על תופעות הלוואי של החיסונים מול תופעות הלוואי של אלו שלא מחסנים - מומלץ(i)

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #91 

@BARBIE
·
מבחינת אם יש טעם - כן.
מבחינת אם צריך - יש מידע של משרד הבריאות למטיילים, תבדוק שם או באחת המרפאות. עד כמה שידוע לי (וזה כתוב בפנקס החיסונים שלך ובקופה) אם קיבלת את החיסון בכיתה א'-ב', אתה כנראה מחוסן. אבל שווה בדיקה.
אני חיסנתי את הבת שלי במקבץ חיסונים, בינהם חצבת, בגיל שנתיים (כולל הבוסט של גיל 8 ) כשטסנו לספרד כשהתפרצה החצבת באירופה.
זה היה כחודש לפני הטיסה, עד כמה שזכור לי.

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #92 

ברבי, כנראה שהתחסנת רק פעם אחת כי נולדת לפני 77-78.
יש, אגב, בדיקת דם שאפשר לעשות, שרק בודקת אם אתה חסין לחצבת או לא.
במקרה שלך (וגם שלי כנראה) נראה לי שכדאי לעשות אותה. אם אני לא טועה, ניתן לבקש את הבדיקת דם הזאת מרופא המשפחה ולא צריך ללכת למרפאת מטיילים.
"החלפתי כבל דיגיטלי ונפתח לי הסאונד"

FIRE_WIRE
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 419 פעמים
קיבל תודות: 132 פעמים

נושא שלא נקרא #93 

pixies כתב:ברבי, כנראה שהתחסנת רק פעם אחת כי נולדת לפני 77-78.
יש, אגב, בדיקת דם שאפשר לעשות, שרק בודקת אם אתה חסין לחצבת או לא.
במקרה שלך (וגם שלי כנראה) נראה לי שכדאי לעשות אותה. אם אני לא טועה, ניתן לבקש את הבדיקת דם הזאת מרופא המשפחה ולא צריך ללכת למרפאת מטיילים.
...
·
אפשר מרופא משפחה -בדיקת נוגדנים לחצבת
And the meek shall inherit the earth
...

Chernobog
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 34 פעמים

נושא שלא נקרא #94 

@clip99
הפרעת קשב וריכוז , כפי שמתוארת במימדיה הנוכחיים , זו המצאה ובלוף אחד גדול שמטרתה לסמם באמצעות תרופות משנות תודעה . גירסה מרוככת ללבוטומציה - לא פחות ! אתם מתעלמים מהעובדה שלא כולם נולדים זהים ביכולותיהם וכישוריהם , ומערכת ה"חינוך" (מחדש) פשוט לוקחת את כולם ותוקעת אותם לשטנץ אחיד , ואלה שלא מתאימים ומתמרדים באופן מוצדק , זוכים לטיפול תרופתי שפשוט נועד לרכך להם את הקצוות כדי שיתאימו לתבנית שתהפוך אותם בבוא היום לנתינים יעילים שמשרתים את המערכת כפי שתוכננה ע"י מקבלי החלטות ומעצבי מדיניות שמתחבאים מאחורי הבובות שאתם בוחרים כל כמה זמן .
ילד אמור להיות חופשי וללבלב בדרך הייחודית לו , וכן , גם לקבל חינוך והשכלה אבל בהתאמה אישית שתאפשר לו להביא לידי ביטוי את יכולותיו באופן הכי טבעי ומשוחרר , ואז לא תראה שום מקרים של "הפרעות קשב" , המצאה שנועדה להסיט את תשומת הלב והמיקוד מהבעיה האמיתית .
...
מסכים בכללי. ויש נטיה של הממסד הרפואי, בעידודם של גורמים הנהנים מכך כלכלית, להכליל יותר ויותר תופעות כ"מחלות " המצריכות טיפול תרופתי (ע"ע כולסטרול).
הנדסת אקלים - לידיעתך , אתה נושם ברגע זה רכיבי ננו של מתכות כבדות . אתה מוזמן לחקור את זה , תופתע מה תגלה . רכיבים אלה מכילים בין היתר אלומיניום , מתכת הידועה כמחוללת מחלות נוירולוגיות .
...
לא, היא לא.
חיות נוספות :
פלואור במים - חומצה ! כן , חומצה . לא אכפת לי מה יגידו ואיך ינסו להכשיר את זה , מבחינתי עובדה זו מספיקה.
...
יש חומצה גם בקיבה שלך. חומצה!
ושוב בכללי - כן, אין סיבה להכניס דברים למים שלא צריכים להיות שם. אם מישהו רוצה לקחת שייקח בעצמו כדורי פלואור או משהו.
קרינת WIFI וסלולר , ועוד לא דיברנו על דור 5 .
מזון מהונדס גנטית .

כל אלה תפסו תאוצה ב20 השנים האחרונות . נחש מה עוד תפס תאוצה? כן... תמותה מסרטן , דמנציות (אנגליה, מבין המקומות המרוססים ביותר ע"י הנדסת אקלים , מקום ראשון בגורמי תמותה: אלצהיימר ודמנציה) , ילדים עם אוטיזם והפרעות קשב. אתה רוצה לטאטא את זה מאחורי "עובדות" נעימות לאוזן ? תעשה את זה , זה מוריד את הנטל והצורך להסתכל למצב נכוחה בלבן של העיניים .
...
עליה בשכיחות הסרטן קדמה בהרבה לשימוש בטכנולוגיה אלחוטית. ומוסברת בצורה הרבה יותר הגיונית בחשיפה למזהמים וקרצינוגניים כתוצאה מתיעוש, אורח חיים מודרני ומזון גרוע (סוכר), סטרס וגורמים אחרים שמוכחים כמסרטנים, בניגוד לדברים שמנית.

אלצהיימר ודמנציה אינם גורמי תמותה משמעותיים, הבעייתיות בהן היא שהאדם ממשיך לחיות, לפעמים עשורים, אך מהווה נטל על סביבתו,על המשפחה ועל המערכת הרפואית לכן גם הטענות שלך בדבר "הנדסת אקלים" ו"ריסוס" לא הגיוניות. מי שהיה רוצה לרסס כדי להקטין אוכלוסיה היה עושה זאת עם גורמי מחלות אחרים לחלוטין.

הבעיה איתך ועם דומים לך היא שאתה מערבב טענות נכונות וראויות העוסקות ביחסים בין האינדיבידואל למערכות ולמוסדות המדינה בה הוא חי עם תאוריות קונספירציה שאתה בוחר להאמין בהן ללא שום הגיון או סימוכין (ושמרגע שבחרת להאמין בהן שום דבר לא יוכל לשנות את דעתך לעולם), ואתה משתמש בראשונות ע"מ לבסס את האחרונות כחלק מעסקת חבילה שאתה מבקש מקוראיך\שומעיך לקבל.

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #95 

Chernobog כתב:יש חומצה גם בקיבה שלך. חומצה!
...
חחח, זה הזכיר לי את הדבר הבא:
משה

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #96 

"
הנדסת אקלים - לידיעתך , אתה נושם ברגע זה רכיבי ננו של מתכות כבדות . אתה מוזמן לחקור את זה , תופתע מה תגלה . רכיבים אלה מכילים בין היתר אלומיניום , מתכת הידועה כמחוללת מחלות נוירולוגיות .

חיות נוספות :
פלואור במים - חומצה ! כן , חומצה . לא אכפת לי מה יגידו ואיך ינסו להכשיר את זה , מבחינתי עובדה זו מספיקה.

"

CLIP99
אתה פשוט כותב דברים שסותרים את מה שהמדע יודע. אני במקרה, או לא במקרה, בעל תואר בכימיה, בנוסף עסקתי בעברי 5 שנים בגהות תעסוקתית, למדתי את התחום לעומק, ביצעתי מאות בדיקות בשטח, והכי חשוב - היכרתי את תיקני החשיפה באוויר.

לגבי פלואור - מודבר בחומצה היפופלאורידית. זו חומצה חלשה מאוד. אם זה היה HF, אז היינו מתים אחרי שתיית כוס מים. זו חומצה אחות לחומצה היפוכלורית, שזה הכלור שיש בבריכה. חומר מחטא, שאלפי ילדים שותים בבריכה, לא קורה להם כלום.
לחומצ כלור (מה שהעם קורא לעיתים "מי אש") ולחומצה פלורית (HF), יש השפעות אקוטיות מאוד ברורות, הן בעיקרון פשוט חורכות את רקמות הנשימה, או כל רקמה חיה שהן באות איתן במדע. לחומצות ההיפו המתאימות יש השפעה אפסית, הן פשוט חלשות מאוד. מוזמן לבדוק את PH של מי שתיה. מוזמן גם לבדוק אחר כך PH של קוקה קולה.

לגבי אלומיניום. דבר ראשון - היא אינה מתכת כבדה, היא מתכת קלה. נחשבת חאחת המתכות הכי פחות בעייתיות שיש, אין לה השפעות נוירולוגיות. תקן החשיפה שלה גבוה עשרות (אם לא מאות) מונים, ממתכות רעות כמו בריליום, כרום, ניקל, עופרת, ועוד.

לסיכום: אתה פשוט כותב דברים לא מדוייקים מדעית. זה פשוט הטעיית הציבור, וזה מאוד חמור בעיני. ניראה שלשכנע אותך אחרת זה קצת כמו לשכנע אנשים שמאמינים שכדור הארץ שטוח - בזבוז זמן. אתה מאמין בקונסיפרציות. זה לגיטימי, אבל די קשה לשכנע אנשים כאלה, כי זה הופך להיות חלק מהזהות.
אני מבקש שתפסיק לכתוב כאן אי אמיתות מדעיות.
אתה מוזמן להביא פה לינקים שסותרים את מה שכתבתי, כדאי רק שיהיו ממקור מוסמך, למשל אירגון ה WHO.
זה מה שיש להם להגיד על חיסונים שמכילים אלומיניום, למשל:

https://www.who.int/vaccine_safety/comm ... 112002/en/

וזה מה שיש ל NIOSH - גוף הבריאות התעסוקתית בארצות הברית - לומר על אלומינים.
https://www.cdc.gov/niosh/npg/npgd0022.html

תקן החשיפה זההה לזה של אבק כללי. זה אומר הכל.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #97 

ועוד משהו שמאוד חשוב לי לומר, אם תחפשו ברשת, תגלו שכל החומרים מסוכנים. צריך לכן להיזהר בהצהרות.
אני לא אביא מקורות, כי לא מצאתי כאלה שאני יודע שהם בודאות מוסמכים, אבל הנה מע מידע מעניין:
יש נתון שנקרא LD50. זה נתון מקובל בעולם הטוקסיקה, להעריך רעילות של חומר. LD50 זו המנה של חומר כלשהו שתגרום לחצי מהאוכלוסיה שבלעה אותה - למות.
בחיות עושים ניסויים, ולגבי בני אדם - עשים כל מני הערכות.
מברר שLD50 של קפה - זה בערך 120 כוסות.
מתברר שיש חומר מאוד מסוכן , ויש לו גם נוסחה כימית - H2O - שה LD50 שלו הוא 8 ליטר. תשתו 8 ליטר מהחומר הזה - ויש לכם 50% סיכוי למות. שלא תגידו שלא הזהירו אותכם. זה חומר שהרשויות, בקונספירציה מתואמת הייטב, מובילות עד לבתים שלנו, כן כן- ממש עד הבית.

עוד כמה עובדות מעניינות:
מכירים את זה שטסים לחול? אז זהו, שבטיסה נחשפים לקרינה רדיאקטיבית. זאת כמובן קרינה מסרטנת שאפשר למות ממנה.
ואם כבר הזכרנו קרינה - אתם יודעים שיש ממנה בכל מקום? אתם יודעים שאור זה קרינה אלקטרומגנטית?
מציע לכם להכנס לחדר עם מונה גייגר, זה מונה התפרקויות רדיואטיביות. לי יצא פעם להכנס לחדר שהקירות שלו היו עשויים מעופרת, חומר שידוע כבולע קרינה רדיואקטיבית. נחשו מה? גם בחדר זה יש קינה רדיואקטיבית.

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #98 

@nir11,
השאלה שאני תמיד שואל את עצמי ולא עולה לי תשובה קונסיסטנטית, זה האם צריך להגיב לאנשים כאלה (לטובת הקורא צד-שלישי, שלא יושפע משטויות) או האם עצם התגובה גורמת להפצה של השטויות. מכיוון שאני לא סגור על כך בעצמי, לפעמים אני מגיב ולפעמים לא :-)

עוד בעינייני חומצות: יש הרבה אנשים, כולל אני, שיש להם עמידות לחומצות מסוימות ואפילו פיתחו טעם לתחום. אני ועוד כמה משוגעים שותים מיץ תפוזים, מטבלים כמעט הכל במיץ לימון וכשבכלל מרגישים אמיצים אז מלפפונים כבושים בחומץ.
משה

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #99 

גם אני מתלבט באותה שאלה. יש סרט בנטפליקס על האנשים שמאמינים שכדור הארץ שטוח, מאוד מומלץ.
אני למדתי מהסרט שזה פשוט משהו שהופך להיות חלק מהזהות שלהם, זה נותן להם מעמד בקהילה שלהם, הם לא יוותרו על זה גם אם תעלה אותם על חללית. המסקנה - אין טעם, אבל כמו שאתה רואה - אני לא תמיד מצליח...
לגבי עמידות לחומצה - זה די עניין של כימיה. חומצה מגיבה כימית עם כל מני חומרים, כולל רקמה חיה, וגורמת להם נזק. זה כמובן תלוי בריכוז החומצה (שממנו אפשר לעבור ליחידות PH די בקלות, אם אני זוכר נכון). כדי לפתח עמידות - צריך לצפות את הריקמה הרלוונטית בחומר שלא מגיב עם חומצה.
יצא לי לראות ניסוי שבו מכניסים סכין גילוח (מהישנים האלה שהיו לאבות שלנו, שעשויים רק ממתכת) אל תוך כוס כימית שהכילה כמדומני חומצה גופרתית בריכוז מקסימלי. זה פשוט נמס.
אותו הדבר עם הפלואור שבמים. זה חומצה, "ובשבילי זה מספיק"
:-)

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #100 

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 297 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #101 

Chernobog כתב:@clip99

...
...
לא, היא לא.

כן , אלומיניום כן נמנה על מחוללי מחלות נוירולוגיות . להלן מגוון התייחסויות מאתרי "עוטי כובעי נייר אלומיניום" .. אופס, מטאפורה לא נכונה הפעם...אגב - שימו לב: מכל הקישורים להלן שקושרים בין אלומיניום למחלות נוירולוגיות , אף אחד - אף לא אחד! מהם מזכיר הנדסת אקלים.

מהאתר הממשלתי החביב, שנאלץ בעצמו להודות בקשר
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21157018

https://www.hippocraticpost.com/ageing/ ... s-disease/

http://www.greenmedinfo.com/blog/scient ... -s-disease

אתר שיושב על הגדר במחלוקת זו , אך מסכם שכדאי להגביל חשיפה:
https://www.alzdiscovery.org/cognitive- ... alzheimers

יש חומצה גם בקיבה שלך.

את החומצה שלי אף אחד לא כפה עלי . החומצה שלי לא פוגעת בי , כל זמן שאני שומר על הבריאות שלי , ומסייעת לי לשרוד . החומצה שלי טבעית ואינה פסולת תעשייתית . אני לא מאמין שהידרדרת לנסיון כזה נואל לקשור בין תפוחים לתפוזים מתוך ראייה פשטנית/רדודה או מתוך חוסר ידע , אבל אם יש משהו אחד שלמדתי מהאתר הזה זה לא לחשוב אף פעם שאי אפשר להפתיע אותך מחדש.

עליה בשכיחות הסרטן קדמה בהרבה לשימוש בטכנולוגיה אלחוטית. ומוסברת בצורה הרבה יותר הגיונית בחשיפה למזהמים וקרצינוגניים כתוצאה מתיעוש, אורח חיים מודרני ומזון גרוע (סוכר), סטרס וגורמים אחרים שמוכחים כמסרטנים, בניגוד לדברים שמנית.

נכון חלקית , אם כי לא דיברתי על סרטן - למה יש פה נטייה לאנשים להתפזר לצדדים ?
הנדסת אקלים , קרינה סלולרית וGMO (מוטציות גנטיות של מזון מהצומח) , מוסיפים למגמת העלייה.

אלצהיימר ודמנציה אינם גורמי תמותה משמעותיים...

https://www.worldlifeexpectancy.com/new ... s-of-death
בריטניה : אלצהיימר ודמנציה מקום שני , לפי הקישור הזה בלבד . אתה רוצה אולי לנסח מחדש את הציטוט הקודם שלך.

מי שהיה רוצה לרסס כדי להקטין אוכלוסיה היה עושה זאת עם גורמי מחלות אחרים לחלוטין.

הנדסת אקלים נועדה בראש ובראשונה לשמש כנשק , ומי שלא מאמין מוזמן לחפש את הנאום של לינדון ג'ונסון מ1962 . המטרה לא לחסל אוכלוסיות , לא בקצב מהיר מדי בכל מקרה אחרת גם אתם הייתם מתעוררים , ולא על ידי פעילות ספציפית כגון ה"א . אבל מוקדם מדי להירגע , יש דרכים נוספות לדילול . איידס, סארס , אבולה - כל אלו וירוסים מהונדסים מעשה ידי אדם , ויש הרבה עדויות לכך . אם אני אתחיל להיכנס לנושא הזה פה , האתר ייסתם מכל החומר שרק אני יכול להביא . זיהומי אויר , קרינה , GMO , הפלרה וכמובן הנושא המרכזי שפתח את השרשור הזה - כל אלה דרכים נוספות לפגוע באוכלוסיות תוך שמירה על מראית עין של "עסקים כרגיל" בכדי למנוע מהצפרדע לקפוץ מהסיר . צמצום אינה המטרה הבלעדית , יש אינטרסים של בעלי עניין חזקים מאוד לשמור אותנו במצב של חולי תמידי , ולא צריך לחפש רחוק מדי כדי להבין מי מרוויח מתרחישים כאלו.

הבעיה איתך...
אלו לא תיאוריות קונספירציה אלא עובדות , ולא משנה כמה תטען ההיפך . אני מביא כל הזמן קישורים למחקרים ומאמרים , אתם מתעקשים לא להבין ולא להאמין. אתם גאווה למעצבי המדיניות , והוכחה ליעילות מתודות ההתניה שלהם. שאפו!
...
·
למה אף אחד לא מדבר על הנדסת אקלים?

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #102 

nir11 כתב: אתה פשוט כותב דברים שסותרים את מה שהמדע יודע. אני במקרה, או לא במקרה, בעל תואר בכימיה, בנוסף עסקתי בעברי 5 שנים בגהות תעסוקתית, למדתי את התחום לעומק, ביצעתי מאות בדיקות בשטח, והכי חשוב - היכרתי את תיקני החשיפה באוויר.

תיקני החשיפה של מה? מה מדדת ?
האם מדדת ריכוזי אלומיניום באדמה ובאויר ? האם ערכת אנליזות והשוואה בין גשם וברד של לפני 25 שנה ויותר , לבין הגשם וגושי הברד האנומליים בגודלם וצבעם שיורדים היום במקומות שונים בעולם , מבחינת התכולה שלהם בדגש על אלומיניום , גופרית , בריום וסטרונציום ?
האם תוכל להעלות בדיקות משלך או לכל הפחות לקשר לכאלה הכוללות השוואה בין ריכוזי היסודות לעיל בסביבה מלפני 25 שנה ומעלה , והיום , באופן מונגש לציבור שכל אחד יוכל להבין את התוצאות?

לגבי פלואור - מודבר בחומצה היפופלאורידית...

האם יש לך סימוכין - לא של משרד הבריאות ! ממעבדות בלתי תלויות שיכולות לאשר את ההצהרה לעיל , בדגש על נוכחות שלה בלבד במי השתיה , ולא בנוסף לרעלנים אחרים?

לכל שאר התוהים אני ממליץ לעשות חיפוש פשוט על הצירוף "חומצה פלואורו-סיליצית" .
אולי תרצו להתעכב על הדף הבא:

הודאה בדבר שימוש בחומצה הקסא־פלואורוסיליצית במי השתיה , ועוד מהשופר הקונפורמיסטי הרשמי של המדינה

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 44,00.html

מי שרוצה להאמין שאחרי 12 שנה המצב שונה , בבקשה.

לגבי אלומיניום. דבר ראשון - היא אינה מתכת כבדה, היא מתכת קלה. נחשבת חאחת המתכות הכי פחות בעייתיות שיש, אין לה השפעות נוירולוגיות. תקן החשיפה שלה גבוה עשרות (אם לא מאות) מונים, ממתכות רעות כמו בריליום, כרום, ניקל, עופרת, ועוד.

קרא את מה שכתבתי בהודעתי הקודמת , מספר 101 .

לסיכום: אתה פשוט כותב דברים לא מדוייקים מדעית. זה פשוט הטעיית .....

אין פה עניין של חוסר דיוק . זה עניין של השקפה ומה שאתה מעדיף לסנן ממנה . את הממצאים שאני מעלה פה , ביצעו מעבדות לא תלויות , עקב דרישה של חוקרים ואנשים פרטיים שאינם בעלי עניין . אני יכול להביא לך קישורים לפיהם לא אותרו המתכות הכבדות האלה , פשוט כי גופי המחקר הרשמיים לא חיפשו אותן .

https://www.who.int/vaccine_safety/comm ... 112002/en/

וזה מה שיש ל NIOSH - גוף הבריאות התעסוקתית בארצות הברית - לומר על אלומינים.
https://www.cdc.gov/niosh/npg/npgd0022.html

תקן החשיפה זההה לזה של אבק כללי. זה אומר הכל.
כן , תאמין לממשלת ארה"ב . אתה גם יכול להאמין באותה הזדמנות לדוח של NIST (מכון התקנים של ארה"ב) , שניתח את נפילת המגדלים ב911 . לחובבי גבינות שוויצריות , לא תמצאו טעימה יותר מהדו"ח הזה . מתאבן קטן: הדוח מתעלם לחלוטין מקורות הליבה של המגדלים , ולא מחשב אותן בסימולציות שלו . אבל אני בטח מדבר שווייצרית , כי אף אחד לא מבין בכלל מה כרגע אמרתי.
...
·

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #103 

"
מהאתר הממשלתי החביב, שנאלץ בעצמו להודות בקשר
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21157018
"

אתה מעגל פינות. לא מדייק. בלינק שלך יש רק תקציר של מאמר. כנהוג בעולם האקדמי, כדי לקרוא את המאמר המלא, צריך לשלם. קראת את המאמר השלם? אני קראתי את התקציר. זה מישהו שרוצה להוכיח שאלומיניום הוא נוירוטוקסי. בתחילה הוא מסביר למה מקובל לחשוב שהוא לא (4 סיבות כמדומני), ואז הוא מסביר בקצרה למה הוא מוצא שהוא כן.
כאמור קראתי את התקציר. להגיד לך שזה קל? זה לא. אני די בטוח שהבנתי כל מילה, אבל הייתי צריך להתאמץ ולהתרכז.
האם הייתי יכול להבין את המאמר המלא? אני די בטוח שלא.ויש לי השכלה מדעית רלוונטית. האם המסקנות של המאמר המלא חד משמעותיות. למה לעזאזל תקן החשיפה התעסוקתי לאבק אלומיניום הוא הכי פחות מחמיר? אין שום חומר אחר עם רמת חשיפה מותרת גבוהה יותר!
אני חושב שאתה לא מעמיק, שאתה מתאים את מה שאתה קורא למה שאתה חושב. בפועל, הנוירוטוקסיות של אלומיניום היא שנויה במחלקות AT BEST.
הראתי לך לינק למאמר של ה WHO, גוף בעל משקל גבוה מאוד, שאומר ההיפך. האם אתה טוען שגם ה WHO הוא חלק מהמזימה של האילומינארי\ מסדר הטמפלרים\ הבונים החופשיים?

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #104 

לאחר העניין שיצר השרשור הנוכחי, הנה שרשור דומה על הבלוף של מזון אורגני.

clip99
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #105 

nir11 כתב: אתה מעגל פינות. לא מדייק. בלינק שלך יש רק תקציר של ...
אתה עצמך מודה שקשה לך לקרוא רק את התקציר ואתה רוצה מאמר ? ונניח ואמצא , האם תסכים עם דעותיי? למה יש לי הרגשה שעדיין תציב מוקשים? האם לך יש מאמרים שלמים למחקרים שבוצעו עפ"י מתודות סטטיסטיות מקובלות , לפיהם אלומיניום בטוח לחלוטין לשימוש? שקול מילים , יש כאן סטטיסטיקאי מומחה בתחומו (למרות שמרשה לעצמו לחלטר לעתים כבדרן לעת מצוא בשרשורים מסוימים) שמיד יקפוץ על כל חוסר וכשל במחקרים כאלה , שלא יענו על הקריטריונים שהוא יודע להציב . אבל אולי תנסה בכל זאת , יש לי הרגשה שבמקרה שלך הוא "יעגל פינות"

להגיד לך שזה קל? זה לא. אני די בטוח שהבנתי כל מילה, אבל הייתי צריך להתאמץ ולהתרכז.
אני מודע לך על הנכונות להתעמק בתכנים מאתגרים . לא הרבה טורחים בכלל להיכנס למאמרים עליהם אני מבסס את דבריי.
האם הייתי יכול להבין את המאמר המלא? אני די בטוח שלא.ויש לי השכלה מדעית רלוונטית. האם המסקנות של המאמר המלא חד משמעותיות. למה לעזאזל תקן החשיפה התעסוקתי לאבק אלומיניום הוא הכי פחות מחמיר? אין שום חומר אחר עם רמת חשיפה מותרת גבוהה יותר!
מי קובע את תקני החשיפה? האם אלו מכוני תקנים למיניהם , אשר לגביהם הוכח ולא פעם אחת ששיקוליהם נגועים באינטרסים זרים שלא תמיד ולא בהכרח עולים בקנ"מ אחד עם טובת הציבור?
על מי אתה מסתמך כאשר אתה נדרש להפקיד את בריאותך בידי אחרים , לעתים מתוך כפייה כמו במקרה של קרינה והפלרה? האם אתה טורח להפעיל טיפה של בקרה או שההסתמכות עיוורת? להביא לך מקרים בהם שאננות כזו עלתה ביוקר?
האם כמדען אינך אמון על הגישה לפיה מה שאינך יכול למדוד ולהיווכח במו עצמך - ואתה לא ביצעת בדיקות כנדרש ממך בהודעתי הקודמת! - תתייחס אליו בערבון מוגבל וספקנות ?
כיצד אתה יכול לעלות לדיון מולי אם אינך ממלא אחר הדרישות הבסיסיות הללו , כאדם המתיימר לתת חותמת כשרות לכל מה שגופים ממסדיים אומרים לו?

הנוירוטוקסיות של אלומיניום היא שנויה במחלקות AT BEST.
הנה , לאט לאט החומה נסדקת . בהתחלה אתה ועוד כמה שללו לחלוטין , כעת אתה מגמיש עמדה.

הראתי לך לינק למאמר של ה WHO, גוף בעל משקל גבוה מאוד, שאומר ההיפך. האם אתה טוען שגם ה WHO הוא חלק מהמזימה של האילומינארי\ מסדר הטמפלרים\ הבונים החופשיים?
חלילה מכובדי . אני מודע היטב לעובדה שיש כאלה ששוללים וכאלה שמאשרים , וכל אחד יכול למצוא סימוכין לכאן ולכאן . אבל תן דעתך שעצם העובדה שקיימת בכלל מחלוקת , אומרת לי שאין עשן בלי אש . תן דעתך גם לכך שאף אתר שאני מביא לא קשר לתיאוריות קנוניה . נכון? אתרים כשרים .

היכן טמונה הבעיה , וכאן נמצאת הנקודה שאתה מפספס .
כל האתרים האלה , שלי וגם שלך תוקפים את הבעיה מתוך תיאור , או ליתר דיוק הסתמכות על מציאות מסוימת , נתונה . אף אחד מהם , גם לא אלה שאני עושה בהם שימוש , לא מדבר על הנדסת אקלים והשפעותיה על הסביבה שעל מדידותיה הם מסמכים ממצאיהם . וגם ככה , בלי השחקן הראשי , אלומיניום מוצג כבעייתי.
...
·

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”