפרומיל למה שכתבת). ייתכן מאוד ובקרוב כן יהיה, אחליט על זה בהמשך.

נכון להיום יש לי פחות זמן ופחות רצון להתנחגחויות האינסופיות איתך.
מבחינתך אנחנו הרי נותני השירות הכי גרועים והכי נוכלים בתחום, אבל אני ממליץ שתתאמץ ואולי תמצא אחד גרוע מאיתנו כדי לריב איתו.
שיהיה לך ריב נעים.... עם מישהו אחר.

ואיך סיכמנו בפעם הקודמת?
תכתוב מה שבא לך, לשם כך נועד הפורום, החברים מספיק חכמים כדי לקחת מזה מה שהם מבינים.

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #22 

@keyser
כל הלקוחות מקבלים את המחיר שציינתי.
...
וזה כמובן סותר באופן מובהק את מה שכתבת קודם, כי הרי לקוח שלא יכיר אותך ואת ההודעה שלך פה בפורום לגבי תמחור ההרחבות לא יידע מה להגיד לנציג הטלפוני כדי לקבל את אותו מחיר במידה ואותו נציג לא יכיר בעצמו את המחירים שהצגת.

בוא נשאל את זה אחרת, האם כל הנציגים קיבלו ממך/מאותו שלומי ינאי מייל על עדכון התמחור של ההרחבות?

חירטוטים אני לא אוהב - היה לנו רק ויכוח אחד לגבי אותו מקרה של החזרה והוא נגמר. נותני השירות הגרועים ביותר בתחום הזה הם אלקטרוניקס פרו, אני אף פעם לא אמרתי/רמזתי שהתואר הזה שמור לכם.

keyser
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #23 

evgenetic כתב:@keyser
...
...
בוא נשאל את זה אחרת, האם כל הנציגים קיבלו ממך/מאותו שלומי ינאי מייל על עדכון התמחור של ההרחבות?
...
יבגני, שוב בקרת פנים? :)
מנהלת המוקד עודכנה אישית ממני, ובאחריותה לעדכן את כל הנציגים, והיא אכן עשתה זאת.

keyser
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #24 

evgenetic כתב:@keyser
...
...
נותני השירות הגרועים ביותר בתחום הזה הם אלקטרוניקס פרו, אני אף פעם לא אמרתי/רמזתי שהתואר הזה שמור לכם.
...
זו המחמאה הגדולה ביותר שיכולתי לצפות לה (f)

gal-cohen (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

@evgenetic

ידידי,
אני פתחתי את האשכול, ואני קיבלתי מענה.
עבורי זה משביע רצון.
גם מאוד יתכן שמחר בבוקר כשיגיעו המתקינים, הם ינקבו במחיר אחר, אך ברור לי שאוכל לסרב בנימוס ולקבל לאחר מכן סיוע ממני או כל גורם אליו הוא יפנה אותי.
אז נכון שאין כאן שקיפות מלאה, אבל זו ביקורת שאפשר להטיח בהמון חברות ועל המון נושאים.
אין טעם לנגח כאן מעבר למה שהועלה במסגרת הדיון, זה לא פייסבוק או טוויטר.

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #26 

זה שאתה פתחת אותו לא עושה אותו פרטי.
אני לא יודע למה המצב משביע את רצונך, זה עד כדי כך משמח אותך שאתה אישית לא תצא פראייר שמבחינתך הסיפור נגמר? הרי כבר ברור מאליו שיש סיכוי לא קטן שאנשים שלא ראו את השרשור הזה ישלמו יותר ממה שהם צריכים. קצת ערבות הדדית.

gal-cohen (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

evgenetic כתב:זה שאתה פתחת אותו לא עושה אותו פרטי.
אני לא יודע למה המצב משביע את רצונך, זה עד כדי כך משמח אותך שאתה אישית לא תצא פראייר שמבחינתך הסיפור נגמר? הרי כבר ברור מאליו שיש סיכוי לא קטן שאנשים שלא ראו את השרשור הזה ישלמו יותר ממה שהם צריכים. קצת ערבות הדדית.
...
לא הפכתי את הדיון לפרטי, אלא ציינתי שכשואל השאלה - קיבלתי את המענה עבורה.
לומר לך שממושב זה אני אעשה צדק חברתי?
ממש לא!
זו בטח לא הפלטפורמה לכך.

אגב, אני מזכיר לך שבפלטפורמה הזו השתמשתי בסבב הקודם של הרכישות (שלך גם בין היתר) וביקשתי ממני שיסייע ליישר קו עם המחיר, שלא היה אחיד עבור כולם (כולם - כאן בפורום!) והוא אכן נרתם לכך וסייע, גם לאחר שאנשים התחייבו לסכומים גבוהים יותר.
אז היכולות של הפלטפורמה הזו מוצו מבחינתי, ואם אני ארצה לסייע באופן נרחב יותר, אני מניח שאצטרך לנצל במה אחרת, פרטית יותר מול הגורמים, או נרחבת יותר כמו רשת חברתית.
אבל מכיוון שאני פחות רוצה לעסוק בזה מסיבותיי שלי, אני בוחר שלא, אולי מישהו אחר יעשה זאת, אולי אתה.. מי יודע.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

גם לדעתי יהיה נכון להנגיש את המידע באתר בתצורה של קובץ pdf פשוט עם מחירי הרחבת אחריות נכון לתאריך x למסכים מסוג z עבור רוכשים מתאריך y.
למען עמידה בכללי גילוי נאות וכל מיני זוטות של חוק הגנת הצרכן.

יחד עם זאת אני מבין ומתחבר לתשובת מני להחלטה האסטרטגית הפנימית שלהם למה כרגע הם לא עושים את זה מסיבות כאלה ואחרות שאינן!! נגד הצרכן ויש כאלה לא מעט (מהיכרותי האישית וניסיוני המקצועי).

מניח שמני לא טיפש והמסר הועבר. זה שהוא יירשם עוד ועוד בווריאציה כזו או אחרת - מיותר. הרי הוא עבר בפעם הראשונה כבר.
בין אם ייושם ובין אם לאו, זה נתון להחלטתה הבלעדית ומדיניות החברה בלבד, וכל עוד זה עולה בקנה אחד עם הנחיות החוק.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

gk11
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #29 

keyser כתב:תודה לאבי חולי על שהפנה את תשומת ליבי.
נכון לכרגע אנחנו עדיין שומרים על אחידות במחירים. מחירי האחריות משתנים בהתאם לתנודות מחירי הטלוויזיות עצמן, אבל אנו ממשיכים להקפיד על אחידות מחירים בין הלקוחות השונים.

נכון לעדכון האחרון שיצא היום אחר הצהריים לקראת המונדיאל, המחירים להרחבת האחריות לדגמי האולד הם (אני מתייחס רק לסדרת B7 כיוון ש- C7 אזלה לנו מהמלאי):
דגם 55B7Y:
רק הרחבת אחריות ל-3 שנים נוספות: 1,199 ש"ח.
חבילה: הרחבת אחריות + מתקן זרוע + התקנה + כבל HDMI -סך של 1,599 ש"ח.

דגם 65B7Y:
רק הרחבת אחריות ל-3 שנים נוספות: 1,499 ש"ח.
חבילה: הרחבת אחריות + מתקן זרוע + התקנה + כבל HDMI -סך של 1,899 ש"ח.

**אני מתנצל מראש, אבל אבקש לא לפנות אלי באופן פרטי בשאלות או בקשות, עקב עומס עצום בתקופה הזו אני ממעט לבקר בפורום ועשוי לפספס את הודעתכם וכך לתת לכם רושם של שירות לא כמו שמגיע לכם.
לרכישת השירות אתם מוזמנים לפנות לדבר עם המתקין, או לפנות לשירות של ח.י., ובמידה ואומרים לכם שלא יודעים על מה מדובר - תגידו להם פשוט לשאול את מני דהן או את שלומי ינאי, ואנחנו נאשר.
אנחנו מעדכנים כמובן את כל הגורמים הרלוונטיים במערכת, אבל אתם מכירים את מרפי :)

חג מונדיאל שמח!
...

רציתי לדעת אם למי שקנה במבצע של לאומי קארד שכולל הובלה, התקנה ומתקן בעלות 250שח,

בכמה מתקזזת התקנה חינמית זו מהאחריות ו/או מהתקנת מתקן זרוע?

והאם בכלל כדי לעשות הרחבת אחריות?

תודה

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”