מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

פסגת הסאונד והמרוץ אחר השלמות

עמוד 7 מתוך 21
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  6  |  7  |  8  | ... |  19  |  20  |  21  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
Mad-Dog
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2007
הבעות תודה: 405
מספר הודעות: 3446

#91  נשלח: ג' 05/06/2018 0:43

***** W00000000000W
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010
הבעות תודה: 68
מספר הודעות: 1235

#92  נשלח: ג' 05/06/2018 10:50

איזה יופי! ואיזנ כיף!
תודה!

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005
הבעות תודה: 407
מספר הודעות: 1389

#93  נשלח: ג' 05/06/2018 12:53

כן. זה נכון.

התחושה היא שהפרוססור לקח את הווילסונים והפך אותם לרמקולים של לוג'יטק.

זה בהחלט חיסרון.

תודה שהארת את עינינו.

הפורום פתוח בהמון שירשורים שיכולים להעזר בך.

רן
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 2723

#94  נשלח: ג' 05/06/2018 13:38

וזה מה שנקרא טרול...
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1638
מספר הודעות: 14770

#95  נשלח: ג' 05/06/2018 13:41

jeje כתב:
תתחדש!
מקריאה וניתוח של הפוסט נראה לי שהפרוססור המדובר מסרס את הרמקולים בצורה רצינית ביותר. האם נכון הדבר?
·

אתה חלש בקריאה וניתוחים

נסה בפוסט אחר את מזלך.
חיים (חיים לגו)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004

הבעות תודה: 303
מספר הודעות: 4858

#96  נשלח: ג' 05/06/2018 16:41

אח אח......
שאלוהים יעזור לי

istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1638
מספר הודעות: 14770

#97  נשלח: ג' 05/06/2018 23:14

Rekcuf כתב:
אחרי שקראתי לא מעט אינפורמציה ב AVS על הפרוססור, אז אכן מדובר באיכות בכמה רמות מעל לכל פתרון של רסיבר משולב, אבל לא ברור לי למה הפרוססור הזה לא מציע אפילו 10% מפיצ'רי נוחות שאתה מוצא בכל רסיבר AV. הנה סקירה של משתמש AVS:

https://www.avforums.com/threads/lyngdorf-mp-50-su...

אין תמיכה ב שירות TIDAL שהוא מבין היחידים שמספק סטרימינג באיכות גבוה (יש רק SPOTIFY העלוב). אין אפשרות לצפות מקור וידאו אחד ולהאזין למקור אודיו אחר (מאד נוח שרוצים לבהות בחדשות בזמן האזנה למוסיקה כדי לא להשתעמם). אין פיצ'ר של זכרונות סטייל SCENES של ימהה (בחירת מקור, מצב שמע, עוצמות ועוד בלחיצת כפתור אחת). הפרוסור עולה פי 5 מכל רסיבר על שניתן למצוא, ובכל זאת נקי מפיצרי נוחות למיניהם. תכלס, ל 99% מחובבי הקולנוע הביתי, רסיבר איכתי כמו ימהה A3070 מספק מעל ומעבר. לדעתי פרוססור כזה עם תוספת מגברים (צריך 8 מגברי סטריאו בשביל להוציא ממנו את המקסימום, ז"א השקעה כוללת של יותר ממאה אלף שח, ועדיין לא ניתן לשמוע גלג"ץ בזמן שרואים חדשות 10, שזה ממש אבסורד לדעתי), לא מתאים כפתרון ביתי ששם יש חשיבות לנוחות שימוש, אלא יותר מתאים לחדרי תצוגה או אולמות קולנוע קטנים דלי תקציב.

חבל שכל השרשור הזה מתמקד רק בלשבח את הסקירה המצויית של רן, ושום ביקורת, גם אם בונה לא מתקבלת...
·

לא ברור לך שהפרוססור הזה לא פונה לפלח שוק של אלו שמעונינים לראות סרט בסלון ולשמוע גלגל״צ בחדר שינה ?

לא ברור לך שהוא לא נבחן בכלל למול האופציות האלו ???

הפרוססור הזה מיועד בראש ובראשונה לאלו שמענין אותם קולנוע ביתי נטו וסביר להניח שיש להם פתרונות אחרים עבור גלגל״צ בחדר או בגינה אה וגם מה לעשות ? אלו שיש להם יכולת כלכלית לרכוש אותו .

המכשיר הזה מתוכנן כדי לתת את הסאונד הטוב ביותר שניתן בקולנוע ביתי בחלל נתון ומסתבר שהוא מצליח .

יקר ? נכון אבל מצליח

אתה מעדיף ימאהה עם גלגל״צ בגינה ? הכל בסדר ולגיטימי.
RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005

#98  נשלח: ג' 05/06/2018 23:36

חיים.

למה אתה חושב שאני נגד ביקורת?

יש לי מניות בלינגדורף?

חבל שלא ממש התעמקת בתחילת השרשור, בו סיפרתי על מכירת הלקסיקון, לטובת רכישת דנון עם אודיסי. אני לא מהאנשים שנצמדים לציוד שלהם ומגן עליו בחירוף נפש.

בבדיקות המאוד מקיפות שביצעתי, עליהם סיפרתי רק על קצה המזלג, היות וההיקף והירידה לפרטים היה על גבול החולניות, מצאתי שהלינגדורף לאין שיעור טוב יותר מהמכשירים שהצרכן הישראלי יכול לבדוק ויש לו גישה אליהם.

מחר יתברר לי אחרת?
הלינגדורף...יחפש בית חדש.

ולעניין החסרונות:

1. אכן בלינגדורף יש מעט פיצ'רים ביחס למכשירים אחרים. כמובן שחשיבות עובדה זו והמשקל שיש ליחס לה, נתונה להחלטתו של המשתמש. אכן אין tidal, אבל יש ספוטיפיי ו Roon . לינגדורף לא קרוב אפילו למליון האופציות והאפליקציות שיש ברסיברים היפנים וגם לא מתיימר להיות כזה. כל הטכנולוגיה מושקעת כאן בתחום הסאונד.

2. עניין האפליקציה. ראשית היא מיותרת היות ויש שליטה באמצעות web browser, זה מבוצע מעולה ושנית לפני מספר חודשים לינגדורף הוציאה אפליקציה חדשה.

3. ה manual הוא בזיוני וחסרים בו הרבה פרטים שהמשתמש חייב להשיג מקריאה בפורומים שונים, או בהתנסות. לינגדורף טוענים שהם עסוקים ב R&D במקום לכתוב MANUAL שזו כמובן הלצה מיותרת.

4. לינגדורף הוציאו את המכשיר עם BOARD מיושן של 10G בטענה שהצ'יפ הזה יציב יותר מבורדים של 18G. יש בזה משהו, בפועל זו לא טרגדיה, אבל עדיין במחיר הזה אתה מצפה שהם ייצאו עם 18G. כאמור המכשירים ישודרגו בחודשיים הקרובים ל 18G במחיר "מצחיק" של 1,300 דולר.

בפועל החיסרון האמיתי, נכון להיום, זה שינמוך נטפליקס מ HDR ל UHD. בכל מה שקשור למקרנים, זו בעצם ברכה. אין כל מגבלה אמיתית ופרקטית אחרת.

אז נכון, כמו לכל מכשיר, גם למכשיר הזה יש חסרונות, אבל שמסתכלים על התמונה הגדולה וכמו שציינת ובצדק, זה בהחלט בכמה רמות מעל מה שיש היום בשוק.

מה יהיה מחר? מי יודע.

רן
RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005

#99  נשלח: ג' 05/06/2018 23:47

אגב, נקודה נוספת שציינת זה הצורך ברכישת 8 (!!) מגברי סטריאו והשקעה של 100,000 שח לצורך זה?!

לא ממש הבנתי מדוע?

מה הבעיה לקנות את הפרוססור ולהצמיד לו הגברה של חברות אחרות?

למה חייבים לקנות הגברה של לינגדורף, ועוד 8 הגברות סטריאו?!

אני אומר לך, שאין שום בעיה להגיע לפרוססור עם הגברה של חברה אחרת, זולה יותר, נגיד אימוטיבה לצורך הדוגמא ולסיים את העניין בחצי מהמחיר שנקבת או קרוב לכך.

רן
RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005

#100  נשלח: ד' 06/06/2018 0:02

מקבל לחלוטין את עמדתך חיים, אבל זה המצב הנתון.

אז יש כאן 2 אופציות ,או to bitch about it, או להחליט על מה אתה שם את הכסף.

במקרה הזה שמתי את הכסף על הסאונד ואני בהחלט מקבל את זה שאנשים יחשבו שזה לא משתלם ועדיף לשלם משמעותית פחות, לקבל סאונד פחות טוב, אבל המון פיצ'רים.

לגיטימי.

רן
(1) הבעות תודה: istarmini
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 727
מספר הודעות: 4712

#101  נשלח: ד' 06/06/2018 10:08

אפשר למצוא חסרונות בכל דבר, לטעמי שום דבר לא מושלם (חוץ מאשתי, שמבקרת בפורום זה)
אבל יש כאן חברים שהאהבה שלהם לקולנוע ביתי ולסאונד איכותי כה גדולה, שהם השקיעו הרבה מזמנם, מכספם, ואני אישית מעריך את זה מאוד.
אין הרבה שמשקיעים בתחביב שלהם באופן שכזה, וזה גם הגבול בין תחביב לבין אהבה של התחום וחיבור גדול יותר אליו.
ומי שרציני ביותר לגבי המוזיקה שלו, לדעתי לא ממש פוזל לכיוון ספוטיפיי.
Itay_Pollak (איתי פולק)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 19132

#102  נשלח: ו' 08/06/2018 10:20

RanMoyal - כיף לקרוא וכיף להחכים.
מספר שאלות ברשותך:
א. אני מבין שברגע שהכיול נגמר בעצם, בדומה לרסיברים רגילים, מערכת הכיול לא עובדת יותר, כלומר אין מה שיש בDIRAC למיטב זכרוני - של שינויים תוך כדי הניגון?
ב. בצורה קשורה או לא, אני משער שבדקתם שאין שום כוונה של החברה לייצר מכשיר שעובד על אותם עקרונות אבל זול הרבה יותר.
ג. לחלופין - שאין חברות עם מוצרים זולים יותר, שעובדים על עקרונות דומים (יש מצב שהעניין חסום בגלל ידע/פטנטים).
ד. האם ניסיתם לבדוק את הפרוססור בצורה נקייה, כלומר, דווקא ללא כיול ולהשוות. כלומר האם גם ללא הכיול, הוא כבר נותן איכות גבוהה יותר. מנסה לומר שאם אני לוקח מכשיר כזה במצב "PURE" ומשווה לציוד הקודם נניח שלך במצב דומה, אז החדש (תדאג להם - שים את השם בכותרת של השרשור) היה נשמע עוד ללא הכיול טוב יותר.

ותודה על השיתוף כמובן.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005

#103  נשלח: ו' 08/06/2018 10:58

היי איתי.

באשר לשאלותיך:

1. דווקא בשונה מ Dirac בה השינוי לאחר הכיול מורכב ולא טריוויאלי, ובעיקר מדובר בשינוי עקומות (מדובר במערכת semi סגורה) הרי Room Perfect מאפשר "משחקים" נרחבים מאוד לאחר הכיול וזאת באמצעות מערכת Voicing Tool (שתמונה שלה צורפה לפוסט המקורי) מתוחכמת אך עם זאת פשוטה להפעלה, המורכבת מלא מעט פילטרים שונים המאפשרים למשתמש להתאים את הצליל לטעמו האישי.

2. באשר לרכישת Room Perfect רב ערוצי באמצעות מכשיר זול יותר.

ובכן, ה MP50 הוא אותו מכשיר "זול יותר", היות והתוכנה מצויה במקינטוש MX160 שהמחירון שלו הוא 14,000 דולר, או ב Steinway Lyngdorf MP200 שעולה רק 20,000 דולר. התוכנה זהה בכל 3 המכשירים.

3. באשר להבדלים במצב Pure, קרי ללא תיקון של ה Room Perfect לעומת מצב Pure של כל המכשירים הנבדקים.

זו שאלה מעניינת היות וזה לא פעם עולה על ידי רוכשי פרוססורים, הטוענים שהפרוססינג הבסיסי הוא טוב יותר מ-"סתם" רסיבר.
זה כמובן נושא שהייתי ער אליו, אבל לא נבדק, לא משכחה, אלא בגלל סדרי עדיפויות של לוחות זמנים ובכלל, מתוך מחשבה , האם יש טעם לבדוק שני מוצרים במצב X כאשר שניהם מסוגלים להגיע למצב Y.
לא ממש מבין את הצד הפרקטי של זה, למרות שמבין שזה נושא מסקרן.

רן
(1) הבעות תודה: Itay_Pollak
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 560
מספר הודעות: 14376

#104  נשלח: ו' 08/06/2018 14:06

RanMoyal
·תודה על ההסברים והפירוטים שגרמו לי לבצע קצת חושבים. אני אישית מעולם לא הגעתי לתוצאות טובות עם Audissey בדו-ערוצי אבל לאחר תקופה די ארוכה של שמיעה ב Direct ו Pure Direct והשוואה למגבר סטיריאו משולב ייעודי שחובר ליציאות ה pre-out, הגעתי למסקנה שהבעיה הייתה נעוצה בבסיסה בהגברה דו ערוצית לא מי יודע מה של הרסיבר.

אצלי בבית יש חלל האזנה מאוד לא שגרתי, אומנם זה חוסך ממני לא מעט בעיות של החזרים ותהודה מהקירות האחוריים, אבל הפיזור ויצירת הבמה יכלו להשתפר, כך שאני תמיד מסתקרן כשמדברים על מערכות כיול ועל טיפול בחללים. היה מאוד מעניין לקרוא את מה שיש לך לספר על נסיונך.
Itay_Pollak (איתי פולק)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 19132

#105  נשלח: ו' 08/06/2018 15:06

RanMoyal
·
תודה רן,

המקום אליו כיוונתי הוא, האם בעצם, האם הייתה להיות מערכת כיול לחוד, ולאחר מכן פרוססור "זול" שרק מקבל את תוצאות הכיול ומיישם אותם.

פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  6  |  7  |  8  | ... |  19  |  20  |  21  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה