מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

פסגת הסאונד והמרוץ אחר השלמות

עמוד 2 מתוך 21
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  19  |  20  |  21  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1640
מספר הודעות: 14783

#16  נשלח: ה' 31/05/2018 19:34

molvy כתב:
איזה פוסט מרתק מותח ומעניין

קראתי את הפוסט בשקיקה בלי יכולת להפסיק לשנייה

חשתי שאני בסרט מתח עם תסריט מעולה ושחקנים איכותיים שלא מותירים לך את היכולת לנחש מה יהיה בסוף הסרט

המתח והדרמה נותרו עד סיומו המדהים של הסרט עם סוף מרהיב

היו ממש זיקוקים שקראתי את הטוויסט שהביא את הדרמה את סיומה הטוב והמפתיע

שאפו לכולם על תהליך שבתחולתו אי אפשר היה לחזות את סופו

תתחדשו ותיהנו

אני ממש לא מעז לבוא לשמוע את המערכות הללו
·

כל התהליך נבנה במהלך כ 3 חודשים אפילו יותר, מרגע שהרעיון עלה ועד ביצוע ההזמנה ,תהליך מטורף, לא חושב / מכיר מישהו שעבר דבר כזה אינטנסיבי בתחביב הזה ,שכלל שעות של האזנות ,החלפת ציוד, שינוע ציוד ,ניתוקים, חיבורים ויכוחים, ריבים ,אבל בסוף ? דבש.

ברכות לחברים באמת הגשמת חלום ,היה בלתי צפוי לחלוטין.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
עמית_לגו (עמית לגו)
עורך חדשות HT
עורך חדשות HT

הצטרף בתאריך:
  Apr 18, 2008
הבעות תודה: 401
מספר הודעות: 1721

#17  נשלח: ה' 31/05/2018 19:38

תתחדש ותהנה מכל רגע
בהחלט מדובר באחת מחוויות הסאונד היותר מעניינות ומצוינות שיצא לי לשמוע

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 761
מספר הודעות: 6456

#18  נשלח: ה' 31/05/2018 19:55

תתחדשו ותהנו!

מקווה לקראת השנה לסגור אצלי גם את הפינה הזו.

בינתיים הדו ערוצי אצלי זכה לשדרוג מקיף, המקור, קדמיים וההגברה.

תבלו !

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005
הבעות תודה: 407
מספר הודעות: 1398

#19  נשלח: ה' 31/05/2018 19:57

Rekcuf כתב:
תתחדש. אולי פספסתי משהו, אבל לא שדרגת את הימהה 3060 ל 3070 לא מזמן?

לא. ה 3060 עדיין אצלי ואפילו מוצע למכירה.

טל,

לפרוססור אומנם 16 ערוצים אבל התצורה שציינת (9.4.6) עולה על מספר הערוצים שביכולתו לפענח.

12 ייחודיים ו-4 שבשלב זה , הם בתצורת matrixed.

המשתמש יכול לקנפג ולהשתמש בכל הערוצים באופן חופשי, כאשר התוכנה מסוגלת להתמודד עם 4 סאבים בו זמנית.

רן
avihuli
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 577
מספר הודעות: 4476

#20  נשלח: ה' 31/05/2018 20:26

עכשיו זה גם מובן לאיפה "נעלמתם" לאחרונה. היה פה שקט משהו.
מישהו אמר: "יואב", חחח...

צריך לשנות את נושא השרשור להתחדשנו בפסגת ה... וגו'.
ותמונות בבקשה מכל המאושרים. תתחדשו ותיהנו וברכות למאושרים.

שאפו ענק !! גם לחברים בפיוצ'ר שהביאוכם עד הלום.

yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 2725

#21  נשלח: ה' 31/05/2018 20:30

אכן זה היה מסע מטורף ומתיש מכל הבחינות...

במקביל לתהליך שעברנו לקחתי לבדיקה אצלי מספר מכשירי דגל שמאוד איכזבו עם סאונד רזה,חסר נפח וצורמני, אני מניח שבעיקר מהסיבה שהחלל אצלי גדול ובעייתי.

הייתי מאוד סקפטי לגבי היכולת של הלינגדורף בחלל שלי, דבר נוסף זה המחיר המטורף שלא חשבתי להכנס להוצאה כזו אבל מרגע שחיברנו אותו, כיילנו וישבנו להאזין מייד אני ורן הסתכלנו אחד על השני עם חיוך...במילה אחת WOW

הסאונד של הלינגדורף מדהים,עמוק עם באס מטורף, הסאונד מגיע ממש מתוך המסך (גם אני לא משתמש ברמקול סנטר) והחוויה מטורפת,מעולם לא שמעתי מערכת קולנוע שנשמעת ככה.

לא אשכח את המשפט של רן שאמר לי: תבדוק את הלינגדורף אצלך, זה יזכיר לך למה קנית ווילסון...והוא כל כך צדק.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 761
מספר הודעות: 6456

#22  נשלח: ה' 31/05/2018 20:42

yarino כתב:

לא אשכח את המשפט של רן שאמר לי: תבדוק את הלינגדורף אצלך, זה יזכיר לך למה קנית ווילסון...והוא כל כך צדק.

·אחלה משפט.

שמח שהלכת בסוף לכיון הזה.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 2725

#23  נשלח: ה' 31/05/2018 20:46

תודה
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005

#24  נשלח: ה' 31/05/2018 20:48

אבי,

התמונות שצרפתי הם של המכשיר היחיד שהובא לארץ למטרת הדגמה, כולל עוד 3 יחידות הגברה סטריאופוניות.

המוצרים הוחזרו ליבואן.

ברגעים אלו, הפרוססורים וההגברות בדרך מדנמרק.

רן
(1) הבעות תודה: avihuli
idan309
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 20, 2005

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 2508

#25  נשלח: ה' 31/05/2018 21:12

רן,

כבר היו לך בעבר פוסטים מרשימים אבל לפחות מבחינתי הפוסט הזה הוא המרשים מכולם.

כבר למדתי שמבחינתך ההגעה למקסימום החוויה בקולנוע ביתי היא לא הדבר העיקרי אלא הדבר היחיד ואני מוכרח לאמר שהייתי מופתע קצת שבהתחלה החלטת שלא להחליט.

מה שעוד הפתיע אותי זה שהפעם הצלחת לשאוב לעניין הזה עוד חברים. חברים שברור לי שלא חלמו ללכת על מהלך כזה.

לא שיש לי כוונה בכלל לשקול מהלך כזה אבל האם אתה מעריך שגם בסט רמקולים ברמה נמוכה יותר מהותית ממה שיש לך הלינגדורף היה נותן שיפור דומה?
האם יש בכלל מישהו מהחברים שרכשו את הלינדורף שיש לו סט רמקולים בשווי חדש של פחות מ-30,000 ש"ח?

אני גם סקרן לדעת האם הפעם לא נראה ממך שדרוג ברכיב בפרוססור או אפילו שיקול לשדרוג לפחות כמה שנים טובות (אצל מישהו אחר אני מעריך שכן, אצלך אני בכלל לא בטוח).

מאחל לך המון שעות של הנאה מהתחביב של כולנו ולנו להינות מעוד שרשורים מרשימים כאלה (כנראה שלא בזמן הקרוב בשדרוג פרוססור אבל אני מעריך שבשדרוג מקרן נקבל משהו תוך פחות משנה).
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1640
מספר הודעות: 14783

#26  נשלח: ה' 31/05/2018 21:29

idan309 כתב:
רן,

כבר היו לך בעבר פוסטים מרשימים אבל לפחות מבחינתי הפוסט הזה הוא המרשים מכולם.

כבר למדתי שמבחינתך ההגעה למקסימום החוויה בקולנוע ביתי היא לא הדבר העיקרי אלא הדבר היחיד ואני מוכרח לאמר שהייתי מופתע קצת שבהתחלה החלטת שלא להחליט.

מה שעוד הפתיע אותי זה שהפעם הצלחת לשאוב לעניין הזה עוד חברים. חברים שברור לי שלא חלמו ללכת על מהלך כזה.

לא שיש לי כוונה בכלל לשקול מהלך כזה אבל האם אתה מעריך שגם בסט רמקולים ברמה נמוכה יותר מהותית ממה שיש לך הלינגדורף היה נותן שיפור דומה?
האם יש בכלל מישהו מהחברים שרכשו את הלינדורף שיש לו סט רמקולים בשווי חדש של פחות מ-30,000 ש"ח?

אני גם סקרן לדעת האם הפעם לא נראה ממך שדרוג ברכיב בפרוססור או אפילו שיקול לשדרוג לפחות כמה שנים טובות (אצל מישהו אחר אני מעריך שכן, אצלך אני בכלל לא בטוח).

מאחל לך המון שעות של הנאה מהתחביב של כולנו ולנו להינות מעוד שרשורים מרשימים כאלה (כנראה שלא בזמן הקרוב בשדרוג פרוססור אבל אני מעריך שבשדרוג מקרן נקבל משהו תוך פחות משנה).
·

הפרוססור הזה יגרום לכל רמקול להשמע טוב יותר בכל חדר נתון. רמקולים ב 10/30/50/100/500 אלף ש״ח.
RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005

#27  נשלח: ה' 31/05/2018 21:33

תודה עידן.

אכן החלטתי בהתחלה לא להחליט בגלל ההוצאה המשמעותית, אל תשכח "שנאלצתי" גם לקנות הגברה וסך הכל ההוצאה הנדרשת כאן הייתה גבוהה.

עניין נוסף שהטריד אותי זו ההתקדמות הטכנולוגית המואצת וכאן אני מתחבר לההערה שלך באם מדובר בשידרוג לשנים הקרובות.

כולי תקווה שכן, אבל אין באמת לדעת. החיים מזמנים הפתעות והזדמנויות.

בדרך כלל שידרוגי האודיו אצלי הם מועטים כי אני מעדיף לא לשדרג אם אני לא קונה בדיוק את מה שאני רוצה...ומה שאני באמת רוצה זה בדרך כלל מוצר מאוד יקר.

בגלל זה החזקתי את הווילסונים הקודמים 13 שנה, עד שהחלטתי לשדרג לווילסונים חדשים ומשמעותית טובים יותר שבאמת העניקו לי את מה שחיפשתי.

גם במקרה הזה ולמרות ההוצאה, התוצאה הסופית היא מאוד מרשימה וכנראה שבראייה שלי מצדיקה את העלות.

רן

נ.ב מקווה שאתה טועה לגביי המקרן וזה יגיע לפני כן...
Sourc3
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jun 06, 2017
הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 685

#28  נשלח: ה' 31/05/2018 22:47

ככל הנראה הפוסט הכי מעניין שראיתי בפורום הזה, הייתי מרותק לאורך כל הקריאה.
אני אמנם סטודנט "תפרן", בן 25 שחי ונושם מוזיקה (שומע מוזיקה סה"כ עם Wharfedale diamond 9.5 ורסיבר של דנון מסוג AVR 1300X ואוזניות MID FI)
אך הפורום הזה, והפוסט הזה בפרט, תמיד גורמים לי לשאוף להגיע לצליל טוב יותר.
מקווה שבעתיד אצליח להגשים את הפנטזיות שלי.
פשוט תענוג!
avihuli
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 577
מספר הודעות: 4476

#29  נשלח: ה' 31/05/2018 23:18

קראתי שוב.
הכל.
והפעם יותר לעומק, הייתי חייב... ממש כמו לחזור לסרט טוב.

נקודה מעניינת והאמת מאוד הגיונית שחושבים על זה הנושא של כיול צדדי הבמה הקדמית עם הסאב, יחדיו בו"ז.
שהרי שניהם משלימים הרמונית אחד את השני ולמעשה שניהם יחד - יוצרים רמקול אחד.
אם ניקח את החשיבה הזו לאקסטרים - הרי מן הראוי שיבוצע "כיול סופי" שכזה לכל הרמקולים גם יחדיו...

בנושא אסכולת מהו השדרוג הנדרש בשביל להשיג את הקפיצה בסאונד ? השכיח הוא לרוב החלפה של הרמקולים.
גם לאור מבחני עבר של חוסר היכולת המוחלטת להצביע על רסיבר מיינסטרים כזה או אחר עם עליונות מובהקת על המתחרים לו.
הפעם אנו עדים לכך שציוד עיבוד / הגברה שהוא בקצה הסקאלה יכול להוציא יותר אף מהרמקולים הנוכחיים ולפי מה שיואב מציין בכל סדר גודל.
אני נוטה להאמין שזה קשור במשקל רב יותר בטיפול של מערכת הכיול על פני הרכיבים / ההגברה שמרכיבים כל רסיבר.
ומכאן משקל הנעלמים במשוואת "חלוקת תקציב הסאונד השוטפת" מתערערת כנגד גובה ההשקעה בסוג הציוד.

נקודה אחרונה שהוזכרה ע"י רן בכך שאם משנים פרמטר כזה או אחר בהגדרות הראשוניות שבוצעו - צריך להתחיל את תהליך הכיול מההתחלה.
נתקלתי במאחורה המאוד מרשים של המוצר באפשרות לחיבור כרטיס SD CARD לצורך גיבוי הנתונים ובכך אפשר לייצר מספר וורסיות האזנה עם כמה כרטיסי SD המכילים כיולים והגדרות שונות.

אסיים בהמתנה נעימה (וקצרה) למפלצות המיוחלות, ובהצלחה במכירת הציוד הנוכחי למען שדרוגם של שאר חברי הפורום הנכבדים.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005

#30  נשלח: ו' 01/06/2018 0:11

אבי.

בהחלט מבין את הרצון לקרוא שוב, כי יש שם המון אינפורמציה שהיא בחלקה חדשה לחלוטין מבחינה תפיסתית.

עוד לפני הגעת הלינגדורף, השקעתי שעות רבות בקריאה על המערכת ב AVS הן בשרשור על הלינגדורף, הן בשרשור על המקינטוש (מערכת כיול זהה) והן בשרשור המפלצתי ב AVFORUMS הבריטי. יש הרבה חומר.

על פניו, ללינגדורף אין זכרונות, מהטעם הפשוט שאין צורך בזכרונות היות והמערכת מכיילת את החדר ולכן אין סיבה שהחדר יכויל כל פעם באופן שונה.

ואומנם, יש לא מעט עדויות למדידות של אנשים , באמצעות REW ,המוכיחות כי המדידה של המערכת זהה, ללא קשר למיקום המיקרופון, קרי המערכת אכן מודדת את כל החלל ולא מיקום ספציפי כמו שאנחנו רגילים.

למרות זאת, היות וכל כיול נשמר על הSd card , ניתן באמצעות פעולה פשוטה של RESTORE להעלות מספר מאוד גדול של כיולים. זו פעולה שלוקחת כ 2 דק.

השוני שיכול להיווצר בכיול, למרות האמור, יכול לנבוע מחיתוך שונה של הרמקולים (המערכת לא מתעסקת בחיתוכים) או בחללים פתוחים בניגוד לחדרים ייעודיים.

סלון שפתוח למטבח. מהו בעצם החלל?

לכאורה תחימה וירטואלית שבה ניתן לראות את כל הרמקולים ללא יוצא מן הכלל, יש חללים שהכלל הזה הוא קצת טריקי ויצריך התעסקות ויתכן מספר כיולים.

אני ביצעתי מספר מדידות, הליך שבמקרה הספציפי שלי לוקח כ שעה תמימה ובשלב מסוים, לאחר שנצמדתי להוראות המדויקות של לינגדורף, המדידות הולידו תוצאות זהות.

נקודה מעניינת נוספת שלינגדורף ממליצה עליה, אותה לא הספקתי לנסות, היא הצמדת הרמקולים לקיר.

זוהי עוד נקודה שאני מתקשה איתה ביחס למה שאני מכיר, כמו נקודות נוספות אחרות שקשורות לפילוסופיה של החברה הזאת.

הרעיון מבחינת לינגדורף של הצמדת הרמקולים לקיר נוגעת לצימצום בעיית החזרים, כמובן שפעולה כזו יכולה להוליד בעיות אחרות, אבל לטענת לינגדורף היא מסוגלת לטפל באותן בעיות.
יהיה מעניין לנסות את זה שהמכשיר יגיע.

רן
(1) הבעות תודה: avihuli
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  19  |  20  |  21  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה