מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

הגדרת IPV6

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
TheComputer
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 04, 2018
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 37

#16  נשלח: ג' 07/08/2018 22:16
Re: הגדרת IPV6

Nonson כתב:

ציטוט:
...

לגבי חיבור יציב במשחקי רשת… שימוש בפרוטוקול החדש מוריד את כל בעייתיות ה NAT שלרוב קיים בקונסולות. זה משלעצמו כבר ייתרון.

לגבי האתרים… אכן, אין אתר משמעותי. אבל קיימים אתרים.

אנחנו משלמים את מיטב כספנו בשביל שירות מסויים, אז למה שלא נקבל את מה שמגיע לנו? כנ"ל לגבי כל נושא ה upload הנמוך בטירוף שקיים בישראל.
בזק מתהדרת בכבל תת ימים ובטכנולוגיות מטורפות ובתיעדוף ip וכל הבולשיט הזה. אבל מהירות העלאה סבירה לא ניתן לקבל. בושה וחרפה, וזה מתחיל מאיתנו, הצרכנים שלא עושים רעש על זה או מנסים לקדם את הנושא.
פשוט מקבלים את העובדה שזה המצב… וחבל.

·
אני יכול להסכים עם מה שכתבת. אין מודעות בנושא בכללי בישראל בכל הקשור לIPv6.
כבר צירפתי לינק לאתר שבו אני מפרסם תוכן (אני לא הבעלים, רק "העורך הראשי", נקרא לזה ככה).

זה מחדל של שנים שרק לאחרונה מתחילים לתת עליו את הדעת וזה חבל, מכיוון שמדינות רבות עוקפות אותנו ובהרבה (ואפילו כבר בעולם הערבי, מוזמן להסתכל על סעודיה).
מגיע לצרכנים בישראל קישוריות אינטרנט מתקדמת, על ההיבטים שנכללים בדבר (רוחב פס גדול וגם IPv6).
פרטנר וסלקום (עם הסיבים האופטיים), צר לי לאכזב, לא התשובה לבעיות שלנו. בטח אם הפריסה שלהם היא ללא רישיון לפריסת סיבים לבתים כנדרש במדיניות השר.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 322
מספר הודעות: 1630

#17  נשלח: ד' 08/08/2018 8:41

TheComputer כתב:
ציטוט:
...

·
אכן כיום רק 018 נותנת IPv6, ואני כלקוח שלה מקבל הקצאת קידומת בעלת 56 סיביות.

לגבי מה שהולך בתקשורת - מסכים חלקית. אני באופן אישי מסקר את הנושא:
https://ipv4.co.il/

אם תרפרף באתר תמצא פוסטים שלי בנושא. הכל כדי לקדם ולעלות את המודעות לנושא.
·

כל זה נחמד ויפה מאוד, רק שכל מי שנדרש לתקשורת IPv6 בישראל ויכול לשלם על כך או לחילופין בעל ידע נדרש בתחום בשביל לקבל את השירות זה לבד, כל אחד כזה כבר הרבה יותר מעשור שיש לו גם קישוריות IPv6 כזו, וגם טווח כתובות מסוג IPv6 לשימוש ברשת שלו, ובכל חיבור נייד שלו מכל מקום בעולם והוא לא נדרש לבזבז לריק אנרגיות מיותרות ופשוט משתמש בשירותים האלה.
ולאומת זאת, כל מי שחושב שמהקמה של עוד אתר עם מחזור של אותן התובנות משנות התשעים או מפרסום של עוד עצומה בעד ה IPv6 לילדים ולנזקקים, שמכל זה יכול לצמוח משהו, פשוט חי באשליות שכל הלחימה זו בטחנות רוח בשטח בנוי תעזור למישהו או תשנה דבר כלשהוא במדיניות של חברות ISP או של מרגולטור. המצב הוא בדיוק כמו שבפתגם הידוע והמפורסם: money talk boolshit walk.

TheComputer
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 04, 2018

#18  נשלח: ד' 08/08/2018 12:25

sys_admin כתב:

ציטוט:
...

·

כל זה נחמד ויפה מאוד, רק שכל מי שנדרש לתקשורת IPv6 בישראל ויכול לשלם על כך או לחילופין בעל ידע נדרש בתחום בשביל לקבל את השירות זה לבד, כל אחד כזה כבר הרבה יותר מעשור שיש לו גם קישוריות IPv6 כזו, וגם טווח כתובות מסוג IPv6 לשימוש ברשת שלו, ובכל חיבור נייד שלו מכל מקום בעולם והוא לא נדרש לבזבז לריק אנרגיות מיותרות ופשוט משתמש בשירותים האלה.
ולאומת זאת, כל מי שחושב שמהקמה של עוד אתר עם מחזור של אותן התובנות משנות התשעים או מפרסום של עוד עצומה בעד ה IPv6 לילדים ולנזקקים, שמכל זה יכול לצמוח משהו, פשוט חי באשליות שכל הלחימה זו בטחנות רוח בשטח בנוי תעזור למישהו או תשנה דבר כלשהוא במדיניות של חברות ISP או של מרגולטור. המצב הוא בדיוק כמו שבפתגם הידוע והמפורסם: money talk boolshit walk.

·
אכן מכיר את שיטות המנהור וגם השתמשתי בHurricane Electric במשך תקופה לא קטנה.

האתר שצירפתי הוא לא אתר של "מחזור תובנות", כנראה שלא הסתכלת על התוכן. יש גם מידע טכני ויש גם מידע על מה שקורה היום בתחום. אין בכוונתי לעשות עצומה בעד IPv6. הזלזול המופגן בתגובתך אינו במקומו, כי אין לו בסיס.

אני רק מאמין שצריך לקדם את הנושא ולעלות מודעות. רצוי גם לספק מידע טכני בנושא בעברית (הנגשת מידע זה גם דבר חשוב, לא כולם אוהבים לקרוא מאמרים באנגלית כדי להבין תחום מסויים), ולכן זה גם חלק ממה שאני עושה ואתה מוזמן לראות את זה.
אני כן מקווה שתרפרף (או אולי יותר מזה) באתר ותסתכל וכן תתרשם לטובה, כי סה"כ זה נועד למטרה טובה.

אני סובר שלכתוב על הנושא ולהסביר אותו לקהל הרחב זה יותר טוב מאשר לשבת בחוסר מעש. בכל מקרה, זה לא פוגע באף אחד, אלא רק עשוי להעשיר את הידע של אחרים ולתרום.
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 322
מספר הודעות: 1630

#19  נשלח: שבת 11/08/2018 10:09

כפי שכבר בטח שמת לב לכך, גם כאן בפורום מזהים אותך ועוד כמה משתמשים חדשים בתור כמה דמויות כאלה שהיו מוכרות לנו כאן מהעבר הרחוק, שנחסמו במשך הזמן וחזרו כל פעם מחדש בשמות אחרים. ואני יכול גם לספר לך ממה נובע הבלבול הזה ומה הוא המהות של הדמיון הרב שגורם למשתמשים הוותיקים בפורום להרים גבה או שניים.
מדובר בהתנהגות אופיינית של משתמש חדש שגילה את העולם המופלא של אינטרנט וכבר מנסה לשתף את הגילויים אלה שלו עם כולם שכבר מכירים את העולם זה זמן רב מכל הצדדים, תוך כדי כך שהוא משלב בגילויים אלה גם תובנות מובנות מעליהן שקיימות עשרות שנים, שהוא מציג אותן כגילוי מרעיש, ומשלב אותן עם מסכנות מופרחות שלו שהוא גיבש על סמך פרסומים שונים שהוא פתאום נחשף עליהן ברחבי המרחב הקיברנטי הווירטואלי, פרסומים שמי שעוסק בתחום כלל לא מתייחס עליהם ברצינות בגלל שזוכר כמה פעמים כבר מחזרו אותם ובגלל שמבין מה עומד מאחוריהם, אם בכלל וגם בגלל שמי שעוסק בתחום נגיש לכל הדינאמיקה ומצב העניינים שהשתרש כאן במשך עשרות השנים בענף זה של תשתיות תקשורת בביצתינו הקטנה ורדודה כאן שבשביל לשנות אותו טיפה נדרש לפני זה לייבש את הביצה ורק אחרי זה אפשר יהיה להפריח את השממה התשתיתית שלנו.
בנוסף לזה, גם דמיון בין כל המשתמשים החדשים כאלה הוא בזה, שאם מסבירים להם את זה שלא יעזור לכתוב עוד ועוד פעם את אותן דברים המוכרים ונדושים שכבר התפרסמו עשרות פעמים ואותם המשתמשים החדשים מגיבים בזה שהם באו לעורר את דעת הקהל וכל מי שמסביר להם למה זה מיותר הוא או קטן אמונה, או משבית שמחות או מונע מאינטרסים זרים.
TheComputer
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 04, 2018

#20  נשלח: שבת 11/08/2018 11:58

sys_admin כתב:
כפי שכבר בטח שמת לב לכך, גם כאן בפורום מזהים אותך ועוד כמה משתמשים חדשים בתור כמה דמויות כאלה שהיו מוכרות לנו כאן מהעבר הרחוק, שנחסמו במשך הזמן וחזרו כל פעם מחדש בשמות אחרים. ואני יכול גם לספר לך ממה נובע הבלבול הזה ומה הוא המהות של הדמיון הרב שגורם למשתמשים הוותיקים בפורום להרים גבה או שניים.
מדובר בהתנהגות אופיינית של משתמש חדש שגילה את העולם המופלא של אינטרנט וכבר מנסה לשתף את הגילויים אלה שלו עם כולם שכבר מכירים את העולם זה זמן רב מכל הצדדים, תוך כדי כך שהוא משלב בגילויים אלה גם תובנות מובנות מעליהן שקיימות עשרות שנים, שהוא מציג אותן כגילוי מרעיש, ומשלב אותן עם מסכנות מופרחות שלו שהוא גיבש על סמך פרסומים שונים שהוא פתאום נחשף עליהן ברחבי המרחב הקיברנטי הווירטואלי, פרסומים שמי שעוסק בתחום כלל לא מתייחס עליהם ברצינות בגלל שזוכר כמה פעמים כבר מחזרו אותם ובגלל שמבין מה עומד מאחוריהם, אם בכלל וגם בגלל שמי שעוסק בתחום נגיש לכל הדינאמיקה ומצב העניינים שהשתרש כאן במשך עשרות השנים בענף זה של תשתיות תקשורת בביצתינו הקטנה ורדודה כאן שבשביל לשנות אותו טיפה נדרש לפני זה לייבש את הביצה ורק אחרי זה אפשר יהיה להפריח את השממה התשתיתית שלנו.
בנוסף לזה, גם דמיון בין כל המשתמשים החדשים כאלה הוא בזה, שאם מסבירים להם את זה שלא יעזור לכתוב עוד ועוד פעם את אותן דברים המוכרים ונדושים שכבר התפרסמו עשרות פעמים ואותם המשתמשים החדשים מגיבים בזה שהם באו לעורר את דעת הקהל וכל מי שמסביר להם למה זה מיותר הוא או קטן אמונה, או משבית שמחות או מונע מאינטרסים זרים.

אני הבנתי שמזהים אותי כאדם בשם "רמי אשכנזי". אני הצגתי הוכחות לuh99 שאני לא "רמי אשכנזי".
אפרסם אותן פה כדי לנסות לשכנע אתכם:

"שלום רב,

אני רוצה להבהיר מספר דברים.

קודם כל, אני קורא וותיק יחסית של הפורום. אני הייתי נכנס לקרוא אשכולות בפורום אינטרנט לא מעט זמן כי הפורום הזה מקצועי.
אתה לא מאמין לי? סבבה. לא מכריח. אבל אני העורך של IPv4.co.il. אני שלחתי הודעות לפרטנר ולמשרד התקשורת כפי שכתבתי באתר. הכול מגובה בהוכחות, אם תבקש - תקבל.

לא רק זה, שמי TheComputer לא רק פה. רמז - אתה מוזמן להסתכל באתר FXP. אתה תמצא את הפרופיל שלי, אני מנהל פורום לינוקס בדימוס שם. אם יש לך משתמש שם, שלח לי הודעה ואני אגיב לך מיידית כדי שתבין שאני לא איזה משתמש מזוייף.

אני לא רמי אשכנזי, לא איזה משתמש מזוייף. אני ליאב וזהו. למען האמת, אם כבר לא הבנת, מכיוון שנרשמתי לאתר כמו FXP זה אומר אולי גם מה הגיל שלי. בכל מקרה, שלח לי הודעה שם ואני אשמח לענות לך.

בבקשה, תפסיק להפיץ שקרים. אתה רוצה למצוא את האמת? תעשה מה שכתבתי פה ותגלה אותה.
אם תמשיך בהנפצות שאני רמי אשכנזי, אני אפנה למנהלי הפורום ואתלונן על כך שאתה משקר וממציא עלילות עליי. אני לא רוצה להגיע לזה, כי אני ראיתי שאתה גם קורא טלקוםניוז ומבין מה המצב של התקשורת בישראל, כמוני.

תודה על הקריאה,
ליאב"

מחקתי את המייל שצירפתי בהודעה, כדי שלא יספימו אותי. מי שרוצה יכול לקבל את המייל שלי.
מקווה שהבהרתי את עצמי. אגב, כן פניתי כבר למנהל הפורום.

אני לא מנסה להציג שום "גילוי" שלי כמרעיש. אני סה"כ כותב על נושא שמעניין אותי - IPv6, וזאת כמובן זכותי המלאה לעשות כך.
לא קראתי לאף אחד פה "קטן אמונה" או "משבית שמחות". זכותכם לקרוא את הבלוג שאני כותב, וגם זכותכם המלאה לא לקרוא. אני עושה את זה גם כי זה מעניין וגם זה לדעתי חשוב. אני לא הצגתי מישהו פה כאחד שמונע מאינטרסים זרים. שום דבר מכל זה.

זכותכם לא להאמין לי, אבל אני ממליץ שתבדקו את כל מה שכתבתי ותבינו שאני לא "רמי אשכנזי", אלא ליאב וזהו...
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה