מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

צריבה של לוגו תכנית הבוקר של רשת מסך b7

עמוד 4 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 
   פורומים > וידאו > פורום OLED בחסות LG
מחבר הודעה
shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004
הבעות תודה: 55
מספר הודעות: 1969

#46  נשלח: שבת 01/09/2018 16:50

שלא תבינו אותי לא נכון אני בדילמה גדולה כי כרגע אני בתהליך החלפת מסך ל65/75 ואני מאוד בדילמה מה לקחת OLED או LED וכניראה סוני
TheCoolest (ארתור ליברמן)
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2007

הבעות תודה: 1255
מספר הודעות: 11260

#47  נשלח: שבת 01/09/2018 17:24

רק אוסיף שאני בספק רב מאד שבעלי OLED בכוונה משאירים את המסך כבוי כשבא להם לראות משהו רק בגלל שזה OLED, ויש חשש שצפייה של 20 דקות בחדשות תשאיר להם צריבה לכל החיים. באמת, קצת פרופורציות.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004

#48  נשלח: שבת 01/09/2018 17:58

TheCoolest כתב:
רק אוסיף שאני בספק רב מאד שבעלי OLED בכוונה משאירים את המסך כבוי כשבא להם לראות משהו רק בגלל שזה OLED, ויש חשש שצפייה של 20 דקות בחדשות תשאיר להם צריבה לכל החיים. באמת, קצת פרופורציות.

אני רק תרגמתי את מה שמסתמן כאן בין השורות ....

TheCoolest (ארתור ליברמן)
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2007

הבעות תודה: 1255
מספר הודעות: 11260

#49  נשלח: שבת 01/09/2018 18:35

shay1 כתב:
ציטוט:
...

אני רק תרגמתי את מה שלדעתי מסתמן כאן בין השורות ....
·

FTFY.
BUGY (בוגי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

הבעות תודה: 645
מספר הודעות: 6051

#50  נשלח: שבת 01/09/2018 19:30

shay1 כתב:

ציטוט:
...

אני רק תרגמתי את מה שמסתמן כאן בין השורות ....

·לא, אתה חי בעולם אחר שבוא אנשים ממציעים דברים. לפחות תקרה מה כתבתי, בין השורות:
אני מבלה שעות, ימים בלי לכבות את המסך. לא חושש להשאיר אותו סטטי על כלום, הוא מחובר למחשב ומשמש כמסך מחשב בשימוש יום יומי, כלומר גם אופיס, אינטרנט, עריכת תמונות, עריכת סרטים, ניהול קבוצות בפיס, משחקים וכמובן סרטים וסדרות. אני לא מדליק חדשות לעולם כי אני לא רואה את השקרים הללו וחיים טובים יותר. וגם אין לי איך להדליק אותם, אין בבית יס/הוט/שקר אחר. יש לי חיבור לאינטרנט. האם יש לי צריבות. לא. יהיו לי, כנראה שכן. אבל נכון לעכשיו אני נהנה ואני גם מכיר את העובדה שכיום רוב המוצרים מתוכנתים למות אחרי זמן מסויים אז אני לא בונה על המסך הזה לשרוד יותר מ3 שנים ופשוט הולך להנות ממנו כי החים קצרים מדי מכדי לחשוב על זה כל הזמן.

לדעתי, אם אתה לא מבין מה קורה פה, מה המגבלות של המסך ומה כן אפשר ומה עדיף שלא לעשות, אז אולי לך עדיף לקנות LED, חבל על הכסף שלך, אתה כבר אנטי-אולד ולדעתי לא תהנה מהשחורים המוחלטים, לא ה"כאילו עפור כהה עם זליגה בפינות" של מסכי הLED, אז למה לך כל הכאב ראש הזה? אולי זה פשוט לא מתאים לך כי האופן צריכת מדיה שלך שונה. אתה בגישה שונה מעדיף בלי דאגות...
shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004

#51  נשלח: שבת 01/09/2018 19:54

BUGY כתב:

ציטוט:
...

·לא, אתה חי בעולם אחר שבוא אנשים ממציעים דברים. לפחות תקרה מה כתבתי, בין השורות:
אני מבלה שעות, ימים בלי לכבות את המסך. לא חושש להשאיר אותו סטטי על כלום, הוא מחובר למחשב ומשמש כמסך מחשב בשימוש יום יומי, כלומר גם אופיס, אינטרנט, עריכת תמונות, עריכת סרטים, ניהול קבוצות בפיס, משחקים וכמובן סרטים וסדרות. אני לא מדליק חדשות לעולם כי אני לא רואה את השקרים הללו וחיים טובים יותר. וגם אין לי איך להדליק אותם, אין בבית יס/הוט/שקר אחר. יש לי חיבור לאינטרנט. האם יש לי צריבות. לא. יהיו לי, כנראה שכן. אבל נכון לעכשיו אני נהנה ואני גם מכיר את העובדה שכיום רוב המוצרים מתוכנתים למות אחרי זמן מסויים אז אני לא בונה על המסך הזה לשרוד יותר מ3 שנים ופשוט הולך להנות ממנו כי החים קצרים מדי מכדי לחשוב על זה כל הזמן.

לדעתי, אם אתה לא מבין מה קורה פה, מה המגבלות של המסך ומה כן אפשר ומה עדיף שלא לעשות, אז אולי לך עדיף לקנות LED, חבל על הכסף שלך, אתה כבר אנטי-אולד ולדעתי לא תהנה מהשחורים המוחלטים, לא ה"כאילו עפור כהה עם זליגה בפינות" של מסכי הLED, אז למה לך כל הכאב ראש הזה? אולי זה פשוט לא מתאים לך כי האופן צריכת מדיה שלך שונה. אתה בגישה שונה מעדיף בלי דאגות...

אמת. אני מעדיף מסכים ללא דאגות מה שנקרא חבר ושכח עד היום אני עם פיוניר ורכשתי אותה שרק יצאה בהרבה כסף מהסיבה שמסכים של פיוניר כמעט כמעט לא נצרבו אבל אין זה פוסל את מגבלות מסכי הOLED ומסכי הLED נכון ,כול אחד יקנה לפי שיקוליו האישיים כמו כן אני מאמין לא לרוץ אחרי העדר. אני לא פסלתי את מסכי OLED פשוט צחקתי כמה אנשים מסוגלים להתקלב וחסוך מעצמם הנאות רק כדי להגיד יש לי מסך OLED או יש לי מכונית יוקרה אבל אני פוחד לנסוע איתה לכן היא נשארת בחניה ... הכול טוב כך את הדברים שלי בפרופורציה

BUGY (בוגי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

הבעות תודה: 645
מספר הודעות: 6051

#52  נשלח: שבת 01/09/2018 20:13

shay1 כתב:

ציטוט:
...

אמת. אני מעדיף מסכים ללא דאגות מה שנקרא חבר ושכח עד היום אני עם פיוניר ורכשתי אותה שרק יצאה בהרבה כסף מהסיבה שמסכים של פיוניר כמעט כמעט לא נצרבו אבל אין זה פוסל את מגבלות מסכי הOLED ומסכי הLED נכון ,כול אחד יקנה לפי שיקוליו האישיים כמו כן אני מאמין לא לרוץ אחרי העדר. אני לא פסלתי את מסכי OLED פשוט צחקתי כמה אנשים מסוגלים להתקלב וחסוך מעצמם הנאות רק כדי להגיד יש לי מסך OLED או יש לי מכונית יוקרה אבל אני פוחד לנסוע איתה לכן היא נשארת בחניה ... הכול טוב כך את הדברים שלי בפרופורציה

·הכל דבש, תאמין לי, לוקח הכל בקלות

אבל הOLED זה לא העדר, זה בדיוק ההפך, זה טכנולוגיע חדישה, עם המגבלות של אחת כזאת. זה לא כדי להגיד "יש לי אולד". אני אישית יושב בחדר בינוני-קטן, לרוב בחושך מוחלט, מרחק ישיבה מתחת לשני מטר למסך של 55 אינץ. לא ווידיאופיל ולא אכפת לי לרוב מ"איכות" התמונה אבל אני לא סובל אי אחידות ואקטיפקטים. הלד עם התאורה הלא אחידה היה עושה לי חיים קשים, פשוט היתי מתרכז בבעיות תוך כדי הסרט בקטעי מעבר או קטעים חשוכים ויוצא מהסרט, מעבד את כל הריכוז וההנה. האולד הוא חלום בשבילי. אין יותר בעיות עם שחורים, אין ארטיפקטים ואין חוסר אחידות בתאורה. אם כבר, הבעיה הכי גדולה של המסך הזה היא בכלל לא צריבה, לא מבין מאיפה זה בכלל הגיע, זאת שטות גמורה, אלה הפלט חום הגבוה מדי בשילוב עם יצוב המעדיף יופי על פני שימושיות. ולכן הלבנים, הם הבעיה עכשיו. החוסר "כוח", חוסר לומן כשמדברים על מסך מלא מאוד ניכר ומושך את העייין בשימוש יום יומי, המסך ממש מחשיך כשפותחים עמוד לבן. זאת לא בעיה כשרואים תוכן, סרטים וסדרות כי 99% מהזמן התוכן לא דורש עוצמות כאלה על פני כל המסך. אבל ניתן היה להתגבר על רוב העיות של המסך עם היו מתקימים פנל עם קירור אקטיבי, בסיס מסיבי יותר, להתייחס לזה כמו לכל לד אשר דורש ניהול פליטת חום.

לגבי הרכב, אתה כל כך לא בכיוון שזה עצוב. שתבין, מחוץ לארץ, שזה רוב העולם, אנשים אכן מחזיקים מכונית מרוץ רק כדי, לעשות איתה מרוצים במגרש מרוצים. ולא, הם לא נועסים איתה כל השבוע ולפעמי היא יכולה לעמוד ללא תזוזה חודשים. אבל כשרוצים לצאת להנות מנהיגה, לא עמידה בפקקים, אז לוקחים את הרכב לסיבוב אבל מבינים שלא לא מתאים לנסיע עם כל המשפחה לטיול בצפון. ומשום מה אף אחד לא מגיע לפורום מכוניות ומדבר שטיות על זה שיש להם מכוניות שלא ניתן לנסוע יאתן לעבודה, כי הם אדר. כי הם "מתכלבים" כדי להגיד שיש להם רכב יוקרה...אתה מבין?
shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004

#53  נשלח: שבת 01/09/2018 22:17

בעית החימום ידועה ודווקא הסוני אם אני זוכר הכי פחות מתחממת
אבל מכיוון שאני רגיל לפלאזמה שאפשר בעזרת המסך בחורף לחמם חדר ולוותר על תנור זה בטח לא מה שיעיק עלי מה גם שלדעתי מסכי OLED מתחממים פחות ממסכי פלאזמות ואם זה נכון אז בכלל מבחינתי זה לא מהווה בעיה . מי שלא רגיל לפלאזמות הגדולות כגון פיוניר שמתחממות נורא אלה מגיע ממסכי LCD בהחלט מבחינתו יש כאן שינוי הרגלים .
לעניין הרכב נכון זה נפוץ מאוד בעולם אבל מי אמר שזה שפוי ...

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2057
מספר הודעות: 35287

#54  נשלח: א' 02/09/2018 15:35

shay1 כתב:
שלא תבינו אותי לא נכון אני בדילמה גדולה כי כרגע אני בתהליך החלפת מסך ל65/75 ואני מאוד בדילמה מה לקחת OLED או LED וכניראה סוני
·

שי - קנה LED. אני לא מבין איך יש פה לאנשים כח להמשיך לטחון איתך מים. באמת.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#55  נשלח: א' 02/09/2018 15:36

TheCoolest כתב:
@shay1
·
טוב, זו תהיה התגובה האחרונה שלי בנושא כי נמאס לי לנסות להסביר משהו שלדעתי היה דיי ברור מלכתחילה.
אני לא מחדד שום דבר. אני רק אומר שמסכי OLED יותר רגישים לדברים שמסכי LCD בד"כ לא רגישים אליהם - כמו סכנה לצריבה. לא דיברתי על אור שמש ישיר או אבק, הדבר היחיד שאמרתי הוא שרצוי מאד לא להשאיר על המסך תמונה סטטית לאורך זמן, זה הכל.
אני רואה טלוויזיה גם ביום, וגם בלילה. גם ערוצי טלוויזיה רגילים וגם סדרות\סרטים, גם ב-SDR וגם ב-HDR.
השינויים היחידים שעשיתי מאז שהחלפתי את המסך מ-FALD LED ל-OLED היה השומר מסך בקודי, ששונה משעון למסך שחור, ומ-2 דקות לדקה אחת. כשאני משאיר את הטלוויזיה דולקת ויוצא מהחדר ליותר מכמה דקות, אני מפעיל power savings במסך שמכבה את התמונה, עשיתי את זה גם עם מסך ה-LED.
כך שאתה יכול להמשיך לדחוף לי מילים לפה אם אתה רוצה, אבל אין שום קשר בין מה שאתה כותב ומה שאני כתבתי.
כן, אני לא אחד שצופה בחדשות, ואני לא צופה בערוצים ישראלים כמעט (היתה תקופה שהייתי רואה ערוץ כאן11 במשך 3-4 שעות רצופות פעם בשבוע), אז אולי הרגלי הצפייה שלי שונים משלך, ולכן ההתאמות שהייתי צריך לעשות היו מינימליות, וההתאמות שאתה תצטרך לעשות גדולות יותר ולא מתאימות לך.
אז סבבה, אנשים שלא מתאים להם לשנות שום דבר בהרגלי הצפייה שלהם עדיין יכולים לקנות מסכי LED.
וחוץ מזה, אנחנו בפורום "קולנוע ביתי", אז יותר מסביר להניח שחלק לא קטן ממשתמשי הפורום הם אכן וידאופילים, או לפחות רוצים להיות כאלה.
·

כל מילה בסלע ודי מתאר גם את סוג וחוווית השימוש שלי ב OLED.

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004

#56  נשלח: א' 02/09/2018 19:06

Huber כתב:

ציטוט:
...

·

שי - קנה LED. אני לא מבין איך יש פה לאנשים כח להמשיך לטחון איתך מים. באמת.

אם לא נאה לך אתה יכול לרדת מהפוסט אתה לא חיב להיות שותף לשאלות ותשובות אני מבין שקנית מסך OLED ואתה משפריץ ניטים אבל...

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#57  נשלח: ב' 03/09/2018 9:32

לא, אני קראתי, שאלתי, קיבלתי תשובות - והגעתי למסקנה בהתאם, לא המשכתי לדון בנושא שוב ושוב ושוב אחרי שענו לי בצורה כ"כ ברורה. יחי ההבדל הקטן...

אתה חושש, לא רגוע, לך על LED, כולם פה יודו לך

shay1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2004

#58  נשלח: ב' 03/09/2018 14:59

Huber כתב:
לא, אני קראתי, שאלתי, קיבלתי תשובות - והגעתי למסקנה בהתאם, לא המשכתי לדון בנושא שוב ושוב ושוב אחרי שענו לי בצורה כ"כ ברורה. יחי ההבדל הקטן...

אתה חושש, לא רגוע, לך על LED, כולם פה יודו לך

אני לא מחפש שיריעו לי או יודו לי. מה שיש לי בבית מבחינת אלקטרוניקה אני שומר לעצמי ולא מחפש עידוד או כתף תומכת זה כהקדמה . דבר נוסף שכניראה שכחת ואזכיר לך, האתר נוצר מתוך אהבה לתחום וכדי לשתף ולהעביר מידע וידע בין חברי האתר ,זו מהותו של האתר אחרת יש הרבה צורות להשיג מידע וידע .לא חיבים להסכים עם כל דיון כזה או אחר ולפעמים שואלים שאלות ומקשים כל אחד מכיוונו כדי להבין יותר או לראות את התמונה בצורה אולי אחרת לפעמים גם מנסים לשכנע לכיוונים אחרים בטיעוניםפ שונים וזה מה שנחמד ,ללכת אחרי העדר רק פרות ובקר יודע לעשות, ומי שטוב עם התכונה הזו לי אין בעיה. אבל אני לא מקבל שמנסים להקשות ולשאול שאלות באים מכיוון של התנשאות ותוקפים את השואל "כאילו שהוא לא מבין" בגלל שלפלוני אלמוני יכבר מבין את החומר ומתנשא על אחרים שפחות מבינים ואפשר לראות את זה במלא דינוים שונים למי שלא מתאים לא לענות וחושב שזה מוריד מכבודו או פוגע לו באגו אחלה לא חיב להשתתף בדיונים מכאן תיקח את זה לאן שתרצה

moshesp
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 30, 2006

הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 205

#59  נשלח: ב' 03/09/2018 17:24

ההתלבטות בין OLED לבין LED , הוא וויכוח לגיטימי שמעסיק זמן רב לא רק את הפורום הזה .
טכנולוגיה אחת ותיקה עם אמינות מוכחת ועם חסרונות ידועים
טכנולוגיה אחת מדהימה עם חסרונות ידועים.
לי אישית היתה פלזמה של פנסוניק 12 שנה , וגם לטכנולוגיה זו היתה בעיית צריבה אולם לא היתה לה ולא פעם אחת צריבה.
אני רכשתי lg c8 . הטלויזיה בטכנולוגיית LED באותו גודל שמגיע עם ביצועים שמתקרבים ל OLED היא טלויזיה עם טכנולוגיית FALD עם קוונטום דוט.
טלויזיה כזו היא לדוגמא Samsung q9fn שהיא מתחרה ראויה לטעמי לאולד . בעיה אחת בארץ שהיא עולה 60% יותר , מה שהופך את קנייתה לדעתי
לפחות כדאית. מי שרוצה להתפשר עם LED יכול ללכת על ה Q8FN של סמסונג אולם הוא אינו FALD , אבל יתן בהסתברות מסויימת אמינות גבוהה יותר
מאשר האולד. למי שלא הולך להשתמש בטלויזיה לשימוש כמוניטור , האולד ובוודאי הדגם c8 יתן יופי של תמורה למחיר .

אני רק יכול לאמר לגבי האולד C8 החדשה שלי
כי בתכנים של 4K עם HDR , רואים פשוט שלא להאמין , כל שערה וכל טיפה ניראת צלול צלול כמו קריסטל ,
והאפסקייל שהטלויזיה עושה לשידורי ייס מ HD , הוא נהדר .

בי-אי. אם-אי.
מ –הנ –דס !!
זהו !!!!!!!!!
freedom_il (דרור)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 174
מספר הודעות: 2008

#60  נשלח: ב' 03/09/2018 19:21

moshesp כתב:
ההתלבטות בין OLED לבין LED , הוא וויכוח לגיטימי שמעסיק זמן רב לא רק את הפורום הזה .
טכנולוגיה אחת ותיקה עם אמינות מוכחת ועם חסרונות ידועים
טכנולוגיה אחת מדהימה עם חסרונות ידועים.
לי אישית היתה פלזמה של פנסוניק 12 שנה , וגם לטכנולוגיה זו היתה בעיית צריבה אולם לא היתה לה ולא פעם אחת צריבה.
אני רכשתי lg c8 . הטלויזיה בטכנולוגיית LED באותו גודל שמגיע עם ביצועים שמתקרבים ל OLED היא טלויזיה עם טכנולוגיית FALD עם קוונטום דוט.
טלויזיה כזו היא לדוגמא Samsung q9fn שהיא מתחרה ראויה לטעמי לאולד . בעיה אחת בארץ שהיא עולה 60% יותר , מה שהופך את קנייתה לדעתי
לפחות כדאית. מי שרוצה להתפשר עם LED יכול ללכת על ה Q8FN של סמסונג אולם הוא אינו FALD , אבל יתן בהסתברות מסויימת אמינות גבוהה יותר
מאשר האולד. למי שלא הולך להשתמש בטלויזיה לשימוש כמוניטור , האולד ובוודאי הדגם c8 יתן יופי של תמורה למחיר .

אני רק יכול לאמר לגבי האולד C8 החדשה שלי
כי בתכנים של 4K עם HDR , רואים פשוט שלא להאמין , כל שערה וכל טיפה ניראת צלול צלול כמו קריסטל ,
והאפסקייל שהטלויזיה עושה לשידורי ייס מ HD , הוא נהדר .

בול! כל מילה בסלע.
יותר מזה, אני גם שמח שלקחתי בסוף LG C8 ולא סוני, היותר יקר, למרות שכביכול עיבוד התמונה של סוני טוב יותר. באמת שלא חסר לי כלום ויש אחלה עיבוד תמונה ותנועה מצויינת גם כאשר TruMotion כבוי ב 24fps. שלא לדבר על הסמארט המאוד נוח ושפשוט עובד טוב.
(1) הבעות תודה: moshesp
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > פורום OLED בחסות LG עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה