על תופעות הלוואי של החיסונים מול תופעות הלוואי של אלו שלא מחסנים - מומלץ(i)

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: nunatak
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

@clip99
·

מאד לא נעים לקרוא אותך.
רוצה שיקשיבו? תסביר, תן הוכחות רציונליות, לא נתונים בדיוניים שראית בפייסבוק. אל תטיף מוסר, אל תחשוב שאתה יותר טוב או חכם מכולם, וגם אם אתה חושב שכן אז לפחות אל תראה את זה.
כל טוב.

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 297 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

https://www.maccabi4u.co.il/9623-he/maccabi.aspx

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 47,00.html

וזה עוד מגופים "רשמיים" שמודה בעלייה במספר הלוקים באוטיזם , אבל כמובן שהנתונים מרוככים .

הנה התמונה האמיתית:
600 אחוז , אחד מ50 , בארה"ב - מה הפלא? הבירה העולמית של הנדסת אקלים . אבל כמובן שאלה נתונים שהנפצתי מפייסבוק , ברור .

https://www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/ ... ed-wi.aspx

עלייה בהפרעות קשב: הכפלה כמעט תוך 19 שנה . מארה"ב כמובן , אלא מאיפה? גם זו הנפצה מפייסבוק , אפשר להתפזר אנשים .

https://www.statista.com/statistics/947 ... ildren-us/

הנדסת אקלים: כבר לא תיאוריית קונספירציה
הנה , מהשופר השלטוני הרשמי של ישראל , לאחר ש"הפריטו" אותו לתאגיד:

הם כבר לא יכולים להסתיר את זה יותר , והם מכינים את הציבור להתעצמות הפעילות בשמיים . אבל כמובן שזו הנפצה פייסבוקית. מה, לא מאמינים? עובדה , רק 45 צפו (כולל אני)

בקיצור . אני יכול להמשיך הלאה והלאה , התמונה ברורה למי שטורח לראות יותר ממטר אחד מולו . רובכם אקדמאים שלא זקוקים למישהו שילעס להם את האוכל לפני שהם בולעים , ואתם יכולים להגיע לאותם נתונים לבד, מי שרוצה כלומר . ואני שמח שלא נעים לקרוא אותי , שזה בעצם "תפסיק להטריד אותנו בעובדות , תן לנו ליהנות מצלילת ראש לתוך החול , אל תשנה לנו את המציאות" , ואתה צריך להיות אסיר תודה שמישהו מנער את עוגני התפיסה המאובנת שלכם . חוץ מזה אמרתי שאני טורח רק למען אלה שמתלבטים .

זה עבור אמיר64:

https://articles.mercola.com/sites/arti ... rates.aspx

1 מ-10000 לפני 15 שנה . אתרים רשמיים של הממסד מטים את הנתונים ומרככים את התמונה.
למה אף אחד לא מדבר על הנדסת אקלים?

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #18 

"ואני שמח שלא נעים לקרוא אותי"
"ואתה צריך להיות אסיר תודה שמישהו מנער את עוגני התפיסה המאובנת שלכם"

:lol:

ועכשיו ברצינות, כי מישהו עוד עלול לקרוא ולהתייחס אליך ברצינות יתרה...
בגלל שאני אקדמאי (לא רק אבל גם בגלל זה, זה לא הופך אותי לאדם טוב יותר אבל כנראה שיש לי יותר כלים להעריך ולחקור בנושא כלשהו בצורה רצינית ומעמיקה) אני יכול להגיד בצורה מוחלטת שהמחקר שקישרת אליו ב- https://www.maccabi4u.co.il/9623-he/maccabi.aspx הוא שטות גמורה, איפה בדיקת שונויות או הנחות סמויות? סך הכל מדובר שם על אבחון אוטיזם בישראל, נתונים יבשים בלבד, מחקר עאלק... זה אומר שלפי נתוני משרד הבריאות יש יותר אבחונים של אוטיזם בישראל לעומת העבר - לא אומר שהאבחון נכון, מה הקריטריונים לאבחון או מה היא הסיבה לכך גם אם כל שאר המשתנים הם זהים.
סתם לקחתי את הדוגמא הנגישה ביותר שנתת, לשאר אני לא מתכוון להתייחס כי חבל על הזמן.

והנדסת אקלים זה כבר עולם שונה לחלוטין, יש מי שיגיד עניין חיובי ויש מי שיגיד שלילי או שאנחנו לא אלוהים.
כנ"ל הנדסה גנטית.

וטבעונות? מי שטבעוני כל הכבוד לו, יציל כנראה איזה 50 פרות במהלך חייו. בשר זה טעים, האוכלוסיה העולמית צורכת ממנו הרבה-הרבה יותר מדי וזה מתקשר לאקלים והנדסת אקלים ועוד הרבה השפעות שליליות אחרות, אבל בשר-זה-לא-רצח.

Amir64
גורו
גורו
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 1718 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

@clip99
לגבי הפרעת קשב..
...אתה כמובן זכאי לדעתך ואני בהחלט לא אומר שאני צודק לחלוטין או בכלל
...
למה אתה כותב בטון תוקפני?
לא שמת לב שאנחנו די מסכימים?
נחש מה עוד תפס תאוצה? כן... תמותה מסרטן , דמנציות (אנגליה, מבין המקומות המרוססים ביותר ע"י הנדסת אקלים , מקום ראשון בגורמי תמותה: אלצהיימר ודמנציה) , ילדים עם אוטיזם והפרעות קשב. אתה רוצה לטאטא את זה מאחורי "עובדות" נעימות לאוזן ? תעשה את זה , זה מוריד את הנטל והצורך להסתכל למצב נכוחה בלבן של העיניים .
...
כמובן שאתה מתעלם מהארכת תוחלת החיים.
פעם פשוט היו מתים ממשהו אחר, הרבה לפני שהיו מגיעים לגיל הממוצע בו מתחילה דמנציה או מחלות סרטניות.
כבר גילו שגם בימי הפרעונים מחלת הסרטן הייתה קיימת, ואז גיל 50 היה נחשב שיבה טובה.
המדע יודע להאריך את משך חיי הגוף, אבל לא את משך חיי המח.
זו הסיבה היחידה לעלייה במקרי מוות כתוצאה ממוות של המח או מחלות סרטניות.

אם לא היו מתחילים עם החיסונים במאה ה- 19, כל העולם היה ממשיך לסבול ממגפות חוזרות ונשנות של מחלות קטלניות, כמו אבעבועות רוח, שחפת, שעלת, חצבת, והרשימה עוד ארוכה.
במקום שיהיו 7.7 מיליארד איש על כדור הארץ בשנת 2019, לעומת 2 מיליארד שחיו על כדור הארץ בשנת 1930,
היו אולי 3 מיליארד חיים היום, ללא מנגנון החיסונים והתפתחות הרפואה.

אם החיסונים כל כך רעים לאנושות, מדוע מספר בני באדם החיים על כדור הארץ עולה בקצב הולך וגובר, שלא נראה כמותו?
במשך אלפי שנים הייתה עלייה קבועה של 0.05% לשנה במספר בני האדם, שהגיעה ל- 1 מיליארד בשנת 1800.
היום יש יותר מפי 2 בני אדם, מאשר היו בשנת 1970.
ללא החיסונים זה לא היה קורה.

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 297 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

@Amir64
·

לכתוב שאתה זכאי לדעתך זה טון תוקפני? אתם ממש עדינים.

אי אפשר לקחת את עובדת הארכת תוחלת החיים ולהשתמש בה כעוגן שיסביר מגמה מסוימת .

יש הרבה משתנים , הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון . באופן כללי ברור שהקידמה במדע והרפואה אחראים לכך במידה רבה אבל זה קיום "מלאכותי" להיות תלוי בתרופות . רוב האנשים היום שמאריכים ימים עושים זאת לא הודות לאותה קידמה, אלא הודות למודעות הולכת וגוברת לאורח חיים בריא יותר , וזה לא קוריוז לומר גם שרובם כלל לא חוסנו בצעירותם . פעם , לא היתה מודעות . גם לא היה השפע שמאפיין את תקופתנו , הרבה אנשים היו בתת תזונה . הרבה עוני , הרבה פשיעה , מלחמות - בדיוק מה שמסביר היום תוחלת חיים נמוכה באזורי סיכון סוציו-אקונומיים ואזורי עימות . וזה רק על קצה המזלג , אבל התמונה ברורה - אתה לא יכול לקשור באופן חד חד ערכי קידמה רפואית והארכת תוחלת חיים .

לענייננו . אני לא מדבר על חיסונים של פעם , אלא מה שנותנים היום . אותם 7.7 מיליארד שאתה מדבר עליהם , הופכים למעמסה בעידן הטכנולוגי הבא עלינו לרעה (המהפכה התעשייתית הרביעית , טראנס-הומניזם) , ופשוט אין מה לעשות עם כל כך הרבה אנשים שיהפכו מיותרים . כאן תרשה לי לעצור לפני שהודעה תהפוך "משיחית" לטעמם של קובעי הסטטוס קוו במקומותינו , והגרזן יונף . אתה גם במילא לא תתחבר לזה אבל זה בסדר , אני מצטער שאתגרתי את תפיסת המציאות שלך . הנה , אני יודע להיות נחמד.
למה אף אחד לא מדבר על הנדסת אקלים?

elangab
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 76 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

בקיצור, ראית את האור, הבנת את האמת שכולנו לא, איתגרת את תפיסת המציאות שלנו אבל אנחנו שבויים מדי כדי להבין אותה. תודה, ותשתדל לא להתקרב לגני שעשועים עם ילדים כדי לא להרוג מישהו בטעות.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

ziv_r כתב:התווכחות עם מתנגדי חיסונים שקולה לויכוחי דת או ויכוחים מול טבעונים.
...
·

בדיוק. למרות שלהתנגח עם טבעונים יכול להיות לפעמים משעשע להפליא :lol:

הנה דוגמא (שיחה עם מכר שהפך לטבעוני קיצוני):
אני: אז רגע, גם חלב אתה לא שותה?
הוא: לא - זה לגזול מזון מעגלים!
אני: ורגע, גם ביצים לא?
הוא: ברור שלא, זה הפרשה של תרנגולת!
אני: אז רגע, איך לעזאזל אתה מצפה את השניצל?! 8O

:lol:

Amir64
גורו
גורו
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 1718 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

@clip99
זה עבור אמיר64:
...
וואלה מצחיק אתה,
אתה לוקח אתר, שטוען שהוא מצטט מה -CDC, ארגון רשמי וממסדי ביותר,
מצטט מספרים לא נכונים, ואז טוען שהממסד מסתיר את הנתונים האמיתיים.
אכן, שיטה נחמדה להטות נתונים.
למה הוא "מצטט" מנתוני הממסד, אם הוא לא מאמין להם?

אתה רואה עלייה במספרים, רק כי יש עלייה בתוחלת החיים, ובמודעות הממסד והציבור.
המודעות מפנה לבדיקות, שבעקבותיהן מגיע האבחון.
פעם היו נותנים לאוטיסטים למות לבד, כי הם נטל על המשפחה והחברה.
המשפחה הייתה צריכה ילדים בריאים וחזקים, שיפרנסו אותה.
(זה קורה עד היום במדינות כמו הודו וסין)
או שהיו מסתירים את הילד מהחברה, מבושה ומפחד שעובדת קיומו של ילד "פגום" במשפחה יפגע בסיכויי הילדים האחרים להתחתן.
אי אפשר לקחת את עובדת הארכת תוחלת החיים ולהשתמש בה כעוגן שיסביר מגמה מסוימת .
...
באמת אי אפשר?
תאר לך שהממסד החולני של העולם מחליט שאסור לתת לבני אדם לחיות מעל גיל 40.
כל מי שמגיע לגיל 40 יוגלה לחלל (אם יש חלל בכלל)
מה יקרה באופן מיידי לסטטיסטיקות על אחוז בעלי אלצהיימר, דימנציה וסרטן למיניהם השונים.
בטוח שאתה מבין מה יקרה לסטטיסטיקה, נכון?
זה כן יהיה "עוגן סביר" שיסביר את המגמה?
למה בכיוון ההפוך לא?

אתה חושב שלפני 50-100 שנה היו הרבה פחות מקרי אונס והטרדה מינית?
לפי הפרסומים, בוודאי. בעשורים האחרונים יש עלייה חדה במקרי אונס.
אז יש לי הפתעה עבורך -
גם לפני 50 שנה היו הרבה יותר מקרי אונס והטרדה מינית ממה שידוע.
היום פשוט המודעות גדולה, והרבה יותר מדווחים ומתלוננים. בעבר לא היה מקובל לדבר ולדווח על זה.

מבין שאתה ממש מודאג מזה שהממסד מנסה להשמיד את האנושות, ולהסתיר את מעשיו.
אתה גם מאילו שמאמינים שהעולם שטוח, ושיש קונספירציה כלל עולמית לשכנע אותנו, משום מה, שהעולם הוא כדורי, ושהאדם הגיע לירח, וזה לא באמת קרה?

במיוחד בשבילך, כתבה מהיום:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 69,00.html
איפה הכי חולים בחצבת? בישובים מרובי חרדים שלא אוהבים להתחסן.
אבל עזוב, חצבת זו מחלה שלא מתים ממנה, בד"כ. :roll:

shayf
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 80 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

מעבר לאתגר האינטלקטואלי של נסיון לוויכוח מדעי עם מי שלא מבין שהטיעונים שהוא מציג אינם מדעיים, אני חושב שמתנהל כאן דיאלוג מסוכן.
לא מדובר בטרחן כפייתי שמקדם תאוריה בלתי מזיקה באופן ישיר כגון כדור הארץ השטוח.

זוהי פניה למנהלי הפורום:
הפורום הזה כרגע נותן במה למתנגד חיסונים.
ישנם חיסונים שהימנעות מלתת אותם הורגת אנשים. זה ברור ואין על כך שום ויכוח בקהיליה הרפואית.
לתת במה למתנגדי חיסונים, גם אם זה (כרגע) לא פלילי, זה לחלוטין לא מוסרי.
איך תרגישו אם אפילו ילד אחד ימות בגלל שאמא שלו או של ילד אחר החליטה שלא לחסן בגלל השרשור הזה?
I am not young enough to know everything
Oscar Wilde

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

@shayf
·
אני מאוד מסכים איתך, אולם דווקא הכותב ההוא מציג את עצמו באופן כל כך פנאטי, משיחי והזוי, שאלה תגיות חיוניות המשרתות את ההפך ממה שהוא מטיף לו.
דווקא להשאיר את הטירוף הכתוב הזה במניפסט האקס פיילי, מדגיש כמה הזוי להמנע מלהתחסן.

ולמשיחיסט -
בשר זה רצח?!
לא להתחסן זה לא רק רצח, זה ניסיון לג׳נוסייד של החברה שאתה חי בה, זה פיגוע טרור ביולוגי, שיושב תחת פצצת זמן.
כמי שנשוי לאחת החוקרות של החלשות השפעת האנטיביוטיקה, יכול לומר לך שהאדם, רפואית, כבר איבד את היכולת להלחם במחלות בעזרת אנטיביוטיקה.
למעשה היום מה שמונע מהתפרצות מגיפות ענק אלה שני אלמנטים מרכזיים - חיסונים וסניטציה.

HTmag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 314 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

תהיה לנו עבודה ללא הפסקה אם נתחיל להסיר כל דבר שטות שנאמר כאן בפורום.
כפי ש- @ufffnick כתב הודעה מעלי, מתנגדי החיסון די מפילים את עצמם, במיוחד חבר הפורום המדובר.

אגב, האם דעת החברים כאן זהה כאשר מדובר על חיסוני שפעת? אני מקווה שכן.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 45,00.html
צוות האתר

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #27 

@shayf
·
הפוך גוטה...
לא מסכים עם החבר המדובר ב99% ממה שהוא כותב, אבל מה שלא מוסרי זאת סתימת פיות.
מותר לו להביע את דעתו הפנאטית, הזויה או שגויה ככל שאתה או אני חושבים שהיא.

shayf
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 80 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

@Nunatak
·אם תקרא טוב את מה שכתבתי תגלה שאני מסכים איתך כמעט תמיד.
הכמעט שמור למקרים המעטים בהם בדיס אינפורמציה המופצת קיימת סכנת חיים מוחשית.
ראה לדוגמה את המלחמה בשמועות הווצאפ שגורמות למעשי לינץ' בהודו.
I am not young enough to know everything
Oscar Wilde

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #29 

אתה מקצין מאד.
לא מדובר בהסתה לרצח או כל סוג של פגיעה בזולת, מי שיקרא אותו קורא גם את שאר ההודעות בשרשור ובדיוק כפי שציינתי גם אותו אחד יהיה זכאי לדעה משלו, לכאן או לכאן. מותר לו לטעון שחיסון זה אסון והוא רשאי להסביר למה הוא חושב ככה, אם אתה חושב שהוא טועה אז תציג טיעון חזק יותר ותשכנע את המתלבטים להתחסן(Y)

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

@Nunatak
·
אתה טיפה מקל ראש בסיכון לחברה כאשר בתוכה יש בלתי מתחסנים.
אני קצת פחות נחרץ לגבי "זכות הדיבור" לכאן או לכאן.
אני רק אומר, שלא מדובר בדיון - האם לחבוש קסדה, שהיעדרה הפגיעה היא רק ברוכב, זה דיון שבו הפגיעה בסובבים אמיתית וממשית, קצת כמו רוכב שבוחר לרכב בלי קסדה, כשלובש וסט חומר נפץ המחובר לפעימות לב שלו, ובהיעדרן... בום.
זה יוצר מעין אבסורד שזה שלא חובש קסדה ומסכן את הסובבים אותו, ופועל בצורה אובדנית, דווקא לסביבה שלו יש אינטרס לשמור עליו מפני פגיעה (הדבקות) יותר מהוא עצמו, וזה בשם אידיאולוגיה מונפצת ומנותקת מהמציאות.

זו קצתשאלה פילוסופית של איפה נגמר "חופש הביטוי" ואיפה מתחילה "הסכנה לציבור".
הרי, לאף אחד מאיתנו לא היה ספק אם היתה קריאה מפורשת לפיגוע התאבדות, נכון?
אתה מבין כמה ההבדל כאן מאוד מאוד דק? רק בגלל שאין מאחורי האידיאולוגיה איסלאם קיצוני, זה לא שונה הרבה יותר מידי, זה "רק" הבדל של כוונה ומודעות. ברמת התוצאה, זה פיגוע התאבדות לכל דבר...

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”