מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

שוק התקשורת כמרקחה: הוט משיקה קצב גלישה של חצי ג'יגה בפריסה ארצי

עמוד 12 מתוך 15
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005
הבעות תודה: 12
מספר הודעות: 220

#166  נשלח: ב' 20/05/2019 14:58

nerya40 כתב:

ציטוט:
...

·

אני עם מוקה גרסה 2 ומגיע למהירות רק של 270 מגה.
יש כאן מישהו שמחובר עם מוקה ומקבל 500?

אני עם מוקה 2 (Actiontec Bonded MoCA 2.0) ואני מקבל את מלוא המהירות (500) בצד השני של הבית מספר נקודות שיש לשים לב אליהן:

א. המוטורולה משמעותית יותר זול ואני מאלה שמאמינים ש "you get what you pay for", כלומר יכול להיות באמת שמדובר בהפרשים של איכות חומרה.

ב. בארה"ב למיטב הבנתי חברות התקשרות משתמשים בבית של משתמשים במוקה הזה של אקטיונטק, כנראה שיש לכך סיבה.

ג. אצלי בבית לא רץ על רשת ה coax שום דבר אחר חוץ מהאינטרנט כך שבהחלט יכול להיות שבמידה ויש לך שירות טלוויזיה של יס או הוט איכות הקו של המוקה יורדת בגלל זה (הפרעות על הקו).

ד. בהתחלה שחיברתי את המוקה לא הייתי מרוצה מהמהירות של העברת מידה בין מחשב למחשב בצד השני של הבית, סתם לשעשוע התנסתי בחיבור פילטר high pass של יס לאחד מהצדדים של המוקה ולהפתעתי איכות הקו קפצה לקצב מהירות שלו ציפיתי מהמוקה ברשת הפנימית.

ה. קראתי בזמנו באינרנט בפורום של netbuilders שמומלץ לשים מעין "פקק" מיוחד שמחזיר את הסיגנל או משהו כזה בשקעי הקואקס שבהם לא משתמשים בבית וזה אמור לעזור בשיפור איכות הקו.

מקווה שתמצא את הבעיה ותתגבר עליה בהקדם, לעומת השקר הגדול של רשת על גבי רשת החשמל שזה בעצם בדיחה עצובה מוקה 2 באמת באמת עובד ומספק את מה ש "מובטח על הקופסא".
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
nerya40
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 17, 2011
הבעות תודה: 120
מספר הודעות: 1185

#167  נשלח: ב' 20/05/2019 18:39

OOkladek כתב:
ציטוט:
...

אני עם מוקה 2 (Actiontec Bonded MoCA 2.0) ואני מקבל את מלוא המהירות (500) בצד השני של הבית מספר נקודות שיש לשים לב אליהן:

א. המוטורולה משמעותית יותר זול ואני מאלה שמאמינים ש "you get what you pay for", כלומר יכול להיות באמת שמדובר בהפרשים של איכות חומרה.

ב. בארה"ב למיטב הבנתי חברות התקשרות משתמשים בבית של משתמשים במוקה הזה של אקטיונטק, כנראה שיש לכך סיבה.

ג. אצלי בבית לא רץ על רשת ה coax שום דבר אחר חוץ מהאינטרנט כך שבהחלט יכול להיות שבמידה ויש לך שירות טלוויזיה של יס או הוט איכות הקו של המוקה יורדת בגלל זה (הפרעות על הקו).

ד. בהתחלה שחיברתי את המוקה לא הייתי מרוצה מהמהירות של העברת מידה בין מחשב למחשב בצד השני של הבית, סתם לשעשוע התנסתי בחיבור פילטר high pass של יס לאחד מהצדדים של המוקה ולהפתעתי איכות הקו קפצה לקצב מהירות שלו ציפיתי מהמוקה ברשת הפנימית.

ה. קראתי בזמנו באינרנט בפורום של netbuilders שמומלץ לשים מעין "פקק" מיוחד שמחזיר את הסיגנל או משהו כזה בשקעי הקואקס שבהם לא משתמשים בבית וזה אמור לעזור בשיפור איכות הקו.

מקווה שתמצא את הבעיה ותתגבר עליה בהקדם, לעומת השקר הגדול של רשת על גבי רשת החשמל שזה בעצם בדיחה עצובה מוקה 2 באמת באמת עובד ומספק את מה ש "מובטח על הקופסא".
·

באתר היצרן של המוקה שלך רשום שמכשיר תומך עד 1 ג'יגה ובאתר של מוטורולה רשום שהמכשיר תומך עד 270 מגה.
michaeel
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 04, 2012
מספר הודעות: 21

#168  נשלח: ב' 20/05/2019 20:13

ההוטבוקס 4 שלי מחובר לראוטר. הפעלתי BRIDGE MODE, אך אין לי אינטרנט לאחר מכן (יש רק WI-FI משום מה...)

השאלה האם אני חייב BRIDGE MODE ? או שפשוט לכבוד את ה-WIFI בהגדרות של ההוטבוקס 4 וזה מספיק טוב ?
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005

#169  נשלח: ב' 20/05/2019 20:19

nerya40

מתנצל אי הבנה חשבתי שהמודל של המוטורולה שלך זה mm1000, בכל אופן ממליץ לשדרג, עם מוקה 2 בונדד "עד מהירות 1000" זו אכן מהירות ריאלית ולא צריך להיות בעיה להגיע למהירות 500 מגה הורדה (כדאי להזמין מאמזון ארה"ב המחירים שם הרבה יותר נורמאלים למוקה).
nerya40
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 17, 2011
הבעות תודה: 120
מספר הודעות: 1185

#170  נשלח: ב' 20/05/2019 20:22

טוב פניתי להוט ומסתבר שיצא מוקה 3 שתומך ב- 500 מגה.
FunnyName
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 10, 2018
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 63

#171  נשלח: ב' 20/05/2019 21:46

michaeel כתב:
ההוטבוקס 4 שלי מחובר לראוטר. הפעלתי BRIDGE MODE, אך אין לי אינטרנט לאחר מכן (יש רק WI-FI משום מה...)

השאלה האם אני חייב BRIDGE MODE ? או שפשוט לכבוד את ה-WIFI בהגדרות של ההוטבוקס 4 וזה מספיק טוב ?

·תגדיר את הנתב שלך על DHCP-CLIENT
תוודא שאתה מושך כתובת IP בנתב שלך.
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005

#172  נשלח: ג' 21/05/2019 14:41

nerya40 כתב:
טוב פניתי להוט ומסתבר שיצא מוקה 3 שתומך ב- 500 מגה.

לא יודע מי הגאון בהוט שהמציא את השטות הזו אבל לא קיים כזה דבר מוקה 3, הגירסה הכי חדשה של טכנולוגית מוקה היא "מוקה 2.5", מעבר לזה, זה שאמרו לך שהמוקה 3 תומך ב 500 מגה זו הנפצה מצחיקה כאילו אתה צריך מוקה 3 כיוון שכבר היום מוקה 2 בונדד (moca 2 BONDED) תומך בקצב העברת נתונים של 1 ג'יגה.
haipbm (חי)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 03, 2013
מספר הודעות: 176

#173  נשלח: ג' 21/05/2019 16:07

טוב.. בהמשך לזה שאני מקבל כל ערב 30 מגה במקום 500 הגעתי עד מחלקת תשתיות.
להל"ן תשובת מחלקת תשתיות:

"לאחר בדיקת הנושא מול התשתיות, מדובר באיטיות בזמנים מסוימים במהלך היממה עקב ריבוי משתמשים
חברת התשתית HOT מתחייבת למהירות של עד 500MB אך לא תוכל להתחייב לכך שהמהירות הזאת תישאר אחידה בכל שעות היממה"

כנראה שאני אצטרך להמשיך עם 65 מגה של בזק.....
(1) הבעות תודה: eran405
er557
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 24, 2012
הבעות תודה: 33
מספר הודעות: 350

#174  נשלח: ג' 21/05/2019 19:26

יצא האוויר מהבלון
MrHicUp (גיא.ל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 28, 2006

הבעות תודה: 43
מספר הודעות: 1390

#175  נשלח: ה' 23/05/2019 15:54

OOkladek
תוכל להרחיב בנושא הפילטר?
אני מנוייד כבלים בסלקום והמוקות אצלם מעבירות לי 30 (!!) , מספיק בשביל הסלקום TV אבל הייתי רוצה שיספק מהרות העברה טובה יותר ונראה לי שהגלישה על 30M מעידה גם על מהירות העברה איטית בLAN...
keidar
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 12, 2009
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 130

#176  נשלח: ה' 23/05/2019 16:25

התחברתי אתמול, מקבל מהירות יפה ברשת של 5gh
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005

#177  נשלח: ה' 23/05/2019 16:44

MrHicUp

בוא נתחיל בלדעת איזה מוקה יש לך (יצרן ומודל) אם זה מוקה מאחת מחברות התקשורת בארץ ולא מוקה פרטית מהירות של 30 מגה זה אכן ריאלי כיוון שהמוקות של חברות התקשרות בארץ הן בדרך כלל עד 100 מגה (פונציאלי לא ריאלי) יש גם מתאמי מוקה עוד יותר איטיים כמובן.
MrHicUp (גיא.ל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 28, 2006

הבעות תודה: 43
מספר הודעות: 1390

#178  נשלח: ה' 23/05/2019 23:40

OOkladek
·אז מה אתה ממליץ?
רכישה? יצרן/דגם, עלויות? יש צורך באיזושהי הגדרה?
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005

#179  נשלח: ו' 24/05/2019 0:08

MrHicUp

שמתי לב שלא ציינתה את המודל של המוקה שיש לך כרגע אשמח לדעת איזה מוקה מותקן בביתך, בכל מקרה אני ממליץ לקנות מוקה פרטי.

שני הדגמים הבאים מומלצים:

א. אקטיונטק, זה מה שיש אצלי בבית, מומלץ בחום! אני מקבל את מלוא מהירות האינטרנט (500) ובבדיקות מהירות של העברת נתונים פנימיות ברשת ממחשב בצד אחד של הבית אשר מחובר לאקסס פוינט בכבל אשר מחובר למוקה לבין מחשב בצד השני בבית אשר מחובר בכבל לסוויטץ אשר מחובר לנתב אשר מחובר למוקה אני מגיע לקצבים עוד יותר גבוהים, אעשה מחר בדיקת מהירות של הרשת הפנימית בשנית ואומר לך את התוצאה כיוון שאיני זוכר את התוצאה האחרונה ולא רוצה לומר סתם.

בנוסף חברות התקשורת המובילות בארה"ב מתקינות המוקה הזה בבית לקוחותיהם שזקוקים לפתרון מוקה (איזה הבדל בין המוקות שאנחנו מקבלים לבין אלה שהלקוחות האמריקאים מקבלים, פשוט לקנא).

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B013J7O3X0?tag=h0dab-20&

ב. מוטורולה mm1002, מכשיר יותר חדש מהקטיונטק (בן פחות משנה לזכרוני), יותר זול מהקטיונטק אין לי נסיון איתו אבל הביקורות עליו לא רעות.
https://www.amazon.com/Motorola-Adapter-Ethernet-2-Pack-MM1002/dp/B078HMDDVS?tag=h0dab-20&

שני המכשירים הם מכשירים טיפשים כלומר לחבר כל אחד והם כבר ימצאו אחד את השני ויתחברו אחד למשנהו, בנוגע לאקטיונטק ניתן להתחבר אליו כפי שמתחברים לנתב לדוגמא דרך דף תפעול על מנת לשדרג את הקושחה לדוגמא במקרה הצורך לא יודע אם הדבר אפשרי במוטורולה, יותר מזה אין מה להגדיר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי OOkladek בתאריך ו' 24/05/2019 13:20, נערך סך הכל פעם אחת
(1) הבעות תודה: MrHicUp
rmysknzy
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 24, 2018
מספר הודעות: 279

#180  נשלח: ו' 24/05/2019 1:13

אני מקווה שזה יעזור למי שצריך
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה