מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

[פוצל] דיבורים כללים על סרטים

עמוד 43 מתוך 43
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  41  |  42  |  43 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 469
מספר הודעות: 4226

#631  נשלח: ד' 21/08/2019 20:24

dons כתב:
LEE כתב:

Rocketman / 2019

ציון: 6.8/10

לא מסתדר עם הציון היחסית גבוה שנתת.

מבחינתי הציון לא כזה גבוה, אבל בכל מקרה לא יכולתי להתעלם מזה שגם אם אישית לא אהבתי אותו, הסרט בכל זאת די מושקע. ציון נמוך יותר היה לא הוגן כל כך כלפיו.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
dons
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2016
הבעות תודה: 97
מספר הודעות: 317

#632  נשלח: ד' 21/08/2019 20:54

שוב עיניין הציונים המבלבל.

אני גם התבאסתי מאד מהסרט הזה ומצאתי את עצמי על רגע מתעניין בנייד. מעולם אינני מתעסק בנייד בצפיה בסרט. גם לא בבית. אם הגעתי למצב כזה אז ציון הסרט נכשל בעיניי. לגבי סרט מושקע/לא מושקע אנו לא מבקרי קולנוע מקצועיים. המפלס שלנו הוא ההנאה. מבחינתי סרט לא מושקע בעליל יכול להיות גם מושלם בעיניי וכמובן כמו במקרה דנן ההיפך. הסרט באמת מושקע מאד אבל גם משעמם מאד לפיכך לא עובר מבחינתי.
זו דעתי.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 469
מספר הודעות: 4226

#633  נשלח: ה' 22/08/2019 17:07

dons כתב:
שוב עיניין הציונים המבלבל.

לגבי סרט מושקע/לא מושקע אנו לא מבקרי קולנוע מקצועיים. המפלס שלנו הוא ההנאה. מבחינתי סרט לא מושקע בעליל יכול להיות גם מושלם בעיניי וכמובן כמו במקרה דנן ההיפך. הסרט באמת מושקע מאד אבל גם משעמם מאד לפיכך לא עובר מבחינתי.
זו דעתי.

הנאה היא עניין סובייקטיבי, כשאצלי לפחות, היא מושפעת פעמים רבות גם ממידת ההשקעה בסרט, כך שלא צריך להיות בשביל זה מבקר קולנוע מקצועי (וברור לגמרי שיכול להיות סרט שאינו מושקע ועדיין מצוין, זה לא סותר).

לגבי ציונים, הם רק מדד נוסף, סובייקטיבי גם הוא, ולא צריך להתייחס אליהם כתורה מסיני.
(1) הבעות תודה: dons
shmizan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 22, 2010
הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 293

#634  נשלח: ב' 02/09/2019 14:28

Kondo10 כתב:
Mou gaan dou / Infernal Affairs

מרדף חתול ועכבר בין שוטר סמוי שחודר לשורות המאפייה, לבין קצין משטרה שגויס למשטרה בפקודת הבוס הגדול.

דרמת פשע מהונג קונג עשויה באופן מרשים. הסרט המפורסם The Departed של מרטין סקורסזה מבוסס על עלילת הסרט הזה. דרמת מתח לא שגרתית מבחינת בימוי מאוד ייחודי ומדויק, משחק נהדר, דמויות דומיננטיות ואמינות, וכתיבת טובה ואפלה של התסריט. סרט לא צפוי ומלא הפתעות לאורך כל הסרט, אך מי שמחפש אקשן, זה לא סרט עבורו. (קיים,אך במינון נמוך) העלילה מרתקת ומותחת עם סוף דרמתי מפתיע בהחלט, פסקול מרשים, אך הסרט היה מעט דחוס עבורי.
איני שותף לכל הבאז שנוצר סביב הסרט - אך יחד עם זה הסרט בהחלט מהנה ומסוגנן, לאוהבי קולנוע זר.

6.9/10
·
לא ידעתי שזה מבוסס על סרט אחר.
כמו ש-shutter island גם של סקורסזה מאוד דומה לסרט The Lazarus Project שיצא כמה שנים לפניו.

אני מניח שצפית בו אחרי השתולים. האם יש טעם לצפות בו אחרי שאתה יודע מה הולך לקרות (לפי השתולים) ?
חשפת אותי עכשיו לסרט הזה והוא סה"כ נראה כמו משהו ששווה לראות, רק שאני לא בטוח כמה הסיפור ימגנט אותי למסך עכשיו..
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 305
מספר הודעות: 1589

#635  נשלח: ב' 02/09/2019 16:08

אני נוהג לראות סרטים ישנים מדי פעם, בשילוב חדשים, את חלקם בצפייה נוספת, חלקם צפייה ראשונה. (סרטים שאני מפספס) את Infernal Affairs רציתי לראות הרבה שנים כי ידעתי בוודאות שלא ראיתי אותו. יש סרטים ישנים שאני לא בטוח אם ראיתי או לא וזה טבעי אחרי אלפי סרטים שראיתי במהלך חיי. למרות שאת הטובים אני זוכר את הסצנות החזקות כאילו ראיתי אותם לפני כמה ימים.

את The Departed ראיתי כמה פעמים בעבר, ומשום מה לא ממש חיברתי בינו לבין Infernal Affairs. מניח שזה בגלל שסרטים מהונג קונג שונים בגישה שלהם מהקולנוע בהוליוודי. אישית מאוד אוהב קולנוע זר, ובכל הזדמנות מנסה סרטים מכל מדינה. (בשפת המקור בלבד)

כפי הידוע לי shutter island ( לא עושים היום סרטים כאלה לדאבוני) לא מבוסס על הסרט The Lazarus Project (סרט סביר) אלא מבוסס על ספר בעל אותו שם של דניס לאהן, שמבוסס בחלקו על זיכרונות ממחנה הריכוז דכאו.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  41  |  42  |  43 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה