על תופעות הלוואי של החיסונים מול תופעות הלוואי של אלו שלא מחסנים - מומלץ(i)

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 297 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #121 

nir11 כתב:@clip99
·
קליפ אני קצת בטיול לכן מגיב לאט.
כבר הוסבר לך, יש גורמים, כמו אסבסט ועישון, שהקשר שלהם למחלות קטלניות, הוכח בקהילה המדעית והוכר על ידי כל המוסדות הרשמיים. זה לא המצב לגבי אלומיניום.
...
·

התבקשת להוכיח שאלומיניום בטוח , לא עשית זאת . בינתיים אמיר הביא תימוכין שאינם חד משמעיים , כדבריך . כבר הסברתי , ואף עשיתי זאת רבות , שעל כל מחקר מרגיע יש מחקר מדאיג, ועל כל מאמר בעד יש אחד נגד . אז אני לא מבין גם מה אתה רוצה . אתה רוצה להאמין שאלומיניום בטוח ? בבקשה . גם אתך זה לא יגיע לשום מקום , כי גם אתה מכחיש הנדסת אקלים מה שמביא אותי לתשובה שאני חייב לך מהתגובה הקודמת . בדיקות עצמאיות מראות שריכוז האלומיניום בסביבה רק הולך וגדל בעשורים האחרונים , אבל לא תראה את הנתון הזה בבדיקות של גופים רשמיים מפני שהם פשוט לא בודקים את רכיבי הננו שלו.
למה אף אחד לא מדבר על הנדסת אקלים?

Amir64
גורו
גורו
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 1718 פעמים

נושא שלא נקרא #122 

אני אשתכנע כשמחקרים יוכיחו קשר וסיבתיות, מעבר לכל טעות סטטיסטית.
אנחנו לא שם.

לא קראת את תוכן הקישורים, נכון?
לא הבאתי מאמרים בעד, או נגד.
הבאתי מאמרים שמסבירים שיש טיעונים בעד ונגד, ומסכמים שנדרש מחקר נוסף על מנת להוכיח\לשלול קשר ישיר.

אין שום הוכחה להנדסת אקלים.
קיומם של nano particles באוויר לא מוכיחים הנדסת אקלים.
הם נמצאים באוויר באופן טבעי לגמרי.

Amir64
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #123 

דוגמה לאתר שאתה בטח מאמין לכל מילה שלו.
לפיו מזריעים עד 20 מליון טון אלומיניום בשנה לאוויר.
https://www.geoengineeringwatch.org/cat ... -spraying/
עם מה בדיוק? מטוסים?
קח את המטוס הכי ענק שקיים, הוא יכול לשאת 200 טון מטען. למרחק טיסה של 4000 ק"מ. (ויש רק אחד כזה בעולם)
כדי לפזר 20 מליון טון בשנה, צריך להטיס 100,000 טיסות בשנה, רק למטרה זו.
עם כל סוג מטוס אחר צריך לפחות כפול טיסות בשנה.
לא קיימים מספיק מטוסי מטען בעולם, כדי לבצע משימה זו.
צריך לזכור שיש בעולם כולו רק כ- 25,000 מטוסים אזרחיים מכל הסוגים (לא הקטנים), ועוד כ- 15,000 צבאיים, ורובם לא מתאימים למשימה, כמובן.

אבל אם אפשר לספר סיפורים לאנשים שלא מבינים, למה לא?

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #124 

@Amir64
·

"אני אשתכנע כשמחקרים יוכיחו קשר וסיבתיות, מעבר לכל טעות סטטיסטית.
אנחנו לא שם.
לא קראת את תוכן הקישורים, נכון?
לא הבאתי מאמרים בעד, או נגד.
הבאתי מאמרים שמסבירים שיש טיעונים בעד ונגד, ומסכמים שנדרש מחקר נוסף על מנת להוכיח\לשלול קשר ישיר"

החמצת את העניין (כרגיל) , ואתה מתפרץ לדלת פתוחה (שוב) . ברור שקראתי את התוכן , אתה חוזר על דברים שכבר אמרתי בקשר לטיעונים בעד ונגד , ומחקרים שמאשרים מול כאלה ששוללים . מה סלע המחלוקת בינינו ? שבמקרה של היעדר חד משמעיות אתה , בניגוד אלי ובניגוד להגיון , עדיין בוחר עמדה למרות שאין כדבריך " מחקר שיוכיח\ישלול קשר ישיר" . ואיזו עמדה אתה בוחר ? ברור , זו שמתיישבת עם הווישפול פינקינג שלך . אני לעומתך מתריע על עצם קיומה של בעייתיות בהיצמדות לעמדה מסוימת לאור העובדה שקיימים טיעוני נגד . כל זה , כאמור , לא לוקח בכלל בחשבון את ההתפתחויות האחרונות , ואת העובדה ששיטות מחקר מתעדכנות כל הזמן , ואת השורה התחתונה של כל זה לפיה הקשר אכן מתחיל להסתמן .

אין שום הוכחה להנדסת אקלים

תדייק: אין הוכחה *רשמית* . כי אף אחד לא מודה בזה , אבל כולם יכולים להיווכח בתוצאותיה: מזג אוויר לא טבעי , התגברות של נזקי טבע , התחממות גלובלית , שלא לדבר על כל מי שטורח להביט למעלה ולראות את כל הצורות והפסים המוזרים והלא הגיוניים שמטוסים משאירים אחריהם , שלא לדבר על זה שהתעבות לא נמשכת מאות ועשרות קילומטרים ומשתהה באוויר שעה לעתים , שלא להזכיר את ההילות סביב השמש בעת פעילות ריסוס , את ה"עננים" המרוחים והדלילים שנוצרים בעת פעילות ריסוס , את הצורות הסימטריות הלא טבעיות שנצפות בצילומי לוויין , שלא להזכיר את העובדה שעד לפני 20 ומשהו שנה שום דבר מכל אלה לא היה קיים בשמיים. אבל כן יש הוכחה מאת אנשים שחקרו את הנושא , אתה רק מעדיף לא "להאמין לכל מילה שלו" .

קיומם של nano particles באוויר לא מוכיחים הנדסת אקלים.
הם נמצאים באוויר באופן טבעי לגמרי

אתה בטח מסתמך על מכחיש הנדסת אקלים הזה , שגם ממש טרח והקים אתר בשביל להוכיח לכל האידיוטים שהכל שטויות :[/b]

http://contrailscience.com/what-in-the- ... -spraying/

דוגמה יפה לאדם שלוקח ראיות לפעילות ספציפית והופך אותן למשהו טבעי, כזה שתמיד היה בסביבה , ע"י שימוש במידע חלקי ומוטה . אני לא מדבר על הכמות הטבעית , אלא על זו שנוספת לה , ואשר אותה לא מודדים . כמות רכיבי הננו הזו , אחראית לעלייה בשכיחות אלומיניום בסביבה בעשורים האחרונים . זה גם מתכות אחרות אגב , לא רק אלומיניום.

דוגמה לאתר שאתה בטח מאמין לכל מילה שלו.
לפיו מזריעים עד 20 מליון טון אלומיניום בשנה לאוויר.

שוב , הבנה לקויה . דיין טוען שמפזרים אלומיניום , אבל המספר 20 מיליון שייך לאחד מתומכי קיום הנדסת אקלים ,המדען דייוויד קית' , לפיו צריך כמות כזו של אלומיניום בשנה כדי להילחם בהתחממות . בפועל אלומיניום ומתכות כבדות אחרות כבר מרוססים .

עם מה בדיוק? מטוסים?
קח את המטוס הכי ענק ......

הטייה פשטנית . אין שום בעיה להגיע לכמויות כאלה , בהנחה והם אכן פועלים לפי ההמלצה של דייויד קית . שכחת לקחת בחשבון שמדינות רבות ברחבי העולם נוטלות חלק במבצעים הללו , והן מעלות כל יום - כל יום! עשרות טיסות , ואפשר לראות את זה בצילומי לוויין . צריך לינק?

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #125 

clip99 כתב: שלא להזכיר את העובדה שעד לפני 20 ומשהו שנה שום דבר מכל אלה לא היה קיים בשמיים.
...
אני ממשיך לקרוא את השרשור המבדר הזה, וכמו שהזכרתי מקודם אף פעל לא סגור אם להגיב או לא. עם המשפט המצוטט אני לא יכול להתאפק.

קליפ, למרות שכל הבדל בינך לבין אחרים (במקרה שלא מדובר באחרים שמעורבים מקצועית בתחומים המדוברים) הוא בסופו של דבר בתשובה לשאלה מי הסמכויות שמקבלים אותן כסמכויות, האם את המדענים מהמדע הסטנדרטי השיטתי והמבוקר או את החברה מהאתרים שלך, בוא נעזוב את זה לרגע ונעבור לעדות אישית.

אני כבר לא צעיר ואני אישית מעיד שעוד בשנות ה60 (בהמשך, למשך כל חיי, הרבה יותר אחורה מאשר "עד לפני 20 ומשהו שנה") ראיתי וראיתי הרבה מאוד פעמים, פסי התעבות. כמו כן, בחלק מהמקרים, ראיתי אותם נשארים זמן רב, כאשר הם מאבדים את צורתם הדקה המקורית ונשארים כסתם עננים).

אז עזוב את האתרים האלה או האחרים, את המומחים האלה או את ה"המומחים" ההם (ואתה יכול להחליף בינהם את המרכאות אם אתש רוצה) - האם אתה טוען שאני משקר בעדותי על חוויותי האישיות?
משה

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #126 

@moco
·
חלילה . ואסביר.

הנדסת אקלים מבוצעת כבר כ-70 שנה . עד לפני כ-20 שנה או קצת יותר , הניסויים התבצעו בעיקר בקטבים . בעיקר , כלומר לעתים היה ניתן לראות אותם גם באיזורים אחרים .
מה שאתה ראית זו הנדסת אקלים , אלו לא שובלי התעבות . הללו דורשים תנאי לחות , גובה וטמפ' ספציפיים כדי להיווצר , והם לא משתהים , גם לא נמרחים .
ידוע לי , אם כי איני יודע עד כמה זה נכון , שבתנאים מסוימים , נדירים , השובלים הללו יכולים להתפתח לעננים , וזה קורה כאשר התנאים מאפשרים קיום של עננים רגילים בנוסף .

זה לא המצב עם התופעה לה אנו עדים בשנים האחרונות בארץ , ובעשורים האחרונים בעולם . מטוסים משאירים שובל גם בימים חמים ללא עננות (אגב , למי ששם לב לפני כמה ימים כשכולנו היינו בתנור , היו שובלים מעל הים) , בשמים נקיים לחלוטין . והם לא יוצרים ענן , הם נמרחים למין ערפל מרוח שמכסה חלקים נרחבים מהשמים , שעד לפני הריסוס היו כחולים לחלוטין וכעת הם תכלת מטאלי בהיר.

אני אישית יודע על שובלי ריסוס כבר כ-17 שנה אם כי בארץ עד 2017 לא ראיתי אותם . כעת לצערי ידוע לי שלפחות משנת 2000 שזה התאריך המוקדם ביותר באתר הלוויין העולמי , הים התיכון מרוסס בכבדות . לא ראינו בהתחלה , כי לא עברו מעלינו ישירות , לא בתדירות ובהיקפים הנוכחיים.

אני מציע שכל מי שמלגלג ילמד את ההבדל בין שובל התעבות לשובל כימי .

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #127 

לחוסר מזלך, במטאורולוגיה אני מתמצא היטב מימי השירות הצבאי.
קוי התעבות יכולים להיווצר כמעט בכל יום, ובהרבה ימים הם יכולים להישאר כעננים - זה תלוי בגובה המטוס.
המטוסים לרוב טסים בגבהים די קבועים, ומה שקובע זה אם הגבהים האלו זה איפה שייוצרו פסי התעבות.
קל לחזות בקירוב רב את הגבהים הללו מדיאגרמה שנקראת טפיגרמה שמראה את פרופיל הטמפרטורה והלחות עם הגובה - אותו מידע שמקבלים מבלוני המדידה שמופרחים כל יום לצרכי מטאורולגיה.

clip99 כתב:
אני מציע שכל מי שמלגלג ילמד את ההבדל בין שובל התעבות לשובל כימי .
...
מסכים וההבדל הוא מאוד מאוד ברור.
שובל התעבות - מה שתארתי לעיל. תופעה מאוד נפוצה ועם סיבות מאוד ברורות שצריך רק להרים את הראש כדי לראות.
שובל כימי - אלא אם כם אתה מתכוון למה שאני רואה ממטוס קל שטס כמה עשרות מטרים מעל לפרדסים שהוא מרסס, אז פשוט אין דבר כזה !
משה

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #128 

@moco
·

אתה צריך להתעדכן . סוג מנוע הסילון שנמצא בשימוש היום בכל המטוסים המסחריים הוא high bypass turbofan jet
רובו המוחלט של האוויר שעובר במנוע כזה אינו עובר תהליך בעירה ולכן יכול ליצור שובל רק תחת תנאים נדירים .

"קוי התעבות יכולים להיווצר כמעט בכל יום, ובהרבה ימים הם יכולים להישאר כעננים - זה תלוי בגובה המטוס. "
בפירוש לא נכון . consistant contrails אינם שובלי התעבות רגילים , מהסוג שמתאדה מיד . הם מאוד נדירים , בכלל שובלים הם עניין נדיר היום . אתה צריך תנאי לחות של עשרות אחוזים יחד עם טמפרטורה שהיא עשרות מעלות מתחת למינוס , בכדי ליצור שובל התעבות פשוט . נראה לך שתנאים כאלה קיימים בכל יום בשנה? גם בימות הקיץ?

אינך יכול "להדליק" ו"לכבות" שובלים באופן שלעתים נצפה בטיסות הריסוס .
אינך יכול להסביר מדוע שובלים לעתים נצפים במקומות שונים על הכנף , ללא קשר למיקום המנוע.
אינך יכול להסביר מדוע מטוס יכול לייצר קונטריילס וכמטריילס בו זמנית.
כל הללו תופעות שנצפו , יש קישורים לכל אחת מהן.

נתיבי הטיסה של רבים מהמטוסים הללו לא נראה הגיוני . בתמונה המצורפת אפשר לראות 3 "פניות פרסה" באמצע הים .

בכלל , מציע לכל התוהים להביט בתמונה הזו. לראות את הגועל נפש מעל קפריסין .
זה נראה למישהו תקין? נורמלי ?
זה נראה כמו עננים ?

כנראה שההתניה חזקה מתחושת הדיסוננס.

Amir64
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #129 

@clip99
אבל כולם יכולים להיווכח בתוצאותיה: מזג אוויר לא טבעי , התגברות של נזקי טבע , התחממות גלובלית , שלא לדבר על כל מי שטורח להביט למעלה ולראות את כל הצורות והפסים המוזרים והלא הגיוניים שמטוסים משאירים אחריהם , שלא לדבר על זה שהתעבות לא נמשכת מאות ועשרות קילומטרים ומשתהה באוויר שעה לעתים , שלא להזכיר את ההילות סביב השמש בעת פעילות ריסוס , את ה"עננים" המרוחים והדלילים שנוצרים בעת פעילות ריסוס , את הצורות הסימטריות הלא טבעיות שנצפות בצילומי לוויין , שלא להזכיר את העובדה שעד לפני 20 ומשהו שנה שום דבר מכל אלה לא היה קיים בשמיים
...
מזג אוויר לא טבעי?
מה זה בכלל? מי מגדיר מה זה טבעי?
התחממות גלובאלית?
שמעת על מחזורי עידני קרח וחום בכדור הארץ.
אנחנו בסוף עידן הקרח האחרון במחזור, ולקראת עידן חום.
הכדור יתחמם הרבה יותר אם האדם ישפיע, וגם אם לא ישפיע.
גם אם האדם יפסיק לזהם את האוויר בחומרים המגבירים את אפקט החממה, העולם יתחמם באופן טבעי.

לפני 50-40 שנים הייתי מביט על השובלים הלבנים שמשאירים מטוסים מגביהי טוס, ושואל מה זה, ולמה זה קורה.
אחרי שנים, כשלמדתי קצת פיסיקה, היה ברור לגמרי מה זה השובל, איך ובאיזה תנאים הוא נוצר.
אז הקשקושים שלך על קונספירציות לא מזיזים לי.
כן, לפעמים השובל מתפזר מהר, ולפעמים לא. תלוי ברוחות שקיימות, או לא קיימות, באותם גבהים.

הפסים לא הגיוניים?
והעובדה שמטוס בכלל עולה לאוויר כן הגיונית?
לדעתי זה לא הגיוני שמטוס כבד יכול להתרומם מהאדמה.
עובדה שזה קורה, למרות שזה "לא הגיוני".
רופאים פעם טענו שגוף האדם לא יכול לעמוד במהירות גבוהה יותר ממהירות דהרה של סוס.
"לא הגיוני" זה לא טיעון.

בוא נזרום איתך...
כמובן שההילה שאתה רואה סביב השמש היא תוצאה ישירה של ריסוס.
גם העננים האדומים בשקיעה הם בגלל שמרססים דווקא בשקיעה, וסתם מספרים לנו שהשקיעה יפה באופן טבעי.
וכל צילומי הלווין שאתה מתייחס אליהם, הם כמובן לא אמיתיים.
הרי ידוע ומוכח שהעולם שטוח. כל המאמינים בזה מספרים לנו ש- NASA מפברקת ומפיצה את כל ה-"צילומים" כך שהעולם ייראה עגול, ולא שטוח. למה להאמין לצילומים רק כשנוח?
והיום, עם כל יכולות הזיוף, לא אתפלא אם תמונות העננים "המוזרים, שבלתי אפשרי שיתקיימו באופן טבעי", מזוייפות.
היום אי אפשר להאמין לתמונות. ראית בטלויזיה את הסרטונים שמראים כלב שר ורוקד? נראה אמיתי לגמרי. זה עדיין לא אומר שזה אמיתי.

בקשר לרכיבי ננו שונים באוויר.
הם נמצאים שם באופן טבעי, הכמות עולה לאחר התפרצות הרי געש, ויורדת במשך הזמן לרמה שהייתה לפני ההתפרצות.

בממוצע, כל שבוע יש התפרצות הר געש, כך שאף פעם המתכות שההתפרצות מעיפה לאוויר לא שוקעות לגמרי עד ההתפרצות הבאה.

סליחה, ההבנה שלך לקויה, לא שלי.
היום כל מטוס שעולה לאוויר מתועד, גם ע"י גופים לא ממשלתיים.
היום לא יכול לעלות מטוס לאוויר, בלי שאף אחד יידע מזה.
לא יכולה לעלות כמות אדירה של מטוסים למטרה של ריסוס, בלי שאף אחד יידע.
גם בלי העובדה שפשוט לא קיימת הכמות הדרושה של מטוסים כדי לבצע משימה כזו.

תעשה בבקשה את החשבון:
כמה טון חומר יכול להעלות מטוס לאוויר,
כמה חומר צריך להעלות לאוויר כדי שתהיה לו השפעה.
כמה טיסות צריך לבצע כדי לפזר את החומר.
לפי הנ"ל, כמה מטוסים צריך שייועדו למשימה.
ואז בוא תספר איך משיגים כמות כזו של מטוסים.
אתה לא מאמין שזה לא אפשרי, אז תחשב לבד ונראה למה תגיע.

אז לסיכום:
האדם מזיק מאוד לכדור הארץ.
מנהיגי כל המדינות רקמו קונספירציה אדירה, לנסות לקרר את כדור הארץ, ותוך כדי כך לחסל את האנושות.
האדם יפסיק להתקיים, ולכדור הארץ, ולבעלי החיים שיישארו עליו, יהיה הרבה יותר טוב.
אז הכל בסדר, למה אתה מודאג?
ממילא יש סוף לחיים על כדור הארץ.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

נושא שלא נקרא #130 

Amir64 כתב:@clip99
.אבל כולם יכולים להיווכח בתוצאותיה: מזג אוויר לא טבעי , התגברות של נזקי טבע , התחממות גלובלית , שלא לדבר על כל מי שטורח להביט למעלה ולראות את כל הצורות והפסים המוזרים והלא הגיוניים שמטוסים משאירים אחריהם , שלא לדבר על זה שהתעבות לא נמשכת מאות ועשרות קילומטרים ומשתהה באוויר שעה לעתים , שלא להזכיר את ההילות סביב השמש בעת פעילות ריסוס , את ה"עננים" המרוחים והדלילים שנוצרים בעת פעילות ריסוס , את הצורות הסימטריות הלא טבעיות שנצפות בצילומי לוויין , שלא להזכיר את העובדה שעד לפני 20 ומשהו שנה שום דבר מכל אלה לא היה קיים בשמיים..
...
מזג אוויר לא טבעי?
מה זה בכלל? מי מגדיר מה זה טבעי?
התחממות גלובאלית?
שמעת על מחזורי עידני קרח וחום בכדור הארץ.
אנחנו בסוף עידן הקרח האחרון במחזור, ולקראת עידן חום.
הכדור יתחמם הרבה יותר אם האדם ישפיע, וגם אם לא ישפיע.
גם אם האדם יפסיק לזהם את האוויר בחומרים המגבירים את אפקט החממה, העולם יתחמם באופן טבעי.

לפני 50-40 שנים הייתי מביט על השובלים הלבנים שמשאירים מטוסים מגביהי טוס, ושואל מה זה, ולמה זה קורה.
אחרי שנים, כשלמדתי קצת פיסיקה, היה ברור לגמרי מה זה השובל, איך ובאיזה תנאים הוא נוצר.
אז הקשקושים שלך על קונספירציות לא מזיזים לי.
כן, לפעמים השובל מתפזר מהר, ולפעמים לא. תלוי ברוחות שקיימות, או לא קיימות, באותם גבהים.

הפסים לא הגיוניים?
והעובדה שמטוס בכלל עולה לאוויר כן הגיונית?
לדעתי זה לא הגיוני שמטוס כבד יכול להתרומם מהאדמה.
עובדה שזה קורה, למרות שזה "לא הגיוני".
רופאים פעם טענו שגוף האדם לא יכול לעמוד במהירות גבוהה יותר ממהירות דהרה של סוס.
"לא הגיוני" זה לא טיעון.

בוא נזרום איתך...
כמובן שההילה שאתה רואה סביב השמש היא תוצאה ישירה של ריסוס.
גם העננים האדומים בשקיעה הם בגלל שמרססים דווקא בשקיעה, וסתם מספרים לנו שהשקיעה יפה באופן טבעי.
וכל צילומי הלווין שאתה מתייחס אליהם, הם כמובן לא אמיתיים.
הרי ידוע ומוכח שהעולם שטוח. כל המאמינים בזה מספרים לנו ש- NASA מפברקת ומפיצה את כל ה-"צילומים" כך שהעולם ייראה עגול, ולא שטוח. למה להאמין לצילומים רק כשנוח?
והיום, עם כל יכולות הזיוף, לא אתפלא אם תמונות העננים "המוזרים, שבלתי אפשרי שיתקיימו באופן טבעי", מזוייפות.
היום אי אפשר להאמין לתמונות. ראית בטלויזיה את הסרטונים שמראים כלב שר ורוקד? נראה אמיתי לגמרי. זה עדיין לא אומר שזה אמיתי.

בקשר לרכיבי ננו שונים באוויר.
הם נמצאים שם באופן טבעי, הכמות עולה לאחר התפרצות הרי געש, ויורדת במשך הזמן לרמה שהייתה לפני ההתפרצות.

בממוצע, כל שבוע יש התפרצות הר געש, כך שאף פעם המתכות שההתפרצות מעיפה לאוויר לא שוקעות לגמרי עד ההתפרצות הבאה.

סליחה, ההבנה שלך לקויה, לא שלי.
היום כל מטוס שעולה לאוויר מתועד, גם ע"י גופים לא ממשלתיים.
היום לא יכול לעלות מטוס לאוויר, בלי שאף אחד יידע מזה.
לא יכולה לעלות כמות אדירה של מטוסים למטרה של ריסוס, בלי שאף אחד יידע.
גם בלי העובדה שפשוט לא קיימת הכמות הדרושה של מטוסים כדי לבצע משימה כזו.

תעשה בבקשה את החשבון:
כמה טון חומר יכול להעלות מטוס לאוויר,
כמה חומר צריך להעלות לאוויר כדי שתהיה לו השפעה.
כמה טיסות צריך לבצע כדי לפזר את החומר.
לפי הנ"ל, כמה מטוסים צריך שייועדו למשימה.
ואז בוא תספר איך משיגים כמות כזו של מטוסים.
אתה לא מאמין שזה לא אפשרי, אז תחשב לבד ונראה למה תגיע.

אז לסיכום:
האדם מזיק מאוד לכדור הארץ.
מנהיגי כל המדינות רקמו קונספירציה אדירה, לנסות לקרר את כדור הארץ, ותוך כדי כך לחסל את האנושות.
האדם יפסיק להתקיים, ולכדור הארץ, ולבעלי החיים שיישארו עליו, יהיה הרבה יותר טוב.
אז הכל בסדר, למה אתה מודאג?
ממילא יש סוף לחיים על כדור הארץ.
...
·
לא הבנתי
להתחסן או לא?

Amir64
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #131 

@molvy
ברור שכן.
לפחות נמות מחוסנים.
או שהחיסונים יהרגו אותנו לפני הנדסת האקלים, ואז לא צריך לפחד ממנה.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #132 

אני מבין שכולם מסכימים עם מה שאתה אומר

אני מתחסן!

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #133 

כמות הטעויות בטענות שלך מדהימה, גם בדברים שלא כל כך קשורים לפואנטה שלך. לפעמים אתה בעצם טוען טענה שמחלישה את הפואנטה שלך.
clip99 כתב: אתה צריך להתעדכן . סוג מנוע הסילון שנמצא בשימוש היום בכל המטוסים המסחריים הוא high bypass turbofan jet
רובו המוחלט של האוויר שעובר במנוע כזה אינו עובר תהליך בעירה ולכן יכול ליצור שובל רק תחת תנאים נדירים .
...
אני במקרה כן מעודכן בטכנולוגיה של מנועי סילון.
אכן אתה צודק לגבי סוגם של מנועי סילון מודרניים של מטוסי נוסעים אבל אלה דווקא מייצרים יותר פסי התעבות ממנועי הסילון הישנים, לא פחות. הסיבה היא שטמפרטורת השובל נמוכה יותר, ולכן יש תחום של טמפרטורה ולחות סביבתיים שבהם הישנים לא יוצרים פס והחדשים כן.
clip99 כתב:אינך יכול "להדליק" ו"לכבות" שובלים באופן שלעתים נצפה בטיסות הריסוס . .
...
אתה בהחלט לא יכול להדליק ולכבות אותם, אבל הם מופיעים ונעלמים (כאילו שהודלקו וכובו) כאשר תנאי הסביבה משתנים. זה לא נדיר כי זה קורא כל פעם כשמטוס מטפס או מפחית גובה ונכנס/יוצא בין תחומי ההיווצרות לתחומי אי ההיווצרות.
טיסות ריסות הן עד כמה עשרות מטר מעל האדמה ולא נצפים בהם שובלים כי גם אינך יכול לעמוד מתחתן אלא אם באמת יש לך מזל רע ...
clip99 כתב:אינך יכול להסביר מדוע שובלים לעתים נצפים במקומות שונים על הכנף , ללא קשר למיקום המנוע. .
...
טעות ראשונה היא שאני כן יכול להסביר וגם לספק סרטוני ווידאו שמראים זאת.
טעות יותר מענינת היא שאתה יורה לעצמך ברגל - הרי אם היה ריסוס של חומרים כימיים , הוא היה צריך לצאת ממכשירים שמיועדים לעיניין ולא היה פשוט קורה ליד הכנף בגלל המערבולות. איך בדיוק זה מחזק את החשדות שלך?
clip99 כתב:אינך יכול להסביר מדוע מטוס יכול לייצר קונטריילס וכמטריילס בו זמנית..
...
פה אתה צודק, איני יכול להסביר משהו שלא קרה ולא נצפה.

clip99 כתב:כנראה שההתניה חזקה מתחושת הדיסוננס.
...
·
זה חזק ואירוני מאוד.
הניתוח הפסיכולוגי הוא בהחלט מעניין, אבל של משתתף מאוד מסוים בשרשור הזה :roll:

קבל תמונה של פסי ריסוס אמיתיים, אולי זה יעזור לך בהבחנה.
משה

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #134 

חברים אנחנו מבזמבזים את זמננו. אנחנו נדרשים פה לסתור כל מני טענות שמעולם לא הוכחו. אין פה ויכוח עיניני. זה באמת מאוד מזכיר את אלה שמאמינים שכדור הארץ שטוח. שום דבר לא ישכנע אותם, הם משוכנעים באמיתותן של כל מני קונסיפרציות שדורשות מעורבות של מאות אלפי אנשים.
אין פה הגיון ישר. חבל לבזבז על זה זמן.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #135 

nir11 כתב:חברים אנחנו מבזמבזים את זמננו. אנחנו נדרשים פה לסתור כל מני טענות שמעולם לא הוכחו. אין פה ויכוח עיניני. זה באמת מאוד מזכיר את אלה שמאמינים שכדור הארץ שטוח. שום דבר לא ישכנע אותם, הם משוכנעים באמיתותן של כל מני קונסיפרציות שדורשות מעורבות של מאות אלפי אנשים.
אין פה הגיון ישר. חבל לבזבז על זה זמן.
...
·
סוף סוף

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”