מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

HOT 200 מגה, מהירות מתרסקת מהשעה 7-8 בערב עד השעה 12-1 בלילה.

עמוד 6 מתוך 8
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 330
מספר הודעות: 1693

#76  נשלח: ב' 05/11/2018 17:40

Paradoxx
·

ההבדל בין בזק והוט הוא בזה, שאם בבזק במצב הפריסת הרשת שלה כרגע, כ 20% מהלקוחות יכולים לקבל את חיבור של 100M יציב, עוד כ 30% מהלקוחות יכולים לקבל חיבור יציב במהירות של כ 60M וכל השאר יכולים לקבל חיבור של 40M.
ובהוט מצד השני, המצב הוא כזה, שביותר מ 300 ישובים בישראל הפריסה של הוט פשוט לא קיימת כלל ואפילו בערים הגדולות קיימות מספר שכונות שלמות שלא קיימת בהן פריסה להוט. ובאזורים שנותרים, שבהם כן קיימת תשתית של הוט, החיבור הוא כזה שלא רק שברוב המכריע מהמקומות ברשת הוט בשעות השיא לא מקבלים את המהירות שעוברת את 10M, אלה גם שנוצר מצב של ניתוקים רגעיים ושיהוי ברמה כזו שפשוט ולא ניתן להשתמש בחיבור זה. המצב זה ברשת הוט רק הולך ומחריף מסיבה שיש יותר ויותר ילדים שגילו את העולם המופלא של האינטרנט ומורידים משם סרטים וסדרות גם שהם לא בבית והמחשב שלהם משבית את הרשת של הוט גם בשעות השפל. וגם התכנים שהילדים האלה מורידים מ TORRENTS, הם כבר ב HD ובנפחים כאלה שפשוט גומרים לגמרי את הרשת המסכנה של הוט ומצב זה כבר מתחיל להיות מסביב לשעון וללא שינוי.

ובקשר לפריסה של הסיבים. לבזק כבר שנים קיימת רשת של סיבים, רק שהיא לא תהייה גם בעתיד מתומחרת כך שלקוח ביתי ממוצא ירצה להצטרף עלייה. וחוץ מבזק אין ולא יהיה בשנים הבאות בישראל שום גוף שיוכל לספק תשתית של סיב אופטי בפריסה ארצית ולא כפיילוט של כמה בתים בודדים בכמה ערים בודדות, לצורך כתבת PR.
(1) הבעות תודה: shay3203
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Mad-Dog
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2007
הבעות תודה: 406
מספר הודעות: 3493

#77  נשלח: ב' 05/11/2018 20:41

טוב, לצערי הצטרפתי לסובלים . . . בערב מהירות 30-70 לשרתים בארץ , ו 3-40 לשרתים בחו"ל ...
כמובן במסלול 200mb (הוטנט + הוט)
אין לי שכנים במיוחד אז אני מתקשה להבין אם יש קשר .
גם הפינג זוועת עולם ...
Mad-Dog
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2007

#78  נשלח: ב' 05/11/2018 20:45

איך אף אחד לא תובע אותם ייצוגית אחרי שלאורך זמן פשוט עובדים על כולם ?
shay3203
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2018
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 65

#79  נשלח: ב' 05/11/2018 20:58

Mad-Dog
·

כן ברוך הבא לסובלים, מקווה שלא תעשה את הטעות שלי ותעבור יותר מהר חזרה לבזק אמנם שם זה לא 200 אבל זה יציב.
לגבי למה לא תובעים אותם נראה לי כי יש לכל החברות כסת"ח שהם רושמים "עד 200Mb - מהירות הורדה:
0.01-200Mb, מהירות העלאה: 0.01-5Mb; מהירות עד 100Mb - מהירות הורדה: 0.01-100Mb, מהירות העלאה: 0.01-2Mb"

שמצטרפים. כנראה זה נראה להם הגיוני שמהירות של 0.01M היא עדיין סבירה.

ראו באותיות הקטנות בעמוד של הוט:

https://www.hot.net.il/heb/ChannelsAndPrices/Inter...
JamesStone (James Stone)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 24, 2015
הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 773

#80  נשלח: ב' 05/11/2018 23:16
אנחנו לכודים בין שני מונופולי תשתית - בזק והוט

ועד שלא תקום תחרות אמיתית בתחום, שם נישאר.
מהפח אל הפחת ובחזרה..

אגיד רק, שמי שעובד עם דפדפן 'תור', ממילא נאלץ להסכין עם מהירות איטית בתמורה לאנונימיות רשת.

.

ג'יימס
yosie22
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 18, 2016
מספר הודעות: 27

#81  נשלח: ג' 06/11/2018 12:14
Re: HOT 200 מגה, מהירות מתרסקת מהשעה 7-8 בערב עד השעה 12-1 בלילה.

KoM
אפשר להוריד אפליקציה wifi analyzer לסמארטפון בעזרתה ניתן לראות את האות המשודר שלך.
קורא שהאות שלך משודר על התדר של השכן במקרה כזה אתה נכנס לראוטר (wireless) ומשנה לערוץ מרוחק מהשכנים.
זה יכול לעזור .
·
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 330
מספר הודעות: 1693

#82  נשלח: ג' 06/11/2018 12:21
Re: HOT 200 מגה, מהירות מתרסקת מהשעה 7-8 בערב עד השעה 12-1 בלילה.

yosie22
·
זה כמובן נחמד, רק שזה לא קשור כלל לבעיה שעלייה מדברים בשירשור זה, שהיא בעיית עומסים ברשת הוט, שהיא לא קשורה כלל ל WI-FI או לערוצים שבשימוש ברשת אלחוטית ביתית, אלה לדברים אחרים שכבר הוסברו כאן לא פעם.
shay3203
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2018

#83  נשלח: ד' 07/11/2018 15:48

למי שמעוניין הצלחתי לחבר עם ראוטר של אסוס RT-AC86U לקו בתשתית של בזק 100Mbps יחד עם קו אינטרנט של הוט 100Mbps יחד לקבל מהירות כפולה. בקו של בזק אני מקבל מקסימום מהירות של 68Mbps אצלי באזור.

תשימו לב שהמהירות הורדה המשותפת 160Mbps ומהירות העלאה משותפת 4.64Mbps רשום שהספק הוא 012 שזה תשתית הבזק אצלי. בהוט אני עם הוטנט.

בראוטרים של אסוס יש אפשרות לעשות Dual Wan יחד עם load balance ושם מסתבר שאפשר לקבל מהירות של 2 קווי אינטרנט. בצורה זו בהנחה שקו אחד גם נופל (שזה בדרך כלל תמיד הקו של הוט) עדיין יש את הקו השני ומקבלים מהירות של קו אחד.

בהתחלה לא חשבתי שזה יעבוד אבל במבחן המציאות עם ה- firmware העדכני של אסוס זה אכן עובד.

Mad-Dog
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 15, 2007

#84  נשלח: ד' 07/11/2018 15:57

shay3203
·
נחמד אל מיותר למשתמש הביתי הממוצע . למה לשלם פעמיים תשתית ופעמיים ספק ?
shay3203
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2018

#85  נשלח: ד' 07/11/2018 16:11

Mad-Dog
·

צודק במקרה שלי יש לי את הטריפל של הוט ופשוט הורדתי להם את המחיר ל- 200 שקלים לחודש כולל קו אינטרנט של 100Mbps. בגלל חוסר היציבות באזור שלי בתשתית הוט אני בכל מקרה חייב תשתית של בזק, אבל לא יוצא לי משתלם לפרק את הטריפל (טלפון טלויזיה). אם אני מפרק כבר יוצא לי אותו מחיר של להשאיר את הטריפל יחד עם עוד קו בתשתית בזק אז אם כבר עדיך לנצל את זה.
rbh3
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 14, 2008
הבעות תודה: 28
מספר הודעות: 448

#86  נשלח: ד' 07/11/2018 20:55

אני גר בבניין בקומה 30, מנוי להוט קרוב ל12 שנה באינטרנט, הדבר הכי טוב שעשיתי בחיי.
לפני זה הייתי בנזק בינלאומי והייתי מקבל בקושי 60 מגה
מאמין שזה תלוי תשתית פיזית אמיתית ואי אפשר לדעת עד שלא מנסים
shay3203
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2018

#87  נשלח: ד' 07/11/2018 22:01

rbh3
·

ומה זה קשור לעניין? הרי אף אחד לא טען שאצל כולם התשתית של הוט לא עובדת אבל עובדתיות אצל הרבה יש בעיות של אטויות בשעות העומס. כמו כן גם אמרתי ששנים הייתי בהוט ללא שום בעיות ורק בשנתיים האחרונות התחילו בעיות כנראה מעודף מנויים באזור שלי + הגדלת המהירויות בלי שדרוג התשתית מצד הוט.
rm1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 11, 2013
הבעות תודה: 118
מספר הודעות: 1038

#88  נשלח: ה' 08/11/2018 8:16

יש לי תאוריה חדשה (אולי לא):
אחרי הפסקת חשמל אזורית (כמה בנינים סמוכים) כל המודמים נדלקים בבת אחת והפרוטוקול מחפש תדרים לשימוש או מוקצה מהמרכז ואז מקבלים את אותם סט תדרים הפנוי ביותר באותו הזמן.
כאשר כולם מתחילים לעבוד הם חונקים את התדרים ונוצרים הבעיות?
בהפסקה הבאה אני לפחות הבדוק את זה.
tracert 8.8.8.8 ההשעיה בחיבור ל CMTS הכתובת השניה ברשימה מיד אחרי הנתב.
והבדוק שוב לאחר כיבוי יזום אחרי 15ד שהחשמל חוזר.
יכול להיות שזה יקח קצת יותר זמן עד שכולם מתחילים להוריד דברים.
FunnyName
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 10, 2018
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 19

#89  נשלח: ה' 08/11/2018 17:23

אתה תשים לב שגם בבזק יש תופעה דומה.
אחרי הפסקת חשמל איזורית אתה יכול לקבל סנכרון גבוה יותר, ב10% לפחות, לפעמים אף יותר.
וזה בגלל שלא כל המודמים מסונכרנים, אז נוצר פחות רעש מהקווים שלהם.
אחרי כל הפסקת חשמל הייתי מקבל מספר גבוה יותר ויותר.
אבל אם בטעות היה נכבה לי המודם אז היה חוזר לי הסנכרון הקודם או אפילו נמוך יותר חח
KoM
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2007
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 39

#90  נשלח: שבת 10/11/2018 20:09

sys_admin כתב:

ציטוט:
...

·

תמיד הייה לי משונה לראות איך אנשים שלא עוסקים בתחום מנסים להתווכח עם מי שמתכנן את התשתיות של מערכות המדוברות.

ואני אנסה להסביר עוד הפעם על מה מדובר. בבזק, כל MSAG מוזן עם חיבור של 40G. כך שאין שום אפשרות שחיבור זה יגביל את התקשורת של לקוחות הביתיים, גם, אם מחוברים עליו 300 לקוחות פעילים במהירות של 100M כל אחד.

מצד שני בהוט מספיק שכשלוש לקוחות מתוך מאות שמחוברים ל CMTS אחד באזור מסוים ישתמשו בשירות שלהם, בשביל שלא יהיה אינטרנט כלל לכל שאר המשתמשים שמשתפים איתם את אותו CMTS. וזה בידיוק המצב שכאן מדברים עליו. יותר מזה, שאני רואה לאחרונה את מצב העומסים בהוט בשעות שיא, אני מזהה שיש מספר רב שלמקומות שהלקוחות לא יכולים לעבור את 10M בערוץ יורד ולא יכולים לקבל יותר מכמה מאות K בערוץ העולה. והמצב זה רק הולך ומחמיר.

השאלה האם יש משהו נקודתי שאני יכול לבקש מהוט לעשות בנושא, שאני איתם כבר חודשים ב"טיפול" בנושא, חיבור להוט עסקים 500 מגה? הוספת מקלט ברחוב? בבניין? בקשה לניתוב קבוע ואיכותי ךמקלט שלא עמוס? אני רוצה לדעת מה כן ניתן לבקש מהם כדי לקבל סוףסוף תשובה של כן\לא, ולא מריחות של אין עומסים (אגב בנושא העומסים, אני גם באמת לא מבין איך הטכנאים שלהם תמיד מראים לי, כשהם באים לבדיקות בשטח, גרפים ירוקים עם עומסים קטנטנים עד לא קיימים, וגם יחידות DOCSIS או תדרים בפאנל שלהם שכמעט כולן ירוקות, נדיר שאני רואה שם אחת כתומה או אדומה).
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה