מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

רכישת אינטגרייטד

עמוד 4 מתוך 10
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו דו-ערוצי (סטריאו)
מחבר הודעה
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010
הבעות תודה: 74
מספר הודעות: 1286

#46  נשלח: ו' 27/07/2018 8:41
Re: רכישת אינטגרייטד - עדכון

Catskinner
·אגב , ראיתי בחתימתך שיש לך דאק של תדי גם- יפה! שימש אותי מספר שנים וגם שידרג י אותו לדאק של תדי אם יו אס בי אסינכרוני, אך שדרגתי אותו כי לצערי דאק של. די לא תומך ברזולוציות גבוהות , זה כמובן חשוב אם משמיים קבצים דיגיטאל ברזולוציות גבוהות, אם לא - תדי ללא תחרות ובטח במחירים אלו.

תהינה!!!

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 593
מספר הודעות: 14577

#47  נשלח: ו' 27/07/2018 9:03

genvirt
·אני מעולם לא התחברתי ל Focal, אולי בגלל זה גם לא חוויתי אופי צליל "קשה" ולא מרוכך. ה KEF הרצפתיים שיש לי בסלון כרגע מתאימים לי מאוד לסגנון ההאזנה שלי ואני לא מחפש שינויים.

ה DAC של תדי שיש לי הוא אחד מהראשונים שהוא מכר באופן מסחרי, הוא כל כך עתיק שאין לו אפילו מספר סידורי וכמובן שאין לו יכולות לטפל בקבצים עם קצב דגימה הגבוה יותר מ 48 ב USB או 96 ב SPDIF. אבל הוא בנוי לתפארת ותמיד חשבתי שאוכל לנצל אותו אם אחליט אי פעם להרחיב את מספר מערכות האודיו שיש לי בבית.

אבל יש לי גם דגימה של מגבר מהקצה השני של הסקאלה: את ה T-AMP האגדי שגודלו כשתי חפיסות סיגריות, מחיר של ארוחת צהרים במזנון ובעל הספק של פנס כיס. גם ממנו נהניתי הרבה בזמנו וגם אותו אני שומר כדי לעצבן אודיופילים מזדמנים.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#48  נשלח: ו' 27/07/2018 9:14

Catskinner
·כן, דאק של תדי - מעולה וללא פשרות עולה על הרבה בשוק , מי שלא מנצל רזולוציה גבוהה כמובן.
את פוקאל אני מאוד אוהב ״אוכל״ את כול סוגים המוסיקה מקלאסי וג׳אז עד אלקטרוני ורוק כבד.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 31, 2013
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 340

#49  נשלח: שבת 08/09/2018 10:29

איפה ניתן לרכוש מגבר דו ערוצי של creek במחיר שפוי
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#50  נשלח: שבת 08/09/2018 10:45

בדקתה אצל יבואן? ברק מחיר ותחפש שאמזון, או יד 2 אם זה אופציה מבחינתך
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 31, 2013

#51  נשלח: שבת 08/09/2018 10:57

genvirt
·
מי זה היבואן ?
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#52  נשלח: שבת 08/09/2018 11:15

דודי11
·http://www.soundquest.co.il

דודי11
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 31, 2013

#53  נשלח: שבת 08/09/2018 11:17

genvirt
·תודה רבה אני אדבר איתם
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#54  נשלח: שבת 08/09/2018 11:22

דודי11
·בכיף!
תתחדש בכרוב! גריק חברה טובה.
סאונדקווסט יבואן של הגל וavm גם.
שלאחרונים יש מכשירים אוניוורסאליים חדשניים- שווה לשמוע.
(כלומר גם מגבר, גם דאק וגם סטרימר וסימדי)

molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 738
מספר הודעות: 5040

#55  נשלח: שבת 08/09/2018 11:33

קראתי את השרשור בעיון רב ושמתי לב לזלזול שדבריו של evgenetic זכו מכלל המשתתפים בשרשור

אז הרשו לי להיות מעט יוצא מהכלל

כולנ אנשים אינדיבידואלים ולכולנו רמת שמיעה שונה כך שאת מה שאני כותב אני כותב על נסיוני הפרטי עם שתי האזניים הפרטיות שלי

לפני שנים רבות גרתי בארה"ב ולקראת החזרה של לארץ (1990 )קניתי מערכת סטיריאו

לשם כך רוקנתי את הסלון והעמסתי עליו 5 מגברים / רסיברים 10 זוגות רמקולים ו 3 נגני דיסקים

את הקריסטמיס וראש השנה האזרחית של 1990 בילינו 5 חברים "משוגעים לנושא" בבחינת המערכות ובחירת המערכת שתבוא איתי לארץ

עשינו המון השוואות עוורות לחלוטין כאשר כל פעם 4 חברה מקשיבים ואחד משנה את הסטאפ בלי שנדע מה הוא עושה

בכל ההשוואות העוורות נעזרנו בסקופ לקבוע במדוייק שהווליום יהיה זהה בין כל המערכות וכל המגברים יהיו ב FLAT

המסקנות של כולנו היו בכרורות:
* אין הבדל בין נגני הדיסקים
* אין הבדל בין המגברי/רסיברים
* יש הבדלים ברורים בין הרמקולים

אז נכון שכל זה נכתב על ציוד של לפני כמעט 30 שנה אבל אני חושב שהתוצאות רלווטיות גם להיום

אני לא רוצה להסיט את הדיון למבחן עוור כן או לא

אבל

העובדות שאי אפשר להתווכח איתן הם שכמה שניסינו לעשות מבחן עוור בין אנשי הפורום לא הצלחנו

תמיד אבל תמיד כל אלו שאמרו שאין הבדל שמיע בין אינטרקונקטורים הסכימו להשתתף במבחן עוור

ולא היה אחד שאמר שהוא שומע הבדלים שהסכים להשתתף במבחן עוור!

ושכל אחד יבין את מה שהוא רוצה
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#56  נשלח: שבת 08/09/2018 12:12

molvy
·מכבד מאוד כול מה שכתבתה... אך לא מסכים שאין הבדל בין רסיברים ומגברים.
סליחה אך מניסיוני ומניסיון. של רוב כאן - יש הבדל, הוא לא חייב להיות גדול אך יש הבדל כי לכול חברה גם בתענה שיש להם צליל שקוף יש ״חתימה וסגנון״ של אותה החברה. וכדוגמא דבר הכי בסיסי ופשוט - מניח שתסכים איתי גם אתה משה, שיש סאונד חם יותר וקר יותר - וזה הוככה מוספקת כדאי להגיד שאתה לא צודק במאה אחוז.
חג שמח!

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 738
מספר הודעות: 5040

#57  נשלח: שבת 08/09/2018 12:55

genvirt
·
אכן יש צליל חם יותר קר יותר מתכתי יותר

הנסיון שלי הראה שההבדלים הללו באים מהרמקולים ולא מההגברה

שהשווינו עם סקופ יציאה של שני מגברים עם הבדלי מחירים מאוד גבוהים האות היה זהה ללחלוטין אי אפשר היה למדוד שוני בין המגברים (יש בסקופ אפשרות לעשות A-B .....התוצאה היתה מאופסת לחלוטין)

כפי שאמרתי הנסיונות שלנו היו נסיונות עיוורים ולא היה לתוצאות אופציה להיות מוטות עקב השפעה של דעה או העדפה של מותג זה או אחר (non biassed test)

שבת שלום ושנה טובה (עם המון וויכוחים ברוח טובה!)
genvirt
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2010

#58  נשלח: שבת 08/09/2018 13:09

👍
אמן!

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

הבעות תודה: 687
מספר הודעות: 6379

#59  נשלח: שבת 08/09/2018 16:38

molvy, evgenetic, אני לא מבין, אנשים נהנים מזה, הם אוהבים לשים המון כסף על ציוד שהם מאמינים שהוא עושה להם רק טוב, יש כסף, אין לחץ, אף אחד לא נפגע, אז למה לא לתת להם להנות? מה רע? הם לא רצים ופותחים פוסטים בפורום ודוחפים לכולם את הציוד הזה ,ממש לא, הכל בטעם טוב, אין פה כבלים ב1000$ אין פה מנקי חשמל וכל השמן נחשים, יש פה מגברים שונים ומעבדים שונים. כמובן שיש שונים בסאונד, הרי יש שונים מהותי בין הרכיבים וכפי שנאמר לך, צריך לסובב את החוגה מעל שליש כדי לשמוע חזק יותר, זה אומר שיש פה חוגות בכיול שונה, וזה אומר שונים בעוצמה וזה כמובן אומר שוני באיכות, כפי שאתם כבר מכירים ויודעים. תוסיפו על זה את הריגוש הפסיכולוגי של הקניה החדשה ואני מבטיח לכם, יש שוני בסאונד, לא מדיד אבל מורגש מהסיבה הכי פשוטה בעולם:

אנחנו לא רובוטים, אין לנו חיישנים דיגיטליים, אין לנו תוכנת קוד. יש לנו חושים ויש לנו עיבוד במוח והעיבוד הזה משתנה על פי מצב הרוח, מצב גופני...לא שמת לב ששירים שונים מרגישים שונה כשאתה שומעים אותה? לא היה לכם שירי שפעותם אתם כבר אוהבים אותו פחות? למה, הרי הסאונד אותו הדבר?

מצד שני, אכן לא ברור למה שני מגברים, לא זולים, עם אותה סוג הגברה יניב שוני בסואנד. אני מבין למה יש הבדל בפענוח, כל הפרה, אבל המגברי כוח לא משפיעי על הסאונד עם הם בנויים נכון ולא נדחפים לקצוות שלהם (יש מגברים שלא טובים בהפסק נמוך ולהפך). זה כמו שמישהו טוען שמנוע של 100 כוחות סוס חזק יותר מנוע 100 כ"ס אחר (אותם הפרמטרים של ממונט ואתו גרף תאוצה). המגבר הוא רק המנוע, הוא מעל את המתח אבל הוא לא נותן את הסאונד, את הגלים...הוא רק מגביר אותם...די, פיזדיץ ,היתי בסיפור הזה כבר מאות פעמים...תהנו לכם...דבר אחד אני אגיד, אם פיזיקה לא הקטע שלכם, אז אולי כלכלה כן:
תפוקה שולית פוחתת, מכירים? אז לקנות מגברי בוטיק בעשרות אלפי דולרים מיבואנים ללא מתחרים בלי יכולת לשמוע בבית, זה ה-דוגמה שצריכים ללמד עוד בתיכון.
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 593
מספר הודעות: 14577

#60  נשלח: שבת 08/09/2018 17:53

BUGY
·מגברים דומים יישמעו שונים כי זה מה שהלקוחות רוצים וזה מה שהיצרנים ימכרו. יש שרשור ענק בפורום של Steve Hoffman שבו מועלית הטענה ע"י סטיב עצמו, שאודיופילים לא רוצים באמת צליל נייטרלי.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו דו-ערוצי (סטריאו) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה