ממיר מיני פייבר בוקס של הוט כנראה שרף לי יציאת HDMI צריך ייעוץ

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
tomerturbo (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

ממיר מיני פייבר בוקס של הוט כנראה שרף לי יציאת HDMI צריך ייעוץ

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם יש לי טלויזיה של LG 50LB679Y יש לי 3 יציאות HDMI במהלך שנתיים היה לי ממיר של HOT MAGIC וכל פעם היה קורה שאין תצוגה הממיר היה נשרף והייתי מחליף לאחד חדש ככה היה 3 פעמים.
עכשיו הוט הביאו לי לפניי כמה חודשים ממיר מיני פייבר בוקס האמת בקושי צפיתי בו פעם אחרונה הייתה לפניי שבוע
היום אני מדליק אין תצוגה חשבתי שהממיר הלך כמו תמיד מחבר את האקס בוקס שלי ליציאה של הממיר ואין תצוגה וגם להפך מסתבר שגם הממיר וגם היציאה נישרפה, לטלויזה אין אחריות וח.י רוצים 800 שקל תיקון האם הוט יפצו אותי או שצריך ללכת לכיון תביעה ובלאגן? והאם יש מישהו פה שאתם ממליצים שיתקן במחיר זול יותר?
תודה לכולם

NaorBenHamo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

@JohnDue
·
יש לי את הפייבר בוקס הראשון, יש דרך עצמאית להקדים תרופה למכה שחלילה לא ישרוף טלויזיות בבית או כניסות HDMI? או שחייבים לדבר איתם שיבוא לשים פילטר? אני ממש לא אוהב שהוט נוגעים לי בציוד כי אני מסדר את הכל בצורה אסתטית ומסודת בלי כבלים רופפים ובלי קומבינות והם מבלגנים לך הכל כי על הז** שלהם אלא אם כן אתה צועק על הטכנאי או שנפלת על טכנאי שאוהב את העבודה שלו.
ולבחור שזה קרה לו, חד משמעית לא הייתי מוותר להוט מאיים בתביעה ואם צריך אפילו תובע אותם שישלמו את הנזק ואם צריך גם מחיר מלא של הטלוויזיה וכמובן פיצוי על עוגמת נפש אם כבר הגעת לבית משפט

tomerturbo (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

תודה לכולם על העזרה

אני פחות רוצה להגיע לתביעה ובתי משפט מה עליי לעשות להתקשר לשירות לקוחות ולהגיד להם מה קרה ולראות את התגובה

אני פשוט אף פעם לא הייתי בסיטואציה כזאת אשמח לדעת ממי שכן קרה לו והוט החזירו לו את הכסף איך היה התנהלות מולם?

NaorBenHamo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

@JohnDue
·
הסתכלתי בארון תקשורת ויש משהו דומה כזה יושב על הכבל הראשי של הבית.
תודה :)

NaorBenHamo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

@JohnDue
· לא איפה ההתקנה הראשונית בדירה הזאת הייתה מעשה ידיי כי העבודה בדירה הקודמת הייתה חובבנית ביותר, בעיקר כי העבירו חוטים בתוך הבית, כל מה שהם עשו זה למשוך כבל מלמטה לחבר מפצלים בארון תקשורת ולהגדיר את הממירים.
זה רכיב חדש שהוכנס לפני משהו כמו חצי שנה אחרי שהייתה בעיה רצינית באינטרנט ובטלוויזיה בכמה חדרים, משכו כבל חדש מלמטה לארון תקשורת, החליפו את כל המפצלים והרכיבו גם את זה.

tomerturbo (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

הוט התקשרו אליי ממחלקת נזק ורכוש ואמרו לי שאין בעיה שאני ישלח להם טופס מטכנאי שאכן הנזק נגרם מהממיר
והם יפצו אותי בסכום כסף
אז הזמנת אליי את ח.י הם אמרו שביקור+החלפת הכרטיס של הטלויזיה יעלה 800 שקל ההטכנאי יעשה את התיקון אצלי בבית ויעשה בדיקה וירשום שהנזק נגרם מהממיר של הוט

tomerturbo (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

הזמנתי טכנאי של ח.י והוא החליף לי את הכרטיס בעלות של 800 שקל
שלחתי להוט את החשבונית את המכתב לגביי הנזק והם ישלחו לי זיכוי בכרטיס האשראי
עכשיו אמרתי להם שאני רוצה שיתקינו איזולטור על מנת שלא יגרם נזק לטלויזיה פעם נוספת
והיא אמרה לי שהאיזולטור מותקן מחוץ לביץ בכניסה לקו
השאלה שלי האם צריך להתקין איזולטור בכניסה לממיר?
מה אתם ממליצים לעשות על מנת שזה לא יקרה שנית
תודה לעוזרים

tomerturbo (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #8 

התקינו לנו מגבר עם חשמל

tomerturbo (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #9 

תודה על העזרה

הטכנאי היום בא החליף לי את הממיר לממיר אחר והוא שם איזולטור לפניי המגבר לא הבנתי למה,

עכשיו אחריי שהטכנאי הלך. באמצע הצפייה פתאום התמונה נתקעת ואחריי כמה זמן הממיר נדלק ונכבה ואז צריך להדליק אותו בשלט שוב ואז אחריי כמה זמן שוב נתקע התמונה ושוב המנורות נכבות יש מסך שחור הוא נדלק ונכבה.
האם זה קשור לאיזולטור? התקשרתי אליהם והם אומרים שהכול תקין מבחינת ציוד גם הטכנאי בדק והתשתית בסדר גמור
הם יתאמו שוב טכנאי מישהו יודע ממה זה?

tomerturbo (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #10 

הכול עבד בסדר אחריי שהוא הלך בכמה דקות, הממיר התחיל להתקע לעשות ריסט
הוצאתי את האיזולטור ועדיין זה ממשיך לעשות בעיות בממיר,זה יכול לעבוד פיקס קצת זמן ופתאום זה ניתקע ואז הוא מרסט את עצמו. הקודם הכול עבד בסדר עד שהוא שרף את יציאת הHDMI
האם כדאי לדרוש ממיר אחר כי המיני פייבר בוקס אני רואה שיש מלא צרות איתו ואני לא רוצה שיגרם נזק נוסף לטלויזיה
מישהו יכול להגיד לי איזה ממיר כדאי לבקש מהם? שעושה הכי פחות צרות
תודה על העזרה

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”