מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

שרשור תגובות: מונדיאל ב-4K - האם זה כשלון?

עמוד 4 מתוך 10
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  הבא 
   פורומים > וידאו > טלויזיה מהרשת
מחבר הודעה
dmitrys
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Oct 07, 2009
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 970

#46  נשלח: ב' 18/06/2018 7:38

ניסיתי לראות משחק ב 4K באפליקצית סלקום בטלויזית LG, וזה פשוט בלתי אפשרי.
זויית צפיה נוראית, צבעים חיוורים ביותר, והכל מרוח כשהמצלמה זזה.
דיליי גדול, כמה עשרות שניות.
להבדיל מרובכם, לי יש עם מה להשוות. אני רואה כדורגל ב HD איכותי דרך צלחת פרטית.
ויתרתי על ה 4K הזה אחרי 2 דקות וחזרתי ל HD. מאכזב ביותר ניסוי הכלים הזה, אבל לפחות הם ניסו.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
yogiman
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2009
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 96

#47  נשלח: ב' 18/06/2018 8:02

העניין עם זווית הצילום זו פאשלה לא נורמלית של "כאן". פשוט פספוס שלהם. וזה מוביל אותי לעניין אחר אבל קשור...

"כאן" הרי מקבלים מרוסיה את הפידים של כל זוויות הצילום, כפי שניתן לראות באפליקציה. אז למה שהם לא ינהלו שידור עצמאי? כלומר מבלי לקבל הפיד הראשי שחברת ההפקה שולחת. פשוט לקחת את הפידים של כל המצלמות, שנשלחים גם הם לישראל, ולנהל את השידור של המשחק פה בארץ כאילו המשחק מתנהל פה ומבלי להיות תלויים בבמאי הרוסי. ככה אם יש בעיה של זווית צילום אפשר לתקן בשנייה ואם רוצים לרגע לנצל את הפיד הרחב יותר של ה-4K אפשר לעשות זאת ולחזור אחר כך חזרה לפיד "הרגיל". ואם הבמאי פה בארץ קולט איזו אוהדת יפה באחד הפידים שהבמאי ברוסיה לא קלט אפשר לתת אותה לכמה שניות ולחזור חזרה למשחק.

זה נשמע אולי שולי, אבל זה אחד מהיתרונות שהטכנולוגיה החדשה מאפשרים לנו ולא היו קיימים בעבר. פעם לא הייתה ברירה והיו חייבים לקבל שידור אחר מהמקור. אמנם זה מעט יותר יקר כי חייבים להחזיק צוות קונטרול שינהל שידור כזה, אבל ממילא יש צוות כזה שיושב באולפן כדי לנהל את הפרי-גיים, אז שיצאו להפסקות יותר קצרות.
EyalAmit (איל עמית)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 11, 2008
מספר הודעות: 196

#48  נשלח: ב' 18/06/2018 8:19
ה 4K מעולה

אני מחובר דרך פרטנר וצופה ב 511 ב OLED, והאמת שרואים מעולה - אנחנו נהנים בבית מהמשחקים מאוד ורואים הבדל ברור עם ה 4K
הדבר היחיד הוא שיש מדי פעם פריזים, אבל לא משמעותי.
קפיצת מדרגה רצינית מבחינת התמונה.
DudeShemesh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2016
הבעות תודה: 32
מספר הודעות: 344

#49  נשלח: ב' 18/06/2018 8:32

קרמריקה כתב:
4. והדובדבן בקצפת - האפליקציה בנייד. שידור איכותי, חינם, מכל מקום, זוויות צפייה, הילוכים חוזרים, שדרנים באנגלית. יהיה קשה למצוא מקום בעולם שלא יתקנא בזה.

האם אתה מצליח לראות שעון ותוצאה כשאתה עושה קאסט מהאפליקציה?
DudeShemesh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2016

#50  נשלח: ב' 18/06/2018 8:33

yogiman כתב:
העניין עם זווית הצילום זו פאשלה לא נורמלית של "כאן". פשוט פספוס שלהם. וזה מוביל אותי לעניין אחר אבל קשור...

"כאן" הרי מקבלים מרוסיה את הפידים של כל זוויות הצילום, כפי שניתן לראות באפליקציה. אז למה שהם לא ינהלו שידור עצמאי? כלומר מבלי לקבל הפיד הראשי שחברת ההפקה שולחת. פשוט לקחת את הפידים של כל המצלמות, שנשלחים גם הם לישראל, ולנהל את השידור של המשחק פה בארץ כאילו המשחק מתנהל פה ומבלי להיות תלויים בבמאי הרוסי. ככה אם יש בעיה של זווית צילום אפשר לתקן בשנייה ואם רוצים לרגע לנצל את הפיד הרחב יותר של ה-4K אפשר לעשות זאת ולחזור אחר כך חזרה לפיד "הרגיל". ואם הבמאי פה בארץ קולט איזו אוהדת יפה באחד הפידים שהבמאי ברוסיה לא קלט אפשר לתת אותה לכמה שניות ולחזור חזרה למשחק.

זה נשמע אולי שולי, אבל זה אחד מהיתרונות שהטכנולוגיה החדשה מאפשרים לנו ולא היו קיימים בעבר. פעם לא הייתה ברירה והיו חייבים לקבל שידור אחר מהמקור. אמנם זה מעט יותר יקר כי חייבים להחזיק צוות קונטרול שינהל שידור כזה, אבל ממילא יש צוות כזה שיושב באולפן כדי לנהל את הפרי-גיים, אז שיצאו להפסקות יותר קצרות.

מה שאתה מציע זה להחזיק עוד צוות בימוי/עריכה בישראל. עם התנאים המופרזים שזוכים להם עובדי מדינה, זה יהיה מאוד יקר (וכמובן על חשבון המסים שלנו).
קרמריקה
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

הצטרף בתאריך:
  Apr 17, 2005
הבעות תודה: 249
מספר הודעות: 3980

#51  נשלח: ב' 18/06/2018 8:34

DudeShemesh כתב:

ציטוט:
...

האם אתה מצליח לראות שעון ותוצאה כשאתה עושה קאסט מהאפליקציה?

·לא, וזה אכן מבעס.
(1) הבעות תודה: DudeShemesh
yogiman
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2009
מספר הודעות: 96

#52  נשלח: ב' 18/06/2018 8:54

DudeShemesh
·

מי שמתפעל את שירותי המונדיאל הוא קבלן חיצוני שזכה במכרז. לא עובדי מדינה ולא נעליים. גם עובדי "כאן" הרגילים, אגב, אינם עובדי מדינה, לא בשכר ולא בתנאים.
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 704
מספר הודעות: 7678

#53  נשלח: ב' 18/06/2018 8:59

אתמול צפיתי בפעם הראשונה על גבי מקרן FHD (מסך 106). המקור שלי הוא סטינג TV על גבי שילד.

1. ניסיתי את הקסטינג מהטלפון - זה עובד מצוין אבל כנראה בגלל מגבלות המקרן (אופטומה HD26) התמונה לא 100% חלקה כמו בטלויזיה

2. ערוץ 11 נראה טוב מאד אבל דווקא נהניתי יותר מהתמונה בערוץ 511 - למרות שהמקרן הוא רק FHD התמונה היתה טובה יותר (יותר טבעית) מה גם שדווקא זווית הצפייה הרחבה יותר מהווה יתרון על מסך ענק. בקיצור איכות התמונה מצוינת
mickeyar (Mickey)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 28, 2014
הבעות תודה: 61
מספר הודעות: 779

#54  נשלח: ב' 18/06/2018 9:44

oris74 כתב:

2. ערוץ 11 נראה טוב מאד אבל דווקא נהניתי יותר מהתמונה בערוץ 511 - למרות שהמקרן הוא רק FHD התמונה היתה טובה יותר (יותר טבעית) מה גם שדווקא זווית הצפייה הרחבה יותר מהווה יתרון על מסך ענק. בקיצור איכות התמונה מצוינת

גם אני בדיוק אותו הדבר.
צופה במקרן FHD, מסך 120", דרך פייבר 4K של הוט, נהנה יותר מהשידור ב ערוץ 511 מאשר ב 11, גם מהצבעים, חדות וגם מהזווית הרחבה.
idabari
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 03, 2004
הבעות תודה: 70
מספר הודעות: 1469

#55  נשלח: ב' 18/06/2018 9:50

אתמול במשחק של ברזיל זוויות הצילום ב- 4K כבר היו יותר סבירות.
גם האיכות היתה טובה מזו שב- HD.
צופה דרך סלקום.
(1) הבעות תודה: שח_מט
DudeShemesh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2016

#56  נשלח: ב' 18/06/2018 10:27

yogiman כתב:
@DudeShemesh
·

מי שמתפעל את שירותי המונדיאל הוא קבלן חיצוני שזכה במכרז. לא עובדי מדינה ולא נעליים. גם עובדי "כאן" הרגילים, אגב, אינם עובדי מדינה, לא בשכר ולא בתנאים.

אז קבלן שיודע שיכול לסחוט את תקציב כאן, כי הכסף הוא בעצם של כולנו. גרוע באותה מידה. אין שום הגיון שכספי המסים של כולם יממנו שידורי מונדיאל, על אחת כמה וכמה בצורה המשודרגת שאתה מציע. מי שרוצה שישלם (ואני ברוצים, למען הסר ספק)
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1509
מספר הודעות: 58875

#57  נשלח: ב' 18/06/2018 11:02

צופה דרך יס והשיפור מול ערוצי ה-HD וכמובן SD, הוא דרמטי.
כזוית הצילום היתה תקועה על מצלמה אחת מרוחקת זה היה נורא. במשחק של אתמול, זה כבר היה מצויין ואני פשוט לא יכול לחזור לצפות ב-HD, זה נראה לי פשוט מטושטוש לגמרי.

ציוד:
ממיר יס ULTRA
טלוויזיה: LG OLED 65E6

(1) הבעות תודה: שח_מט
ride (יניב דיין)
אחראי תחום מקרנים
אחראי תחום מקרנים

הצטרף בתאריך:
  Nov 26, 2004

הבעות תודה: 355
מספר הודעות: 5920

#58  נשלח: ב' 18/06/2018 11:07

מחזק את התגובה של מרטין. צופה דרך יס אולטרה והתמונה מדהימה. הבעייה של המצלמה המרוחקת כבר לא קיימת, פשוט תענוג לצפות במשחקים...
Xander
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2018
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 69

#59  נשלח: ב' 18/06/2018 11:41

אני חושב שמרחק המצלמה תלוי ישירות במגרש שבו מצלמים, נכון שהצילום היה יותר קרוב במשחק של ברזיל נגד שוייץ אבל זה עדיין היה שידור רחב להבדיל מערוץ 11.
falconf1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 10, 2005

הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 253

#60  נשלח: ב' 18/06/2018 11:53

היי,
אני עם סמסונג QLED
דרך האפליקציה של כאן רואים מעולה אבל יש קטיעות ומריחות נוראיות של הכדור.
דרך אפליקציית סלקום 4K על MI BOX TV רואים פשוט מדהים ללא מריחות או קטיעות, הבעיה שאין HDR או HLG אז אני מפעיל על מצב דינמי או HDR+.
דרך ה CAST של אפליקציית כאן רואים מאוד חד אבל יש מריחות של הכדור.
דרך האנטנה של עידן פלוס רואים ב HD מעולה הבעיה אחרי שראית ב 4K אי אפשר לחזור אחורה.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלויזיה מהרשת עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה